Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Plac Przed Domami Zodiaku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Czw Cze 19, 2008 10:36 am

Wyszedł zza rogu ciągnąc obitego strażnika.Podszedł do Seyi mówiąc .
-Ruszajmy.
Po czym ruszył przed siebie puszczajac biednego poturbowanego strażnika.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Czw Cze 19, 2008 1:54 pm

Postać czekała aż młody uczeń wreszcie odpowie mu na pytanie. Poprzednia odpowiedź była dla postaci najdurniejszą odpowiedzią jaką słyszał w życiu. - Jeśli nie znasz odpowiedzi na me pytanie, nie wiem co ty tu w ogóle robisz? Pomyśl jak możesz dowiedziedź się gdzie mam Cię zaprowadzić? - Postać w masce interesował tylko młody uczeń nie obchodziła ją reszta.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Czw Cze 19, 2008 1:56 pm

OCC:
osoba prowadzaca NPC'a
odpowiedz na pytanie dawno temu padla
akcja dawno poszla do przodu
zanim napiszesz posta - przeczytaj posty ktore cie ominely oraz odpisz na posty ktore dotycza npc'a

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

Dołączył/a : 19/06/2008
Liczba postów : 498

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Cze 20, 2008 3:53 pm

Jeszcze tego samego dnia młody wojownik Shaka wraz z nowym przyjacielem Erickiem udali się na plac przed pięknymi domami zodiaku.Od razu ich widok wzbudził podziw u chłopaka.Zaczął koniuszkiem palca je liczyć.Dziwnym trafem zatrzymał się na dokładnie szóstym.Miał pewne wrażenie że to właśnie tam znajduje się właśnie jego największy skarb.
-Eric...popraw mnie jeżeli się mylę.Czy w szóstym domu zodiaku znajduje się złota zbroja Virgo?.
-Tak masz rację.Tylko jedno mnie trapi..skąd to wiedziałeś??.
-Nie wiem...serce mi to podpowiedziało.Bardzo często słucham jego "głosu".
-To dobrze.Prawdziwy rycerz powinien odznaczać się siłą czystym sercem oraz jasnym rozumem.Myślę że za kilka miesięcy będziesz miał te wymagania spełnione.
-Też tak myślę.A powiedz mi przyjacielu jaki jest ten złoty rycerz raka??.
-Osobiście to rozmawiałem z nim kilka razy.Jest bardzo wymagającym nauczycielem.Jeżeli będzie na ciebie krzyczeć albo czasem Cię uderzy...nie przejmuj się.Jest niezwykle doświadczonym rycerzem.Wie co to honor i odwaga.Jeżeli się zgodzi weźmie Cię na nauki i wprowadzi w piękny świat rycerzy.
-A czemu Ty nie możesz zostać mym mistrzem?.
-Ja??.Heh pochlebia mi to lecz nie mam odpowiednio dużej wiedzy żeby przygotować Cię do testu na zbroje.Złoci rycerzy mają ją więc z całą pewnością są lepsi ode mnie.Jednak będę Cię często odwiedzać Shaka.Nie bój się...zaufał sobie i słuchaj często swego głosu serca.Czasami może się okazać niezwykle pomocny.
A teraz muszę Cię pożegnać.Masz tutaj list ode mnie który przekażesz Neo.Przeproś go za mnie.Mam pilną sprawę do załatwienia.
-Dobrze...żegnaj przyjacielu.
-Do zobaczenia i powodzenia życzę...
Eric serdecznie uścisnął młodego chłopaka a następnie oddalił się w stronę miasta.Początkowo Shaka nie wiedział co ma zrobić.Pierwszy raz ma taką pustkę w głowie lecz później dostrzegł inną osobę.Wydawało się że jest prawie w jego wieku.Nie czekając ani zastanawiając się nad niczym chłopak podszedł do niego.
-Witaj.Jestem Shaka pretendent do zbroi Panny.Miło mi Ciebie poznać.A ty jak masz na imię??.I co Cię tu sprowadza??.-powiedział wszystko na jednym oddechu Shaka..
Powrót do góry Go down
Xellos

