Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali si na spoczynek. Los krain jest w naszych r瘯ach. Szykuje si d逝ga wyprawa, w kt鏎ej udzia bior wszyscy aby odkry to窺amo嗆 tajemniczego obiektu.

Do陰cz do wyprawy i poka, 瞠 jeste godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Biblioteka 安i徠ynna

Go down 
AutorWiadomo嗆
Wielki Mistrz
NPC
NPC

Do陰czy/a : 06/01/2008
Liczba post闚 : 125

P貫 : Male

PisanieTemat: Biblioteka 安i徠ynna   Wto Kwi 27, 2010 10:56 pm

Jedna z obszerniejszych komnat w G堯wnej 安i徠yni. Na licznych rega豉ch posegregowane stare anna造. Grube ksi璕i, zwoje ukryte w tubach, gdzieniegdzie wyryte w tablicach znaki.
Powr鏒 do g鏎y Go down
Xellos

Do陰czy/a : 15/11/2007
Liczba post闚 : 392

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Sob Cze 25, 2011 4:01 pm

Jecha eskortowany przez dw鏂h stra積ik闚.Mimo i obaj m篹czy幡i dobrze znali ch這paka to musieli go zatrzyma przez wej軼iem do 鈍i徠yni.Dopiero po kr鏒kiej rozmowie wyja郾iaj帷ej pozwolono ch這pakowi uda si do biblioteki.Neymar spodziewa si 瞠 nie b璠zie dane mu w堯czy si samopas.
-Dzi瘯uj za odprowadzenie.Marin kaza豉 mi si tutaj uda lecz w sumie nie wiem co dalej.-powiedzia rozgl康aj帷 si po zbiorach,lecz niczego nie dotykaj帷.Ch這pak dobrze wiedzia 瞠 stra積icy surowo przestrzegaj swoich regu i nie pozwol mu niczego dotkn望 bez uprzedniego przyzwolenia ze strony zwierzchnik闚.
Ch這pak wyj掖 z kieszeni dziwna monet kt鏎 dosta od srebrnego rycerza i zacz掖 jej sie przygl康a szukaj帷 jakich wskaz闚ek.
Powr鏒 do g鏎y Go down
Wielki Mistrz
NPC
NPC

Do陰czy/a : 06/01/2008
Liczba post闚 : 125

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Sob Cze 25, 2011 11:33 pm

Po kr鏒kiej chwili dumania, niedawno co przyby豉 posta mog豉 poczu jak w霩ek, na kt鏎ym obecnie siedzi delikatnie zacz掖 si porusza do przodu. W dodatku...nie by這 to spowodowane 瘸dn si陰 ludzk. Gdy przez ma貫 okienko pad這 鈍iat這, ch這pak m鏬 zobaczy cie jakie wysokiej postaci, kilka krok闚 za ni.
-S造sza貫m o Tb m這dzie鎍ze...przepraszam, 瞠 to spotkanie tak d逝go nie mia這 miejsca-spokojny g這s dotar do uszu Neymar'a unosz帷 si jednocze郾ie po sali.
W霩ek po kr鏒kiej chwili stan掖 przed p馧k ze z這t tabliczk. Na niej by這 napisane zdobionymi literami: Era rycerzy.

Kyoko wyr闚na si z go軼iem na r闚nej linii. R璚e wyci庵n掖 przed siebie w poszukiwaniu odpowiedniej ksi璕i. Gdy ju to zrobi, poda w naturalny spos鏏 m這dzie鎍owi. Ca造 czas zachowywa si przy tym dostojnie i z szacunkiem jak przysta這 na g這w Sanktuarium.
-Prosz Ci o przeczytanie dok豉dnie tej ksi璕i. Nast瘼nie odpowiesz mi na dwa bardzo wa積e pytania. Do tego czasu Tw鎩 nowy mistrz zd捫y dotrze na teren g堯wnej 安i徠yni.

