Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Miasto

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Miasto   Nie Wrz 23, 2007 12:38 am

Aseon dotarł do portu bo zabrać się na statek płynący do Asgardu.Po 20 minutach wkońcu dostał się na pokład.
-Ufff nareszcie mogę odsapnąć.
Po czym ruszył do swojej kajuty..... .Po poewnym czasie doszedł do kajuty i oczywiście wszedł do niej zamykając drzwi szczelnie.
Ze spokojem ściągnał ciepłe cuchy i powiesił na wieszaku ,zawartości kieszeni umiescił w szafce a skrzynię położył w bezpiecznym miejscu.
-No to teraz mogę się zdrzemnąć
Aseon położył się na łóżku i zasną...
W międzyczasie statek wydał dźwięk z kominów po czym wciągnął kotwicę,shował mostek i ruszył z miejsca.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto   Sro Paź 03, 2007 2:57 pm

Shenron przybył do miasta aby je zwiedzic. Rozglądał się za sklepem z żywnością. Gdy go odnalazł zobaczył chłopca kradnącego owoce pobiegł za nim i dogonił go
-czemu ukradłeś ten owoc- powiedział i uderzył go tak że chłopak zemdlał po czym udał się poza miasto aby spokojnie medytowac.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto   Czw Paź 04, 2007 7:24 pm

W mieście Shenron zgubił tych mężczyzn i postanowił udac się z powrotem do swojej kwatery.
Powrót do góry Go down
adas1928
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto   Sob Paź 13, 2007 1:59 pm

W chwili przekraczania murów miasta Marven czuł ogromne podniecenie ponieważ wreszcie znalazł miejsce którego tak długo szukał. Zaobserwował także jak ludzie mu się przyglądają. Gdy szedł już kilka minut w jednym z zaułków zobaczył grupkę ludzi bijących biednego chłopca. Bez chwili zawahania podszedł do tej grupki osób i powiedział:
-czemu to bijecie tego biednego chłopaka?
Na to jeden z atakujących powiedział.
-Nie twoja sprawa. Odejdź stąd bo inaczej Ty też oberwiesz.
W chwili gdy Marven to usłyszał uśmiechnął się pod nosem i ruszył w stronę lezącego chłopczyka. Na to widząc ten sam chłopak chciał uderzyć go. Jednak długie treningi zrobiły swoje. Marven uniknął ciosu i skontrował uderzając go w brzuch. Chłopak zemdlał widząc to reszta znajdujących się tam chłopaków oprócz lezącego chłopczyka i osoby która uderzyła Marvena uciekły. Upewnił się że im obu nic nie jest ocucił ich. Zapytał się pobitego chłopaka:
-Czego oni Cię bili?
-Chcieli pieniędzy a ja im nie dałem.- odpowiedział chłopczyk.
Na to Marven powiedział:
-Chodź zaprowadzę Cię do domu
W tej chwili drugi chłopak wstał i uciekł.
Gdy Marven i chłopczyk doszli do jego domu. Okazało się że jego ojciec posiada karczmę. Gdy usłyszał on o tym co się przytrafiło synkowi i on tym kto mu pomógł, powiedział:
-Jestem Ci dozgonnie wdzięczny. Chodź zjesz obiad i napijesz się czegoś.
Na to Marven wszedł do karczmy.
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto   Czw Paź 18, 2007 10:31 pm

Gdy Shenron opuścił statek widok który zobaczył napawał jego serce radością.
-Dawno mnie tu nie było- pomyślał po czym udał się do 12 domów zodiaku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto   

Powrót do góry Go down

Miasto
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lutea - miasto