Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Główna Sala

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Główna Sala   Pią Wrz 14, 2007 5:05 pm

Główna sala zamku pośrodku , której stoi wielka harfa.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Wrz 15, 2007 9:12 am

Saga wszedł do głównej sali i ukląkł na jedno kolano
- Wzywałaś mnie
- Tak rycerzu - odrzekła Pandora i kontynuowała - Do Hadesu przybyli nowi uczniowie.Wolą naszego pana Hadesa jest to abyś się nimi zajął.
- Oczywiście.
- Możesz teraz odejść rycerzu.
Saga wstał i powoli wycofał się z sali.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Wrz 22, 2007 8:08 pm

Sorento wszedł do pustej sali, w której stała harfa, zaczął cicho grać na flecie, czekając na któreś z sług Hadesa. Oczy miał zamknięte.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Wrz 22, 2007 9:01 pm

Saga wszedł do głównej sali gdzie zobaczył nie znajomego w zbroi generała Posejdona.Podszedł do niego i przemówił:
- W jakim celu przybyłeś generale posejdona do królestwa boga umarłych ??
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Wrz 22, 2007 11:35 pm

-Przypomniec o starych przeczeniach Spectyranie.- PowiedZiał Sorento i spojrzał na Sagę, nieprzerywając melodi.- Jestem ciekawy czy mogę ci ufać Sago Gemini??
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 9:57 am

Saga lekko uśmiechnął się i powiedział:
- To już chyba twój problem a nie mój czy mi zaufasz.Ale mogę cię zapewnić , że jeśli uznam to za stosowne to bez wahania pośle cię do piachu.A jeśli to już wszystko co miałeś do powiedzenia to opuść zamek - dokończył Saga czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:06 am

-Wiatr zrywa dachy, porywa zwierzęta, nawet zabija ludzi. Lecz czy wina to wiatru, że takim go stworzono.- Odparł Soretno przykładając do ust flet.- Przybyłem tu do twojego pana, a nie do cebie, mój Pan rząda przyżeczenia z dawnych dni.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:10 am

- Może cię rozczaruje generale Posejdona ale Hades nie przyjmuje żadnych gości i dla ciebie też nie zrobi wyjątku.Chcesz zapytać o coś jeszcze ? - odpowiedział Saga.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:15 am

-Sago Gemini.- Sorento spojrzał na spectranina.- Zapytaj się lepiej swojego Pana, czy oprze się mocy Ateny i Posejdona. Może mój Pan, nie ma wielu rycerzy, ale i tak, trzeba się z nim liczyć.- Sorento przyłorzył flet do ust i zaczął grać.- Jeśli taka jego wola pójdę do świątyni, złorzyć propozycję mojego Pana. Jeśli Hades, ani Pandora nie rzyczą sobie mnie widzieć.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:23 am

Saga zaśmiał się w stronę Sorento i przemówił:
- Przychodzisz tutaj i próbujesz zmusić Hadesa i Pandore do rozmowy z tobą poprzez groźby przymierza z Ateną.Jeśli taka jest twoja wola do biegnij do sanktuarium.Wyraźnie widać ,że twój pan jest bardzo słaby skoro próbuje znaleźć jakikolwiek sojusz.Zarówno Pandora jak i Hades są zajęci ale jeśli Hades uzna , że Posejdon jest mu potrzebny napewno się odezwię.A ty uważaj na swoje słowo bo twój pan może stracić swojego rycerza.Czegoś jeszcze oczekujesz generale?
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:28 am

-Sago Gemini.- Powiedział Sorento.- Od dziś tracicie kilkunastu wojowników, którzy przywdziewali niegdyś łuski Posejdona.- Sorento zagrał na flecie.- Mój Pan nie jest słaby, ale rozważny. Bo skąd będzie miał pewność, czy święta Wojna, nie nawiedzi i jego królestwa? Jeśli takowe nam nie jest dane.- Odparł Sorento.- Jeśli Hades zrywa dawne przymierza, spewnością zrywa też wolę Zeusa i Lucyfera.- Sorento zaczął powolnym krokiem zmierzać do wyjścia.- Więc, nie ma nic z dawnej potęgi, z której znał go Posejdon. Pamiętaj rycerzu Nie wlacz dziś, abyś mógł walczyć jutro.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:36 am

- Przybyłeś tutaj by stawiać warunki bogu świata umarłych a za to powinna czekać cię śmierć.Jednak tym razem zrobimy wyjątek.A teraz mnie posłuchaj . Po pierwsze Hadesa nie interesuje sojusz z Lucyferem , który próbuje się z nim równać.Po drugie to Posejdon chce zerwać sojusza.Po trzecie jedno skinienie Hadesa a wasz morski świat zostanie obrócony w pył a po czwarte to jak myślisz czy jeśli Hades zaproponuje Atenie sojusz , który będzie oznaczał pokój to wybierze sojusz z Hadesem czy Posejdonem ? - odpowiedział Saga
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:41 am

-Zap[ytaj się więc swojeggo Pana, gdzie jest jego boska zbroja.- Odparł Sorento i przymknął oczy.- Jeśli nie w świątyni Posejdona, gdzie sam ją powierzył bogu Mórz na przechowanie.- Sorento zaśmiał się delikatnie.- Mędrzec, nie sprzymierza się z żmiją.- Powiedział Sorento.- Bo, gdy przeznaczeniem żmiji jest zabić sprzymierzeńca, prędzej czy później pokąsa go.- Sorento obrucił się i spojrzał na Sagę.- Co do Lucyfera, nie interesują mnie wasze spory ale 400 lat temu, gdy Hades był w sojuszu z Posejdonem. Lucyfer służył Hadesowi, jeśli teraz próbuje się z nim równać, mówi to tylko o waszej słabości.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 10:52 am

