Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sala tronowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 3:39 pm

- Nie zwracajcie uwagi na tego starca - rzekł Posejdon do innych bogów oraz Sagi - A teraz jak już powiedziałem spełnimy swoją obietnicę.
Po chwili w sali tronowej Posejdona zjawiła się piękna dziewczyna.Miała czarne średniej długości włosy,jej cera miała śnieżny kolor a oczy miała piękne koloru niebieskiego.

Gdy dziewczyna zobaczyła Sagę rzucił się biegiem w jego stronę by po chwili znaleźć się w jego objęciach.
- W końcu cię odzyskałem Paolo.
- Sago - rzekła dziewczyna.
- Jak widzisz mój generale spełniliśmy swoją obietnicę.Jak zapewne także zauważyłeś ona także jest rycerzem.Pozwoliliśmy więc sobie wzmocnić jej zbroję.Dołączy ona do twojej grupy.Teraz będzie was 12.
- Dziękuje wam bogowie za to że ją odnaleźliście.Będe wam służył do śmierci.
- A teraz możecie odejść i nacieszyć się sobą - powiedział Posejdon.
Saga wraz z Paolą opuścili salę tronową.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Nie Kwi 15, 2007 4:17 pm

Afrodyta siedziała na krzesle, wzrok miała tępy i nieobcny, jak ciało pozbawione duszy. Siedziała dziwnie otępiała, gdy Hades położył jej rękę na ramieniu, Afrodyta upadła bezwładnie na ziemie.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 6:44 pm

Gdy Saga wrócił z piekła udał się do sali tronowej.Gdy tam wszedł zauważył że nie ma Posejdona a pośrodku sali znajdują się Apollo i Juliet.
Gdy Apollo zobaczył że Saga wszedł przywołał go do siebie i przemówił:
- Dobrze cię widzieć.Zaistniała pewna sprawa.Otóż ta rycerka zdradziła nas poprzez rozmowę z Hermesem, który wykradł potem kryształową urnę z której została uwolniona Hera.Chcę abyś ją ukarał.
- Odmawiam - odpowiedział Saga
- Jesteś moim rycerzem rób co ci każę - ponowił rozkaz Apollo
- Nie zrobię tego ponieważ to ja ją skłoniłem do tego aby pomogła zdobyć kryształową urnę.
- Więc to tak.Zostaniecie obydwoje ukarani.Ale najpierw ona poniesie karę - po tych słowach Apollo chciał uderzyć Juliet ale w ostatniej chwili Saga zatrzymał jego rękę.
- Co ty robisz? Sprzeciwiasz się bogowi.
- Nie pozwolę abyś ją skrzywdził.
Saga i Apollo zaczęli zwiększać swoje kosmo.Pomimo starań Apollo nie mógł uwolnić swojej ręki.Ich kosmo stawało się coraz bardziej potężne.
- Przestańcie obydwoje.Natychmiast - krzyknął Posejdon, który pojawił się w towarzystwie Artemidy i Hadesa.
Apollo i Saga uwolnili swoje ręce.
- Saga musi zostać ukarany ponieważ sprzeciwił się rozkazowi boga i na dodatek podniósł na niego ręke - powiedział Apollo
- A jakim prawem ty podniosłeś rękę na mojego rycerza - wtrąciła się Artemida
- Ponieważ wraz ..... - Apollo nie zdążył dobrze zacząć gdy przerwał mu Hades:
- Wiemy o wszystkim i dla tego musimy poważnie porozmawiać.Sago i Juliet wasza obecność jest tu niepotrzeba.
Dwójka rycerzy opuściła salę zostawiając bogów.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 6:56 pm

Atena z Herą weszli do Głównego Filaru zobaczyli innych bogów. Atena dzierżyła w rękach świętą urnę. Po komnacie rozległa się muzyka Harfy i Fletu. Rushifua siedział na parapecie okna, a Alegoris tuż pod nim.
Artemida zaatakowała, ale Hera zblokowała Atak.
-Już czas, teraz ty Posejdonie zobaczysz jak to jest być uwięzionym.- Powiedziała Hera.
Atena otwarła wieko, a Posejdon zamienił się w niebieską zjawę, którą pochłonęła urna.
-Z tobą Hadesie policzę się osobno. Ateno, choćmy to ukryć w bezpiecznym miejscu.
-Matko.- Atena uklękła i oddała urnę Herze. Obie spojrzały na Camusa i Morgena i opuściły salę.
Rushifua i Alegoris grali dalej razem patrząc wprost w twarz Apolla.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 7:00 pm

Camus spojrzał na Bogów...chwilę na nich patrzył i zaproponował....
- Może ja zaniosę Urnę do Piekła?
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 7:02 pm

