Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Roxi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Roxi   Wto Sie 04, 2009 2:38 pm

Imię: Aleksander Owens
Data urodzenia: 3.III.1220r
Znak zodiaku: Ryby
Narodowość: Anglik
Wzrost: 170 cm
Waga: 79 kg
Miejsce treningu: Anglia
Krew: A
Frakcja: Sanktuarium

Wygląd zewnętrzny: Dobrze zbudowany, Blondyn krótko ścięty, piwne oczy,

Charakter: Skryty ale potrafi się otworzyć osobom które dotrą do jego wnętrza, opiekuńczy czuły, potrafi być zarówno agresywnym wojownikiem jak i płaczliwym dzieckiem

Historia:

Wywodzi się z zamożnej rodziny której członkowie z pokolenia na pokolenie byli w doborowej specjalnej tajnej gwardii strzegącej królową.
Od małego jest szkolony przez ojca by dostać się do tej sekcji specjalnej.
Cała rodzina pokłada w nim nadzieje gdyż wykazuje szczególne zainteresowania rywalizacją i współzawodnictwem. Jest dumą swojego ojca jednak do czasu.
Zaraz po swoich 16 urodzinach dostaje zaproszenie od swojego stryja aby przyjechał do niego gdyż bardzo chciał go poznać. U stryja poznaje jego córkę Alison z która spędza niezapomniane chwile ucząc się gry na lirze i odkrywając sekrety muzyki i ukryty uspiony w nim talent.
Po kilku latach gdy nadchodzi czas gdy musi podjąc decyzje o tym czy sprostac oczekiwaniom ojca czy zostac i dalej rozkoszowac sie życiem z Alison Aleksander dostaje od dziewczyny niezwykłe zadanie nauczenia się niezwykłej melodi. Po ciężkim roku pod okiem ojca Aleksander postanawia odejść i szukać szcześcia razem z Alison.
Po dordze pełnej niespodzianek miedzy innymi poznając starszego niezwykłego człowieka dociera do miejsca gdzie mieszka stryj. Okazuje sie jednak że dwór stryja został zniszczony przez bande łotrów. Po Alison została jedynie lira. Aleksander postanawia zemścić się i zatrzymuje sie w pobliskiej wiosce Litlle Hilway

Ostatnio zmieniony przez Roxi dnia Wto Sie 04, 2009 10:31 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 4:10 pm

Zbroję otrzymujesz w trakcie rozgrywki. Teraz masz status Ucznia Świątyni i nie masz zbroi. Szczegóły jej zdobycia są rozpisane dokładnie w regulaminie jak i wszystko inne. Witamy na forum.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 4:18 pm

dobytek materialny nie zależy od adminów tylko od historii twojej postaci - my się tylko wtrącamy, jeśli jest to coś co jest 'niemożliwe do posiadania' z różnych względów
srebrna lira? - instrument muzyczny, spoko
zbroja? hehe, na 1 lvl? ^^

mam pytanie - on wyrusza do Sanktuarium, od tak? skąd się o nim dowiedział? przecież to nie jest otwarta organizacja

w Sanktu można zaczynać 1. wewnątrz 2. na zewnątrz
w tym drugim przypadku jakiś npc będzie musiał cię wprowadzić do wewnątrz dopóki nie odkryjesz kosmosu
jeśli zaś zaczynasz wewnątrz, to powinieneś mieć wspomniane jak tam się znalazłeś
prosiłabym o sprostowanie w tej kwestii
póki co z historii wynika, iż "miejsce treningu" twojej postaci to Anglia
gdyż jest to miejsce gdzie się szkoliłeś przez większość życia

i ważniejsze - rok urodzenia a nie wiek, gdyż kalendarzowo czas tu ulega zmianie i wiek twojej przez to postaci także

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 4:50 pm

aha rozumiem ^^ a teraz ja sprostuje tam w którymś dziale jak zacząć nie pamiętam dokładnie który to był był napisane iż mamy napisać na jaka zbroje aplikujemy^^ więc napisałem^^

co do sprawy sanktuarium to mam jeszcze takie jedno pytanie czyli skoro trenowałem/żyłem w Angli to musze napisać od kogo sie dowiedziałem odrazu i że wyruszyłem czy też moge zrobić w ten sposób że ciągle tam jestem i trenuje (i jak juz po wielu postach osiągne ten wymagany lvl60 ^^) i wyruszam po zbroje? czy tez dopiero zdobywać lvl moge w którejś lokacji które są tu opisane?
Powrót do góry Go down
Favonius

Dołączył/a : 20/06/2009
Liczba postów : 145

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 4:59 pm

Chyba możesz dalej trenować w Anglii[Stworzysz sobie oddzielny temat ,,Anglia'' w Inne Miejsca i Cię ktoś będzie tam prowadził :P] , a potem np. popłynąć do Grecji i do Sanktuarium.

Tak mi się wydaje

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 5:13 pm

aha dzięki to troche musze zmienić historie ^^
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 5:56 pm

twoja postać może być po prostu szkolona przez jakiegoś z mistrzów będących na zewnątrz

sugeruję jednak potem nie 'płynąć do Grecji', lecz ruszyć głównie lądem - wszyscy by ciągle płynęli gdzieś statkami z jednego miejsca do drugiego miejsca od razu XD bez żadnej przesiadki..

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 7:01 pm

Dobra zaktualizowałem mam nadzieje że teraz jest dobrze ^^
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 7:59 pm

jest dużo XD

sugeruję zmienić część będącą opowiadaniem - w twój pierwszy trening
a tu - skrócić historię do samych faktów

musisz jeszcze uzupełnić kartę postaci
rozdać pkt. oraz cechy i wady
jak to zrobisz to sprawdzę ci ją

aha prosiłabym byś wklejał małe obrazki, gdyż zbyt duże rozjeżdżają forum i się długo ładują (ja w takich przypadkach daję linka do dużych obrazków), innym sposobem może być także portal imageshack, który oferuje miniatury obrazków jako linki do nich, co prezentuje się następująco (przykładem)

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roxi   Wto Sie 04, 2009 8:59 pm

No to teraz chyba już chyba wszystko dobrze ^^
PS
Długie ale jak sie fajnie czytaaa
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Roxi   

Powrót do góry Go down