Wielki Mistrz odwr鏂i si na pi璚ie i ruszy w kierunku nast瘼nej p馧ki z ksi璕ami zostawiaj帷 Neymar'a samego. Da mu czas na literatur, kt鏎a musia豉 co oznacza. Da mu przede wszystkim szans...
Powr鏒 do g鏎y Go down
Xellos

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Nie Cze 26, 2011 2:33 pm

Neymar zaskoczony pojawieniem si tak wa積ej osoby jak Wielki Mistrz oraz faktem 瞠 kto o takiej pozycji zainteresowa si jego skromn osob przez d逝窺z chwil nie m鏬 wydusi z siebie ani s這wa.
Ch這pak w milczeniu przyj掖 ksi璕 i zacz掖 powoli j kartkowa.By to do嗆 gruby wolumin wi璚 ch這pak spodziewa si 瞠 minie sporo czasu zanim uda mu si go przeczyta.
-Dobrze Wielki Mistrzu.Ju bior si do pracy.-odpowiedzia po czym podjecha do jednego ze stolik闚 i zacz掖 czyta.Ch這paka jednak bardziej interesowa這 to kim jest 闚 mistrz o kt鏎ym wspomina Kyoko.
"Co ma by to b璠zie"-pomy郵a ch這pak po czym szybko wzia si do ponownego 郵edzenia tekstu.

Powr鏒 do g鏎y Go down
Xellos

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Sob Lip 02, 2011 1:01 pm

O WIELKO列I RYCERZA NIE 名IADCZY JEGO SIx ALE CZYSTO汎 JEGO SERCA ORAZ M.RO汎 Z JAK POTRAFI WYKORZYSTA SWOJE ATUTY ZAMIENIAJ。 SWOJ POZORN SxBO汎 W ATUT.

Je瞠li si豉 fizyczna Rycerza jest znacznie mniejsza od si造 jego przeciwnika pozostaje pozostaje mu jedno z trzech wyj嗆:

FILIGRANOWO汎 I SZYBKO汎

Wykorzystaj swoj zr璚zno嗆 i szybko嗆.Atakuj cz窷ciej i szybciej ni Twoj przeciwnik,nie pozwalaj帷 mu wykorzysta jego si造 przeciw Tobie.B康 niczym grom z jasnego nieba.Atakuj w najmniej oczekiwanym przez przeciwnika momencie.Atakuj w jego s豉bo軼i.Atakuj celnie.Atakuj albowiem ka盥y wyprowadzony atak Twojego przeciwnika mo瞠 by ostatecznym.

ATAKI MENTALNE I ILUZJE:

Przeciwnik pogr捫ony w mentalnym chaosie jest s豉by i bezbronny.Je瞠li nie mo瞠sz zaatakowa jego cia豉,atakuj jego umys.Niech Twoj przeciwnik nie widzi Ciebie lecz to co chcia豚y mu ukaza.Niech strach sparali簑je jego umys,a co za tym idzie i cia這.
Poka mu to czego najbardziej si boi.Baw si jego emocjami i uczuciami.
Zniszcz w nim ducha walki.
Powr鏒 do g鏎y Go down
NPC
NPC
NPC

Do陰czy/a : 10/02/2008
Liczba post闚 : 869

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Sob Lip 02, 2011 2:44 pm

Sparali穎wany od pasa w d馧 m這dzieniec tak wczyta si w lektur zadan mu przez samego Wielkiego Mistrza, 瞠 a czas przesta dla niego istnie.

Kolejne sekundy, minuty,a nawet godziny mija造 b這go na czytaniu. Mo瞠 i za zdolny fizycznie to on nie by, z ca陰 pewno軼i mia w sobie odpowiedni potencja, aby si rozwija.

Pewnie dla niego by豉 to frajda, gdy dopiero przeczyta 獞ier tej ksi璕i. Pozosta這 mu jeszcze sporo stron, kt鏎e ju czekaj na to by je spenetrowa.

