Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Stone

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Stone   Sob Sie 01, 2009 3:27 pm

Imię i nazwisko:Hugo Altantara
Data urodzenia:15.06.1223 r
Narodowośc:Brazylia
Wzrost:165 cm
Waga:70 kg
Krew:B
Znak zodiaku:Bliźnięta
Miejsce treningu:gęsta brazylijska dżungla
Frakcja:Posejdon

Wygląd zewnętrzny:
Hugo jest młodzieńcem smukłym, opalonym przez brazylijskie słońce.Włosy krótkie czarnego koloru,oczy piwne,chłopak wiecznie uśmiechnięty.Nosi spodnie i bluzkę wykonaną z owczej wełny.Jest pasterzem.Pomaga ojcu w gospodarce.Razem mieszkają na skraju brazylijskiej dżungli w małym drewnianym domku,bardzo lubi wędkowac.

Cechy charakteru:
Hugo jest chłopakiem bardzo pomysłowym,inteligentnym,uzdolnionym,bardzo lubi rozwiązywac jakieś trudne łamigłówki,ciekawy świata.

Cechy wrodzone:
Potencjał(2)
Talent(1)
Wady:
Ciało(1)

Historia postaci:
Urodził się 15.06.1223 roku w biednej brazylijskiej rodzinie.Razem z matka i ojcem mieszkali w małym,ciasnym domku.Ojciec utrzymywał rodzinę z gospodarstwa,matka zajmowała się tkactwem.W wieku 6 lat Hugo przeżywa wielki ból-odchodzi jego ukochana matka.Powodem śmierci była dżuma.Hugo zamyka się w sobie. Jedyne co robi to siedzi w domu i rozpamiętuje stare rany.Od czasu do czasu wybierze się z ojcem na ryby lub na polowanie.Z biegiem czasu zapomina o śmierci matki i stara sie normalnie życ.W tym celu coraz częściej pomaga ojcu w gospodarce.Uczy się gotowac,zaganiac owce oraz łowic ryby.Dzień mijał szybko a noc jeszcze szybciej.Wiodą bardzo spokojne życie zdala od niebezpieczeństw,zgiełku i gwaru.Hugo zaakceptował taki stan rzeczy.Niestety to wszystko w mgnieniu oka sie zmieniło.Imperium Inków zamieszkujący tereny Peru rozpoczęło wielka kolonizacja dalszych terenów.Pragneli powiększyc swoje wpływy bardziej na wschód.Zaczęła sie wielka kolonizajca.Armia Inków ruszyła na wschód grabiąc i zagarniając dalsze tereny.Żadna rodzina nie mogła byc bezpieczna-także Hugo.Wraz z ojcem postanowili porzucic swój dobytek i ratowac swoje życie.Udali sie głeboko na wschód i dotarli do wybrzeża.Zastali tam niewielka kolonię która przyjęła ich z otwartymi ramionami.Myśleli że tu są bezpieczni.Nieprawda. Inkowie zagarneli już ogromne połacie gruntu i zostało im jedynie wybrzeże.Był to wazny punkt strategiczny gdyż tu właśnie Inkowie pragnęli wybudowac port.Byli godzinę drogi od wybrzeża.Coraz więcej ludzi uciekało na wybrzeże proszac o wparcie i pomoc.Razem z ojcem Hugo modlił sie aby nie doszli aż tu.Niestety.Bogowie tym razem m nie sprzyjali.Inkowie po godzinie odtarli na wybrzeże.Zauważyli mnóstwo ludzi i aż się zdziwili-przecież tyle pozabijali.Poprosili grzecznie abyśmy opuścili to miejsce jednak my twardo stojąc na ziemi odparliśmy im że nie!Obie ekipy stały obok siebie i oczekiwały na niewiadomo co.Inicjatywe przejęli Inkowie.Ich wódz wydał rozkaz-zabic ich.My nie mając żadnej broni i nie rozumiejąc języka Inków dalej staliśmy lecz gdy Inkowie ruszyli w nasza strone zrozumieliśmy-to jest wojna.Nie pozostało nic innego niż sie bronic-lecz czym?Nie mając broni zacisnęliśmy pięści i stanęliśmy do walki.Walka jednak z góry była przesądzona.Bez broni nie mieliśmy żadnych szans.Padalismy jeden po drugim.Jakimś cudem Hugo i jego ojciec jeszcze byli przy życiu.To sie niestety zmieniło.Zabito i Hugo i jego ojca.Inkowie zwyciężyli.My ponieśliśmy klęskę.Nasze ciała wrzucono do oceanu i pozwolona na to aby zjadły je rekiny.Ciało Hugo dryfowało po oceanie lecz nagle coś wzięło je w swoje ramiona.Była to syrena piękna niczym wonna lilia o imieniu Orania.Orania wzięła ciało Hugo i poszła na dno.Znikła.Gdzie się podziała?.Udałą sie do tajemniczego krolestwa.Gdy już tam przybyła położyła ciało na dnie a sama udała się do Kallipso.Przyprowadziła ja.Pokazała ciało a owy ona jedynie zamknęła oczy i już Hugo ponownie zmartwychwstał.Oszołomiony miejscem gdzie sie znajduje i pięknym widokiem syreny spytał sie nieśmiało kim owa syrena jest.Odparła mu że to właśnie ona uratowała mu życie przy pomocy Kalipso.Gdy Hugo chciał dowiedziec sie czegoś więcej o ich boginni syrena odparła iż dowiem się w swoim czasie i zaprosiła mnie do swego lokum

