Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sala tronowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 8:29 pm

- Skoro tak chce Zeus niech i tak będzie.Ale wszyscy bogowie będą patrzeć jak ludzie cierpią.Sami wybraliści los dla ziemian.a teraz zejdź mi z oczu.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 8:33 pm

-Ma się pojawić, przekazłam co miałam przekazać, jeśli tego nie zrobi, Królowie Bogów powrócą tu i ty i Afrodyta poniesiecie tego konsekwencje
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 8:52 pm

Afrodyta przybyła do Posejdona.
- Wiem już o decyzji Zeusa Posejdonie.
- Nie martw się Afrodyto nasz rycerz już nie długo wypełni swoje zadanie.
- Wiem to Posejdonie i dlatego nawet się cieszę bo wiem że Zeus będzie żałował swojej decyzji.Muszę ruszać Posejdonie.Do zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 8:55 pm

-Zima powróciła do sali tronowej Posejdona zmierzyła wzrokie Afrodytę.
-Ty jeszcze tutaj.- Zima spojrzała na Afrodytę.- A co do waszego rycerza, ma odnieść szkatułkę na miejsce w Kryształowej Świątyni, albo Kronos da Rushifua swój kryształ, decyzja należy do was...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 8:58 pm

Camus wszedł do Sali...
- Witam Cię zimo... Posejdonie...Saga, niestety niedługo będzie zatrzymany w swoich działaniach.... chyba, że zwróci kryształową szkatułkę Asgardowi....oraz przeprosi Atenę za swój czyn...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 9:04 pm

-Jeśli nie zwrócicie szkatułki, Rushifua po otrzymaniu kryształu skorzysta z niego, choć będzie to złamanie praw Uranosa, ale nie mamy innego wyboru, stając przed takim wrogiem jak wy...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 9:39 pm

Camus zmieszany opuścił Salę mówiąc : To jeszcze nie koniec....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 9:42 pm

- Dlaczego chcecie odzyskać szkatułkę?.Nawet nie wiecie co w niej jest i dlaczego zakładacie że szkatułka będzie przez nas wykorzystana w złym celu? Dlaczego potępiacie mojego generała? - zapytał Posejdon
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pią Kwi 13, 2007 9:51 pm

-Zbyt wiele pytań bez odpowiedzi nam dajecie, zbyt wiele.- Powiedziała zima.- Gdybyście przedstawili swój plan Uranosowi nie doszło by do tego. Rushifua cofnął się w czasie i odzyskał szkatułkę, wojna ma być prowadzona honorowo. Sprawiliście, że Apollo wyrzekł się swego syna, zbiliście Lucydfera i trzynastu Rycerzy Platyny i wy mówicie o pokoju.- Zima zapłkała.- Ile jeszcze bólu wcierpią śmiertelni, aby uzyskać wasz pokuj?? Pytam się ile??
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 8:22 am

- To wy wybraliście ich los.A teraz odejdź nie mam zamiaru z tobą rozmawiać.

Posejdon wstał i opuścił swoją komnatę po czym udał się do Hadesu.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 1:23 pm

- Piękno na całym świecie zaczyna umierać - powiedziała Artemida witając się z Posejdonem.
- Wiem o tym.Dzieje się to za sprawą Afrodyty.Rushifua będzie musiał podjąć decyzję czy wypuścić Afrodytę czy też pozostawić ją u siebie i skazać ludzi na życie bez piękna i miłości.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 3:43 pm

Hades i Apollo pojawili się w Sali tronowej.
- Nadszedł czas. Artemido przyprowadź Sagę.
Po chwili bogini wróciła wraz z rycerzem.
- Pora abyś dowiedział się po co nam była zawartość szkatułki – rzekł Posejdon do Sagi.
- Każdy z naszej piątki bogów posiadał kiedyś po dwóch rycerzy, których siła była bardzo wielka. Jednak po buncie jaki miał miejsce nasi rycerze zostali ukarani przez Zeusa a ich moc i zbroje zostały umieszczone w tych płytkach. Teraz nadeszła pora aby oni powrócili do swojej służby – wytłumaczył Hades po czym porozkładał płytki. Po chwili w Sali zapanował blask a z płytek ukazały się zbroję, które po chwili rozłożyły się tak jak gdyby ktoś miał je założyć. Jeszcze raz blask oślepił wszystkich w Sali a gdy ustał w komnacie stało 10 rycerzy.

Dwoje rycerzy Artemidy:

Albiorix - Rycerz Blasku Księżycowego

Juliet - Rycerz Nocnej Gwiazdy
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 3:45 pm

Dwoje Rycerzy Posejdona:

Hyperion - Rycerz Rekina

Naucisse - Rycerz Ośmiornicy
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 3:48 pm

Dwoje Rycerzy Afrodyty:

Narcyz - Rycerz Lustra

Achine - Rycerz Perły
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 3:51 pm

Dwoje Rycerzy Apolla:

Anteros- Rycerz Promieni Słonecznych

Nete - Rycerz Anielskiej Muzyki
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 3:54 pm

Oraz dwoje Rycerzy Hadesa:

Phlegethon - Rycerz Ognistego Podmuchu

Penelope - Rycerz Kobry
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 4:03 pm

Wszyscy rycerze jednocześnie uklękli przed bogami.
- Miło was znowu widzieć - przywitał ich Apollo.
- Będziemy służyć wam do końca naszych dni - odpowiedzieli chórem rycerze.
- Sago podejdź tutaj - przywołał rycerza Posejdon po czym rzekł do rycerzy - Ten rycerz służy nam pięciu bogom.To dzięki niemu odzyskaliście życie.Będziecie jedną grupą a on będzie waszym przywódcą.
- Tak jest panie - odpowiedzieli znów chórem rycerze.
- Sago wracaj do swojej komnaty - rzekł Posejdon - zawołamy cię gdy będziesz potrzebny.

Saga opuścił salę tronową.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Sob Kwi 14, 2007 11:18 pm

Pod Tron upadło pięć liści o kształcie półksiężycy, które na sobie nosiły pięto ognia i strun. Posejdon podniusł liście i przeczytał "A-chi-fu-ke-da Ri-shi-n".
-Wyszcy Rycerze.- Powiedział Apollo.- Chyba Rushifua, chcę aby wszyscy nasi Rycerze przybyli po Afrodytę.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 12:04 am

Omen wkradł się do głównego filaru gdzie przesiadywał Poseidon.Zauważył równierz kilku nowych rycerzy.Pomyślał sobie:Jakie nieszczęście może teraz spodkać Asgard i Sanktuarium.Wszyscy rycerze byli przerażająco silni.Poseidon wykrył kosmos Omena i rzekł:
-W tym pomieszczeniu czai się intruz!-rzekł-To będzie wasze pierwsze zadanie.Zniszcie go.
Na szczęście atutem Omena był kamuflaż.Bez trudu ukrył się w cieniu jednego z filarów.Wszyscy rycerze wyruszyli go szukać lecz to nie przyniosło efektów.
-Hmm...to może być niezła zabawa-pomyślał-Pobawie się z nimi w chowanego a przy okazjii dowiem się co kombinuje ten Poseidon-rzekł poczym ruszył na dalsze zwiedzanie.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 12:11 am

W omena uderzyła silna fala myśli a potem usłyszał głos Rushifua.
-Odejdz stamtąd wiem, że masz szlachetne cele, ale to na nic się przyda.- Głos Rushifua nie wyrażał rozkau, ale chyba najbardziej prośbę.- Nie umieraj na daremnie
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 12:18 am