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Cze 21, 2008 2:44 pm

Słowa nieznajomego chłopaka wyrwały Ray'a z głebokiego zamyślenia.
Zdezorientowany Ray początkowo nic nie odpowiedział,po chwili jednak doszedł do siebie i witająco skinął głową.
-Ja jestem Ray i również pretenduje do złotej zbroi tyle ze Lwa.-odpowiedział na pytanie zadane przez chłopaka o równie jasnym kolorze włosów.
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Cze 21, 2008 3:08 pm

Szczerze się uśmiechnął gdy ten mu odpowiedział.Następnie z równie promiennym uśmiechem zadał kolejne pytanie.
-A co się tutaj sprowadza Ray??.Ja przyszedłem tutaj z moim heh nowo co poznanym znajomym.Mam się tutaj zgłosić do Neo złotego rycerza raka.Ponoć może mi pomóc stać się rycerzem.Jednak nie wiem czy się dostanę tam.Nie wiem czy jestem godzien tego zaszczytu.Jak myślisz...może będę mógł poczekać na niego w jego domu zodiaku??.
Uśmiech młodemu rycerzowi cały czas nie schodził z twarzy.Najwyraźniej jest bardzo podniecony tą całą sytuacją.Jego buzia nie mogła się ani na chwile zamknąć więc dalej zaczął mówić.
-A czemu Ray chcesz akurat przywdziać złotą zbroje lwa??.Masz już może mistrza???..
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Wto Cze 24, 2008 1:31 pm

Widząc iż Ray nie odpowiada Shaka uśmiechnął się lekk do niego a następnie udał się w swoją stronę.Nie chciał pewnie chłopakowi przeszkadzać w dalszych rozmyslaniach swoim gadulstwem.
Popatrzył się chwilkę na domy zodiaku.Kątem oka przystanął na czwartym...raka.
"Hmm może pójdę i odwiedzę Mistrza Neo??.On do mnie pierwszy nie zejdzie pewnie..."
Szybkim krokiem udał się w stronę pierwszego domu zodiaku...barana...
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sro Cze 25, 2008 3:13 pm

Po jakiś 30 minutach dotarł wreszcie na plac przed domami zodiaku.Młody Shaka nie ukrywał smutku oraz zmęczenia.Przebył tak długą drogę lecz nie ujrzał prawdopodobnie swojego przyszłego mentora.W tym momencie ma zmieszane uczucia.Całe szczęście że nie dostał żadnej kary od Mysterego...inaczej nie był już rycerzem tylko pewnie trupem.
"Może będzie mi jeszcze dane zobaczyć Neo...."-znów pomyślał Shaka.
-Jednak teraz muszę czekać na złotego rycerza Bliźniąt...pewnie coś chciał odemnie...
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sro Cze 25, 2008 4:04 pm

Spojżał znowu na postac, trzymał nerwy na wodzy ale pomyślał i powidział znów do postaci;
-Ja ci mówie, moja zbroja znajduje się w Coloseum, tam się udajmy a jak nie to już nie mam pojęcia.

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sro Cze 25, 2008 5:17 pm

Przeszedł obok Seyi mówiąc do niego.
-Pewnie jakby sanktuarium płonęło to zbroja byłaby ważniejsza co?Heh jeseś żałosny.
Poszedł w swoje ulubione miejsce na placu gdzie sie położył.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Czw Cze 26, 2008 3:59 pm

Spojżał na Seuru i spuścił głowę i rzekł do niego;
-Masz rację, ale za szybko pobiegłeś a ja nie znam drogi, i co się stało ??
Potem spojżał na postac w masce i to już było jego ostatnia odpowiedz;
-Rycerza z zbroją łączy kosmos i to jest właśnie to, dlaczego ja otym wczesniej nie pomyślałem, po słowach skupił w sobie kosmos, że aż zrobiło mu się ciepło