OCC; Czytamy wci捫 Xellos bo Ci dobrze to idzie:)
Powr鏒 do g鏎y Go down
Xellos

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Sro Lip 06, 2011 9:57 pm

TELEKINEZA:

Dzi瘯i sile swojego umys逝 mo瞠sz wp造wa na otoczenie.Przesu g豉z nie dotykaj帷 go.Wp造waj na otoczenie tak aby sta這 si Twoim sprzymierze鎍em a niedogodno軼i dla Twojego wroga.Niech Twoje skupienie,si豉 koncentracji i si豉 woli b璠 tak ogromne 瞠by nie musia bezpo鈔ednio atakowa swojego wroga.Pami皻aj te 瞠 my郵 jest szybsza od ataku fizycznego oraz pozwala Ci zachowa dystans.Telekinetyczna technika walki jest nieoceniona w sytuacji gdy jeste s豉bszy fizycznie od swojego przeciwnika,lecz pami皻aj 瞠 aby opanowa t technik Tw鎩 umys musi by ostry jak brzytwa a my郵 szybka jak uderzenie pioruna.Ka盥a chwila zawahania lub dekoncentracji mo瞠 oznacza Tw鎩 koniec.
Dzi瘯i telekinezie b璠ziesz panem grawitacji oraz wszelkiej materii.Dzieki teleportacji b璠ziesz m鏬 przebywa w mgnieniu oka wielkie odleg這軼i a Lewitacja pozwoli Ci porusza si nie u篡waj帷 w豉snych n鏬.Stopie w jakim opanujesz to wszystko b璠zie zale瞠 od si造 Twojego umys逝.

" Lewitacja pozwoli Ci porusza si nie u篡waj帷 w豉snych n鏬."-powt鏎zy w my郵ach ch這pak zatrzymuj帷 si w czytaniu.-Tak to jest to.Dzi瘯i telekinezie b璠 m鏬 swobodnie si porusza co zamaskuje moje kalectwo.-powiedzia sam do siebie.Jego u鄉iech znacznie si poszerzy a oczy rozb造s造 niczym paciorki.-Dzi瘯uje Ci Wielki Mistrzu 瞠 pokaza貫 mi t ksi璕...疾 pokaza貫 mi drog.

Neymar chcia wr鏂i do czytania ale my郵 o tym 瞠 jest jednak spos鏏 na to 瞠by jego kalectwo nie by這 a tak uci捫liwe nie pozwala豉 mu si skupi.
Powr鏒 do g鏎y Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Czw Lip 07, 2011 11:26 pm

B康 co b康 gdyby nasz m這dy bohater skupi si jednak to i tak bardziej w lektur by si nie wg喚bi. Jego nauk, a raczej p騧niejsze dumanie przerwa這 wej軼ie "bibliotekarza". M璠rzec, kt鏎y do篡 s璠ziwego wieku spojrza si na ch這pca na w霩ku i lekko przeciera swoimi starymi oczyma.
-Czy mnie oczy nie myl?-rzek cicho pod nosem.

M篹czyzna zrobi par krok闚 do przodu, 瞠by si upewni czy wzrok go nie myli czasem.
-Du穎 o Tobie s造sza貫m ch這pcze. Jeste jedyn osob w historii Sanktuarium, kt鏎a je寮zi na w霩ku, a stara si by rycerzem-rzek z wielk trosk w g這sie.

Nast瘼nie ponownie zrobi par krok闚 w jego stron. Czu si w jego obecno軼i bardzo pewnie.
-Powiedz mi ch這pcze, czy to wszystko jest warte zachodu?. Nie zaprzeczaj, 瞠 wszyscy Ci tutaj lubi...
M璠rzec ju chyba zna odpowied na to pytanie. Nie chcia si by w軼ibski czy okrutny, a tym bardziej wy鄉iewa si z niego. Mia dobre intencje co by這 wida oczywi軼ie nawet po jego wielkich oczach.
Powr鏒 do g鏎y Go down
Xellos

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Sob Lip 09, 2011 12:02 pm

Ch這pak ledwo co zd徘zy opanowa rozszala貫m my郵i gdy zorientowa si 瞠 nie jest jedyn osob przebywaj帷 w komnacie.Po s璠ziwym wieku nieznajomego,Neymar zorientowa si 瞠 to na pewno nie jeden ze stra積ik闚.
"To pewnie jeden z kustoszy...albo inna z os鏏 opiekuj帷ych si ksi璕ami"-pomy郵a

