Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi. 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Misje i Eventy

Go down 
AutorWiadomość
Wielki Mistrz
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

Płeć : Male

PisanieTemat: Misje i Eventy   Nie Cze 20, 2010 2:40 pm

Misje podstawowe.
Gracze od 1 do 40 lvl mogą u różnych NPC wziąć różny rodzaj misji. Ich trudność zależy od lvl gracza, a ilość przydzielanych lvl jest najczęściej losowa i zależy w większości od samego gracza.
Za pomyślnie wykonaną misję otrzymuje się 1 lvl. Za każdego pokonanego przeciwnika można otrzymać od 1 do 2 lvl.

Misje mentorskie (1-20 lvl)
Npc: mistrz postaci
Ilość: 1 w tygodniu.
Ilość graczy: 1-2
Misje zlecone przez mistrza gracza, jeśli jest nim npc. Ilość przeciwników zależna jest od lvl gracza. O rodzaju i sile napotkanego przeciwnika decydują kości.
Spoiler:
 
Misje strażnicze (10-30 lvl)
Npc: Shaina.
Ilość: 1 w tygodniu.
Ilość graczy: 1-3
Gracze mają za zadanie strzec granic świątyni bądź jakiegoś określonego miejsca przez określony czas. Ilość przeciwników zależna jest od lvl graczy i ich ilości. Możliwe jest nie spotkanie żadnego przeciwnika.
Spoiler:
 
Misje przysług (20-40 lvl)
Npc: Marin, Aster.
Ilość: 1 w tygodniu.
Ilość graczy: 1
Misja polega najczęściej na znalezieniu czegoś/kogoś bądź dostarczeniu czegoś. Są najłatwiejsze ze wszystkich misji, a nagrodą za nie bywa często dodatkowa wiedza na jakiś temat bądź przedmiot, którego nie dałoby się łatwo bądź wcale zdobyć w inny sposób.
Zależnie od lvl gracza tereny na których można zastać NPC i wykonać misję różnią się (osoby o mniejszym lvl są ograniczone na tereny świątyni bądź jej terenów przygranicznych).

Misje gończe (30-40 lvl)
Npc: Shaina.
Ilość: 1 w tygodniu.
Ilość graczy: 1-2
Dzieją się poza terenami Sanktuarium. Misja trwa tak długo, dopóki nie odnajdzie się celu i go nie pokona. Im większy lvl gracza, tym większa możliwość napotkania innych przeciwników. Cel można znaleźć od razu, można go również szukać długo. O rodzaju napotkanego przeciwnika decydują kości.
W razie przegranej walki z celem misja kończy się niepowodzeniem.
Spoiler:
 
Szkolenia.
Gracze na każdym poziomie mają możliwość podjęcia u każdego npc’a szkolenia i nauki jakiejś umiejętności (posiadanej przez npc’a). Jest to wprowadzenie do danej zdolności/techniki, której zasady i podstawy są przedstawiane graczowi.
W celu zaś zdobycia tej umiejętności należy dodatkowo przeprowadzić samodzielnie odpowiednią do poziomu umiejętności ilość treningów. (1 w tygodniu)

Test o zbroje.
Po zdobyciu określonego lvl gracz ma możliwość ubiegania się o zbroję. Zależnie od tego jaka to jest zbroja przechodzi różne testy:

Test o Brązową Zbroję (20 lvl)
Npc: Marin, mistrz postaci.
Ilość graczy: 1-
Jeśli przynajmniej jeden gracz zdobędzie odpowiedni lvl ma możliwość wzięcia udziału w turnieju o brązową zbroję. W nim zmierzy się z 10 przeciwnikami. Po każdej walce poziom HP jest przywracany o połowę utraconych punktów HP. W przypadku przegranej gracz traci prawo do zbroi (jeśli nie zostanie ona zajęta, będzie mógł ponownie ubiegać się o nią dopiero po 3 tygodniach).
W przypadku, gdy więcej graczy ubiega się o zbroją, walczą oni za równo z NPC jak i innymi graczami w danej kolejności.
Gracz nie zdobywa lvl za wygrany pojedynek (może natomiast zdobyć na końcu lvl za narrację pojedynków).

Test o Srebrną Zbroję (40 lvl)
Npc: Kyoko
Ilość graczy: 1
Jeśli gracz zdobędzie odpowiedni lvl a nie posiada zbroi, otrzymuje misję poza terenami Sanktuarium. Jej rodzaj jest dowolny. Zależnie od rezultatów i prędkości wykonania misji zostaje oceniony przez Wielkiego Mistrza czy jest godny miana Srebrnego Rycerza.
Wraz z otrzymaniem zbroi gracz otrzymuje prawo do podejmowania uczniów.

Test o Złotą Zbroję (60 lvl)
Npc: Kyoko
Ilość graczy: 1
Gracze szkolący się na Złotego Rycerza po dojściu na 60 lvl dostają misję od Wielkiego Mistrza, dziejącą się poza terenami Sanktuarium.
Gracze posiadający Brązowe Zbroje. Jeśli gracz zdobędzie odpowiedni lvl i posiada odpowiednio dużą ilość wygranych pojedynków, może zostać wynagrodzony Złotą Zbroją. Nie ma określonej misji o te zbroje, a brane pod uwagę są wszystkie misje jakich postać się podjęła.

Eventy Specjalne.
Są niezależne od gracza. Prowadzący frakcję admin wprowadza event dla całego Sanktuarium za pomocą npc’y, którzy sami znajdują i informują o wszystkim graczy.
Mogą mieć różną postać i dziać się za równo na terenie Sanktuarium jak i poza nim.RZUCANIE KOŚĆMI
Pisząc posta, nad 'opcjami' mamy część o nazwie "Roll dices".
Ustawiamy pierwszą pozycję na "6", drugą zaś zostawiamy na "1" (oznacza to losowanie jednej kości)
Powrót do góry Go down
 
Misje i Eventy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Misje, walki, eventy i inne
» Misje zakonników

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM-
Skocz do: