Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Poszukiwacze Zaginionego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 9:37 pm

Na ziemie upadł kryształ świecąc jasno zniknął w kraterzę. Przez moment rycerze widzieli, jak niesie go piękna kobieta trzymająca harfę. Nad kraterem rozbrzmiała smutna melodia harfy, na karaterze siedział młody mężczyzna w platynowej zbroi, oczy miał zamkniętę. Gdy je otworzył zobaczyliście kosmos pełen galaktyk i życia.
-Dalej wciąż dalej, prosto w legowisko Malkava.- Powiedział Rycerz.- Pamiętaj Camusie-Sama, zasady uległy zmianie, tym razem, jeśli ktoś z was zginie utraci życie. Wezcie mój kryształ przeniesie was na wyspę. Mówię Żegnajcie, bo już nigdy się niezobaczymy. Camusie-Sama, chroń Atenę i klucza jej powierzonego.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 9:58 pm

Milo zamyślił się na chwilę...
- Wiem o co chodzi, słuchajcie.... Zasady się zmieniły, ten kto zginie nie obudzi się na wyspie jak kiedyś...teraz zginie nie nie będzie odwrotu...więc albo się nawzajem osłaniamy... albo każdy się kryje i jakoś dochodzimy...jeszcze możemy iść zwartą grupą..... Maximusie liczę na Ciebie, tak jak i na Was... musimy pokonać Cztery pory roku,i prawdopodobnie potem jeszcze Złotych rycerzy, których poznaliście...potem...nawet ja sam nie wiem co się stanie...Gotowi?
Milo Podniósł kryształ, wymówił zaklęcie...nagle pojawiło się wielkie światło...Milo powiedział '' Żegnaj Świecie, Ateno...i Wy przyjaciele...Żegnajcie" Nagle Wszyscy upadli i obudzili się na wyspie...
Milo zaczął
- No panowie...to będzie przygoda waszego życia...Zaczekajmy chwilę....może ktoś nas przywita....
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:03 pm

Aseon wstaje i rozgląda się.
-Raaany ta przygoda będzie upierdliwa-Rzekł z grymasem na twarzy.
Podszedł do milo i zapytał:
-Milo to gdzie jesteśmy?
Aseon znów się rozgląda:
-Hmm ciekawe miejsce
-No dobra co teraz?
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:08 pm

Shura wstając otrzepał się kurzy jaki pokrył jego ubiór, starając sobie cokolwiek przypomnieć o tej wyspie, przeszedł kilka kroków.
- Nigdy nie widziałem tak dziwnego miejsca..-rzekł kierując swój wzrok na Maximusa- Maximusie jesteś jedynym rycerzem w naszym gronie i najbardziej doświadczonym, może wiesz coś o tej wyspie?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:14 pm

Maximus dźwignął się z ziemi. Sprawdził, czy wszystkie części jego zbroi są na miejscu. Rozejrzał się i spostrzegł, że jego wilki zniknęły, pewnie zostały przy kraterze i nie przeniesiono ich razem z nimi. Spojrzał na Shurę. Nie był pewien, gdzie się znajdowali.
- To miejsce... - zaczął - ...Nie wiem dokładnie, słyszałem tylko pogłoski... to raczej tereny związane z Sanktuarium niż z Asgardem... podobno tu wszystko się zaczyna i wszystko kończy... Cztery pory roku... Ktoś mówił mi o tym miejscu... dawno... określił je jako "czas narracji"... więcej nie wiem...

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:20 pm

Na wyspie stała postać w czarnym płaszczu, jej twarz zasniała lustrzana maska. Rycerze dojrzeli jak woła ich gestem ręki, prowadząc do domu zbudowanego przez ogromne drzewa opsypane starymi liśmi. Wszyscy weszli do ogromnej komnaty na łożu z liści leżała piękna kobieta o czarnych włosach, miała wieniec z zesłych liści na głowie.
Przybysz w szklanej masce przeszedł przez komnatę kobieta wyciągnęła do niego rękę, chciała kogoś zawołać.
-To nie on to jego potomek.- Jesień odwróciła się do rycerzy.- Witajcie rycerze, przybyliście tu po dar Malkava, jeśli udowodnicie, że jesteście gotowi go zdobyć otrzymacie go. Najpierw jednak musicie przejśc mój dom, zadanie jest proiste, musicie zachwycić moje umierające serce. Który z was podejmie się tego zadania.
Milo chwycił się za głowę, zobaczył jak Rushifua gra przed Jesieniem, z jego oczu płynęła krew a spod palce spływały krwawe krople. Powoli Umierał, Jesień chwyciła go w objęciaq i przytuliła do piersu Milo obudził się na posadzcę.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:28 pm

