Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Główna Sala

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Główna Sala   Nie Mar 22, 2009 9:36 pm

Główna sala zamku Hadesa pośrodku , której stoi wielka harfa.

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Pią Mar 27, 2009 10:14 pm

Mężczyzna, który poskromił strażników patrolujących obrzeża pałacu, wprowadził dwójkę przybyszów do głównej sali. Była prawie całkowicie pusta, nie licząc ogromnej harfy ustawionej pośrodku i łukowatego "portalu", który zdawał się nie pasować do reszty wnętrza.
Mężczyzna podszedł do instrumentu i trącił lekko kilka strun, wydobywajac z nich nie bardzo do siebie asujące dźwięki.
Odwrócił się w końcu.
-No więc? Słucham, co was sprowadza? - uśmiechnął się, a jego twarz przybrała nieco przewrotny wyraz.
W tym momencie za jego plecami zabłysło jasne światło, dokładnie w miejscu, gdzie stał kamienny portal.

OOC: Jubei, możesz wejść.
Powrót do góry Go down
Jubei

Liczba postów : 334

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 8:56 am

Ze światła wyłoniła się postać. Był to Altair , który jeszcze kilka sekund temu znajdował się zupełnie gdzie indziej. Otrzepał się z kurzu i sprawdził co z Sune-Ku. Pogłaskał go po czym rozglądnął się po sali. Nigdy jeszcze nie przebywał w takim pomieszczeniu. Zazwyczaj były to namioty i stare drewniane chaty.

-Jestem Altair. Przybywam aby służyć memu Panu Hades'owi. - Powiedział po czym spojrzał na nieznajomych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 11:28 am

Światło rozbłysło ponownie. Z jego blasku wyłoniła się wysoka, dobrze zbudowana postać młodego mężczyzny o włosach barwy atłasu, pięknym licu i chłodnym spojrzeniu. Szlacheckie rysy w połaczeniu z kunsztownymi szatami liturgicznymi Krzyża Śmierci jakie miał na sobie mogła sprawiać demoniczne wrażenie.
Błyskawicznie rozejrzał się po zebranych. Na pewno nie było wśród nich tego, który go tu sprowadził. Nie było jego Pana. Oczy momentalnie objęła nienawiść do Świata, który każe mu tak długo czekać. Założył dlonie naplecy i począł ponownie modlić się w myślach do Pana Podziemi. Współobecni nie interesowali go.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 11:39 am

Spojrzał najpierw na mężczyzne ,który pojawił się jako pierwszy a potem na tego ,który zjawił się jako drugi.Prawdopodbnie w tym momencie wyrobił sobie o obu pierwsze zdanie.Spojrzał następnie na mężczyzne ,który przyprowadził do tej sali.
- Moim celem jest zdobycie potęgi - powiedział zgodnie z prawdą.
Jako ,że przed podróżą zasięgnął trochę języka na temat medalionu i samego Hadesa wiedział kim on jest a w zasadzie wiedział co mówią o nim ludzie.W odróżnieniu od Altaira nie mógł powiedzieć ,że przybył tu służyć Hadesowi ponieważ nie uważał go narazie za swojego pana.

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 3:12 pm

Johann Faust prowadzony razem z drugim przybyszem po chwili zobaczył jak z kamiennego portalu rozświetlonego światłem wychodzą po kolei dwie postacie. Jednak bardziej zdziwiło go to co powiedziały. Więc jednak Hades istnieje i nie jest tylko postacią z mitologii. Jednak nadal nie rozumiał skąd kobiecy głos w jego głowie. Nie powiedział nic bo uznał że tego dnia już wystarczająco mocno nadwyrężył już swoje zniszczone struny głosowe tak więc tylko przyglądał się postaciom i obserwował wszystkich. Cieszył się że ma na chwilę spokój od kobiecego głosu w jego głowie.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 3:30 pm

