Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Johann Faust

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Johann Faust   Pon Mar 23, 2009 10:35 am

Imię: Johann Faust
Data Urodzenia: 15.07.1219
Grupa Krwi: A
Wzrost: 185 cm
Waga: 74 kg
Narodowość: Niemiec
Miejsca Treningu: nieznane
Frakcja: Hades
Pretendent do Zbroi: Wiverny (przyzwyczaiłem się do niej więc mam nadzieje że mogę znów ją mieć :D)

Charakterystyka/Wygląd/Historia:
Mężczyzna wysoki, dobrze zbudowany choć nieprzeciętnie chudy, krótko przystrzyżone blond włosy, twarz dość blada, wyrażająca znudzenie i zamyślenie. Zazwyczaj można go spotkać w długim czarnym płaszczu, na ramionach występuje po obu stronach symbol jego rodu - laska lekarska wokół której wije się wąż, jednak laska ta zakończona jest czaszką. Jest to osoba nie mająca przyjaciół, z racji tego że praktycznie nie potrafi mówić (sporadycznie potrafi się zmusić do wyszeptania paru słów, jednak sprawia mu to bardzo dużo problemów a szept nawet z bardzo bliskiej odległości jest ledwo słyszalny). Na szyi zwisa taki sam symbol, który przekazał mu ojciec, zanim wyruszył na krucjatę. Można powiedzieć że był on dziedziczony w męskiej linii Faustów z pokolenia na pokolenie. Wykonano go prawdopodobnie bardzo dawno co można poznać po tym że nazwisko rodowe jest już trochę wytarte. Ciężko jednak stwierdzić z czego jest wykonany bowiem jego rodzina od dawien dawna zajmowała się nie tylko leczeniem ale też alchemią.

W piwnicy domu w którym mieszka znajduję się też laboratorium do którego jednak nigdy nie miał dostępu. Od czasu jak ojciec wyruszył na krucjatę jako medyk i nie wrócił, Johann bardzo często zastanawiał się co może skrywać tamto laboratorium. Kiedy pewnego dnia otrzymał list od umierającego ojca, poznał prawdę skrywaną przed wszystkimi. Bowiem opisane było w nim dokładnie wszystko co znajdowało się laboratorium oraz jak się do niego dostać. Jego ojciec podobnie jak wcześniej dziadek i jego przodkowie, zajmowali się sekcjami zwłok. Może dlatego tak dobrze radzili sobie sobie z wszelkimi chorobami i byli tak cenionymi medykami. Kiedy wkońcu Johann postanowił zobaczyć co skrywa ukryte laboratorium jego oczekiwania miały się niewpółmiernie do tego co tak naprawde znalazł. Poza naprawde pokaźną biblioteczką, którą strach było się chwalić z powodu niedawno powstałej instytucji zwanej Inkwizycją, laboratorium skrywało także całą aparaturę do przeprowadzenia sekcji oraz dziwne symbole na drewnianej podłodze i co go na początku wystraszyło napis pisany krwią na ścianie. Johann jak szybko zszedł do laboratorium tak szybko z niego uciekł. Potrzebował paru dni by się uspokoić. Jednak od tego dnia miał dziwne sny. Budził się bowiem w jakimś dziwnym miejscu które śmiało można by nazwać tym co ludzie wierzący do których niestety nie należał nazwali by piekłem. Nie spotykał tam nikogo ani nikogo nie słyszał. Po prostu co noc śnił o tym miejscu. Było ono utrzymane w greckim stylu dlatego też postanowił się dowiedzieć co to za miejsce. Zaczął wertować księgi które posiadał w domu a także te które znajdował w podziemnej bibliotece. Tak dowiedział się o tym że świat to tylko nie chrześcijaństwo. Słyszał co prawda co nieco o wierzeniach Greków jednak nie zagłębiał się w to gdyż nigdy nie miał czasu. Ojciec od małego uczył go jak leczyć ludzi i tylko na tym mijały mu całe dnie.
Przeglądając przez kolejne dni księgi z biblioteczki natrafił na bardzo wiele pisanych właśnie greką i gdyby nie notatki po części jego ojca, a po cześci jeszcze starsze, dzięki którym zaczął rozumieć czym tak naprawde zajmowała się jego rodzina od niepamiętnych czasów. Mimo że wiedział że to co go w tej chwili tak bardzo pochłania jest bardzo niebezpieczne, coraz częściej schodził do laboratorium i coraz częściej zaczytywał się w księgi pozostawione przez przodków. Dowiedział się też że napis zapisany krwią jest swoistą modlitwą do Pana Podziemi, greckiego boga Hadesa, o życie wieczne i uwolnienie ciała od śmierci. Tego dnia też po raz pierwszy we śnie usłyszał głos który go wzywał. Następnego dnia nadal słyszał ten głos w swojej głowie mimo że był pewien że już nie śpi. Dlatego też pozbierał co ważniejsze księgi i spakował do plecaka, po czym opuszczając dom pod osłoną nocy, podłożył ogień by nikt nigdy nie wiedział jaki sekret tak naprawde skrywał jego ród po czym ruszył w drogę...