Ostatnio zmieniony przez Stone dnia Sob Sie 01, 2009 6:51 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 3:49 pm

um...
kolonizacja Ameryk przez Hiszpanię i Włochy miała miejsce pod sam koniec XV wieku.. 1496 dokładnie mówiąc

Ameryka.. nie została przez nich odkryta jeszcze
Wikingowie - możliwe że dotarli, ale do północnej

ponadto.. Brazylia była kolonią - Portugalską od 1500 ^_^ aż do 1822 wieku - wiec Hiszpania odpada

w wieku XIII - masz tam szczepy nomadyczne oraz początek Imperium Inca - ale to po drugiej stronie gór, w Peru

szkoły hmn - nie wykształcili oni nigdy piśmiennictwa po tej stronie gór

cytat z wikipedii polskiej o przeszłości terenów Brazylii napisał:
Niewiele wiadomo o kulturach Indian zamieszkujących tereny obecnej Brazylii tysiące lat przed przybyciem Europejczyków. Były to głównie plemiona Tupi-Guarani, Arawaków i Karaibów, które utrzymywały się z rybołówstwa, myślistwa, zbieractwa i uprawy roli.
W odróżnieniu od oddzielonych Andami cywilizacji z zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej Indianie ze wschodniego wybrzeża i interioru nigdy nie wykształcili materialnego piśmiennictwa, ani monumentalnej architektury. Były to przede wszystkim plemiona o charakterze na poły koczowniczym, w odróżnieniu od osiadłych, rolniczych cywilizacji andyjskich.

tak więc niestety nie mogę uznać historii, proszę o zmianę
wywal \'szkołę\' i wszystko co odnosi się do Europy

musisz też nieco zmienić zakończenie - to z Posejdonem
może na Kalipso? i boginię z morskiej toni się wyłaniającą?
tak czy inaczej Saga się ucieszy mając kolejną osobę w swojej drużynie ;P
Atlantyda - (Admin zarządzający SAGA) napisał:
Według wszelkich źródeł Posejdon zginął podczas ostatniej wojny. Nie jest pewne jak to się stało, jednak świat na dnie morza, który był pod jego panowaniem jest zniszczony i opustoszały a wszystkie przejścia zamknięte.Większość świątyni ku czci Posejdona popadła w ruinę.Tylko nieliczne znajdują się w dobrym stanie.Tak samo jak świątynie w dużym stopniu zanikła wiara w Posejdona.
Tylko nieliczni wierzą nadal w boga oraz to ,że fakt jego śmierci jest nieprawdziwy.Mimo ich wiary faktem jest ,że władzę nad oceanami i morzami sprawuje Kalipso a jej świątynie w coraz większej ilości budowane są na powierzchni.W związku z taką sytuacją osoby pragnące służyć Posejdonowi są zmuszone do samotnych treningów lub szkolenie swoich umiejętności poprzez przebywanie w szeregach innych nacji mając nadzieje na powrót Posejdona.