Kiedy pojawiło się dwóch kolejnych mężczyzn, ten, który ich tu przyprowadził kalsnął w dłonie, jakby stało się coś, na co długo czekał.
-Witam panów, witam. - powiedział i zwrócił się do dwójki, którą przyprowadził tu z okolic - Po prawdzie trochę się z wami droczyłem, ale teraz, skoro już się wszyscy zebraliśmy, to możemy przejść do sedna.
Spojrzał po wszystkich obecnych a na jego twarzy pojawił się złośliwy uśmiech.
-Jestem Hrabia Ludwik, i tak też mnie tytułujcie, pan, a właściwie zarządca, tu, na zamku Hadesa. Od dziś będzie to wasz nowy dom i miejsce, w którym będziecie rosnąć w siłę, ku chwale naszego pana. Jeśli któryś z was zyska łaskę Pana Świata Umarłych, zostanie nagrodzony przez niego samego!
Zaczął przechadzać się w tą i spowrotem, zastanawiając się, co jeszcze ma powiedzieć.
-A właśnie... spotkacie jeszcze kilku takich jak ja... sług Hadesa... wy już mieliście zapewne przyjemność obcowania z naszą śliczną Katrą. - zwrócił się do dwójki, która wyszła z portalu - Będą wam nauczycielami i przewodnikami. Tymczasem, wasze kwatery są gotowe.

OOC: Jeśli ktoś ma pytania, niech pyta :D. Możecie stworzyć sobie po temacie, który będzie służył za wasz pokój, np. Komnata Johanna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 3:47 pm

Lucius mimowolnie zaczał słuchać co każdy z przybyłych ma do powiedzenia.. a także tego co wolał zachować dla siebie.. Zaiste, przekleństwo z jakim się urodził bywalo bardzo przydatne..

"Hrabia Ludwik. Rzeczowy człowiek. Zapewne dwulicowy.. Niemniej sprzedał im konkretne informacje. Jego Pan.. Mój Pan.. pragnie mnie sprawdzić. Dobrze więc.."

-Śliski umysł Lucjusa liznął kolejno myśli wężownika..
"Tak, ten jest oddany Panu. Nie może się jednak równać ze mną. Na pewno nie.. "

Czarnowłosego..
"Sny o potędze.. Czyżbyśmy snili o tym samym.. O niczym nie skrępowanej władzy u Boku naszego Pana? Nie! Tobie chodzi o własne plany.. A mi?" - Szybko przegonił nieznośną myśl.
" Nie, ja jestem wierny. Nigdy przecież.." - Zszyte usta wykrzywił spazm bólu, kiedy wygięły się w mimowolnym uśmiechu. Poczuł metaliczny posmak własnej krwi..
" Wybacz mi Panie.. "

I ostatniego z przybyłych który oddawał się płytkim marzeniom o głosie nieznanej kobiety.. Ten umysł wydał mu się nadzwyczaj podatny na podszepty..

Skinął nieznacznie głową Szlachcicowi tytułującemu siebie Hrabią na znak zrozumienia , po czym szeleszcząc atłasami swych szat, pewnym krokiem wyszedł z komnaty głównej
Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Mar 28, 2009 7:18 pm

Wysłuchał tego co powiedział Hrabia Ludwik. Zrozumiał wszystko i żeby to oznajmić skinął lekko głową. Wiedział , że aby spotkać się z Hadesem musi ciężko pracować. Tego jednak na pewno nie ułatwi mu reszta jego tak zwanych towarzyszy. Nie maił zamiaru z nikim się zaprzyjaźniać. Nie widział tu nikogo kto by na to zasłużył.

-Ta... - Westchnął po czym wyszedł z komnaty głównej w poszukiwaniu swego własnego kąta.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Mar 29, 2009 9:09 am

Wysłuchał w spokoju tego co miał do powiedzenia Hrabia. Nadal do końca nie wiedział o co tu wszystko chodzi więc postanowił doedukować się trochę w tej kwestii. Dlatego gdy już powychodziło dwóch przybyłych przez portal zwrócił się bezpośrednio do hrabiego
-Cholera...- i niestety tylko tyle i cichy jęk wyszedł z jego gardła, dlatego po chwili wyciągnął kartkę papieru na której po chwili łaciną napisał o co chce zapytać, po czym podał ją Ludwikowi.

OOC: Na kartce jest podziękowanie za gościnę oraz pytanie o możliwość uzyskania dostępu do biblioteki przez okres jaki tutaj spędzi Johann.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Mar 29, 2009 5:20 pm

Nie miał żadnych pytań więc nie zamierzał więcej tracić czasu zwłaszcza ,że i tak już opuszczał salę jako ostatni.Skłonił lekko głowę przed hrabią po czym opuścił sale.Zastanawiał się jak teraz potoczą się jego losy.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sro Kwi 22, 2009 4:01 pm

W drodze do głównej sali tylko raz zdarzyło mu się zabłądzić a w zasadzie zagubił się na chwilę z czystej ciekawości.Jak było widać dotarł tu jako pierwszy.Korzystając z okazji ,że jest sam podszedł do wielkiej harfy stojącej po środku.Wydawała mu się dziwna a w zasadzie aura jaka z niej pochodziła.Tak mu się przynajmniej zdawało.Delikatnie jej dotknął ( nie strun) i przejechał po niej dłonią.Był dosyć zaintrygowany tym instrumentem.Nie wiedział dlaczego nie zwrócił na niego takiej uwagi podczas pierwszego pobytu w tej sali.

Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sro Kwi 22, 2009 7:53 pm

Z cichym szelestem atłasów w sali pojawił się człowiek przypominający ogromnego, białego nietoperza. Poruszał się cicho, swobodnie, lecz szybko i pewnie. Niedawny lokator najego twarzy w postaci śladów krwi został już usunięty. Również włosy, które podczas treningu uległy bezładnemu chaosowi, teraz misternie uczesane opadały swobodnie na ramiona i na plecy. Okrążył salę jednokrotnie przyglądając się lepiej jej szczegółom, po czym stanął po przeciwległej stronie harfy w centrum Komnaty. Ręce zlożył na piersiach chowając dłonie w rękawy swych drogocennych szat. Spoglądał gdzieś w przestrzeń, wciąż jakby pogrążony w sobie tylko znanym transie.
Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Pią Maj 01, 2009 5:50 pm

Wszedł do sali za dwójką zjaw. Stanął z boku i czekał na dalszy rozwój sytuacji.

OCC:
Nic mi się nie chce.
Nawet powoli mi się siedzieć na kompie odechciewa;/
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Maj 02, 2009 8:01 pm

-Ooo, jesteście w końcu. - powiedział Ludwik spoglądając na nich nieco znudzony - Ale i tak ubyło was o jednego... Grom coś tam mówił, nieważne.
Zaczął przechadzać się w tą i z powrotem. W końcu zatrzymał się i powiedział.
-W mieście nidaleko zamku są jakieś problemy, nie dokońca wiem o co chodzi, ale to ziemie będące pod moją jurysdykcją więc muszę to zbadać. Jeśli ktoś chce rozprostować kości, niech krzyknie: Tak jest, panie!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Maj 03, 2009 1:00 pm

W reakcji na zadanie Hrabiego uniósł nieznacznie brwi w górę, wciąż nie rozprostowując dłoni. Nie wykonując żadnego innego ruchu. Zimne oczy przyglądały się każdemu szczegółowi, zarówno ubrania jego zwierzchnika, sposobowi jego gestukulacji, wyrażania się czy manier. Spoglądał na niego przez harfę, przy której stał on i czarnowłosy.. Trzeci z przybyłych, Wężownik, zamilkł jeszcze bardziej niż przy poprzednim spotkaniu.

Ponownie przeniósł spojrzenie na Ludwika, który widocznie oczekiwał, że każdy z nich zacznie mu lizać buty.. Lnianowłosy mógł wykonać zadanie.. ku chwale Hadesa, niczyjej innej.

" Niczyjej innej.. "
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Cze 28, 2009 5:42 pm

Nie widząc sensu przebywania wśród żywych posągów Lnianowlosy olbrzym z szelestem atłasów swych szat opuścił głównią salę niemal płynąc w powietrzu. Niczym ogromny Biały Nietoperz.. Postanowił dokończyć niedawno rozpoczęty rytuał.. Watykan czeka.. A Pan Podziemi liczy na swojego sługę..
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Główna Sala   

Powrót do góry Go down

Główna Sala
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala Wejściowa
» Sala lustrzana
» Sala Przyszłości