Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Plac

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Plac   Pią Wrz 14, 2007 5:03 pm

Plac znajdujący się przed Zamkiem Hadesa

Ostatnio zmieniony przez dnia Pią Paź 26, 2007 8:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Plac   Czw Wrz 27, 2007 9:02 pm

Na placu pojawił się ten sam osobnik co na arenie.Postać rozgląda się po placu i mówi:
-Drugi punkt planu infiltracji zakończony więzienia i plac zwiedzone.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość

PisanieTemat: Re: Plac   Sob Paź 20, 2007 1:59 pm

-Królestwo pana zmarłych.. zaiste zgroza tu panująca musi wprowadzać dusze w stan melancholi. -Postać w granatowym płaszczu postanowiła trochę się rozejrzeć po pałacu.
Powrót do góry Go down
Karen

Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

PisanieTemat: Re: Plac   Sob Paź 20, 2007 2:06 pm

- Może potrzebujesz przewodnika - dało słyszeć się głos a po chwili z cienia wyłoniła się Karen.
- Musisz wiedzieć , że my spectranie nie mamy nic przeciwko naszym gościom.

OCC: Proszę o usunięcie tego posta.Wiedziałam , że jak napisze post to zaraz pojawi się post w innej części pałacu.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość

PisanieTemat: Re: Plac   Sob Paź 20, 2007 2:15 pm

- Wątpię byś była w stanie mi pomóc.. marna istoto. Jak bogowie mogli popełnić taki błąd stwarzając ludzi.- Postać zrzuca swój płaszcz pod nogi spectrana..
-Jestem Ikar, jeden ze świętych posłańców. Nie interesuje mnie twe imię jeżeli miałaś chęć przedstawienia mi się.- Ikar wyciąga palec wskazujący przed siebie i celując w Karen.. wystrzeliwuje w nią purpurową błyskawice która powala ją na ziemię.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Plac   Sob Paź 20, 2007 2:34 pm

- Czego szuka święty posłanieć w królestwie Hadesa - zapytał Saga wchodząc na plac.
- Wybacz mi ale ja ci się przedstawię.Jastem Saga i moim zadaniem w tym momencie jest dowiedzieć się o co ci chodzi a jeśli sprawy się źle potoczą to będę musiał cię zlikwidować czego bym nie chciał.
Powrót do góry Go down
szamot17
Gość

PisanieTemat: Re: Plac   Sob Paź 20, 2007 2:40 pm

- Kolejna ludzka istota.. tylko tyle że budowa twego kosmosu różni się od tej nieprzytomnej spectranki.- Ikar wskazuje na nieprztomną Karen.
- Nie jestem tu dziś by walczyć.. przybyłem przekazać wam wiadomość: wasz czas dobiega końca, zarówno spectran jak i innych sług waszych omylnych bogów.- Ikar spojrzał jeszcze raz na Sage i rozpłynął się w powietrzy pozostawiając porzucony płaszcz.
Gdy Saga starał się ocucić Karen, do jego głowy dobiegł jeszcze szept Ikara dochodzący znikąd: " Już wkrótce.."
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Plac   

Powrót do góry Go down

Plac
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plac zabaw
» Opustoszały plac zabaw
» Plac przed Akademikiem