S這wa nieznajomego,nawet je郵i wypowiedziane z wyczuwaln trosk,lekko rozsierdzi造 m這dego ucznia 鈍i徠yni.
"A kim Ty jeste 瞠by m鏂 mnie ocenia starcze"-pomy郵a po czym stara si uspokoi sko豉tane nerwy.
-Kiedy zale瘸這 mi na sympatii ludzi i sko鎍zy貫m jako obiekt ich drwin i wyzwisk.Nie potrzebuj niczyjej sympatii...ludzie maj mnie szanowa.-powiedzia z wyczuwaln gorycz po czym zamkn掖 ksi璕 i odwr鏂i w霩ek w stron nieznajomego.
-A czy to jest warte zachodu?Rycerze Ateny walcz o zachowanie pokoju i r闚nowagi na ziemi.Walcz i gin po to aby ludzie,tacy jak Ci kt鏎zy mnie upokarzali,mogli 篡 w spokoju.Te si zastanawia貫m nad tym czy jestem w stanie odda za nich 篡cie.-odpowiedzia cicho z opuszczon g這w a jego umys wype軟i si niemi造mi wspomnieniami.Po chwili jednak podni鏀 wzrok na starca a jego twarz wype軟i szeroki u鄉iech.
-Lecz wiem 瞠 s na 鈍iecie ludzie dobrzy i prawi,kt鏎zy pragn 篡 w szcz窷ciu i spokoju.
S ludzie kt鏎ych serca s prawie tak czyste jak najbardziej cnotliwych z rycerzy.To dla nich warto walczy i warto gin望 w ich obronie.Tak to jest warte zachodu.

Powr鏒 do g鏎y Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Nie Lip 10, 2011 3:35 pm

Starzec delikatnie si tylko u鄉iechn掖 na wypowied o wiele od siebie m這dszego cz這wieka. Nast瘼nie podszed do niego i ca貫j si造 popchn掖 w霩ek odwracaj帷 jednocze郾ie go w stron wyj軼ia z tej wielkiej i przepi瘯nej komnaty.

Jego kroki wydawa造 si z ka盥 sekund coraz szybsze i silniejsze jakby nie ten wiek. Przez d逝窺z chwil jednak pozostawa cicho, dopiero przy wyj軼iu z biblioteki rzek.
-Przyjmij t ksi捫k, kt鏎 czyta貫. Doko鎍z j i gdy to uczynisz ponownie mnie odwiedzisz-rzek z wyra幡ym u鄉iechem.

Nast瘼nie jedynie kiwn掖 g這w do stra積ika, kt鏎y sta tu obok wielkich d瑿owych drzwi. Ten od razu zerwa si jakby ze snu i przej掖 m這dzie鎍a.
-Udaj si teraz do pierwszego domu zodiaku. Czeka tam kto na Ciebie...-powiedzia z wyra幡ym optymizmem w g這sie po czym zamkn掖 drzwi za sob.

OCC: Odp jeszcze tutaj, a nast瘼nie czekasz na odp w 1 domu zodiaku:)
Powr鏒 do g鏎y Go down
Xellos

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   Pon Lip 11, 2011 10:22 am

Zaskoczony osobliwym zachowaniem starca,Ninis nawet nie zdarzy zaprotestowa gdy po chwili znajdowa si ju ko這 jednego ze stra積ik闚.Troch zdezorientowany ch這pak zdo豉 z siebie jedynie wydoby s這wo "dzi瘯uj" co by這 odpowiedzi na podarowan mu ksi捫k.

"Do pierwszego domu zodiaku?...przecie to dom nale膨cy do z這tego rycerza spod znaku Barana"-pomy郵a s造sz帷 ostatnie s這wa starca.Neymar zastanawia si kt騜 to mo瞠 na niego czeka w pierwszym z dom闚 Zodiaku lecz nie o鄉ieli si zapyta
-A wi璚 do zobaczenia-powiedzia przez rami udaj帷 si za stra積ikiem.
Powr鏒 do g鏎y Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biblioteka 安i徠ynna   

Powr鏒 do g鏎y Go down

Biblioteka 安i徠ynna
Powr鏒 do g鏎y 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kawiarnio-biblioteka "Bookszpan"
» Biblioteka
» Biblioteka w zamku Bestii