Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Dom Barana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Morgen
Gość

PisanieTemat: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:05 am

Morgen usiadł przed swoim domem, czując w sercu radość, że ten dzień wreszcie nadszedł, był dumny z tego, że został Złotym Rycerzem. Skupił się na enrgi kosmicznej aby pomedytować chwilę...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:06 am

Rushifua schodził z świątyni i wszedł do domu barana, zobaczył brata siedzącego na ziemi. Otarł łzy i powiedział cicho.
-Witaj Bracie.- Rushifua uśmiechnął się na zaskoczenie brata.- Nie zostałem jednak Rycerzem Liry.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:08 am

-Cóż, wiedziałem, zawsze, że zbroja Liry nie jest dla ciebie, ale czemu nosisz zbroję naszego brata.- Morgen spojrzał w zaskoczoną twarz Rushifua.- Wiedziałem, od początku, że było nas trzech.- Morgen zaczął płakać.- Jeśli ty nosisz Zbroję Serafiona Harfy to oznacza, że on nie żyje...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:10 am

-Nie stety, muszę cię opuścić, wolę mieć Sagę na oku, bo jego opdejście od świątyni jest podejrzane.- Rushifua położył rękę na ramieniu brata.- Wojna, nie długo nadejdzie miej się na baczności Rycerzu Barana...
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:10 am

-Bede.- Morgen spojrzał smutno w ziemie.- Ty też zawsze go czułeś, tak jak mnie, nie zapomnij o naszej wiezi bracie...

Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Kwi 12, 2007 8:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:11 am

Rushifua kiwnął tylko dłonią i wyszedł...
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:35 pm

Morgen siedział na schodach swojego domu. Czuł, że z jego bratem jest coś nie tak. Po chwili usłyszał kroki i ujrzał zbroję Serafina Harfy.
-Co się dzieje, czuje, że... Chcesz nas opuścic
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:37 pm

-Nie stety tak.- Rushifua położył dłoń na ramieniu brata.- Shaka nieufa mi i wręcz nazywa mnie narwańcem.- Rushifua starł łzy.- Atena też patrzy namnie dziwnym wzrokiem, a złoty Rycerz Panny bardziej ufa Sadze niż mnie. Lepiej będzie jak na jakiś czas opuszczę Sanktuarium.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:38 pm

-Rushifua.- Morgen spojrzał w zimie, dawno niczuł się tak opuszczony.- Zostań proszę, kto będzie bronił Ateny? Kto będzie dla niej grał? Rushifua?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:40 pm

Na pewno nie ja.- Rushifua spojrzał w chmury i wystawił twarz na wiatr.- Powoli zaczynam myśleć, że mnie niepotrzebujecie, a nawwet niechcecie w Świątyni.- Rushifua powli spuścił wzrok.- Złoci rycerze wystarczą aby chcronić Atene, ja jestem zbędny w tej wojnie, choć z góry znam jej wynik, dar Malkava został mi dany na zawsze.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:41 pm

-Rushifua.- Morgen zaczął płakać.- Dokąd się udasz? Gdzie cię znajdę?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:43 pm

-Dar Malkava stał się za wielkim brzemieniem dla mnie.- Rushifua położył dłoń na piersi.- Wybacz mi, nie mogę zostać, nie należe już do Rycerzy Ateny, bo oni sami zrezygnowali zemnie, dokońca wierzyłem, że tak się nie stanie, ale cóż stało się i nie jestem wstanie tego zmienić, Żegnaj Morgen Rycerzu Barana.- Rushifua odszedł.
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:44 pm

-Rushifua nie rób mi tego ja cię potrzebuje.- Krzyknął za odchodzącym Morgen.- Rushifua.- Morgen scisnął rękę w pięść i uderzył w podłogę.- Shaka twoja ignoracja do tego doprowadziła, gdyby nie Atena odszedłbym wraz z nim.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 8:50 pm

Nagle było słychać jak ktoś dostał w twarz i pada na ziemię, przychodzi Camus z Rushifuą na rękach...
- następnym razem powiedz bratu,że mu nie pozwolę odjeść... Ja idę trenować...wrócę za 3 dni...
Camus odszedł....
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 9:00 pm

Cialo Rushifua zniknęło z dłoń Camusa.
-Nie jesteś wstanie zatrzymać mojego brata, on odszedł.- Morgen spojrzał na rycerza.- Nic nam niepozostaj jak pozwolić mu odejść.- Morgen zaczął płakać.- To my mu daliśmy powody do odejści i nawet Shaka nie jest wstanie go zatrzymać.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 12, 2007 9:38 pm

<Camus się pojawia, Nagle krzyk i rozpadnięcie się trumny>
- Widzę ,że z Rushifuą muszę jeszcze trochę pogadać, pogadamy później Morgen...
Camus zniknął....
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Pią Kwi 13, 2007 7:16 pm

Morgen stał na ganku swojego domu, gdy otrzymał wiadomość mentalną od brata, była tak przerażająca, że Morgen stanął przed swoim domem.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Sob Kwi 14, 2007 3:30 pm

-Witaj Rycerzu Barana.- Minos wszedł powoli do domu Barana.- Twój brat robi trochę za dużo zamieszania i musi ponieść tego konsekwencje, a że jest za dalekko aby go dosięgnąć ty poniesiesz karę.- Kosmiczna Marionetka, Morgen uderzył o kolumne i osunął się.- Zabije cię, słyszysz, i nic mnie nie powstrzyma...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Sob Kwi 14, 2007 10:23 pm

Nagle wkroczyli Camus oraz Omen
- Nikt nie dotknie Rycerza Barana... Razem uderzyli Amethyst Sword oraz Aurora Execution
Minos zniknął, prawdopodobnie Hades Go zabrał....
Camus wziął Morgena na ręce, po czym razem z Omenem wyszli....
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Czw Kwi 26, 2007 6:51 am

Morgen pojawił się w swoim domu i upadł na kolana, ta podróż mogła pozbawić sił nawet złotego rycerza, zwłaszcza, że ten nieposiadał klucza, ani boskiego pozwolenia. Morgen odetchnął głośno i próbował wstać ale upadł na ziemie i obrócił się na plecy.
-Muszę powiadomić Atenę...
Powrót do góry Go down
Morgen
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Barana   Pią Kwi 27, 2007 7:03 am

Morgen podniusł się z ziemi i spojrzał w gwiazdy.
-Już za pozno.- Morgen uderzył pięścią w ziemie.- Rushifua, czemu to zrobiłeś, czemu znów mamy być rozdzieleni?
Morgen wstał i wszedł do swojego domu.
-Obiecuje ci, że zrobię wszystko to oco mnie prosiłeś...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Barana   

Powrót do góry Go down

Dom Barana
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1