Morgen stanął koło Alegoris, która wciąż grała, spojrzał na brata który kiwnął mu głową.
-Jesteś nam coś winny ojcze.- Rzucił Morgen do Apolla.- Chyba wyjaśnienia, dlaczego tak zrobiłeś, czemu nas zostawiłeś jak byliśmy mali, czemu nie mieliśmy wiedzieć o swoim istnieniu, czemu nas teraz opuściłeś i stanęliśmy po przeciwnych stronach??
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 7:05 pm

-Po prostu odprowadz nas mój chłopacze.- Hera pogładziła go po twarzy.- Wam radzę się zastanowić, Afrodyta i Posejdon już znikneli w piekle, wy możecie być następni, knujecie intrygujecie, niedziwcie się, że wszystkim się to nie podoba. Afrodyto, Apollo, Hadesie do zobaczenia wkrótce. Jestem ciekawa, czy Zeus was przestrzegł, jak nie to zapraszam do piekła o ile wystarczy wam odwagi aby zrobić porządek z Rushifua i piekłem...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 7:57 pm

- Wynoście się. Wracajcie do siebie.Nie jesteście tu mile widziani - powiedział ze zdenerwowaniem w głosie Apollo.
Po chwili w sali tronowej pojawiło się 12 rycerzy pod przewodnictwem Sagi, który zaczął mówić:
- Odejdźcie stąd lub rozlew krwi będzie nie unikniony.
- Macie ich zniszczyć - krzyknął Apollo.
Rycerze szykowali się już do ataku gdy Saga zawołał:
- Stać.Nie dojdzie do walki.
Rycerze zatrzymali się a Saga kontynuował:
- Daje wam 5 minut abyście opuścili to miejsce a unikniecie walki.Po 5 minutach moi rycerze zaatakują!
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:12 pm

Hahaha.- Roześmiał się Rushifua, ironicznym głosem.- Cóż, jak chcecie przelewać swoją krew proszę bardzo, czekam, chcę tylko usłyszeć odpowiedz na nasz epytania, teraz natychmiast ojcze czemu, nas zostawiasz poraz wtóry czemu?
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:18 pm

No dalej atakuijcie.- Morgen skoncetrował się dawno jego kosmos nie płonął taką energią.- Jak myślicie, dacie radę dwóm pltynowym rycerzom i złotemu. Ty Saga wiesz co Hera dała Rushifua i Alegoris i my wiemy jak zabić ciebie twoją ukochaną chcesz ryzykować?- Przed Morganae zabłysnęło coś, a ALegoris i Rushifua zaczęli smutną pieśń.- Atakuj prosze bardzo pokaż wreszcie do czego cię stworzono, pokaż że nie tylko potrafisz atakowac bezbronych chłopów i ludzi, bezbron ych kapłanów?
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:25 pm

Dobra to wy się bijcie a ja spadam ;p.... nie żart
Camus nie mógł przeoczyć okazji do powalczenia.... Skoncentrował się, czekał tylko na najmniejszy ruch przeciwnika, żeby zaatakować(,żeby nie było , że On zaczął ^^ )... Po czym przez swoją energię kosmiczną zaczął "wołać" Omena....i czekał, aż się zacznie....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:36 pm

- Nie nazywajcie mnie swoim ojcem.Chcecie znać prawdę.Wasza matka była dla mnie tylko chwilowym kaprysem.A teraz jak już mówiłem wynocha.Sago zajmij się nimi.
Saga znów przemówił:
- Przykro mi że nie potraficie uszanować mojego wyboru.Taka jest kolej rzeczy że ktoś musi stać po jednej stronie konfliktu by ktoś inny mógł stać po drugiej stronie.Jednak nie przypuszczałem że będziecie wykorzystywali przeciw mnie to co od was otrzymałem.Pozostały wam 3 minuty.Proszę was abyście odeszli.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:46 pm

Nagle wkroczyła Gaja....
- Dość tego....jak patrzę na Was to mi się nie dobrze robi.... Wy Bogowie... co to za gierki....na Olimp zajmijcie się swoimi sprawami... Wy Rycerze Waszym zadaniem jest służenie Waszym Panom... a nie słuchać Bogów, co dopiero z kołyski wyszli...
Gaja wyciągnęła wielki miecz...
- Wy wszyscy jak będziecie się zajmować bezsensowymi wojnami....od tego miecza zginiecie... Jak ustabilizujecie sprawy i przegłosujecie, że możemy ingerować w wojny ludzkie oraz jak się ludzie zgodzą...to wtedy nie widzę przeciw wskazań.... Na razie wszyscy Bogowie mają zakaz ingerencji na ziemi....mogą być obserwatorami... nic po za tym.... jak spełnicie warunki wtedy macie moje zezwolenie...
Gaja wzięła Bogów i wychodząc powiedziała
- Rozejdźcie się...wracajcie do domów...kiedy indziej stoczymy wojnę...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:48 pm

