Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pałac Hildy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Pałac Hildy   Sob Mar 10, 2007 9:40 pm

Kod:
Wielka posiadłość kapłanki Hildy Polaris
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Czw Kwi 05, 2007 4:28 pm

Omen wkroczył do komnaty,w której przesiadywała Kapłanka Hilda.Schował się za kolumną i rzekł sam do siebie...
-Hmm...co by jej tu powiedzieć...
Nagle Omen usłyszał głos Hildy
-Witaj uczniu,widzę że coś cię martwi.Stało się coś?-zapytała kapłanka
-Eeeeee...mam dla ciebie wiadomość.Fenrir Odszedł z Asgardsu...-Omen rzekł
-To wszystko droga pani...-poczym postanowił wyjść z komnaty
Hilda chiwlowo się zamyśliła
-Omenie...teraz ty zostaniesz obrońcą Asgardu.-rzekła poważnym głosem Hida
-O pani chyba nie jestem jeszcze gotów...-powiedział
-O to i twoja zbroja-rzekła kapłanka poczym ujawniła się zbroja Delta dla Omena-Od teraz jesteś rycerzem,który będzie nas bronił.
Omen stał bacznie patrząc się na Hilde i rzekł
-Hildo...nie zawiode cię...! - poczym przywdział zbroje i wyszedł z komnaty.
[wyszedł z tematu]
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sob Kwi 07, 2007 3:53 pm

*Hilda długo przesiadywała w swej komnacie rozmyślając dlaczego ciągle nie pogodzili się ze świątynią.Siedziała na swym tronie jakby zahipnotyzowana.Kapłanka przywołała spowrotem Omena.Po kilku minutach rycerz dobiegł do komnaty Hildy.*
-Omenie...wysyłam cię z pewną misją...-powiedziała
-Powiedz tylko gdzie i kiedy-odpowiedział radośnie
Chwilowo zapadła cisza
-Udasz się do Sanktuarium i zaniesiesz atenie ten przedmiot pojednawczy.-rzekła
-Do Sanktuarium !?-rzekł wściekły-Do Ateny!?
-Ale ja nigdzie się nie wybier...-nie dokończy słowa
-Cisza!!!-krzyknęła Hilda-Pójdziesz i przekarzesz jej ten przedmiot.I wtedy mam nadzieje że wojny między Sanktuarium a Asgardem się skończą.Czy to jest jasne Omenie?-powiedziała spokojnie.
-Tak...oczywiście...przekaże jej to...-poczym krążyły Omenowi po głowie samobójcze myśli.
[wychodzi z tematu]
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 2:28 pm

Hilda siedziała na tronie i rozmyślała że jej państwo straciło swoją potęgę od czasów wojny z świątynią. Pomyślała żę jej uczniowie powinni wybrać się na wyprawę aby odnaleźć wszystkie zbroje które były wykorzystywane w poprzedniej wojny i zwrócić je do pałacu Hildy żeby były przygotowane na przywdzianie ich dla nowych rycerzy. Wysłała gońców by wszyscy uczniowie zebrali się przy niej i wyruszyli po zbroje każdy po jedną ale wiedziała że to nie będzie łatwe bo każda ma swojego obrónce....
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 8:55 pm

Wchodząc do komnaty kapłanki Hildy Saga rozglądał się wkoło.Gdy zobaczył kapłankę podszedł do niej i przemówił:
- Witaj Kapłanko Hildo Polaris.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 9:38 pm

Hilda zdziwiona,czegóż mógł od niej chcieć bóg mórz i oceanów.
-Witaj.Czego szukasz Generale Posejdona.Wyglądasz na silnego wojownika.Czyżby Posejdon cię tu przysłał?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 9:45 pm

- Przybyłem by zaproponawać Asgardowi i jego mieszkańcą układ.Asgard odetnię się od kontaktów z Sanktuarium a w zamian za to twojemu ludowi zostanie oszczędzony ból i cierpienie wojny, która prędzej czy później nadejdzie - odrzekł Saga.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 9:52 pm

<Camus,przypadkowo słysząc rozmowę,postanowił wkroczyć>
- Witam Cię Hildo, jestem zaszokowany propozycją Sagi...oferuje swoje życie w walce za Asgard... pewnie inni rycerze Sanktuarium pójdą za mną... nie dawno zawarliśmy pokój... nie potrzeba Nam wojny między sobą...
<Camus klęknął czekając na odpowiedź>
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 9:57 pm

- Zamilcz uczniu Sanktuarium albo zostaniesz pierwszym, który zapłaci za swoją zuchwałość.Decyduj kapłanko.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 10:00 pm

Stąpasz po cienkim lodzie generale Posejdona.Ale prożba posejdona zostanie...
Nagle do sali wkroczył Omen
-Oddalona!-krzyknął Omen-Nie dość że jesteśmy po stronie Sanktuarium a teraz po stronie Posejdona powiadasz?Wybacz rycerzu ale nie ufam ci! Jestem po stronie Ateny.Jeśli Hilda zechce pokoju z Posejdonem to prosze bardzo ale wtedy możesz mnie już uznać za buntownika lub dezertera!-Oburzył się Omen i oparł się o kolumnę.
-Nie jestem niczyją zabawką i zapamiętaj to sobie!-rzekł poczym wyszedł się przewietrzyć
Hilda zaszokowana słowami Omena spojrzała na Camusa.Nie wiedziała co powiedziać.
-Wybacz.Jesteśmy po stronie sanktuarium.Atena doda sił zarówno jej rycerzom jak i naszym a teraz odejdź stąd Generale Posejdona.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 10:09 pm

- Zasmuca mnie twoja odpowiedź kapłanko.Sprowadzisz na swój lud śmierć i cierpienie gdy nadejdzie czas wojny.Jeśli zmienisz zdanie wyślij posłańca do Podwodnego Królestwa.Jednak jeśli wojna się już zacznie wtedy nie będzie odwrotu a zapewniam cię że pierwszy atak uderzy na Asgard.Ale nie martw się jeszcze nie w najbliższym czasie - powiedział Saga po czym skierował się do wyjścia.Przechodząc obok Camusa przystanął i uśmiechnął się w jego kierunku po czym przemówił:
- Pozdrów ode mnie całe Sanktuarium a zwłaszcza Shakę.
Odchodząc zahaczył jeszcze Camusa swoją ręką po czym opuścił komnatę.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sro Kwi 11, 2007 10:16 pm

<Camus oglądnął się za Sagą, nagle się obrócił>
- Mam nadzieję, że nie będziemy tego żałować.... - powiedział Camus...musimy zawiadomić Atenę i świątynie.... musimy ustalić plan obrony...
<Camus usiadł i zamyślił się>

OCC:jutro napisze co z ateną i świątynią...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Czw Kwi 12, 2007 8:22 am

Witam cię Camusie, Omenie. Księżniczko Hildo Polaris.- Platynowy rycerz upadł na kolana.- Sag podburzył twój lud, ale udało mi się go uspokić. Camusie chyba czas wypełnić nasz plan.

OCC: Zabieraj Zabwaki idziemy do Hadesa.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Czw Kwi 12, 2007 7:50 pm

Camus kiwnął głową...
- Żegnam spotkamy się niebawem.....
Camus wyszedł z Pałacu

OCC:Musze je policzyć ;p
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 3:59 pm

Zima wkroczyła dumnie do pałacu Hildy Polaris, lecz gdy tylko ją zobaczyła pochyliła się nisko.
-Witaj Księżniczko Hildo Polaris, kapłanko Wielkiego Odyna.- Zaczęła Zima.- Cześć i pozdrowienia przysyła ci nowy władca Wyspy Spadającego Liścia i Rozkwitającego Kwiatu Wiśni, który został obdarzony darem Malkava, jest on rycerzem Ateny i pragnie powiadomić cię, że cierpienie twojego ludu nie zkończylo się, musisz uważać na rycerza Sagę, i Omen twój rycerz musi wreszcie odnalezć ścieżkę swojego życia, bo choć serce jego prawę czasami bywa martwe i żądza bierze nad nim górę, lecz nie odalaj go od siebie, jest twym najwierniejszym sługą.
Powrót do góry Go down
MarQ
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 8:26 pm

Do pałacu wszedł Marq.Uklęknął i rzekł
-Witaj kapłanko Hildo.
-Krążą plotki o wojnie.
-Czy to prawda?-spytał się z poważną miną na twarzy.
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 8:45 pm

Kapłanka siedziała na tronie spoglądając na Marq.Nie wiedziała co odpowiedzieć lecz wkońcu się przełamała:
-Tak Marq-powiedzała
-Naszym wrogiem będzie Posejdon i Hades.Nie wiem jak ci to powiedzieć...będzie nim także Omen.
Chwilowo zapadła cisza...
-Wiem że nie rozumiesz dlaczego Omen...ale nie wiem czy poradzi sobie ze swoim umysłem który został prawie przejęty przez moce złej bestii którą niegdyś pokonał....Musimy mu zaufać i w niego wierzyć wkońcu on jest naszym najlepszym wojownikiem...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 8:52 pm

- nie bój się księżniczko... Ja zapanuję nad Omenem....jak opanują Go złe moce uspokoję Go.... - powiedział Camus wchodząc do komnaty...
- Witam Cię MarQ... a za razem żegnam,jak i Ciebie księżniczko...muszę wykonać swoją misję... lecz pojawię się, kiedy będzie potrzeba...
Camus wyszedł z Pałacu
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 10:05 pm

Shaka wszedł do komnaty i powiedział* - wyda ci się to dziwne kapłanko ale nie chce mieszać w tą wojnę asgard ponieważ to jest wojna bogów którzy używają ludzi jako swoich narzędzi zginęło już wiele ludzi w tym i mój mistrz a nie chce narażać już nikogo innego. A teraz odejdę i przygotuje się do wyprawy żeby zakończyć tą wojnę
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 10:21 pm

-Nie ma mowy rycerzu!-wrzasnęła Hilda
-Posejdona straszy moich poddanych...a więc i my go nastraszymy...i już nigdy więcej nie będzie nas straszył Bóg który sam boi się stwać przed moje oblicze...powiedz tylko kiedy i gdzie rycerzu a i moi Święci Wojownicy będą ci towarzyszyć.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Pią Kwi 13, 2007 10:32 pm

Jeżeli taka jest twoja wola kapłanko to proszę nie mogę zabronić tobie kapłanko. Mam nadzieję że podjełaś dobrą decyzję i pamiętaj że na Atene zawsze możecie liczyć. Po tych słowach Shaka wyszedł z komnaty uklonił się przed wyjsciem i poszedł się przygotować...
Powrót do góry Go down
MarQ
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Sob Kwi 14, 2007 4:11 pm

Kapłanko będę walczył do ostatnich sił.Uwierz mi.Oddam życie za Asgard
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Nie Kwi 15, 2007 12:21 am

Camus pojawił się z Omenem na rękach w komnacie....
- Hildo ulecz swojego wojownika... miał mała utarczkę z Rushifuą....jak to zrobisz to mamy zadanie do wykonania ... Camus podszedł do Hildy i wyszeptał jej swój plan...
Powrót do góry Go down
Omen
Gość

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Nie Kwi 15, 2007 12:25 am

Omen ledwo wszedł do sali kiwając się na wszystkie strony.Zaczął gadać coś od rzeczy.Poczym upadł na ziemie.
-Camusie myśle że twój plan się powiedzie.Tylko musisz poczekać jeden dzień jęsli chcesz wyruszyć razem z Omenem.Czy odpowiadają ci te warunki?-zapytała Hilda
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   Nie Kwi 15, 2007 12:28 am

- Skoro muszę....lecz wolałbym to zrobić jak najszybciej... na razie położę się spać,spróbuję doświadczyć daru Malkava(OCC: Całkiem jak LD), mam nadzieję, że nie będziesz miała nic przeciwko...
Camus poszedł na drugi koniec komnaty i się polożył
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pałac Hildy   

Powrót do góry Go down

Pałac Hildy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next