Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Świątynia Ateny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Świątynia Ateny   Czw Maj 31, 2007 7:23 am

Atena wyszła przed świątynie, delikatny wiatr powoli rozwiewał ej włosy. Podniosła swoje berło do góry a z nieba spłyneła muzyka i 12 złotych promienie, które spadły na dwanaście domów zodiaku.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Czw Maj 31, 2007 5:13 pm

Chaos zatrzymał się tuż przed wrotami do komnaty Aten uklęknął na oba kolana poczym upadł na ziemie.
-Rycerzu, mój czas w tym świecie się skończył zabierz to do Ateny.- Chaos wepchnął szkatułę w dłonie rycerza.- Ufam ci rycerzu i wiem, że mnie nie zawiedziesz.
Ciało boga rozpadło się w pył i uleciało z wiatrem. Shaka ściskał szkatułkę.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Czw Maj 31, 2007 5:41 pm

Shaka wziął szkatułkę i ścisnął pieść mówiąc sobie że następnym razem nie dopuści do tego co było kiedyś... Podszedł do drzwi które lśniły niczym słońce w południe a jego ozdoby wydawały mu się jak diamenty. Lekko otworzył drzwi które otwierały się bardzo delikatnie i zobaczył dalej Atene. Podszedł do niej upadł na jedno kolano i oddał jej to co należy do niej. I powiedział* - Pamiętaj oddam za ciebie życie a nawet więcej jeżeli będę mógł. Po tych słowach oddalił się w stronę swojego domu. Ponieważ sam nigdy nie był za bardzo rozmowny...

Powrót do góry Go down
Camus Sa
Gość

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Czw Sie 09, 2007 12:12 pm

po chwili od odejścia Shaki do miejsca w którym siedziała Atena przyszedł Camus uklęknął. Gdy podniósł głowę ku niej spostrzegł ze na jej twarzy widnieje smutek. Nagle powiedział - Ateno czemu sie smucisz coś sie stało ?? mogę w czymś pomóc ?? Atena tylko się uśmiechnęła i powiedziała cicho ze nic jej nie jest i że może odejść i go wezwie kiedy będzie potrzebny Camus pokłonił się i odszedł w stronę swojej świątyni.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Wto Sie 21, 2007 11:09 am

Zakrwawiony Mu leżał na posadzce, z jego oczu płynęła krew. Pod ramieniem ściskał Platynową Harfę. Atena dotknęła go ręką i rozbłysło ogromne światło. Mu skinął głową Atenie i wziął od niej złotą szkatułkę, wiedział już wszystko co miał zrobić...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Nie Wrz 02, 2007 1:36 pm

Mu powoli wkroczył do świątyni Ateny, był ubrany w czarny strój. Przed tronem Ateny upadł na kolana, kątem oka zobaczył Shakę stojącego obok tronu.
-Pani wzywałaś mnie.- Powiedział Mu.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Nie Wrz 02, 2007 3:19 pm

Shaka spojrzał na rycerza i nie odezwał się - z jakiegoś powodu był bardzo zmartwiony. Atena wtedy powstała i powiedziała* - zbroja należy do ciebie Rycerzy ale martwi mnie los tej ery ponieważ nie wiem czy jesteście przygotowani na wszystko poprzedni rycerze stoczyli dużo więcej bitew i trenowali od malca. A wy brniecie za szybko ale to nie mi jest ocenanie waszych postępów. Shaka z smutkiem pomyślał sobie* - To nie jest ten świat który znałem wydaje mi się że musze ich opuścić przynajmniej narazie...

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Wrz 15, 2007 2:12 pm

Atena siedziała na białym tronie pod posągiem. Koło tronu stał Shion. Na środku leżała złota Zbroja Skorpiona. Bogini spojrzała na rycerza Shiona a potem na zbroję czekali.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Wrz 15, 2007 2:18 pm

Milo przybiegł do Świątyni,
- Przepraszam, Pani, że musiałaś czekać, miałem jeszcze pewną sprawę do załatwienia...... Słucham , dlaczego mnie wezwałaś i co tu robi złota zbroja?
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Wrz 15, 2007 2:21 pm

-Twoja odwag i zdolnośći.- Złota zbroja rozbłysła i okryła ciało Milo.- Sprawiły że złota zbroja cię wybrała. Milo, nie zawiedź mnie czuję ze coś strasznego nadchodzi.
-Pamiętaj rycerzu.- Powiedział Shion.- Złota Zbroja wybiera sama rycerza. Ale jej wola to emanacji woli Boskiej Ateny, jeśli przeciwstawisz się Atenie zbroja cię opuści. Jutro zaczniemy trening.
-Pamiętaj rycerzu, kto kolwiek po za złotymi rycerzami albo osobami które zaprosiłeś do siebie wejdą w twój dom, musisz zabić.- Powiedziała Atena.- Pamiętaj że nie wolno ci walczyć z innymi złotymi rycerzami, bo wasze życie jest święte. Możesz odejść.
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Wrz 15, 2007 2:23 pm

Aseon odziany w czarny płaszcz staną pod świątynią i oparł się o jej ścianę czekając aż pozostali wyjdą.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Wrz 15, 2007 2:25 pm

-Dziękuję Pani, nie zawiodę Cie...
MIlo skierował sie w stronę domu skorpiona
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Wrz 15, 2007 2:33 pm