Cechy Wrodzone:
-Psychik II
-Potencjał II

Wady:
-Wrodzone Kalectwo I - (Niemowa) Psychik + I
-Ciało II - Słabeusz, Wrażliwy na wysoką temperaturę

Jeśli wszystko jest ok to czekam na akcept jeśli coś do poprawienia to czekam na wytyczne
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Pon Mar 23, 2009 11:29 am

wy sami chorowici i chuderlawi jesteście :]
ale co tam

zacytuje ci choćby polska wikipedie:
"Pierwsza udokumentowana sekcja zwłok została przeprowadzona około 1300 roku przez Mundino de Lucci (1275-1326) na uniwersytecie w Bolonii."
sekcje zwłok były uznane za kościół za profanacje ciała, więc aż tak religijni to ci Faustowie twoi nie byli :]

poza tym - pamiętasz, że druku nie wymyślono jeszcze? 10 książek to wtedy była już pokaźna biblioteka XD zwłaszcza u kogoś kto klerykiem nie był
no i greka i łacina były wtedy głównymi językami w jakich widziano teksty pisane nici więc z wysublimowanego mistycyzmu
choć fakt, że książeczki rodzinne to musiały być u niego krzyżówką łaciny z niemieckim

to takie moje uwagi co do historii postaci

jeszcze jedna rzecz: kalectwo odnosi się do wady bardziej cielesnej, nie jest to wada psychiczna a szept twojej postaci jest chyba właśnie takim zjawiskiem :] umysłowym

shit.. jak u licha wyłączyć ten durny html z postów >_<

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Pon Mar 23, 2009 12:11 pm

Szept można wywalić a chodziło mi o wrodzone uszkodzenie całego mechanizmu mowy No poza tym powiedz mi kto w dobie inkwizycji Ci sie pochwali że kroi człowieka co jest niezgodne z kościołem który Inkwizycje napędza :D? Oczywiście o druku a raczej jego braku nie pamiętam Ale to rodzinna biblioteczka i wszystko rękopisy nikt nie powiedział że to grube księgi sam nawet stwierdziłem że to raczej bedą musiały być lekkie książki skoro pozbierałem je do plecaka A religijni to może i nie byli ale medyków na wojenki i tak biorą a skoro troche znany był to go wzieli A czemu zaraz chorowici Po prostu wysoka chudzina o dość jasnej karnacji A czemu akurat Niemcy wybrałem :D? To chyba nie trzeba tłumaczyć
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Pon Mar 23, 2009 5:58 pm

ok
niech ci bedzie - Domon bedzie mial i tak ciebie na glowie

i jeszcze jedno - 175 to wysocy 185 to olbrzym
spojrz w jakiej epoce sie to dzieje XD
kiedys ludzie byli nizsi ;]

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Wto Mar 24, 2009 7:24 am

Dzięki za akceptacje Sakra No to widzisz jeszcze lepiej nie tylko karnacja mnie wyróżnia ale i wzrost Będę na wszystkich z góry patrzyć ;)'
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Wto Mar 24, 2009 8:27 am

nie będziesz - bo sporo osób na forum wyróżnia się właśnie 'wielkim wzrostem' więc i tu kicha XD

łapcie reszte adminow

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Wto Mar 24, 2009 9:16 am

Heh a mam jeszcze jedno pytanie Mamy sobie znowu rozdysponować startowe punkty jak to było w poprzedniej erze wg regulaminu czy wszyscy zaczynamy na statach 1,1,1,1 i domyślnym hp i mp ;)?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Wto Mar 24, 2009 12:06 pm

no comment

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Johann Faust   Wto Mar 24, 2009 12:09 pm

Dobra dobra nie jestem na bierząco z IV Erą więc nie wiem czy nic sie nie zmieniło Skasuj te posty i zapomnijmy o sprawie
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Johann Faust   

Powrót do góry Go down

Johann Faust
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Faust Marcus Vizzini