Milo wstał nie wiedząc co się dzieje
- co, co się ze mną stało?
Milo podszedł chwiejnym krokiem do towarzyszy....
- słuchajcie mam plan....ten kto umie rysować...niech narysuje najlepszy obrazek jaki umie...pory roku są uczuciowe...rysujcie co Wam serce przyniesie....jak się zachwyci idźcie dalej....dołączę do Was, przypominam Wam...musimy....musimy chronić Atenę...
Milo upadł....
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:36 pm

Aseon podchodzi do jesieni:
-Witaj Pani
Chwycił za pędzel, paletę i zaczą malować
Można było zauważyć że Aseon używał dużo fioletu ,czerni i Bieli
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:42 pm

Shura podszedł do klęczącego nad swym dziełem Aseona, zobaczywszy jego pracę pobladł z obawy ze Jesieni się nie spodoba..
- Ja sie na tym nie znam..
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 10:47 pm

Maximus podszedł do Aseona. Spojrzał na obraz i skrzywił się.
-Posłuchaj przyjacielu. - powiedział - Źle do tego podchodzisz. Przyjżyj się jej... to jesień, czas umierania, smutku i samotności. Czy zwykłe płótno, pokryte farbą, byłoby w stanie sprawić, że umierająca osoba zapragnie żyć?
Spojrzał w smutne oczy jesieni. Jeśli chcesz, by jej serce zabiło mocniej, potraktój ją jako kobietę, a nie jako przeszkodę... chyba wiesz co mam na myśli...

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 11:00 pm

Nagle Aseon puścił pędzel i wszyscy w tym momęcie poczuli obce cosmo.
Zamiast znajomego białowłosego kolegi ujżeli goscia z czarnymi krótkimi włosami.A znamie a plecach rozprzestrzeniło się po całym ciele.
-Malowanie!?
-Chrzanić malowanie!!!
Nieznajomy przewrucił sztalugi
-To sie robi tak Aseonie.
Tajemniczy gość zaczął tańczyć bardzo zgrabnie wymachując tyłeczkiem w stronę Jesieni
Zdarł z siebie wyzywająco koszule pokazując ciekawie wytatułowaną i muskularna klate
Powolnymi krokami zbliżył się do jesieni tanecznym krokiem
Zaczą powoli wymachiwać brzuszkiem przed tważą jesieni
nagle odpiął guzik u spodni i pozwolił Jesieni je zciągnąć z siebie pokazując muskularne nogi.
Gość zaczął się wyginać jak byłby z gumy pokazujac szczegułowo całe swoje ciało.
-Tego nie przebijecie panowie
Czarnowłosy nieznajomy złapał się za gatki i zdarł je wyzywająco do jezieni pokazując <Cenzura> i wymachując nim przed jesienią ruszając się jak byłby z gumy.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Czw Cze 14, 2007 11:06 pm

Jesień rozdziawiła usta i rozszerzyła oczy. Po chwili oczy zwężyły się do kreski i z zanadża wyciągnęła lupę, szukała czegoś pomiędzy nogami, zaczęła obskakiwać Asesona dookoła patrząc cały czas przez lupę.
-Mógłbyś ogolić ten busz, bo nic nie widać.- Jesień roześmiała się i upadła na ziemie, ręką pokazała nikłą wielkość instrumentu Asesona.- Możecie iść nikt mnie tak jeszcze nie rozbawił.
Pozostali rycerze padli na ziemie, ale nikt się nie roześmiał.
Rycerze odeszli postać w czarnym płaszczu zaprowadziła ich do domu zimy. Kobieta o pięknych czarnych włosach przywitała ich chłodnie.
-Witajcie. Witaj Camusie-Sama.- Dwie potęrzne kolumny potrzymujące dom rozpadły się woda parując wyleciała spod kolumn.- Zamrozcie je to was przepuszczę, tylko niemachajcie mi tu tyłkami namnie to niedziała, mam inne upodoabania...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Wto Cze 26, 2007 1:01 pm