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!

Ostatnio zmieniony przez Sakra dnia Sob Sie 01, 2009 4:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 4:00 pm

A mogę zastąpic Hiszpanię Portugalią?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 4:06 pm

um, nie zrozumiałeś mnie chyba ^^

mamy rok 1242 na forum

Europa NIE odkryła jeszcze Ameryki - u nich tam nie ma Europejczyka żadnego (za wyjątkiem jakiegoś Wikinga na terenie Północnej Ameryki)

twoja postać urodziła się w miejscu, które nie jest jakąś nacją, królestwem czy państwem
Brazylia jest dzika, żyją tu plemiona różne
w Peru zaś dopiero co niedawno powstało imperium Inków

proponuję zmienić to - np. że Inkowie by rozszerzyć swoje Imperium prowadzili z wami wojnę czy coś ;P
możesz wymyślić cokolwiek - bo niewiele wiadomo o Brazyli w tamtych czasach
ale nie mogę pozwolić na żadnego Europejczyka

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 4:11 pm

oka dzięki za podpowiedź potem sie tym zajme pozdro>>
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 4:13 pm

mam nadzieję, że nie sprawi ci to zbyt wiele trudności
czekam więc cierpliwie na poprawki w historii

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 4:45 pm

nie no co ty zaraz coś wymyśle
zobacz teraz?dobrze?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 5:44 pm

no.. musisz tylko zmienić dwie rzeczy:
1. Plemie Inków.. - to wszystkie pozostałe były plemionami - Inkowie mieli IMPERIUM. To było Imperium Inka a nie jakieś plemię
2. Syrena Kallipso? wodza? - zacytowałam ci wcześniej opis sytuacji we frakcji Posejdona.. i jak pisałam Kalipso była BOGINIĄ nie syrenką XD ona w tej erze oficjalnie sprawuje władzę - a więc nie 'wódz' tylko Kalipso, jeśli już syrenka - to na pewno nie Kalipso która jest boginią XD sugeruję nadać syrence inne imię, inaczej sama Kalipso się zezłości a tego nie chcemy

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 6:51 pm

ok ok naniose poprawki
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 7:22 pm

no, to teraz pozostaje ci uaktywnić kartę postaci w twoim profilu i uzupełnić

cechy i wady wpisz w odpowiednie miejsca oraz rozdziel początkowe punkty

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 7:36 pm

hmmm kurde mozesz mi podac swoje GG?powiesz mi ocb
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 8:14 pm

masz to w regulaminie forum napisane XD
pkt. 2

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 9:01 pm

dobra ale mam jedno pytanko jak se można podwyższyc siłe zrecznosc kosmos itp??
Powrót do góry Go down
Favonius

Dołączył/a : 20/06/2009
Liczba postów : 145

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 9:15 pm

Pisać Treningi
Brać udział w przygodach

Za każdy LvL jest 3 Punkty do Rozdania

VIP

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 9:39 pm

miałam zamiar mu zacytować wprost regulamin i odwołać go do niego, ale mnie ubiegłeś

no cóż, Stone widać postanowił pokazać iż mój wkład w to forum był tak naprawdę zbędny, gdyż wszystko co napisałam z myślą o nowych graczach jest niewarte jego uwagi
prosi zaś o to, bym mu pod nos podstawiła to i sama siebie cytowała

ah, jeśli więcej ludzi zacznie zadawać pytania na które wszędzie mają jasne odpowiedzi to zacznę być bardzo niemiła ^^

Powrót do góry Go down
Favonius

Dołączył/a : 20/06/2009
Liczba postów : 145

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 9:49 pm

Wystarczy poczytać
Bo takie oczywiste rzeczy to akurat każdy chyba rozumie
Tylko taka już jest natura człowieka Że łatwiej zrozumieć coś podanego na tacy , niż coś , nad czym trzeba popracować

PisanieTemat: Re: Stone   Sob Sie 01, 2009 11:22 pm

O jejku ludzie spytac sie nie wolno "relax take it easy"
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Stone   

Powrót do góry Go down

Stone
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Laureline: Laureline Stone