Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Manuskrypt

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:15 pm

Po przygotowaniu się do wyprawy Saga udał się do głównej sali zamku Hadesa. Zdawał sobie sprawę , że na tej wyprawie nie będzie uważał tylko na siebie.Stojąc czekał na swoich towarzyszy.

OCC: Jako, że nie otrzymałem od Rushifuy żadnej wiadomość to sam podjąłem decyzje.Na wyprawę mogą wyruszyć Shura i Aseon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:26 pm

Pharaon wchodząc do głównej sali od razu zwrócił uwagę na wielką harfę stojącą pośrodku.Potem spojrzał na stojacego spectrana i nic nie mówiąc stanął przy kolumnie czekając na pozostałych.
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:31 pm

-Witam was- W sali pojawił się Shura.- Jestem tu za pozwoleniem waszego Menotra, dołączy jeszcze jeden z przyjaciel ze świątyni.-Dodał Shura po czym stanął obok Sagi.
-Jakie są cele misji Sago?
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:31 pm

Do sali wtargnął zakaptóżony osobnik ubrany w biały płaszcz którego otaczały płomienie rozświetlające salę.Wszyscy obecni poza Sagą poczuli miazdżące kosmo.Osobnik odwrócił się do Sagi i rzekł:
-Witaj Saga przybyłem jak prosiłeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:36 pm

Rune wchodząc do sali bardzo się zdziwił widząc tam rycerzy sanktuarium.Jednak gdy spojrzał na twarz swojego opiekuna zrozumiał ,że wszystko jest pod kontrolą.Przechodząc patrzył z dziwnym wzrokiem na rycerzy ze świątyni po czym zajął miejsce obok Pharaona.
Powrót do góry Go down
Karen

Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:44 pm

Wiedząc , że jest już spóźniona Karen wbiegła do sali. Gdy zobaczyła rycerzy Ateny straciła równowagę i prawie co nie upadła. Ocknąwszy się z pierwszego zdziwienia udała się bardzo szybko do przodu:
- Przepraszam za spóźnienie - powiedziała z lekkim dyszeniem w głosie.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 4:56 pm

Shura przyglądał się z ciekawością nowo przybyłej postaci...-Hmm pierwszy raz widzę żeby kobieta ubiegała się o stanowisko w gronie sług Hadesa, ciekawa z niej osóbka...-pomyślał po czym stanął u boku Aseona, czekając na rozpoczęcie wyprawy.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 5:01 pm

- Tym razem ci wybaczam ale następnym razem bądź na czas - odpowiedział Saga do Karen.
- Napewno wy nowi uczniowie Hadesu dziwicie się co tu robią osoby z sanktuarium.Ale zaraz wam to wytłumaczę wraz z tym co jest celem naszej misji.Hades chcąc pokazać swoją dobrą wolę i to , że nie ma nic do ukrycia postanowił włączyć do naszej wyprawy rycerzy sanktuarium - lekki kaszel przerwał na chwilę wypowiedź Sagi - Celem naszej misji jest odnalezienie starożytnego manuskryptu i to wszystko co nam o tym piśmie wiadomo.Ktokolwiek z nas znajdzie manuskrypt nie wolno zacząć mu go czytać.Sądze ,że wszystko zrozumieliście.
Saga odwrócił się teraz do rycerzy Ateny :
- A co do was się tyczy to jeśli któryś z waszej dwójki zacznie robić podejrzane rzeczy lub spróbuje zaatakować , któregoś z uczniów Hadesu to ręcze wam , że nie powrócicie z tej wyprawy.
Po słowach skierowanych do rycerzy świątyni Saga znów zwrócił się do wszystkich:
- Ruszamy !
Po czym zaczął opuszczać salę.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 5:02 pm

Zakaptużony Aseon spojżał na karen i żekł do Shury:
-Żałosna...........
Następnie odwrócił się w stronę Sagi i rzekł:
-Rozumiem..........
Powrót do góry Go down
Karen

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 6:44 pm

Po słowach swojego opiekuna Karen ruszyła za nim. Przechodząc obok rycerzy sanktuarium bacznie im się przyglądała a na jej twarzy był uśmiech.
- Dalej Rune i Pharaon ruszcie się - rzuciła do swoich kolegów z Hadesu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 7:10 pm

Rune ruszył się i skierował się w stronę rycerzy Ateny.Podszedł do nich i rzekł:
- Dziwie wam się , że tu przybyliście.Ale cóż to już wasz wybór.Chociaż co to za różnica.Po śmierci i tak traficie do któregoś z więzień Hadesu.Gdybyście potrzebowali pomocy to jestem Rune.
Po chwili Rune opuścił wolnym krokiem sale.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 7:29 pm

-Nie sądzę że aż tak szybko tu trafię-rzekł Shura do stojącego Aseona i spoglądając na niego dodał- W twoim przypadku Fenixie to raczej nie możliwe heh, dalej chyba na nas już pora.-dodał.
Po chwili swoje kroki stawiali już za uczniami Hadesa.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sob Wrz 15, 2007 8:28 pm

Aseon odpowiedział do Rune:
-Nie przelicz się bo możemy cię zaskoczyć.....
Odwrócił się do Shury:
-Idziemy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 10:05 am

Jako ostatni ryszył się Pharaon.Jednak by nie iść za uczniami sanktuarium bardzo szybko ich wyminął i po chwili znalazł się wśród spectran.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 12:45 pm

-Idziemy, idziemy..-odparł Shury po chwili-Byłem przez chwile nad czymś zamyślony..-dodał.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 12:56 pm

