Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 12:25 pm

Wielu Złotych Rycerzy umiało niegdyś tą zakazaną technikę, którą za pozwaleniem Ateny używali do pokonania silniejszych od siebie. Lecz dziś, gdy Święta Wojna wisi w powietrzu, wielu Złotych Rycerzy jej nie zna. Nie zna ograniczeń, mocy ani zasad tej techniki. Shion za pozwoleniem Ateny, ma zabrać złotych rycerzy i przyszłych złotych rycerzy do piekła, gdzie poznają moc pradawnej techniki, na wypadek gdyby trzeb było jej użyć.

Przygoda selektywna, dla złotych rycerz, uczniów, którzy predentują do złotej zbroi i spectran w widmach zbrój zodiaku.

Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Wrz 16, 2007 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kemot

Dołączył/a : 27/05/2007
Liczba postów : 337

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 12:37 pm

Ok wchodzę
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 12:38 pm

Oczywiście że się przyłączam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:07 pm

Ide tez
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:20 pm

Też się zapisuje

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:24 pm

eeee..... Maximus ty nie możesz tak jak ja.... szkoda niestety.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:39 pm

Czemu nie może?
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:41 pm

To jest wyłączne dla goldów przeczytaj co Rushifua napisał.

cyt.,,Przygoda selektywna, dla złotych rycerz, uczniów, którzy predentują do złotej zbroi i spectran w widmach zbrój zodiaku"

A Maximus jest silverem a ja brązem więc nie możemy obaj.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:43 pm

No niestety, ja mogę, ktoś musi pilnować Sanktuarium pod nieobecność goldów i zgadnij kto to będzie:D.

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 1:58 pm

Sorki ale mnie wyznaczono do pilnowania przejścia do domu barana.Jendnym słowem strzegę placu przed domami zodiaku.

Więc też powiniem ją znać ale mnie to nie przeszkadza jeśli nie poznam.Chciałem podkreślić to ,ale skoro możesz to sopx.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Nie Wrz 16, 2007 4:45 pm

Ok to ja też się pisze
Powrót do góry Go down
Rushifua
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/03/2007
Liczba postów : 740

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   Pon Wrz 17, 2007 5:47 pm

Okej zamknięte.
Zadanie dla Asessona i Maximusa, Bronicie placu przed 12 domami. Jakby co zamyśleć się to wrócę. Co do reszty muszę trochę popracować nad poprzednią przygodą bo stałem się za bardzo przewidywalny [albo mój brachol ruszał moje notatki do przygód- Masz wpierdal] Ruszymy jutro lub pojutrze
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction   

Powrót do góry Go down

Zakaz Łamany W Przyszłości. Droga Do Mocy Atena Extiction
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala Przyszłości
» Zakaz palenia czarownic
» Droga do Hogsmeade