Maximus w spokoju analizował sytuację. Ich główny problem stanowił fakt, że nie było pośród nich nikogo, kto byłby w stanie zamrozić wodę. Coś mu przyszło do głowy. Przypomniał sobie, że kiedy wcześniej spotkali Mu, z ciała Mila wyszła zjawa innego rycerza. Z tego co pamiętał, odziana była w zbroję wodnika. Próbował sobie przypomnieć, co spowodowało jego pojawienie się... dźwięk harfy? Nie... ból, ogromny ból.
-Wybacz, Milo. - powiedział Maximus - Ale tylko w ten sposób możemy przejść to wyzwanie. Wolf Cruelty Claw!
Cios Maximusa runął na Milo.

Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Wto Cze 26, 2007 1:15 pm

Milo nagle rozbłysł złotą aurą. Złota Zbroja Wodnika nagle pojawiła się w sali, równie nagle rozbłysła i przywdział ją Milo. Milo odbiła atak Maxiumusa bez trudu.
- Przepraszam... - powiedział cichym głosem
Milo skoncentrował się i Krzyknął Freezing Coffin, uderzenie było tak silne,że nie tylko tylko zamroził kolumny, że aż dom, a chwile po nim cała wyspa się zatrzęsła...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Wto Cze 26, 2007 1:22 pm

Zima spojrzała w oczy Camusa i ustapiła im droge. Rycerze za domem zimy zobaczyli postać w czarnym płaszczu, która poprowadziła ich przez pola wiosny, gdzie nikogo nie było. Zobaczyli dziwny ślad trzech dziur w ziemi. Szli dalej aż zobaczyli ogromne drzewo, gdzie w konarach lśniła platynowa Harfa. Złoci Rycerze Stali niczym posągi, z ciała Mila wyszedł Camus i stanął po lewicy Morgena, tuż przy Shace. Postać w ciemnym płaszczu, sciągnęła go, na polanie stał Mu, który był nieprawdopodobnie podobny do Morgena. Mu podszedł do złotych rycerzy i usiadładł za nimi na kamieniu przy drzewie.
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Wto Cze 26, 2007 1:26 pm

Posejdon wyszedł z cienia w ręcę trzymał swój trójząb. Spojrzał na Złotych Rycerzy i zmarszczył brwi.
-Wy jeszcze tutaj?-Zapytał gniewnie.-Nie ważne zajmę się wami jak skończę z nimi.- Posejdon wskazał trójzębem w stronę uczniów i asgardczyka.
-Wy śmiertelni dam wam szansę zaatakujcie mnie, pokażcie co potraficie.
Mu powoli wstał z kamienia i wzniusł rękę wysoko. Rozbłysło potężne światło i Posejdon upadł na ziemie nieprzytomny z jego czoła poleciała krew. Mu odszedł za złotych rycerzy.

OCC:Wasz ostatnie zadanie Trzech złotych rycerzy.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Wto Cze 26, 2007 1:33 pm

Milo wyszedł przed szereg
- Rycerze... Nie musimy walczyć...Przecież razem służymy Atenie....bezsensowne jest tracenie Krwi i mocy...zamiast tego nie lepiej razem pokonać prawdziwych wrogów... Zastanówcie się nad tym...
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Wto Cze 26, 2007 2:51 pm

-Ghaaa!!!
Aseon jękną i plunął krwią z ust tracąc przytomność
Leżąc widać było dzniwny czerwony dym unoszący się nad jego plecami.
Najdziwniejsze że oba znajome cosmo jakby wygasły lecz jedno z nich można było czuć ale słoabo.

