Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Konkurs za odgrywanie postaci

Go down 
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Konkurs za odgrywanie postaci   Pią Cze 24, 2011 2:01 pm

Zgodnie z regulaminem, raz na dwa tygodnie będą przyznawane wam dodatkowe poziomy za odgrywanie swojej postaci. Będzie to mała nagroda za wasze poświęcenie w pisaniu odpowiednich postów. Liczy się nie tylko długość, ale także jakość i częstość w dodawaniu postów. Grono adminów będzie w tym czasie uważnie obserwować wasze poczynania. Temat będzie cały czas regularnie uzupełniany. Więc mogę wam tylko życzyć powodzenia i owocnej pracy!:)

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Sro Lip 06, 2011 11:50 am

Pierwszy konkurs odbędzie się w przedziale:

1)22.06-6.07

Więc termin upłynął pierwszego konkursu upłynął. Oto lista osób wyróżnionych osób, które solidnie pracowały na tą nagrodę. Mam nadzieję, że nie spasujecie teraz i wciąż będziecie dalej tak ładnie odgrywać swoją postać:

I. Legumir- 3lvl
II. Mentor- 2lvl
III. Manigoldo- 1lvl

Osoby wyróżnione, które także bardzo dobrze sobie radziły: Hikaru, Sekai, Jubei(do czasu), Xellos.

Wszystkim osobom składam najszczersze gratulacje:)
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Sro Lip 27, 2011 11:22 am

Drugi konkurs na odgrywanie postaci oficjalnie zakończony. Był on odrobinkę dłuższy(o tydzień) ze względu na wyjazdy prawie 3/4 forum. Niemniej jednak osobiście nie zawiodłem się na graczach, którzy pokazali, że mają chęci do gry i potrafią grać.

Szczególne wyróżnienie kieruję tutaj do Postara i Sekai, których gra w wiosce Sanktuarium była po prostu świetna- sam nie nadążałem żeby im odpisywać, a to już coś nie?.

Także wyjątkowo dzięki temu obydwoje wygrywają tą edycję konkursu i zdobywają po 3 lvl. Najszczersze gratulacje i proszę zarówno o podobną grę w dalszym etapie oraz innych graczy o branie z was przykładu:D

Trzecie miejsce zdobył Hikaru, który grał dobrze, często i aktywnie odpowiadał na posty. Oby tak dalej, a może w kolejnych edycjach będzie lepiej:)

Na szczególne wyróżnienie zasługuje również Almatur, który choć co prawda przegrał rywalizację z Hikaru to poczynił przez ten czas ogromne postępy dzięki czemu jego posty są znacznie lepsze:)

Oto podium:

I. Postar i Sekai- 3lvl
III. Hikaru- 1lvl
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Sob Sie 27, 2011 2:30 pm

Moi mili wracamy po dłuższej przerwie do naszego konkursu:)

Troszkę ludzi już wróciło na forum więc możemy działać.

Także następny konkurs odbędzie się w przedziale:

29.08- 12.09

Mam nadzieję, że dacie mi powody do zadowolenia:) Życzę miłej gry
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   Pon Wrz 12, 2011 9:41 pm

Właśnie upłynął termin, kolejnego konkursu, a ja mam szczerze mówiąc lekkiego kaca moralnego. Powód?. Wszyscy dobrze i co najważniejsze równo graliście. Intensywnie, zaskakiwaliście mnie. Bo właśnie o to w tym chodzi. Żebyście to wy mieli frajdę z tego.

Także jak dla mnie- każdy z was, którzy grają jeszcze na forum są wygranymi. Bo nie spasowaliście, chcecie dalej ciągnąć rozrywkę i dajecie nam oraz sobie szansę.

Chyba nikt się nie obrazi jeżeli każdy z poniżej wymienionych otrzyma 2 lvl i wielkiego plusa za to, że jest aktywnym i co najważniejsze- pozostał wiernym temu forum.

Także w imieniu administracji dziękuję i życzę dalej owocnej pracy.

A o to Ci, którzy mają swój wielki wkład:
1. Postar
2. Mentor
3.Bai
4.Hikaru
5.Manigoldo
6.Almatur
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Konkurs za odgrywanie postaci   

Powrót do góry Go down

Konkurs za odgrywanie postaci