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Czw Cze 26, 2008 4:19 pm

Leżał na słoneczku skupając się na otaczającym go cieple.Słyszał co do niego mówił młodziak ale nie była to mądra odpowiedz.
Darował sobie odpowiedzi stwoerdził iż powinien sie nauczyć na własnym błędzie.Pomyślał sobie przysypiając po woli.
-Jeśli ktyjesz się pod taką wymówką to znaczy że jesteś żałośniejszy niż wcześniej cie określiłem.W niektórych sytuacjach pośpiech jest wskazany ,zaś w innych zbędny.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Wielki Mistrz
NPC
NPC

Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Cze 27, 2008 4:23 pm

- Minie wiele czasu, nim sami dostrzeżecie prawdę dla was ważną.
Dobiegł ich spokojny głos. Wysoka postać w długiej szacie zbliżyła się do nich.
Wielki Mistrz we własnej osobie stanął przed zebranymi na placu młodzieńcami.
Wzrok Kyoko padł na najmłodszego z nich, Shakę. Nie wypowiedział jednak żadnego słowa do niego.
Obrócił się w stronę przyszłego rycerza Pegaza.
- Rycerza ze zbroją nie łączy kosmos młodzieńcze. To jest więź o wiele głębsza.
Wskazał ręką w stronę leżącej w oddali Areny.
- Wasz cel znajduje się tam. Będziecie mi tam towarzyszyć.
Rzekłszy to ruszył nieśpiesznym krokiem, drogą w dół, w stronę Areny.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Cze 27, 2008 5:20 pm

Nasłuchiwał co się dzieje za jego plecami.Jak widać nie dostał zaproszania ,lub mistrz spodziewa się jego osoby na arenie.Albo nie jest proszony.W każdym razie może być ciekawie.Gdy mineło 20 minut wstał i otrzepał się z kurzu ,po czym wyszedł z placu.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Dark Epsilon

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Cze 27, 2008 8:54 pm

Popatrzył na postać Wielkiego Mistrza jakby był jakimś bogiem.Kiwną lekko głową do niego.Długo nie trzeba było czekać na jego decyzję żeby iść za Nim.
-Zapowiada się ciekawie...i tak to lepsze niż czekanie tutaj na "nic".Może spotkam Neo przy okazji??.-powiedział cicho do siebie chłopak a następnie udał się powoli wraz z Wielkim Mistrzem na arene...
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Cze 27, 2008 11:05 pm

Spojżał i zobaczył naglw Wielkiego Mistrza, to go stawiło w stan usłupienia, ale potem się otrząsnął i wziął się w graśc;
-Masz rację Wielki Mistrzu, ale także cosmos i wielkia więź z Ateną łączy się z rycerzem i zbroją

NPC
NPC

Dołączył/a : 06/01/2008
Liczba postów : 125

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Cze 28, 2008 3:03 am

Kyoko obrócił głowę i spojrzał na oddalającego się Seuru. Wiedział, iż ten nie zrozumiał że owe słowa były skierowane do wszystkich.
Nie zamierzał widać jednak wyprowadzać go z błędu i skierował się dalej na Arenę prowadząc za sobą młodych uczniów.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Cze 28, 2008 10:26 am

Postać w złotej masce znikła, równie szybko co się pojawiła. W wietrze można było uslyszeć tylko jej słowa "Powodzenia"
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Wto Lip 01, 2008 10:39 am

Abdelaziz był jakby nieobecny. Jego imitacje zniknęły dawno temu, jednak on sam jakby tego nie zauważył. Był wściekły na siebie, okazał się bezradny. Opuścił plac.

Powrót do góry Go down
Xellos

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Lip 04, 2008 11:49 am

Ray ocknął sie dopiero po dłuższym czasie.Zdezorientowany rozglądał sie do okoła.

-Upsssssss....musiałem sie zdrzemnąć bo nic nie pamietam.-powiedział sam do siebie po czym ruszył w strone bazaru aby wreszcie cos zjeść.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Pią Sie 01, 2008 11:38 pm

Mężczyzna prowadził za sobą Metztli przez większość Sanktuarium, aż doszli na plac z którego widać było dobrze Domy Zodiaku.
Zamiast skierować się jednak w stronę schodów, poszedł w inną stronę.
Gdyby szli w większej odległości od siebie, pewnie zniknął by chłopakowi z oczu między skałami.

