Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Eldora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Eldora   Nie Mar 22, 2009 7:12 pm

Najbardziej wysunięta na południe kraina.Panują tu najlepsze warunki do życia ze wszystkich krain Asgardu.Graniczy od północy ze Stolicą oraz Valphofn.

Dołączył/a : 17/03/2008
Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Eldora   Sro Mar 25, 2009 4:07 pm

Wszędzie wokół cisza ,mroźny wiatr wraz z płatkami śniegu radośnie figluje w powietrzu.Jeśli dobrze się przyjrzeć w tej całej zimowej scenerii można dojrzeć dziewczynę na koniu przemierzającą to miejsce. To biała barwa konia jak i biały ubiór niewiasty sprawia ,że tak trudno ją dostrzec wobec wszechobecnego śniegu.
- Już niedługo będziemy na miejscu Dumar - powiedziała cicho do wierzchowca.
Jak na osobę ,która przed kilkudziesięcioma minutami pożegnała się z rodzicami i zostawiła wszystko co znała i kochała czuła się nadzwyczaj dobrze.Przed wyjazdem była pewna ,że przyjmie to zdecydowanie gorzej.Chyba sama się do końca nie znała.Napewno otuchy dodawała jej myśl ,że robi to dla brata.Wybierając się do stolicy by zostać Świętym Rycerzem musiała być silna i gotowa na wiele wyrzeczeń.Ale czy naprawdę była już gotowa ?
Powrót do góry Go down
Xellos

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Eldora   Pon Mar 30, 2009 10:29 pm

"A więc jestem...Asgard...kraina równie piękna jak i zabójcza dla tych którzy nie są przystosowani do takich warunków życia"-Alex wiedział że musi zachować wielką ostrożność wędrując po tych terenach.
Pełno tu było drzew i wzniesień a ścieżki były niemal niewidoczne.
Podczas przeprawy przez Eldore,jedną z krain Asgardu,Alex spostrzegł kilkadziesiąt metrów przed sobą ciało leżące bezwładnie na śniegu.Bez chwili zawahania pospieszył ku leżącemu aby sprawdzić czy żyj i czy można mu jeszcze jakoś pomóc.

Poszkodowany okazał się być dorosłym mężczyzną który najwidoczniej zasłabł albo zostal zaatakowany.

-Żyjesz??!!....Człowieku....odezwij się-Chłopak zaczął cucić nieprzytomnego,który musiał być łowcą lub jakimś strażnikiem.Wskazywały na to włócznia leżąca nieopodal w śniegu oraz łuk przepasany przez plecy.

Po jakimś czasie nieprzytomny mężczyzna wreszcie się ocknął.
Alex poczekał aż mężczyzna dojdzie do siebie po czym bez słowa wyciągnął ku niemu jedną ze swoich porcji,przygotowanego w domu,jedzenia.
Mężczyzna zjadł w błyskawicznym tępie po czym podziękował.
-Nie wiem jak Ci się mam odwdzięczyć...byłem na polowaniu przez kilka dni....bez jedzenia ani picia...musiałem zemdleć w trakcie powrotu do domu...zawdzięczam Ci życie

-Wracasz z polowania...więc gdzie twoje zdobycze-spytał chlopak.

-Niestety...moje wysiłki szły na marne...ciężko jest ostatnio cokolwiek upolować.-w oczach nieznajomego pojawiły się łzy,a Alex wyczuł w nim wiele żalu do samego siebie oraz troskę o swoich bliskich.

Chłopak sięgnął po drugą porcję jedzenia,która podarował nieznajomemu.-Proszę....najedz się a później jeśli pozwolisz to wspomogę Cie w polowaniu.

Mężczyzna szczerze podziękował i chętnie przyjął propozycję Alexa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Eldora   

Powrót do góry Go down

Eldora
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1