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Sro Cze 27, 2007 11:43 pm

-Już czas.- Morgen skinął złotym rycerzom głową i wystąpił przed szereg. Rozłorzył szeroko ręcę, a przednim zaczęła połyskiwać energia.- Uczniowie Ateny muszą udowodnić, że są gotowi przywdziać zbroje, asgardczycy udowodnią swoją lojalność wobec przyjazni.
Po policzkach Mu zaczęły płynąć łzy, wyszedł tuż przed złotego rycerza barana i połorzył rękę na energi, ta zalśniła raz słabiej raz mocniej, aż posypały się kryształowe opiłki. Morgen z przerażeniem wpatrywał się w Mu, który z zamkniętymi oczami stał tuż przednim, fioletowe włosy powiewały na wietrze. Mu wzniósł rękę.
-Wybacz mi wóju, nie zostawię przyjaciół Starlight Extiction.- Z ręki Mu wystrzeliły świetliste koła układające się w kwiat o przedziwnej struktuże. Morgen nieodparował ataku, jego ciało legło tuż przed drzewem. Mu kroczył w jego stronę z wzniesioną ręką do ataku. Złoci Rycerze, patrzyli jak chłopaka tonie w złotej poświcie, jego oczy otworzyły się a tęczówki znikły pod czaszką, ukazując białka, które zaczęły lśnić złotą energią.
-Uważaj Morgen.- Krzyknął Shaka.- On nauczył się, wyłączać zmysły, jest równie potężny co my.
-Nie musisz mi tego mówić. Crystal Web.- Atak skierowany w strone Mu rozprysł się na drobne kawałki.- Ale on niema zbroi. Stradust Revolution.- Morgen rozłorzył ręcę....
OCC: Mały Matrix wasza kolejka wypada, pomiędzy Atakiem Morgena a Mu, wasze zadanie zatrzymać atak Morgena musi otrzymać minimum 350 obrażeń...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Nie Sie 12, 2007 9:41 am

Maximus spojrzał na Morgena. Widząc, jak ten szykuje się do ataku skupił ostatkiem sił cały kosmos, jakim jeszcze dysponował. Wiedział, że jego wilków nie ma w pobliżu, a bez nich nie mógł wyprowadzić swojego najpotężniejszego ataku.
-Uderzę tak z taką siłą, na jaką pozwala mi zapas mocy. - powiedział cicho - Reszta w waszych rękach. Wolf Cruelty Claw!
Wyprowadził cios (180 dmg)

Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Nie Sie 12, 2007 5:07 pm

Shura stanął u boku Maximusa kumulując swoje pozostałe cosmo..
-Dołącze się do Twego ataku Maximusie na tyle ile pozwalają mi zdolności.. ahhhaaa Szarża 36dmg!!

OCC: Gdyby ktoś ocenił w końcu mój trening i dodał mi lv za walke to by było tego więcej..
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Nie Sie 12, 2007 8:43 pm

Mu dołączył się do ataku pełną mocą jaką posiadał Starlight Extiction (160dmg). Mu upadł na kolana po tym ciosie, nie mógł nic więcej zrobić, jego ciało było słabe. Ciało Morgana ropadło się na tysiąc kawałków. Mu w ręce trzymał platynową harfę. Przycisnął ją do piersi. Rycerz Panny i Wodnika zaczęli powoli znikać. Wszyscy towarzysze popatrzeli po sobie. Przygoda się zakończyła, mieli to czego potrzebowali. Posiadali zwój Malkava...
Mu zniknął z harfą w świetle złota...
OCC:
No to rozdajemy poziomy, zmierzyliście się w tej przygodzie z złotym rycerzem za co według regulaminu jest 4 poziomy, pokonaliście pory roku, pomijam w jaki sposób, więc za to otrzymujecie 2 poziomy.
Dodatkowo za myślenie
Maximus Lobo otrzymuje 2 poziomy,
Miniman 2 poziomy,
Do was pozostawiam ocenienie przygody i nadanie poziomów mistrzowi gry
Alchemik i Kemot zacznijcie myśleć i uważajcie na język.
Koncowe wyniki
Maximus Lobo i Miniman otrzymują po 8 poziomów.
Alchemik i Kemot otrzymują po 6 poziomów...
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Sro Sie 29, 2007 8:46 pm

nikt sie nie chciał porozumieć w sprawie dodania tobie poziomów wiec ja muszę podjąć decyzje według mnie 11 poziomów, przygoda jest bardzo rozbudowana zawiera pomysły i rozwinięcia, które mnie zadziwiają, nie jestem dobry w uzasadnieniach wiec tyle wystarczy ;p jak ktoś ma jakieś sugestie lub zarzuty pisać na gg ;p
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Sro Sie 29, 2007 9:08 pm

Ty to chyba masz wogule dizsiaj dobry dzień bo rozdajesz po 3 poziomy za trening jak 2 to max.
Mamy Święta jak widze hehehehehe.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego   Sro Sie 29, 2007 9:27 pm

nie wiem nic na ten temat xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukiwacze Zaginionego