Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 6:40 pm

Rycerz platyny spojrzał na hełm który upadł na ziemie i roześmiał się.
-Tobie pierwszemu to się udało.- Powiedział Kub.- Możecie przejść przez moją bramę.
Rycerze przeszli i wspieli się po schodach, jedenasta brama też była pusta, przeszli do 12 bramy.
-Tylko jeden rycerz może wejść w tą bramę.- Powiedział Shion.- Maximusie do niczego cię nie zmusza, ale tylko my dwaj zachowaliśmy pełnie sił. A czekają nas jeszcz losy 13 bramy, z którymi muszę się zmierzyć. Czy mogę cię prosić?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 6:44 pm

Maximus wzruszył tylko ramionami.
-Jakbyśmy mieli inny wybór. - powiedział ruszając przed siebie - Skoro już się w to wszystko wpakowałem, to powinienem wam chociaż trochę pomóc.
Rycerz stanął tuż przed bramą, jakby chwilę się wahając. Po chwili postąpił krok do przodu. Poczuł niesamowitą energię, kiedy wrota bramy zatrzasnęły się za jego plecami.
-Pięknie... - powiedział.

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 6:53 pm

Wnętrze bramy rozświetliło się nieznaną energią. Maximus zakrył oczy i dojrzał mężczyznę unoszącego się cal nad ziemią. Miał 24 pary skrzydeł. 8 par osłaniało jego ciało, 8 lekko kiwało się unosząc go nad ziemią, a 8 wbite było w niebo. Mężczyzna miał zamknięte oczy, a długie blond włosy powiewały lekko.
-Witaj Asgardczyku.- Powiedział Anioł spokojnie.- Spodziewałem się kogoś z sanktuarium, ale cieszę się, że to ty mnie odwiedziłeś.- Wokół Anioła pojawiały się platynowe błyski.- Chcę ci powiedzieć, że już niedługo będziesz musiał chronić swoją panią i swój kraj. Hades powrócił, a wy jesteście też zagrożeni. Macie jednak oparcię w Atenie.- Anioł westchnął ciężko.- Nasz pojedynek będzie bardzo ciekwy, będę się bronił, a ty musisz powiedzieć jakiej broni używam, wtedy przepuszczę cię i twoich przyjaciół dlaej. Platynowe błyski zdawały się porusdzać i migotać co raz szybciej aż zniknęły.- Moja broń może mie chronić i atakować, powiedz czym ona jest a was przepuszczę....
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 6:54 pm

Aseon potchodzi do Shiona i rzekł:
-Shion pójdę zobaczyć co z shurą chyba mocno nim zuciłeś i stracił przytomność.
Aseon poszedł do poprzedniego pomieszczenia.Poruszał się jak był by pod wpływem alkocholu.
-Kurczę strasznie ciężka ta zbroja.Po trudach z bieganiem wszedł do pomieszczeia ,rozgląda się i zauważył nieprzytomnego Shure leżącego w krateże.Aseon wszedł do krateru przykucną przy Shurze ,złapał go za ramiona i zaczą nim potrząsać.
-Shura,Shura obudź się Shion czeka na nas no wstawaj....
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 7:18 pm

-Co..? Ktoś woła moje imię..? Aseon? Czy to tylko moja wyobraźnia?- W głowie Shury wciąż panował chaos ale wszystko powoli wracało w nim do stanu normalnego.
- Jak to możliwe!!?- Wykrzyknął już Shura, który po mimo sporego zmęczenia był w stanie spokojnie ustać. Na jego czole widać było spora zaschniętej krwi z rany powstałej na wskutek zderzenia z kolumną.
-Co sie tu stało gdy byłem nie przytomny?- Zapytał już Shura w biegu, ponieważ Adeon nie dał mu długo się zbierać i ruszyli w stronę komnaty skąd Shura wyczuwał cosmo asgardczyka, Milo i jeszcze jednego rycerza, rycerza którego cosmo przypominało cosmo złotego rycerza..
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 8:26 pm