Po dosyć długiej podróży wszyscy na rozkaz Sagi zatrzymali się przed wejściem do bardzo dziwnego lasu. Cały czas miało się wrażenie jakby drzewa między sobą się porozumiewały. Saga odwrócił się do współtowarzyszy:
- Znajdujemy się teraz przed miejscem , które jest celem naszej wyprawy. Gdzieś w tym lesie znajduje się manuskrypt. Jednak ten las nie jest zwykły. Działają w nim moce o których tylko bogowie mają pojęcie. Wszystko co ujrzycie lub spotkacie w tym lesie może być prawdziwe lub tylko iluzją. Od tego czy rozróżnicie te dwie rzeczy zależy wasze przetrwanie chociaż nawet iluzja może was zabić jeśli wasza reakcja nie będzie odpowiednia. W chwili wejścia w głąb lasu nie ma już odwrotu. Więc jeszcze możecie zrezygnować. Wszyscy którzy wejdą do lasu mają się trzymać blisko mnie ponieważ ścieżki w tym lesie często się przemieszczają. Jeśli się zgubicie to wokół was zapanuje noc a wy będziecie mieli wtedy 12 godzin na wydostanie się z lasu. Ponieważ po nastaniu poranku zostaniecie tu na zawsze jako jedno z drzew. Właśnie dlatego ten las nazywany jest Lasem Ostatniego Poranku a każde drzewo w nim to osoby którym nie udało się wydostać na czas. W sumie to nie słyszałem by komuś zagubionemu tutaj udało się wydostać.
Po tych słowach Saga rozejrzał się po towarzyszach i wstąpił do lasu.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 1:06 pm

Aseon patrzy na las nagle z pod kaptura widać uśmieszek:
-Jeseś gotowy shura....... czeka nas ostra jazda.......
Mówiąc to podążył za Sagą.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 1:10 pm

Shura pochylił głowę aż jego włosy spadły mu na twarz, spod nich widać było coś podobnego do uśmiechu.
-Pewnie że Jestem gotów Aseonie...ostra jazda..tylko na to czekam.
Dodał wchodząc za Aseonem, zanim wszedł jednak do lasu odwrócił sie do uczniów Sagi.-Idziecie..?-Po czym wszedł tuż za Aseonem do lasu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 1:22 pm

-Co za pytanie - rzekł z niesmakiem w głosie Rune po czym przekroczył granicę lasu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 3:37 pm

Pharaon spojrzał na Karen i rzekł:
- Oby ci z sanktuarium zgubili się w tym lesie.
Rzucił jeszcze spojrzenie na las i znów przemówił:
- Lepiej się pośpieszmy bo ich zgubimy
Po czym szybkim krokiem skierował się do lasu.
Powrót do góry Go down
Karen

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 4:20 pm

Patrząc na las Karen czuła jak po jej ciele przechodzą dreszcze.Szybko znalazła się przy Pharaonie
- No co ty. Ja bym nie chciała zgubić się w tym lesie i nikomu tego nie życzę. Ale powiem ci , że ci rycerze sanktuarium są trochę dziwni.Zwłaszcza ten zakapturzony.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 6:03 pm

Wszyscy wolnym krokiem przemierzali las gdy nagle Saga gwałtownie się zatrzymał. Przed nimi pojawił się niematerialny obłok, który przemówił kobiecym głosem:
- Co was sprowadza do tego lasu ?
- Przybyliśmy tu z rozkazu Hadesa by odnaleźć manuskrypt – odpowiedział Saga.
- Bardzo dziwne od kiedy to sanktuarium wspiera boga świata zmarłych. W dodatku przywódcą jest spectran , który opuścił świątynie. No ale cóż teraz pora ujrzeć prawdę. Mam pytanie do ciebie rycerzu sanktuarium , którego zwą Aseonem. Kto według ciebie jest najbardziej żałosny z całej trójki uczniów Hadesu ?. Ostrzegam cię , że kłamstwo nic tu nie da a tylko pogorszy sprawę.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 6:41 pm

Zakaptużona postać odwraca głowę w stronę trójki podopiecznych Sagi.Obserwuje dokładnie Rune, Pharaona i Karen i rzekł:
-Pharaon....... nienawiść i strach do nieznango ...... żałosne...... mimo że bać się nie ma czego przy tak dobrym opiekunie (odwraca głowę w stronę Sagi) i tak się boi mnie i mojego toważysza...... i za to nas ninawidzi........
Aseon opuszcza głowę i idzie w stronę Shury.
-To wszystko co mam do powiedzenia.........
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 8:41 pm

- Do ciebie Shuro mam trzy pytania - rzekł obłok po czym kontynuował - Po pierwsze czy zgadzasz się z Aseonem.Po drugie, który z uczniów Hadesu jest według ciebie najbardziej godny zaufania a po trzecie co jest ważniejsze być żałosnym czy być godnym zaufania.Odpowiadaj.
Powrót do góry Go down
kemot

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Nie Wrz 16, 2007 8:51 pm

Shura spojrzał w niekształtny obłok, przez chwile myślał po co te pytania, jaki one mają cel.. po krótkiej chwili zdecydował się na nie odpowiedzieć.
-Odpowiedz na pierwsze pytanie to: Tak zgadzam sie z Aseonem. Na drugie pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć gdyż nie znam uczniów Hadesa, pierwszy raz ich widzę a na pozorach sie nie skupiam. Natomiast co do trzeciego pytania ważniejsze jest być zapewne żałosnym, dlaczego? To proste. W łatwy sposób można zmylić przeciwnika udając tylko żałosnego i rozprawić sie z nim, natomiast o osobie godnej zaufanie wiemy wszystko i nie jest nas w stanie niczym zaskoczyć. To są moje odpowiedzi czy komuś sie podobają czy nie. I jak wypadłem-Shura zwrócił się tym razem z pytaniem do obłoku, czekając na ujawnienie celu tych pytań.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   

Powrót do góry Go down

Manuskrypt
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next