Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Flyff RPG

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Flyff RPG   Czw Maj 28, 2009 7:34 pm

Zrobiłem forum Flyff RPG.
www.flyffrpg.4umer.net
Forum to powstało z myślą o ludziach którym nie chce się expić. Jeśli ktoś zechce zagrać niech się już zarejestruje. Forum nie zostało jeszcze skończone. Nie wiem ile ludzi będzie chciało na nim grać. Forum polega na prowadzeniu własnej postaci. W regulaminie wszystko jest wytłumaczone.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Flyff RPG   Czw Maj 28, 2009 7:39 pm

Hyhym....z tego co wiem reklamowanie innych forum może być umieszczone tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z jednym z adminów tego forum.

Czy zrobiłeś to??.
Jeżeli nie bd musiał zamknąć ten temat.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Flyff RPG   Czw Maj 28, 2009 8:48 pm

Szczyt hamstwa i dziecinady rejestrować się na forum po to by zareklamować własne..
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Flyff RPG   Czw Maj 28, 2009 9:39 pm

GrafNaStyk napisał:
Szczyt hamstwa i dziecinady rejestrować się na forum po to by zareklamować własne..

Święta prawda, ale to co znalazło się w treści forum, to już wogóle przegięcie pały. Zanim temat pójdzie do odstrzału, to chcę jeszcze zapytać autora tematu czy zdaje sobie sprawę z tego czym jest plagiat? I to w dodatku chamski, nie dość że zerżnąłeś budowę forum (zwłaszcza przygody...), to jeszcze niemal słowo w słowo skopiowałeś nasz regulamin. Uprzedzam z góry, że jeśli nie zostanie to zmienione, to zacznie pojawiac ci się wielu urzytkowników, którzy zaczną w losowym miejscu tego forum pisać raczej nieprzyjemne, aczkolwiek prawdziwe rzeczy.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Flyff RPG   Pią Maj 29, 2009 11:28 am

Plagiacik? Nawet nie zaglądałem, ale jeśli tak..

A więc jednak..
Słuchaj Almatur.

Rozumiem aspiracje do zrobienia czegoś fajnego. ale skopiowanie wielu elementów rozgrywki, ba! jednego elementu, bez wiedzy autora jest plagiatem, zawłaszczeniem praw autorskich i JEST KARALNE.

Poza tym niemoralne. Inna sprawa gdybyś kogokolwiek stąd poprosił o rade. Owszem, nikt nie musiałby Ci pomóc, ale przynajmniej byłbyś fair. A tak? Chociażby w moich oczach jesteś złodziejem.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Flyff RPG   Pią Maj 29, 2009 3:31 pm

aha więc tak kolego się bawisz...

chyba już nie potrzeba dłużej ciągnąć tej dyskusji.

temat zamykam a inni którzy chcieliby reklamować swoje fora proszeni są najpierw o skontaktowanie się z adminem!.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Flyff RPG   

Powrót do góry Go down

Flyff RPG
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1