Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 01, 2007 10:17 pm

- To nie ma sensu, on jest za silny - myślał Milo
- skoro jest taki silny to czemu jeszcze żyjemy - Wahania owładnęły Milo
- Skoro jeszcze żyjemy, to niech Nas zapamięta - pomyślał po czym wykrzyczał
- PÓKI ŻYJEMY NIE PODDAMY SIĘ,
Milo przywołał Największą aurę jaką tylko mógł,po czym przyjął pozycje i zaatakował <wybuch kosmosu>
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 01, 2007 10:35 pm

Aseon przygląda się nieefektywnemu atakowi.Nagle w jego głowie odezwał się głos.
-(Assssseeeeooonnnn czzzaaasssss aaabyśśśśś pooookaaazzzzaałłł cccooo ummiieeessssszz)-Głos ucichł a Aseon poczu jakby już miał go więcej nie usłyszeć.
Aseon przykucną ,gdyż poczuł przeszywający ból
-Koledzy osłaniajcie mnie czuję jakbym osłabł na chwilkę.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 11:28 am

Wszyscy Rycerze poczuli nagły przebłysk mocy. Rycerz Antoniusza zatrzymał atak i zaczął się rozglądac, po czym krzyknął gniewnie.
-Wysłałem cię do królestwa Hadesa.- Krzyknął Gast, rozglądając się do okoła.- Jak śmiałeś powrócić, odeślę cię tam spowrotem.
-Muszę cię zawieść, nigdy tam nie byłem.- Mu pojawił się tuż przy Gascie. Ręka Mu połorzona była na torsie Rycerza.- Padłeś ofiarą mojej iluzji. Myślałeś że mnie zaatakowałeś, ale zaatakowałeś sam siebie.
-To nemożliwe, nic nie zatrzyma Implozji.- Ryknął z przerażeniem Gast.
-Nic nie jest wstanie przejść przez Crystal Wall.- Powiedziałó z uśmiechem Mu.- Atakowanie tego muru, to jak atakowanie lustra.
-Wiesz, jednak, że mój atak na mnie nie zadziałał, nie rozleciałem się.- Powiedział Gast śmiejąc się.
-Opóźniłem efekt twojego ataku.- Powiedział Mu, jego kosmos zabłysł jasno, rycerze musieli osłonić oczy prze dtym błyskiem. Nad głową Mu unosił się Baranek, a jego ciało okrywało widmo złotej zbroi Barana.- Zginiesz Rycerzu Antonisza. Starlight Extiction
Wszyscy zobaczyli gwiazdę, która rozrywa się w potężnym wybuchu. Ciało Rycerza Gai wzniosło się do góry i rozpruło się barwiąc komnate.
Wszystko do okoła się zmnieniło rycerze stali przed poteżną kutą bramą. W środku siedziała kobieta na rozwalonej kolumnie. W ręce trzymała bicz z węzy, a jej ciało połyskiwało w platynowej zbroi, miała jedną parę skrzydeł.
-Witajcie rycerze.- Powiedziała kobieta z uśmiechem.- Witaj Mu, usiądź sobie z boku, ja tymczasem zajmę się twoimi towarzyszami, zobaczymy, czy uda się im mnie przejść, jeśli tak podążą z toba dalej. Witaj Maximusie, ty też usiądź sobie z boku, co do twojej mocy też mam pewność.
Kobieta ruszyła do atkau zatakował błyskawicznie rycerzy atakując wężowym biczem, który błyskał piorunami i iskarami energi...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 11:42 am

Chcąc nie chcąc Maximus usiadł pod ścianą. Czuł się nieswojo, kiedy jego wilki nie były w pobliżu. W zamyśleniu zaczął obserwować test, który właśnie miał się odbyć. Spoglądał też na Mu, który wydawał się nieporuszony całym zajściem.
-Zobaczmy... - powiedział - Czy uczniowie z twojej Świątyni dadzą radę...

Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 11:45 am

Milo przeszedł przez głowę promień(musieliście gdzieś to widzieć) nagle zaczął się wydzierać jak najgłośniej mógł myśląc, że to złagodzi ból niestety nic nie pomagało, nagle przestał jego ciało rozbłysło energią a wokół niego pojawiło widmo zbroi a nad nim mały skorpion, energia była tak duża że pozostałości kolumn zaczęły się unosić do góry tak jak rycerz, oczy jego były złote uniósł jedną rękę i powiedział cicho *Anteres* (200dmg) po czym wystrzelił czerwony promień z palca, Kobieta dostała,lecz ją to nie wzruszyło, zaatakowało biczem Milo łapiąc go w węzeł, i tym samym budząc go z transu, Kobieta ściskała coraz mocniej Milo krzyczał w niebo głosy, lecz nic to nie dawało...czekał na cud wrzeszcząc, chcąc złagodzić ból
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 12:30 pm

