Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Ahmed Al-Fatah

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
wolek

Dołączył/a : 13/12/2008
Liczba postów : 74

PisanieTemat: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 7:08 pm

Imię i nazwisko postaci: Ahmed ibn Ghazali Al-Fatah
Data urodzenia: 05.VIII.1220 rok
Znak zodiaku: Lew
Wzrost: 1.78 m
Waga: 72 kg
Krew: B
Narodowość: Arab
Miejsce Treningu: Syria, Grecja, Sanktuarium
Frakcja: Sanktuarium

Opis zewnętrzny:
Wysoki, dobrze zbudowany, opalony. Ma ciemne, piwne oczy, kruczoczarne włosy, lekki zarost na twarzy. Nad lewym okiem oraz nad nadgarstkiem prawej ręki widoczne blizny. Najczęściej ubrany w lekkie, zwiewne ubrania, przepasane pasem. Na jego nogach sandały obwiązywane nad stopami. Przy wysokich temperaturach zakłada niebieski lub biały turban. Na szyi nosi medalion w kształcie skorpiona naniesionego na półksiężyc- jest to pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie w jego rodzinie. Pod ręką zawsze ma miecz oraz sztylet. Przez jego plecy przewieszona jest torba podróżna oraz kusza z bełtami.
Opis charakteru: Cichy samotnik, w głębi serca chce się odnaleźć wśród ludzi, jak każdy normalny człowiek ustatkować się, jednak życie mu na to nie pozwala. Nienawidzi kłamców, oszustów i obłudników. Twardo stąpa po ziemi i idzie zawsze w wyznaczonym przez siebie kierunku. Przyrzekł sobie, że dopóki on żyje, nie zostanie na tym świecie żaden chrześcijanin na ziemiach należących do muzułmanów.
Historia: Urodził się w małej wiosce Al Ghazala, około 40 kilometrów na wschód od Damaszku, jako syn byłego żołnierza, a już wtedy najlepszego rzemieślnika wyrabiającego broń w obrębie 20 kilometrów oraz córki sędziwego już wodza wioski. Już od najmłodszych lat najbardziej ciągnęło go do ojca. Pod jego instruktarzem uczył się wyrabiać łuki oraz włócznie. Matka natomiast nauczyła go modlić się do Allaha. W wieku 6 lat pierwszy raz dosiadł konia- Strzałę, który w niedalekiej przyszłości stał się jego najlepszym przyjacielem. Spokojne życie rodziny zostało przerwane po raz pierwszy, gdy do ojca Ahmeda przyjechał posłaniec z Damaszku. Nakazał mu przyszykować się na wojnę, gdyż właśnie cesarz niemiecki Fryderyk II rozpoczął kolejną już krucjatę na arabskie ziemie. Ahmed miał wtedy 7 lat. Na szczęście jego ojciec wrócił szczęśliwie po roku, cały i zdrowy. Ahmed dorastał więc w spokoju i w czasach pokoju między chrześcijanami a muzułmanami. Mając 12 lat chłopakowi została przekazana rodzinna pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie- amulet mający go chronić przed niebezpieczeństwami i złymi duchami. W wieku 17 lat Ahmed zaczął ćwiczyć pod okiem byłego dowódcy południowej wieży fortecy w Damaszku. Ów dowódca uczył go walki przeróżnymi broniami, samodyscypliny, opanowania, uwagi na przeciwniku oraz, co się nie za często zdarza, próbował wpoić mu do głowy podstawy alfabetu arabskiego oraz cyfr. Szło mu to jak krew z nosa, więc porzucił tą najcięższą, według niego, naukę i coraz więcej czasu spędzał na treningach i walkach. Zaczął robić niebywałe postępy, aż w wieku 20 lat wyjechał do Mekki, gdzie oprócz modlitwy wokół grobu Mahometa, walczył w walkach pokazowych. Tam zauważyli go wysłannicy z Grecji, którzy bardzo chcieli mieć Ahmeda pod swoimi skrzydłami. Kiedy chłopak wracał do swej wioski, Grecy zastąpili mu drogę i zaproponowali osiedlenie się wraz ze swym mistrzem w pobliżu Aten. Po głębokim zastanowieniu Ahmed zgodził się na to i zawędrował w miejsce, gdzie miał zacząć się jego udział w wojnie bogów- wojnie, w której mógł osiągnąć chwałę lub hańbę, życie lub śmierć, miłość i uznanie wielu osób lub pogardę otoczenia. Na razie miał się stać małym pionkiem w rozpoczynającej się wielkiej grze, której wynik nikt nie znał.

Cechy wrodzone:
Potencjał (3)
Psychik (1)

Wady:
Ciało (1)
Umysł (1)

Umiejętności postaci:
10 lvl. - Telepatia (1)
20 lvl. - Zwiększenie kosmosu (1)
40 lvl. - Telepatia (2)
50 lvl. - Zwiększenie kosmosu (2)
60 lvl. - Ukrycie (1)
70 lvl. - Telepatia (3)
80 lvl.- Zwiększenie kosmosu (3)
90 lvl. - Ukrycie (2)
100 lvl- Telekineza (1)
140 lvl- Ukrycie (3)

Ostatnio zmieniony przez wolek dnia Sob Mar 28, 2009 12:28 pm, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 8:11 pm

Wolek wyczytałem na SB ,że chcesz do Posejdona więc pisz we frakcji Posejdon.Sanktuarium zostaw sobie w miejscu treningu.

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 8:19 pm

OK, dobrze. Czyli najpierw będę w Sanktu a potem przejdę do Posejdona?

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 8:25 pm

Tak. Możesz sobie jeszcze dopisać jaką chcesz zbroję

VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 8:28 pm

od początku:
matka go nauczyła? czytać, pisać, liczyć itd.??? w małej wiosce??
mamy XIII wiek.. dopiero co w Europie przyjeto cyfry arabskie XD zwolnij - zwykły żołnierz nie poeta ani uczony - ani z wysokiego rodu i bez szkół - tym bardziej uczony przez matkę.. XD
ja wiem, że wy wszyscy chcecie czytać i pisać - ale po co wam to, jak 70% osób z którymi się zetkniecie tego nie będzie potrafić XD a reszta pewnie i tak będzie pisać w innym języku XD za wyjątkiem greki i łaciny - lepiej znanych

co do Greków.. Grecy.. istniało wtedy Księstwo Aten założone przez krzyżowców po IV krucjacie z rozpadu Bizancjum na 3 regiony
zerknij co tam jest naskrobane w okresie Frankońskim, gdyż nie wiem jak skomentować takie zapraszanie na swoje tereny muzułmanów i to jeszcze żołnierzy XD
>><< fakt, że rozwijali się nieźle i mieli czas pokoju
czy jednak nie mylisz wysłanników 'Sanktuarium' z wysłannikami 'Grecji'? która tak naprawdę była częścią Bizancjum?

ps. Saga mnie ubiegl XD ale mial inne uwagi

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
wolek

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 8:33 pm

Sakra- jakoś tamten okres nie mam za dobrze opanowany, więc sorry za błędy. A Greków utożsamiam z wysłannikami Sanktuarium. No a z tym pisaniem i czytaniem, to wiadomo, że muzułmanom to najlepiej wychodziło, więc wplotłem to do mojej historii.
A jeśli chodzi o zbroję, to chciałbym pretendować do łusek Smoka Morskiego.

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Pon Mar 23, 2009 8:37 pm

ok to zmiana na sanktu a np. z tym czytaniem - niech ten dowodca co go potem trenowal utytuowany go w czytaniu i liczeniu nieco poduczy
poety z niego nie bedzie i historyka, ale doczyta sie szlaczkow

i wtedy masz u mnie pelen 'pass'

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
wolek

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   Czw Mar 26, 2009 1:18 pm

Do Administracji:
*Dodałem pełną datę urodzenia oraz znak zodiaku mojej postaci
*Ze względu na dziwną dla mnie i niejasną sytuację z Posejdonem, postanowiłem zostać Uczniem Sanktuarium i postarać się o złotą zbroję. Mam nadzieję, że Administracja pozwoli mi na ten ruch no i nie będzie na mnie zła.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ahmed Al-Fatah   

Powrót do góry Go down

Ahmed Al-Fatah
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1