Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Manuskrypt

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sro Wrz 19, 2007 5:44 pm

Kobieta była wyraźnie zdziwiona tym co się stało.Kosmos Sagi zaczął maleć a ona przemówiła:
- Wybieraj rycerzu.
Saga podbiegł do leżącej Karen.
- Więc taki jest twój wybór. Przywrócę ją do życia ale to będzie cię rycerzu drogo kosztowało. Zabieram ci Polluksa i tym samym skracam twoje życie o połowę .
Po chwili wokół pojawiło się widmo gwiazdozbioru bliźniąt. A jedna z gwiazd odłączyła się i wstąpiła w ciało Karen, która po chwili odzyskała oddech.
- Będzie nie przytomna jeszcze przez jakiś czas. Myliłam się co do ciebie spectranie zamiast wybrać śmierć dla tamtych dwóch ty zdecydowałeś się ratować jej życie. Jednak rycerze sanktuarium złamali prawo Hadesa to tego manuskryptu.Zachowali się nie wybaczalnie a ja zawsze myślałam ,że to spectranie są najbardziej bezczelni. Udowodniłeś swoją wartość rycerzu.Jeśli będziesz potrzebował pomocy zawsze możesz się do mnie zwrócić.A teraz możecie opuścić las.
Saga skinął głową i powiedział:
- Dziękuje ci za wszystko.
Po tych słowach podniósł jeszcze nieprzytomną Karen i wraz z uczniami opuścili las.

OCC: I to by był koniec przygody.Miała być trochę dłuższa ale cóż po tym co zrobili Shura i Aseon musiałem się dostosować Teraz proszę pozostałych adminów o wystawienie leveli za tą przygodę wszystkim uczestnikom i mistrzowi gry.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sro Wrz 19, 2007 6:17 pm

OOC zawsze to było tak że Mistrz gry dawał poziomy zawodnikom a oni ustalali ile jemu dać...ale jak nie będziecie mieli pomysłu macie moje gg pomogę w decyzji
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Sro Wrz 19, 2007 6:19 pm

OCC: Poprostu chce uniknąć jakich kolwiek podejrzeń i sądze że najbardziej sprawiedliwie będzie jeśli to pozostali admini przydzielą poziomy
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Czw Wrz 20, 2007 6:31 am

Jak prosisz będzie ci dane. Zawsze ppodchodzę do ocenay patrząc na walkę lub język. Cóż trudno powiedzieć coś ciekawego o jednym i drugim. Zacznę może od prowadzącego Saga, całkiem dobra fabuła, chytra intryga. Ciekawy pomysł.
Saga 20 poziomów.
Spectranie, można powiedzieć, że niestety nie popisaliście się pełnym językiem, co muszę też zaznaczyć w języku uczniów Sanctuarium. Myślę że wszyscy oni zasłużyli po 15 poziomów.
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Pią Wrz 21, 2007 4:11 pm

OOC: Jak sprawa z lv?
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Pią Wrz 21, 2007 4:19 pm

OCC:przychylam się do decyzji Rushifuy.Za chwilę rozdam poziomy.
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   Pią Wrz 21, 2007 4:38 pm

Słodko
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Manuskrypt   

Powrót do góry Go down

Manuskrypt
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry