Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Acheron

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Acheron   Sro Mar 25, 2009 8:37 pm

Rzeka umarłych. Granica świata żywych i umarłych. Na wybrzeżu Acheronu po wieczne czasy lamentują ludzie , którzy nie mieli woli aby żyć.Na dnie rzeki spoczywają wszyscy zmarli, którzy próbowali przekroczyć ją wpław. Jedynym sposobem na przebycie Acheronu jest podróż z Charonem.

Powrót do góry Go down
Rumcii

Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270

PisanieTemat: Re: Acheron   Sro Mar 25, 2009 8:56 pm

Ból zniknął i Xiang czuła jak ciemność ją pochłania, a jednak nie bała jej się...
Nagle ciemność powoli zaczęła sie rozmywać i dziewczyna otworzyła oczy chcąc sprawdzić gdzie jest.
Stała nad brzegiem jakiejś rzeki,dookoła było pusto tylko w oddali wydawało jej sie że widzi jakis ruch, ale nie zamierzała tam iść by to sprawdzić, odwróciła się i popatrzyła na wodę chcąc zobaczyć własne odbicie... jednak woda wydawała sie martwa. Pochyliła się powoli, pukle włosów opadły jej na twarz, zdumiona chwyciła je dłońmi.
-Znowu mam włosy? Ale jak to? Przecież one... gdzie ja jestem? i co to za miejsce?- wyszeptała rozglądając się uważnie.

NPC

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869

PisanieTemat: Re: Acheron   Sro Mar 25, 2009 9:09 pm

Coś poruszyło się we mgle, w miejscu, gdzie dziewczyna dostrzegła niewielki ruch. Coś wyłaniało się powoli i sunęło w jej kierunku, coraz szybciej i szybciej. W końcu mogła dostrzec zarys łodzi i osoby, która zdawała się nią kierować.
W końcu łódź dobiła do brzegu. Postać trzymajaca ogromne wiosło, odziana w czarny płaszcz z kapturem na głowie, spojrzała na nią i splunęła na ziemię.
-Płać. - warknął niski głos - Albo fora ze dwora.
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: Acheron   Czw Mar 26, 2009 8:27 pm

Kiedy łódź podpłynęła i postać przemówiła, Xiang zorientowała sie gdzie jest.
- Jesteś Charonem, prawda? A ja jestem w Królestwie Hadesa. No tak przeciez jestem martwa... - powiedziała cicho.
Następnie sięgnęła ku swej szyji gdzie na rzemieniu wisiała złota moneta z XiXia, chwyciła ją i szarpnęła. Spojrzała na nią, była to dla niej pamiątka z jej dawnego życia, ale teraz miała tu przebywać i nie potrzebowała juz jej. Zdjęła monete z rzemyka i podała Charonowi, następnie wsiadła do łódki.

NPC

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869

PisanieTemat: Re: Acheron   Czw Mar 26, 2009 8:40 pm

Postać porwała monetę z dłoni dziewczyny, kilka razy obróciła ją w palcach i ugryzła, jakby chcąc sprawdzić, czy jest warta tego, aby można było nią zapłacić za jego usługę. Wszystko wydawało się w porządku więc wpóściłją do łodzi. Lekko odpychając się wiosłem wprawił ja w ruch.
Płynęli tak przez jakiś czas, aby końcu dobić do drugiego brzegu.
-Wynocha. - warknął przewoźnik - Dalej radź se sama.
Powrót do góry Go down
Rumcii

PisanieTemat: Re: Acheron   Czw Mar 26, 2009 8:54 pm

Wysiadła szybko z łódki i skinieniem głowy podziękowała przewoźnikowi, a następnie ruszyła przed siebie.
Musiała dotrzeć do Pierwszego Więzienia...

PisanieTemat: Re: Acheron   

Powrót do góry Go down

Acheron
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1