Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Szerzmy idee Chilihead

Go down 
AutorWiadomość
Mentor

Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

PisanieTemat: Szerzmy idee Chilihead   Czw Cze 30, 2011 12:13 am

No to na początek dwa moje testy z 18 jakie w tym sezonie są zaplanowane no cóż miłego oglądania mojej faciaty ^^

Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   Czw Cze 30, 2011 1:00 pm

"Patrze sobie na balkon, patrze, i co?" XD haha ^^
"TutEJ owocki są a ja siedze i czekam, aż te piiiiii trzy minuty miną" XD

no dobra, ja rozumiem każdy ma jakieś hobby, ale co w tym chodzi? XD

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Mentor

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   Czw Cze 30, 2011 2:15 pm

Hmm no pierwszy zaciekawiony. Ja należę do ciasnego i wąskiego grona osób które w polsce uprawiają ostre papryki w szerszym spektrum niż tylko jakieś chili czy ostra bronowicka. W skład uprawy wchodzą oczywiście takie popularne sklepowe ale też tropikalne odmiany z indii czy meksyku i innych części świata. Każdy chiliihead powinien w życiu nakręcic test z ostrą papryką lub mieć chęć kręcenia ich na bieżąco i pokazanie społeczeństwu jak działa ostra papryka by ten rarytas im przybliżyć. Bo wbrew pozorom sporo papryk ma posmak cytrusów przykładowo. Wiec każdy potrafi znaleźć coś dla siebie.

Ja mogę polecić słabo ostrą papryczkę Jalapeno, która idealna do nadziewania np. twarogiem i wrzucenia na grill:)

Wygląd: wysoki blondyn 198 cm wzrostu luźne długie włosy, bardzo jasna cera, krwiscie czerwone usta, błękitne ocz, potargane zniszczone czarne szaty i koszula, podniszczone wojskowe wysokie buty, roslinne ornamenty na plecach
charakter: Młody Rose jest spokojnym, uprzejmym i poukładanym mężczyzna posiadającym swoje marzenia i ambicje, które chce realizować nawet ceną jaką jest życie innych.
Miłośnik przyrody szczególnie umiłował sobie różę z powodu iż mieszkał w miejscu gdzie otaczały go dzikie krzewy róż. Uwielbia przebywać w samotności i rozmawiać sam ze sobą gdy ma jakieś wątpliwości odnośnie swojego zachowania. Wydaje się to dziwne aczkolwiek wychodzi z założenia, że tylko on wie tak naprawdę co dla niego najlepsze. Nie jest łatwo zdobyć jego zachowania z prostego powodu od dziecka mieszkający jedynie z ojcem, który zastępował mu praktycznie wszystko.
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   Czw Cze 30, 2011 3:40 pm

Rozumiem więc, że masz jakąś tam wiedzę na ten temat ;P
Jakieś inne ciekawe przepisy? (gdybyś mógł)

A skąd bierzesz nasiona, jeśli je uprawiasz? Widziałem tam właśnie jakieś w doniczce pokazywałeś ;P Chyba tą Westlandie ;P

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Mentor

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   Czw Cze 30, 2011 3:48 pm

Hmmm w Belf erste to cayenne ja je pieszczotliwie zwie mikro cykloniki. A westlandie to nie za bardzo. Cała wiedza i skarbnica wiedzy to http://www.chilihead.pl/index.php gdzie razem tworzymy wszystko razem. Dzielimy się pomysłami itp. Więc podam tu link do działu kuchcików:)

http://www.chilihead.pl/viewforum.php?f=5

moim zdaniem kazdy znajdzie coś dla siebie:) a warto ostrości spróbować.

Nasiona rok temu na allegro zakupiłem a dwa lata temu paczuszke w centrum ogrodniczym i się zaczęło. Od przyszłego roku zamierzam jedynie nasiona z seedbanków kupować albo sprawdzone od znajomych.

Wygląd: wysoki blondyn 198 cm wzrostu luźne długie włosy, bardzo jasna cera, krwiscie czerwone usta, błękitne ocz, potargane zniszczone czarne szaty i koszula, podniszczone wojskowe wysokie buty, roslinne ornamenty na plecach
charakter: Młody Rose jest spokojnym, uprzejmym i poukładanym mężczyzna posiadającym swoje marzenia i ambicje, które chce realizować nawet ceną jaką jest życie innych.
Miłośnik przyrody szczególnie umiłował sobie różę z powodu iż mieszkał w miejscu gdzie otaczały go dzikie krzewy róż. Uwielbia przebywać w samotności i rozmawiać sam ze sobą gdy ma jakieś wątpliwości odnośnie swojego zachowania. Wydaje się to dziwne aczkolwiek wychodzi z założenia, że tylko on wie tak naprawdę co dla niego najlepsze. Nie jest łatwo zdobyć jego zachowania z prostego powodu od dziecka mieszkający jedynie z ojcem, który zastępował mu praktycznie wszystko.
Powrót do góry Go down
Mentor

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   Sro Lip 06, 2011 4:36 pm

Coś dla każdego smakosza pyszności i słodkich ostrości, które nie przyprawiają o skręcanie mięśni twarzy i kiszek gdy się to spożywa:) Papryczki Jalapeno ostrością nikogo nie przestraszą więc nie ma problemu z ich spożyciem dlatego gorąco (nie kojarzyć z efektem palenia bo go tu nie ma prócz lekkiego takiego popalania na gardziołku przez chwile:) polecam te smaczne chili.
Powrót do góry Go down
Mentor

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   Sro Sie 03, 2011 5:46 pm

No dawno nie odświeżano wątku więc zapodaję kilka testów, które zostały nakręcone od ostatniego razu i zapraszam do oglądania.

Tak więc zaczynamy seans
Bhut Jolokia do niedawna najostrzejsza na świecie. Aktualnie rangę najostrzejszej posiada Trinidad Scorpion Butch T

Kolejny teścik na przetarcie torów to popularna Pepperoni, która obrodziła wyjątkowo w tym roku jak na krzak nie mający 30 cm.

Tutaj już coś mocniejszego 250 tyś słabsze od czerwonej Bhut Jolokii niby potwór ale o wiele przyjemniej się go zjada:) 7 POD

A dzisiaj White Habanero taki mniejszy potworek, lecz niech was jego rozmiary nie zmylą potrafi kopać:)

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szerzmy idee Chilihead   

Powrót do góry Go down

Szerzmy idee Chilihead
Powrót do góry 
Strona 1 z 1