Omen biegł bokiem korytażu rozglądając się dookoła czy nikt za nim nie idzie.Biegł z astronomiczną prędkością gdyż w Omena uderzyła fala myśli,a Omen uderzył w ściane poczym upadł na ziemie.Gdy się ocknął powiedział sam do siebie:
-Rany...to było dziwne.-uświadomił sobie że to był głos Rushifuy który miał racje.
Omen zdenerwowany krzyknął głośno:
-Jeszcze tu wróce Poseidonie a wtedy zobaczysz...-nie dokończywszy zdania,Omen wybiegł...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 9:43 am

Saga stawił się w głównej komnacie na rozkaz Posejdona:
- Poprowadzisz rycerzy do samgeo piekła generale - rzekł Posejdon - musimy odzyskać Afrodytę.Wyruszajcie bez chwili zwłoki - rozkazał rycerzą.
10 rycerzy pod wodzą Sagi opuściło komnatę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 11:33 am

Gdy Saga wrócił wraz z Afrodytą.Wśród bogów zapanowało ożywienie.
- Więc udało ci się generale.Tak naprawdę nie myślałem że Afrodyta zostanie tak łatwo uwolniona z piekła - rzekł Posejdon
- Ciągle nas zaskakujesz rycerzu - dodała Artemida - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
- Cieszę się waszą radością bogowie ale czy mógłbym udać się do swojej komnaty.Jestem zmęczony - odpowiedział Saga
- Oczywiście. Zasłużyłeś sobie na to.
Saga skłonił się i opuścił komnatę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 1:19 pm

- Witaj generale - przywitał Posejdon Sagę po czym kontynuował - Mam dla ciebie dwie wiadomości.Pierwsza jest taka że Afrodyta nadal jest uwięziona w piekle.
- Wiedziałem że ten platynowy rycerz jest tylko w miarę dobry w gadaniu.Chyba przestraszył się ognia piekielnego, w którym miał się znaleźć ale musimu to wybaczyć panu piekieł - powiedział z uśmiechem Saga - Jeśli taka będzie twoja wola to odrazu wyruszę do piekieł jadnak tym razem jej obrońcy będą błagali nas o litość.
- Nie Sago.To nie będzie potrzebne.Sprawą Afrodyty zajmiemy się my bogowie.Ale mam też dla ciebie dobrą wiadomość.Pora abyśmy my bogowie spełnili daną tobie obietnicę.....
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 1:40 pm

-I wy chcecie odwiedzić piekło.- Zeus stanął w komnacie i roześmiał się głośno.- Teraz gdy jest tam wcielenie Lucyfera.- Powiedzcie mi, że po prostu macie amnezję.- Wszyscy ustanowiliśmy Lucyfera władcą piekieł i każdy z nas złorzył przysięgię wieczystą, że nasze siły nie mogą działać w piekle, każdy z was jest bez silny niczym dziecko w piekle. Poki Lucyfer nie osiągnie pełnoletności, wszytkich nas dotyczy tak kwestia, idzcie jak świnie na rzez- Władca bogów roześmiał się głośno.- To ty Posejdonie o to nalegałeś, nie pamiętasz tego?? Chciałeś, aby nikt z bogów nie zagrażał piekłu i chcesz tam isć i zgionąć, tylko pamiętaj, że kiedy jakiś bóg zginie w piekle Lucyfer przejmuje jego atrybuty i władzę nad dannym borzym królestwem. Potraktuj to jako ostrzeżenie, od nas. Teraz mogę się udać na spoczynek moje zadanie zostało wykonane. Żegnajcie.- Zeus z sztderczym śmiechem opuścił komnatę, cały czas śmiał się z bogów.- Dalej prosto w paszczę besti, Rushifua zastawił na was cudowną płapkę i co teraz poczniecie, nie chce cie pozwolić aby Afrodyta został w piekle, a zarazem macie związane ręce, bramy piekieł, już zamknęły się ze zgrzytem ciekawy czy będziecie mieli tyle odwagi, aby zamknęły się za wami, bo co do tego jestem pewien.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   

Powrót do góry Go down

Sala tronowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Neuschwanstein - Sala Tronowa
» Sala tronowa
» Sala tronowa