Aseon wstał i zaczą się śmiać.
-Hahahahahah..... kolejne wyzwanie ciekawe czy przejdziemy....
Zaczą przyglądać się oponentce.Po długich obmyśleniach stwierdził iż walka będzię niadzwyczaj trudna.Aseon skoncentrował się maksymalnie jak może.
-Ghhhhaaaa!!!!!-Jego złota aura nagle zaczęła płonąć i zmieniać kolor na płomienny.Zaczął kumulować energię kosmosu w rękach
Wybuch Kosmosu!!!.Z jego rąk wystrzelił duży ognisty promień w stroną napastniczki ,który roztapiał wszystko kapienie itd. w papke.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 12:46 pm

*Platynowa zbroja* pomyślał Saga po czym lekko się uśmiechnął. Po chwili wokół niego zaczęły krążyć widma planet.
- Platynowa ! - zawołał Saga.
Kobieta odwróciła swoją twarz w jego stronę.
- Pora by zwiększyć trochę tempo tego treningu - dodał z sarkazmem w głosie Saga. Planety wokół niego zaczęły coraz szybciej się obracać.Nagle planety pojawiły się wokół kobiety a szybkość ich obracania znów wzrosła.
- Galaxian Explosion - rzekł po cichu Saga.
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 2:58 pm

Shura widząc że ataki Aseona i Sagi zajmują chwilowo przeciwniczkę, postanowił uwolnić Milo.-Pojedynczo nie mamy szans.. jeżeli będzie nas 5 to powinniśmy sobie dać z nią radę.-myślał
Shura skorzystał z momentu i dzięki szybkiemu atakowi udało mu się uwolnić Milo z więzów, i odskoczyć za plecy walczących Sagi i Aseona. Pomógł wstać Milo i sam skierował się w stronę przeciwnik,gdy poczuł że coś ścieka mu po dłoniach.. Była to jego krew- Czyżby to ten bicz tak mnie pokrwawił gdy wydostałem
Milo? hehh..
-Szybki Atak!!-Shura wplątał się w ataki Sagi i Aseona by jak najbliżej zbliżyć sie do przeciwnika..
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 4:18 pm

Nikt, nie zauważył, że Mu zniknął gdy kobieta kazała mu się odalić. Po chwili wszyscy wyczuli coś naprawdę dziwnego. Mu stał oparty o rozdartą kolumne oczy miał zamkniętę, a ciało okrywało złoto. prawdziwa złota zbroja Barana. Która jasno lśniła w świetle gwiazd na firnamencie. Mu płonął cały złotą energią.
-Mamcie rycerzyku.- Krzyknęła Platynowa Rycerz, trzxymając na uwiezi Milo.- Niech Wężowe sploty zacisną się.- Ciało Milo zostało szczelnie obwiązane.- Jadowite kły Eryni powalcie mego wroga.- Z palców kobiety wyleciały malenkie igły, które uderzyły w Milo. Ten jęczał i wyrywał się.
-Pamiętaj, że twoje ciało jest niczym w poruwnaiem z twoim kosmose.- Myśli Mu płynęły przez dusze Milo.- Skoncetruj się niech twój kosmos osiągnie apogeum, niech spopieli wszystko na swej drodzę, a twój Telson, przebije wroga.- Milo klęczał obwiązany w sznurach.pod Atakiem kobiety.- Wstań i walcz, do konca.
-Tracisz czas, Mu on nie wstanie.- Kobieta zasłoniła twarz przed tym co zobaczyła.- Złota Zbroja Barana, jak to możliwe, czyżbyś był wybrańcem Ateny i złotej zbroi Barana.
-Zasłużyłem na swóją zbroję i zaufanie Ateny.- Powiedział Mu ze spokojem.- Lepiej uważaj.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Nie Wrz 02, 2007 6:08 pm

Aseon Spogląda Na przeciwniczkę.
-Jesteś zaiste niesamowita lecz jedna potęga daje nam siłę która rozpala naszą moc ,a ty nigdy jej niepoznasz.
Ciało aseona zaczęł świecić jakby sam Aseon zaczął płonąć.Jego ognista Aura stawała się coraz silniejsza i widoczna.
Haaaaa!!! .Jego kosmos wypełnił cały pokój wszyscy poczuli jakby mieli spłonąć.
-Wybuch energii Kosmosu!!!!.Aseon skumulował ogroną płonącą kulę energii w rękach ,a następnie wypóścił potężny promień energii z rąk będący jeszcze większym od poprzedniego.
-Zobaczymy czy to przeżyjesz!!!
Promień pochłoną ciało platynowego ryceża.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Wto Wrz 04, 2007 7:51 pm