-Apollo powiedz mi czemu nas zostawiłeś.- Rushifua pociągnął niebezpiecznie struny.- Ty Sago, lepiej uważaj, niechcę ci wyrządzić krzywdy, ale jeśli będę musiał zrobię to.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:53 pm

- Poprostu jak już mówiłem wasza matka była kaprysem a to co powstało z tego kaprysu wcale mnie nie interesowało - odrzekł Apollo
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:54 pm

Shaka wszedł do komnaty i stanął pośrodku jeżeli któryś wykona ruch zginie z mojej ręki jest któryś aż tak odważny ? Wy śmiecie nazywać się Rycerzami !! A wy bogowie jesteście namiastką tego co wyobrażali sobie ludzie dawać się w spory ludzi... Nie zapominajcie że jestem człowiekiem najbliższym bogom więc nie będę przed nikim klękał poza Ateną. Więc albo staniecie do walki jak Rycerze albo sam będę musiał się zając tą maskaradą.

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 8:59 pm

- Nawet ty Shako nie jesteś w stanie sprostać potędze 12 rycerzy - rzekł Anteros.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:00 pm

-Tak, ale Ja z Shaką, i Omenem, który się zaraz powinien zjawić pokonamy... - zauważył Camus stając obok Shaki....
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:02 pm

A czy ktoś mówił żeby z wami walczyć w pojedynku wy jesteście po prostu miernymi rycerzami którzy otrzymali wielką moc. Nie znacie prawdziwej siły a jestem w stanie wam pokazać moją potęgę. Ale odradzam wam to ale skoro chcecie to zapraszam na swoją odpowiedzialność.

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:02 pm

-A więc co powiesz Sago, na rozwiązanie naszych waśni tu i teraz, mamy stary pojedynek do rozwiązania.- Rushifua pociągał lekko struny.- Zobaczmy która para jest lepsza.- Nikt nie zauważył łez, które płynęły z oczu Rushifua.- Mam już dość ciągłej stagnacji rozwiążmy to jak na rycerzy przystało. Zobaczmy jak umiecie tańćzyć.- Alegoris przyłożyła flet do ust i zaczęła grać Harfa Rushifua zawturowała mu.- Paoli zaczęła tańczyć walca a jej ciało zaczęło gnić.- Wsłuchaj się Saga wsłuchaj zatańcz ze swoją partnerką przepięknego wlaca, który zabierze was do grobu.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:04 pm

Omen powoli wszedł do komaty.Spotkał sporą grpę rycerzy.Wszyscy spoglądali na siebie ciętym wzrokim.Natomiast Omen podszedł do kolumny by się oprzeć.
-Można się wprosić?-rzekł uśmiechając się na wpół.
Nikt nie odpowiedział więc Omen podszedł do Shaki i Camusa czekając na dalsze wydarzenia.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:05 pm

Dość już gadania, czas wam pokazać kto alczy w słusznej sprawie.- Morgen stanął przed Albiorixem.- Rewolucja Gwiezdnego Pyłu.- Z rąk Morgena wyleciało ogromne światło, które sprawiło, że Albiorix uderzył w ścianę.- Zawsze twierdziłem, że nikt nie doruwnuje siłą złotym rycerzom.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:05 pm

Camus zaatakował Rushifuę i Alegoris... Diamont Dust
- mówiłem....zero przemocy...idźcie na arenę....a nie będziecie komnaty demolować...
- Ahhh...zapomniałbym....Morgen, Diamont dust...,biała fala zimna zamroziła Morgena, zero przemocy....
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:08 pm

Mówiłem coś Rushifua walczcie jak na Rycerza przystało a wy walczycie razem z kobietami... Shaka usiadł w medytacji i zablokował ruchy jednego i drugiego siłą swojej woli. Jeżeli nie zrozumiecie tego co powiedziałem to będę zmuszony was.....

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   Pon Kwi 16, 2007 9:09 pm

- Więc taki jest wasz wybór.To miejsce stanie się waszym grobem - rzekł Saga.
Nete zaatakowała - Angel Serenade.Po całej sali rozeszła się muzyka , która przeszkadzała rycerzom Ateny w koncentracji.
Phlagethon zaatakował Camusa - Fire Destination.W Camusa uderzył słup ognia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sala tronowa   

Powrót do góry Go down

Sala tronowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Neuschwanstein - Sala Tronowa
» Sala tronowa
» Sala tronowa