Maximus z zapartym tchem przyglądał się postaci rycerza. Nigdy w życiu nie widział jeszcze tak imponującego i pięknego widoku. W końcu powiedział.
-Kimże jesteś? - zapytał olśniony - Bo nie jawisz mi się jako człowiek, lecz jako serafin, który zstąpił z nieba bym mógł przed nim stanąć...
Obserwował błysk bijący od skrzydeł, wirujących tak szybko, że nie dało się dostrzec ich prawdziwego kształtu.
-Ty jesteś Wojna... - powiedział Maximus - Twoje skrzydła oplatają całą planetę i każda istota nosi w sobie cząstkę ciebie... Jesteś archaniołem sprowadzającym śmierć, ale i wyzwolenie... Twoje skrzydła zaś są twoją częścią, więc i one są wojną, czynią cię niepokonanym i niedotykalnym, bo wojny zniszczyć nie można...

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 8:51 pm

-Racja.- Przypatrz się.- Maximus mógł teraz dostrzec zbroję serafina, jasna platyna lśniła białym kosmosem.- Powiedz mi co jest moją bronią.
Coś świsnęło i zarało ziemie, kolomnu za Maximusem została pocięta na części. Równe kawałki upadły na ziemie.
-Jestem strażnikiem 12 bramy a imię moje to Cherubin Wojny.- Powiedział Anioł.- Jako jedeny z Platynowych rycerzy poruszam skrzydłami mojej zbroi.- Odparł Anioł.- Więc wiesz czym jest moja broń, czy jednak nie...
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 8:57 pm

Maximus uniósł głowę i spojrzał na Cherubina.
-Twoją bronią... - powiedział pewnie - Nie są te skrzydła, choć mogłoby się tak wydawać. Twoją prawdziwą bronią są nienawiść i ludzkie pragnienia, które pchają ludzi do wojny, w której blasku nurzasz swe skrzydła. Twoją bronią jest skłócanie ludzi, dlatego wszedłem tutaj sam, byś nie mógł wywołać konfliktu między mną a innymi. Twoją bronią są emocje...

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 9:11 pm

Aseon wraz z Shurą dochodzą do zamkniętej bramy przy której stoi Shion gdy doszli do Shiona Aseon zapytał Shurę i Shiona:
-Ej przyjaciele gdzie jest Milo?Hyba nie został ...... Szlag został sam osłabiony w którejś komnacie.Ide po Milo jak któryś chce iść ze mną ,gdyż i tak nie wiemy co Maximus robi za drzwiami może iść za mną.
Mówiąc to Aseon pobiegł w głąb korytaża ,lecz nie rozmył się w ciemnościach komnaty gdyż mrok rozświetlała płonąca aura zbroii feniksa którą z dumą nosił na sobie.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 9:32 pm

-Ja pójdę z nim- zwrócił się Shura do Shiona- lepiej będzie jak my słabsi będziemy sie trzymać w grupie.. poza tym trzeba się zająć Milo, Aseon ma rację.-Po tych słowach Shura ruszył w stronę w którą właśnie pobiegł Aseon. Zastał go już przy Milo który leżał podparty o kamienną ściana. Z jego ran nie ciekła już krew co było dobrym znakiem.
-Aseonie pośpieszmy sie i dołączmy do reszty, możliwe że Maximus już skończył swoje zadanie...
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Pią Wrz 14, 2007 9:32 pm

-Jesteś naprawdę niemożliwy.- Anioł wskazał na niego ręką, a Maximus wreszcie to zobaczył. Dwanaście platynowych mieczy obracajaćych się, na długich łąnuchach leciały w jego stronę.- Czym jest broń, powiedz albo cię zabiję.
W Maximusa wbiło się dwanaście mieczy na łańcuchach rycerz wypluł krew na ziemie.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 12:38 pm

-A więc to jednak miecze. - powiedział Maximus osuwając się na ziemię - Taka jest moja odpowiedź, miecze...
Upadł na ziemię i umarł.

Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 12:47 pm

Brama się otworzyłz Aniło miał w ramionach rycerza Asgardu. Był już niestety martwy.
-Możecie przejść.- Powiedział smutno anioł.- On zostanie z nami.
Anioł zaczął schodzić po schodach. Spojrzał na M<aximusa.
-Jesteś dzielnym rycerzem zostaniesz wojownikiem 11 bramy.
Shon zaczął się wspinać i wszedł w 13 bramę, która się za nim zamknęła. Na przeciwko rycerza stał młody rycerz w platynowej zbroi.
-Witaj Shion.- Powiedział smutno rycerz i zaczął grać.- Musimy.
-Taki nasz los.- Odparł Shion.
-String Of Inferno.- Zaatakował Rushifua
-Crystal Wall.- Odbił atak Shion.- Stradust Revolution.
-Nuts Of Defensive.- Krzyknął Rushifua i zniwelował ataki.
Rycerze pojawili się na środku sali tuż koło siebie.
-Starlight Extiction.- Krzyknął Shion i uderzył pięścią.
-Hells Inferno.- Rushifua uderzył pięści rycerzy się spotkały. Fala uderzeniowa odrzuciał walczących i rozniosła w pył wszystko dookoła, brama piekła wyleciał w powietrzę.
-Jesteś potężny Shion.- Odparł Rushifua.
-Ty też.- Odprał Shion.
Rycerze znikali i pojawiali się atakując. Ataki chybiał albo zostały unieszkodliwione.
-Stradust Revolution.- Zaatakował Shion.
-Hells Inferno.- Krzyknął Rushifua.
-Crystal Wall.- Odbił Shon, którego atak odrzucił Rushifua. Shion pojawił się nad lecącym rycerzem dotknął jego torsu.- Starlight Extiction.
Rushifua został wbity w ziemie. Rushifua zniknął i zaczął grać na harfię. Shion rozłorzył ręcę...
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 12:50 pm

-Piękna walka.- Posejdon wspiął się po schodach.- Pozabijają się nawzajem.- Posejdon się roześmiał si spojrzał na uczniów.- Ja was zabiję. Fala Tsunami.- Posejdon uderzył trójzębem.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 12:52 pm

Nagle za Shionem niespodziewanie pojawili się Aseon ,Shura którzy razem przyprowadzili Milo.W ich kierunku szła fala tsunami posejdona.
ASeon widząc to stanąprzed Shurą i Milo wrzeszcząc:
-Phoenix Soar!!!!-Z rąk Aseona wystrzelił wielki płonący ptak który udeżył w falę tsunami powodując odparowanie wody przez co powstała w fali dziura.
-Szybko zanim dzurę w fali pokryje kolejna warstwa wody!!!Shura,Milo skaczemy jeśli chcemy przeżyć!!

Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Wrz 15, 2007 12:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 12:53 pm

Atak Posejdona zmiótł Shure na pobliską ścianę jednak nie zabił..
-Posejdon co on tu robi...-Po czym Shura stracił przytomność.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:05 pm

Kosmos Milo wzrósł do granic, część złotej zbroi pojawił się na ręku Milo, ten słysząc zbroję uderzył z całych sił w falę
- Scarlet Needle !!! - uderzył w falę i zmiótł ją z pola widzenia(chciałem napisać z powierzchni ale jesteśmy pod ziemią xD) po czym Milo patrząc na Posejdonia powiedział
- Tak Posejdonie ta walka jest piękna, ale przypatrz się uważnie, jeden z nich ma wyraźną przewagę, no cóż nie pozwolę tak mówić do siebie i do moich przyjaciół....
Zwracając się do rycerzy powiedział:
- Musimy walczyć z całych sił jeśli chcemy go pokonać zaatakujmy razem !
Milo przygotowuje się do ataku z przyjaciółmi
- Restriction!! , jesteście ze mną?!
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:10 pm