Patrząc jak Milo opuszcza świątynię Aseon rzekł za zamkniętymi oczami:
-A więc zdobyłeś upragnioną zbroję Milo.... gratuluję ci jednak nie maż już takiej swobody jak ja.Obowiązują cię reguły.
Powodzenia przyjacielu ja idę zająć się nowym nabytkiem świątyni.Aseon rozmył się w przestrzeni.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pią Wrz 21, 2007 4:47 pm

Shion uklęknął przed tronem Ateny kładać obok zbroję koziorożca. Atena pomogła mu wstać i ustawiła go po swojej prawicy.
-Kolejny, mój pani.- Powiedział Shion.- Co raz więcej osób cię chroni.
-Shionie, wiem o tym.- Powiedziała smutno Atena.- Pytam się tylko ile z tych śmiałków może zginąć?
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pią Wrz 21, 2007 4:50 pm

Do komnaty wolnym krokiem wchodzi Shura, poprzez jego oczy można zobaczyć strach jak i radość mieszające się w jego spojrzeniu.
-Wzywałaś Pani- Shura klęka przed Atenom.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pią Wrz 21, 2007 4:53 pm

-Tak Shura.- Powiedziała Atena.- Wykazałeś się męstwem i siłą. Przyjmim oto tą złotą zbroję Koziorożca, abyś mógł mnie chronić, za dnia i w nocy.
Złota puszka ze zbroją rozłorzyła się. Zbroja okryła ciało rycerza.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pią Wrz 21, 2007 5:59 pm

Shura nie mógł wypowiedzieć na początku żadnego słowa.Jego radość zamieniła się w euforię.
-Dziękuję Pani. Mam tylko jedno pytanie.. czy mogę w domu Koziorożca umieścić pani twój posąg? Wszakże moje prawe ramię stało sie mieczem sprawiedliwości zgodnie z twoją wolą..-Shura czekając na odpowiedz ponownie się skłonił swojej pani.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pią Wrz 21, 2007 6:01 pm

Tak zrób to rycerzu, jeśli taka twoja wola.
Atena wyszła z komnaty a Shion ruchem głowy odprawił ucznia i poszedł za Ateną pod wielki posąg.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Nie Paź 21, 2007 2:58 pm

Milo wszedł do Świątyni Ateny, poszedł prosto pod drzwi jej komnaty, pod sam jej tron
- Witaj Ateno, Twój sługa Milo przybył by z Tobą pomówić - powiedział oficjalnie Milo
- Słucham - Zapytała Atena ze zdziwieniem
- Ateno, Święci Posłańcy niszczą wszystko czego się dotknął, udało mi się porozumieć z Sagą z Hadesu, oraz Shenronem z Asgardu, Hades i Asgard pomogą w Tej bitwie...Teraz udam się na medytację może ona przyniesie mi pomysł jak pokonać Naszych wrogów
- Dobrze, tak zrób - powiedziała Atena
Milo opuścił Komnatę Ateny potem jej świątynię udając się do swojego domu
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pon Paź 22, 2007 10:03 pm

Przed wejściem do świątyni pojawił się Aseon.Wiedząc iż dotarł cały do celu położył się i zaczął oglądać chmury ,będąc przygotowanym na konfrontację.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sro Paź 24, 2007 11:35 pm

Nagle huk rozpadjącej struktury obudził Aseona.Zaniepokojony
wstał i przyjżał się miejcu z kturego dochodził dźwięk.Zaszokowany rzekł do siebi:
-Na Atenę!!!Dom bliźniąt się zawalił!!!T...t...to znaczy ż..że Saga poległ.Muszę siędowiedzieć co zaszło.
Aseon czym prędzej odbił się od ziemi w stronę domu Skorpiona.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Pią Paź 26, 2007 10:16 pm

Shion stał obok tronu Ateny, jego kosmos płonął jasno a rycerz był pogrążony w skupieniu. Główna świątynia objęła się złotą energią, która zmieniła się w kryształową kopułę.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sob Paź 27, 2007 6:07 pm

Sharai przybył do Świątyni Ateny.
- Ateno moja pani ! - Powiedział - W górach spotkałem chłopca który stracił rodziców. Czy mogę zaaopiekować się nim, w mojej kwaterze ??

Nagle coś przeszyło głowę Shariego
- To Shenron... Prosi abym przybył do Asgardu... - powiedział - Moja Pani, wyruszam do Asgardu pomóc memu przyjacielowi. - Pokłonił się i czym prędzej wyszedł.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sro Paź 31, 2007 7:47 pm

Aseon zjawił się przed świątynią i zaczą wyczekiwać nadchodzącego zagrożenia.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   Sro Paź 31, 2007 8:52 pm

Shura przyprowadził posłańców przed same wejście świątyni Ateny.
-Aseonie mamy gości, Atena udziel im hmm.. audiencji.-Shura wyjaśnił zdziwionemu rycerzowi.
- Teraz poczekamy na pozostałych wojowników, Atena pragnęła by obecni byli wszyscy..-skierował swe słowa do posłańców i stanął przed wejściem obok Aseona, co oznaczać że muszą czekać na pozostałych.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Świątynia Ateny   

Powrót do góry Go down

Świątynia Ateny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Świątynia centralna
» Świątynia Szatana [Podziemia]
» Egipt - tajemnicza świątynia pewnego mutanta.