Dla tych natomiast co szli w dalszej odległości, podążanie teraz za nimi mogło sprawić wiele trudności.
Powrót do góry Go down
Mentor

Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Sie 02, 2008 8:04 am

Gdzie tak pędzisz. Daj mi złapać tchu trochę. mówił z przyduszonym głosem Metz. Jednak nie zamierzał odpuścić.

Wygląd: wysoki blondyn 198 cm wzrostu luźne długie włosy, bardzo jasna cera, krwiscie czerwone usta, błękitne ocz, potargane zniszczone czarne szaty i koszula, podniszczone wojskowe wysokie buty, roslinne ornamenty na plecach
charakter: Młody Rose jest spokojnym, uprzejmym i poukładanym mężczyzna posiadającym swoje marzenia i ambicje, które chce realizować nawet ceną jaką jest życie innych.
Miłośnik przyrody szczególnie umiłował sobie różę z powodu iż mieszkał w miejscu gdzie otaczały go dzikie krzewy róż. Uwielbia przebywać w samotności i rozmawiać sam ze sobą gdy ma jakieś wątpliwości odnośnie swojego zachowania. Wydaje się to dziwne aczkolwiek wychodzi z założenia, że tylko on wie tak naprawdę co dla niego najlepsze. Nie jest łatwo zdobyć jego zachowania z prostego powodu od dziecka mieszkający jedynie z ojcem, który zastępował mu praktycznie wszystko.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Sie 02, 2008 4:18 pm

Mężczyzna przystanął.
- Będziesz musiał się wkrótce przyzwyczaić do tej wspinaczki.
Rzekł krótko.
Nagle jakby coś odwróciło jego uwagę. Nie trwało to jednak długo.
- Idziemy dalej.
Oznajmił chłopakowi i ruszył pośród skałek kierując się gdzieś w dół.
Powrót do góry Go down
Mentor

Dołączył/a : 31/07/2008
Liczba postów : 160

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Sob Sie 02, 2008 4:31 pm

Rozumiem. Nie ma co trzeba się wziąć za siebie, a nie jęczeć. Mówiąc to ciągle był ciekaw tego co go spotka. Biegł lekkim zygzakiem z powodu lekkiego zmęczenia.

Wygląd: wysoki blondyn 198 cm wzrostu luźne długie włosy, bardzo jasna cera, krwiscie czerwone usta, błękitne ocz, potargane zniszczone czarne szaty i koszula, podniszczone wojskowe wysokie buty, roslinne ornamenty na plecach
charakter: Młody Rose jest spokojnym, uprzejmym i poukładanym mężczyzna posiadającym swoje marzenia i ambicje, które chce realizować nawet ceną jaką jest życie innych.
Miłośnik przyrody szczególnie umiłował sobie różę z powodu iż mieszkał w miejscu gdzie otaczały go dzikie krzewy róż. Uwielbia przebywać w samotności i rozmawiać sam ze sobą gdy ma jakieś wątpliwości odnośnie swojego zachowania. Wydaje się to dziwne aczkolwiek wychodzi z założenia, że tylko on wie tak naprawdę co dla niego najlepsze. Nie jest łatwo zdobyć jego zachowania z prostego powodu od dziecka mieszkający jedynie z ojcem, który zastępował mu praktycznie wszystko.
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   Wto Wrz 23, 2008 9:55 pm

Z areny na plac przyszfendał się Seuru znużony ciągłym oglądaniem walk.Staną tam gdzie kiedyś ,czyli na środku placu.Położył się na słońcu i zerwał pobliskie źdźbło trawy ,które umieścił w ustak ,a następnir podziwiał widoki ,czyli domy zodiaku.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Plac Przed Domami Zodiaku   

Powrót do góry Go down

Plac Przed Domami Zodiaku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 11 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Plac przed Akademikiem
» Obrona Przed Czarną Magią