Aseon spogląda na obu toważyszy:
-Radźcie sobie sami
-Phoenix Illusion!!!
Z palca Aseona wystrzelił ognisty promień który przeszył głowę posejdona.
-Teraz jest sparaliżowany więc nie obroni się przd waszym atakiem.Mówiąc to Aseon odszedł parę metrów dalej i usiadł.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:12 pm

Shura omiótł z siebie resztki kurzu i oszołomienia. Stanoł u boku Milo. A jego cosmos płonął na tyle jasno ze najciemniejsze zakamarki sali były oświetlone.
-Nie odbyłem tu jeszcze żadnej walki więc mam dość sporo cosmo, a moje rany są tylko powierzchowne więc jestem w stanie walczyć.
Podobnie ja w przypadku Milo ku zdumieniu Shury na jego rawej ręce pojawiła sie część złotej zbroi.
-Dziadku daj mi siłę- Pomyślał spojrzawszy na swoja rękę i wiedział co ma robić.
- Excalibur!!-Shura dołączył do ataku Milo
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:16 pm

Rushifua grał smutną pieśń na harfie. Shion zaczął tańczyć a jego ciało gniło.
-Wsłuchaj się w tą pieśń bo zaprowdzi cię do Hadesu.- Powiedział Rushifua.- Oto Walc Tancerza Śmierci.
Muzyka była przepełniona smutkiem i bólem. Shion po kawałku się rozpadał, aż jego ciało padło martwe. Rushifua chciał podejść do ciała, ale napotkał barierę.
-Crystal Wall.- Szepnął Rushifua.
-ładną iluzje stworzyłem.- Shion pojawił się przy Rushifua.- Starlight Extiction.
Siła uderzenia sprawiła że Tors zbroi Rushifua rozpadł się. Rushifua skłonił się przed Złotym Baranem.
-Dziękuje ci przyjacielu.- Powiedział Shion, podszedł i zacisnął pięść jego krew spłynęła na platynowa zbroję, która rozbłysła i odnowiła się.- Musze isć dalej zajmiesz się tym.
-Tak.- Powiedział Rushifua i spojrzał na swoją zbroję.- Idź.
Shion zniknął w złotej poświcie.
Powrót do góry Go down
Posejdon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 31/05/2007
Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:18 pm

-Chcecie mnie pokonać tak słabymi atakami.- Powiedział Posejdon i wbił trujząb w ziemie, która zatrzęsła się.- Nie morza was pochłoną.
Wielka fala uderzyła w rycerzy.
-Co to takiego.- Posejdon usłyszał muzykę, która dochodziła z 13 bramy, przed którą pojawił się Rushifua.- Co to ma znaczyć....
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:19 pm

Aseon siedząc bacznie obserwował co się dzieje i zauważył ,że shion znikną w cieniu korytaża.
Wstał i odbił się od ziemi w stronę korytaża rozmywając się w przestrzeni momenalnie.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:26 pm

Saga stanął na przeciw Posejdona
- Chyba nie powinieneś interesować się tym co dzieje się tam.Masz sprawy tutaj do załatwienia - Galaxian Explosion - Z za Sagi w stronę Posejdona wystrzeliły planety.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:28 pm

Aeon poruszając się zauważył że korytaż znikną i przydzwonił twarzą prosto w ściane. Gdy podniusł się widział uśmiehc na tważy posejdona i dostał telapatyczną wiadomość.
-To za sparaliżowanie mnie....
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   Sob Wrz 15, 2007 1:29 pm

Shura jednym uderzeniem swojej ręki przeciął falę która leciała w jego kierunku. A następnie szybko odbił sie od ściany za sobą i zaatakował bezpośrednio w Posejdona, który nie zdarzył jeszcze wyciągnąć swego trójzębu z ziemi.
-Nie doceniasz sług Ateny Posejdonie! -krzyknął Shura
-Excalibur!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...   

Powrót do góry Go down

Zapobiec Przeznaczeniu, Droga Do 7 Zmysłu...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pokój Snów
» Droga do Hogsmeade
» Droga obok lasu
» Droga Królewska
» Droga z Magnolii do Shirotsume