- I mówi to rycerz boga , który teraz przychodzi skomleć o sojusz.A co do zbroi Hadesa możemy ją zabrać z waszej światyni kiedy tylko zechcemy a przy okazji zrobimy wam mały remont.Ale wiesz co - odpowiedział Saga z uśmiechem - wasz pan ma chyba większy problem bo ma tylko jedno ciało natomiast prawdziwe ciało Hadesa znajduje się w Elizjum i strzegą go Hypnos i Thanatos.A z tego co mi wiadomo to żaden z rycerzy nie jest w stanie przejść przez Ściane Płaczu. Masz jeszcze jakieś obiekcje ?
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 11:11 am

-Nie przyszedłem skamlać, tylko przypomnieć o starej przysiędze.- Powiedział Sorento.- Mój Pan chociaż, nie ma takiej ochrony. A twój zginął w ostatniej Świętej Wojnie. Bo złoci za wodzą Shiona przeszli ścianę płaczu pokonali Thanatosa i Hypnosa i zabili awatara Hadesa.- Powiedział Sorento z uśmiechem.- Chociaż nie mój Pan nie ma takiej ochrony, to przynajmniej nikt nienawidza jego świątyni na trening. Tuż pod nosem Hadesa, jest Shion i reszta złotych.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 11:17 am

- Hades i my dobrze o tym wiemy , że Shion i rycerze sanktuarium tu przebywają.To co na pierwszy rzut oka może wydawać się nie korzystne na dłuższą metę może okazać się przydatne.W związku z zaistniałą sytuacja Posejdon ma zwrócić boską zbroję Hadesa.A co do poprzedniej wojny to tym razem szczęście nie będzie sprzyjało rycerzą Ateny tak jak ostatnio - odpowiedział Saga.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 11:21 am

-Powiedz mi lepiej.- Sorento zaczął znów grać na flecie.- Czy Pandora i Hades, są tak bardzo zajęci ukrywaniem się przed Goldami, że nie mją się czasu spotkać z posłem Posejdona.- Sorento uśmiechnął się.- Bo zapewne boją się i ukrywają za ścianą płaczu. Płacząc ze strchu niczym dzieci.- Sorento roześmiał się.- Co do zbroi, oddamy ją Atenie niech ona zdecyduje.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 11:49 am

- Próbujesz rozpaczliwymi metodami wymusić spotkanie z Hadesem i Pandorą.To jest żałosne jak i ty i twój bóg.Gdyby nie to ,że Hades zobowiązał mnie do tego żebym nie zrobił ci krzywdy już byś leżał martwy. Jesteś taki sam jak rycerze Ateny.A dla twojej wiadmości Hades i Pandora są w Giudecce i napewno nie boją się Posejdona ani Ateny.A co do Posejdona to niech lepiej zajmie się swoimi kałużami.
Powrót do góry Go down
Sorento
Gość

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 2:49 pm

Uważaj Spectranie, obyś czasami nie znalazł się pod wodą.- Powiedział Sorento z uśmiechem.- Bo zmiecie tam fala, odpływu.- Sorento roześmiał się.- Jesteście żałośni, z woli mojego Pana, udam się teraz do domu Barana, odwiedzić Mistrza Świątyni.- Sorento pogardliwie popatrzył na Sagę.- Mam oddać mu zbroję Hadesa.- Sorento opuścił ze spokojem pałac.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Nie Wrz 23, 2007 3:38 pm

Po opuszczeniu zamku przez Sorento Saga pomyślał:
- Posejdon sprzymierzył się Ateną.Bardzo ciekawe.Jednak chyba nie zdaje on sobie do końca sprawy z tego co zrobił no ale to już jego problem.Teraz kolej na nasz ruch.
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Pią Wrz 28, 2007 7:07 pm

W sali zjawił się sobowtór Aseona zaczął się rozglądać i zauważył Sagę:
-Cholera to ten spectran co zdradził Sanktuarium.... .Jeśli mnie zauważy to cały plan szlag trafi.
Poczym wtopił się w ścianę.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Pią Wrz 28, 2007 8:38 pm

Po chwili w sali pojawiła się Pandora , która podeszła do Sagi i coś mu szeptała na ucho.Po zakończeniu Saga zrobił ruch głową ,którym potwierdził ,że rozumie.Po chwili Pandora usiadła obok wielkiej harfy a Saga zajął miejsce niedaleko niej.
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Pią Wrz 28, 2007 10:29 pm

Osobnik obserwuje z ściany Sage i Pandore i mysli:
-Dobra tą komnatę zinfiltrowałem..... zaraz..... szlag chyba wyczuli moją obecność.
Po czym wylazł z zewnętrznej strony ściany na zewnątrz budynku.Lądując na ziemi pomyślał:
-Zostały tylko kwatery spectran.... zostało tylko sprawdzić otoczenie.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Główna Sala   Sob Wrz 29, 2007 9:48 am

Pandora skinęła głową w stronę Sagi po czym ten wstał i opuścił główną salę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Główna Sala   

Powrót do góry Go down

Główna Sala
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala Wejściowa
» Sala lustrzana
» Sala Przyszłości