Maximus siedział pod ścianą z opuszczoną głową. Przysłuchiwał się temu, co dzieje się kilka kroków od niego jednak nie reagował.
-To nie jest moja walka. - pomyślał - Niech Świątynia sama pierze swoje brudy. Jeśli będę potrzebny pomogę, ale teraz nie sprzeciwie sie woli Platynowego Rycerza.
Poczuł jak omiata go energia. Spojrzał w stronę Mu, stojącego teraz w złotej zbroi. Z uznaniem pokiwał głową.
-To powinno trochę poprawić ich sytuację. - pomyślał.

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 11:16 am

Gdy Saga ujrzał złotą zbroję barana na jego twarzy wymalował się lekki uśmiech.Z drugiej strony widział w jak złej sytuacji jest Milo i atakującego Aseona. Jednak Saga nie zamierzał reagować na to co się dzieje.
- Zobaczymy co z tego wyniknie - pomyślał i stał przyglądając się temu co się dzieje.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 6:04 pm

Shure przez chwile zdekoncentrowało, intensywne światło bijące od Mu przez co wolał przerwać atak.. Złota zbroja.. hmm ja też kiedyś taką posiądę- pomyślał po czym znowy próbował zaatakować przeciwnika.
-Szybki Atak! -Grad ciosów spadł na zbroję przeciwnika..
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 7:25 pm

Nagle Kosmos Milo osiągnął jeszcze większy poziom niż poprzednio, tym razem to był Absolutny Kosmos, więzy nie wytrzymując palącej energii puściły Milo, na jego głową powstał Skorpion, po czym Milo zaczął kontrolować ten kosmos, i zaczął swój ostateczny atak Scarlet Needle, gdy już skończył 14 ataków, chciał zaatakować ostatni raz zaczął przygotowywać się do ataku, po czym do niego przystąpił
- Anta.... - po czym upadł na ziemię, nie przytomny...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 7:49 pm

Ciało platynowego Rycerza wzleciało w powietrzę i zniknęło, na ziemie upadła platynowa Zbroja. Mu podszedł do ucznia i połorzył mu rękę na czole. Milo wstał. Mu ułorzył platynową zbroję na piedestale
Mu ruszył schodami, dookoła rozpiechrzły się cienie postaci które za życia sprzeciwiły się bogom. Mu stanął pod kutą bramą. Ktoś wyrył słowa "Spójrz na mnie aby zapomnieć się w rozkoszy"
Mu wszedł i rozłorzył ręce. Na czerwonej kozetce leżała młoda piękna kobieta, blond włosy opadały z gracją na ziemie, granatowe oczy patrzyły sennie i z rozkoszą. Na ciele miała delikatną platynową zbroję. Czerwone paznokcie zakończone ostrzami.
-Witajcie.- Powiedziała miękim delikatnym głosem. Wszyscy rycerze patrzyli na nią i chłoneli jej słowa.- Który się ze mną zmierzy.- Kobieta powiedziała te słowa jakby zaraz miała otrzymać od dobrego wójka nową zabawkę.- Ty, Mu, a może ty Maxsimusie a może któryś z was?
-Z tym rycerzem możę się zmierzyć tylko jedna osoba.- Powiedział Mu.- Czy ktoś chcę?
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 7:54 pm

Milo podszedł do Muu, ciężkim głosem powiedział
- Przepraszam, ale jestem wykończony i nie mogę teraz walczyć...
Po ty słowach odszedł dalej i usiadł na ziemi ...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 7:57 pm

Maximus wzruszył ramionami i odsunął się.
-Jestem Rycerzem Asgardu i mam honor. - powiedział - Nie podniosę reki na kobietę, choćby ta chciała mnie zabić.
Ponownie usiadł po jedną ze ścian i zaczął przyglądać sie sytuacji.

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 8:41 pm

Aseon spogląda na wszystkich,patrzy na kobietę i zwraca się do towarzyszy.
-Eeee..... Mu ty jesteś najdłużej tu możesz mi powiedzieć co to za zbroja?
Aseon zaczął się wpatrywać ponownie z zaciekawieniem w zbroję kobiety.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sro Wrz 05, 2007 9:23 pm

- Ja stanę z nią do walki nie wiem czy uda mi się ją pokonać ale dam z siebie wszystko..-Powiedział Shura po czym wyszedł przed pozostałych rycerzy.
- Mu czy możesz mi coś o niej powiedzieć przed walką..-Shura spoglądnął w tym momencie na kobietę- Wybacz ale ja się nie będę hamował dla mnie jesteś rycerzem.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Czw Wrz 06, 2007 6:47 am

-Uważaj Shura, jak ściągnę Crystal Wall zamknij oczy, bo zahiptonizuje cię i zrobisz dla niej wszystko.- Mu cofnął się a Shura zamknął oczy.
-To się zabawimy.- Kobieta zaklaskała w ręcę. Jeje ciało poruszało się z prękością błyskawicy, wykonywała dziwny erotyczny taniec, jak arabskie tancerki.- Spójrz na mnie Shuro, czemu chowasz wzrok.
Delikatne ciało tancerki błyszczało w świetle gwiazd, była nasmarowana oliwą. Pachniała świeżo ściętymi różami.
-aximusie jak myślisz da upust pożądaniu?- Mu zwrócił się do rycerza Asgardu.- Acha, byłbym zapomniał. Pewnie niewiesz co my tu robimy. Z rozkazu boskiej Ateny odnosimy Platynową Harfę do Świątyni Wszechświata, jeśli tego nie zrobimy Posejdon pozna przeszłość przyszłość i teraźniejszość. A ty co robiłeś w grotach Gai??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Czw Wrz 06, 2007 7:00 am

Aiolia połorzył rękę na ramieniu Shury i skinął mu głową. Wyszedł przed Crystal Wall. Jego kosmos zapłonął jasno. Kobieta rzuciła się na niego z pazurami. Aiolia upadł pierś miał rozszarpaną.
-Nie podam się.- Wybuch kosmosu. Kobeta unikała ciosów tańcząc.- Co ty robisz
Kobieta roześmiała się raz jeszcze, jak mała dziewczynka...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Czw Wrz 06, 2007 1:17 pm

-Głupio to zabrzmi, ale zgubiłem się... - odpowiedział Maximus - Dostałem rozkaz od Księżniczki Hildy, aby zbadać sprawę Trola, atakującego okoliczne wioski. Dotarłem do jaskini, w której miał się ukrywać i okazało się, że to tylko banda przebranych oprychów. Poczułem jednak dziwną energie płynącą z jej głębi. Postanowiłem to sprawdzić i w końcu trafiłem na pierwszego z rycerzy.
Nie podnosił głowy, aby nie ujrzeć tańca kobiety.
-Co do Shury, myślę że da sobie radę. Wy, z Grecji, macie niesłychaną zdolność zwyciężania walk, w których powinniście ponosić sromotną klęskę.

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Czw Wrz 06, 2007 5:51 pm

- To zaczyna robić się coraz bardziej żenujące - pomyślał Saga - zgłaszają się do walk, w których nie potrafią wiele zdziałać.Widać ,że myślenie nie jest ich najmocniejszą stroną. Może śmierć jednego z nich nauczyła by ich w końcu myśleć.W dodatku jakby tego było mało to musimy się mierzyć z rycerzykami Lucyfera.Poprostu wspaniale.Ciekawe czy jeśli któremuś z nich będzie groziła śmierć to Maximus lub Mu rzucą się na pomoc - dokończył swoją myśl Saga.
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Czw Wrz 06, 2007 6:24 pm

Kobieta uderzyła z całej siły. Ciało Aioli Zaczęło niknąć w płmieniach pomiędzy a kobietą ukazał się Mu rozłorzył ręcę które rozświetlała złota Enbergia.
-Stradust Ravolution.- 22230 dmg. Krzyknął Mu. Kobieta rozpadał się na części. Platynowa z brzekiem złorzyła się w całość.- To nie ma sensu, dwóch najsłabszych z nas musi wrócić do świątyni, nie możecie dalej iść, niech wszyscy rozpalą swój kosmos i ktoś znas wrócić z Aiolią do domu.
Mu odszedł na bok obok Sagi i Maximusa, dając znak, że tej trójki to niedotyczy.
-Wybierajcie sami.- Powiedział Mu.- Najsłabszy znas wróci z Aiolią do świątyni.

OCC: Nier miną nagrodych tych którzy się wycofują
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Czw Wrz 06, 2007 6:54 pm

Aseon spogląda na wszystkich, odwraca się w stronę Mu i mówi:
-Hmmm...... więc jestem ja Milo i Shura
Aseon siada na ziemi i myśli nagle otwiera oczy i mówi:
-Milo musi odpocząć nim odprowadzałby kogokolwiek-Aseon spogląda na Shurę.
-Proponuję żeby Shura odprowadził Aiolię jest wystarczjąco szybki rzeby to zrobić w kilka godzin......
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   

Powrót do góry Go down

Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pokój Snów
» Droga do Hogsmeade
» Droga obok lasu
» Droga Królewska
» Droga z Magnolii do Shirotsume