Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi. 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Anakin

Go down 
AutorWiadomość
Saga
VIP
VIP
avatar

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

Płeć : Male

PisanieTemat: Anakin   Sob Lis 10, 2007 6:53 pm

Imię: Anakin
Zbroja:Święta Zbroja Beta
Wiek: 19


Jego przeszłość nie jest do końca znana. W wieku 16 lat został uczniem mistrza Gertha , który stał się również dla niego jedynym opiekunem. Sam mistrz uważał go od początku za kogoś wyjątkowego. Po 3 latach treningu i wspólnego życia ze sobą Gerth wypowiedział na jego temat te słowa: " Posiada on najpiękniejszy i najbardziej niebezpieczny kosmos jaki kiedykolwiek dane było mi poznać". Niespodziewanie pewnego dnia mieszkańcy wioski znaleźli ciało Gertha a jego uczeń przyznał się , że to on zabił swojego mistrza.Zdziwienie mieszkańców było bardzo duże zwłaszcza , że przez te wszystkie lata uważali go za człowieka bardzo dobrego. Sam uczeń z własnej woli postanowił opuścić wioski. Nikt z wioski oprócz Gertha nie znał jego imienia a sam Gerth mówił do niego po imieniu tylko jak byli w samotności. Po tym jak opuścił wioskę jego twarz zakryła maska.

Spoiler:
 

20 lvl - Użycie miecza - Obrażenia (3*kosmos + 2*siła)
40 lvl -Universe Freezing - mp 340 - 280 obrażeń paraliż 1 runda
60 lvl - Neural Storm - 250 mp - 200 obr. + (paraliż 1 lub 2 tury)
80 lvl - Great Ardent Pressure - mp 440 - 350 obrażeń x2 kosmos (100 od ognia lub 0 w przypadku
95 lvl- [color=orange]Mind Control - 450 mp

120 lvl - Hibernation Trance - 500 mp

Opis:

Użycie miecza – obrażenia ( 3*kosmos + 2*siła )
Jeśli zręczność używającego jest większa niż 15 punktów od zręczności atakowanego to za każdym razem atakujący może wykonać dwa ruchy ( 2*obrażenia).Jeśli zręczność jest większa w przedziale mniejszym niż 15 punktów to co drugi atak zadaje podwójne obrażenia.
Jeśli natomiast atakowany posiada większą zręczność niż atakujący to wtedy unika co drugiego ataku.
Mind Control – 450 mp- dzięki dobrze rozwiniętej psychice (Psychika(3)) atakujący może przejmować kontrolę nad umysłem przeciwnika. W jakim stopniu oddziaływuje ona na przeciwnika zależy od tego jak dobrze rozwiniętą ma psychikę i czy posiada wady umysłu. Podczas gdy przeciwnik nie posiada psychiki i w dodatku posiada wadę umysłu wtedy kontrola nad nim zostaje przejęta całkowicie na 2 tury. Podczas ,których wykorzystujący technikę może kazać robić przeciwnikowi co tylko chce. Jeśli przeciwnik nie posiada psychiki ani wady umysłu lub jeśli posiada Psychike(1) i wadę umysłu to zostaje nad nim przejęta całkowita kontrola na 1 turę.
Jeśli przeciwnik posiada Psychike(1) i żadnej wady umysłu lub Psychike(2) i wadę umysłu wtedy atak stosowany po zastosowanie tej techniki na nim wymierza sam w siebie.
Jeśli przeciwnik posiada Psychikę(2) i żadnej wady umysły lub Psychike(3) i wadę umysłu to również wymierza swój atak w siebie jednak wtedy zadaje mu on tylko 50% obrażeń.
Jeśli przeciwnik posiada Psychikę(3) i żadnej wady umysłu wtedy otrzymuje on od swojego ataku tylko 20% obrażeń.

Neural Storm – 250 mp - 200 obr. + (paraliż na 1 lub 2 tury ) atak podczas, którego sieć neuronowa przeciwnika zostaje przeładowana. Powodując u przeciwnika całkowitą dezorientacje/ nie zdolność do walki. Ból podczas przeładowania sieci neuronowej przeciwnika zadaje nikłe obrażenia – 200. Jeśli przeciwnik posiada budowę przybliżoną lub większą od atakującego a co za tym idzie wytrzymałość to zostaje sparaliżowany tylko na 1 runde.


Hibernation Trance- 500mp - Technika ta pozwala wejść w stan bardzo głębokiej hibernacji. Dzięki czemu metabolizm zostaje zwolniony a oddech prawie całkowicie ustaje. Dla osoby mającej po raz pierwszy styczność z tą techniką osoba jej używająca jest uznana jako martwa. Osoba przebywająca w hibernacji ma cały czas świadomość co dzieje się wokół niej. Technika ta może zostać również zastosowana by uratować własne życie. Podczas przebywania w tym stanie punkty HP oraz MP regenerują się w wysokości 20 % początkowej ich ilości. W tym stanie nie można przebywać dłużej niż 4 tury. Podczas tego czasu przeciwnik może zaatakować dopiero po 2 lub 3 turach w zależności od tego jak dobrze rozwinięte posiada wykrycie. Może wtedy zaatakować każdą dowolną techniką jednak jeśli wykorzysta atak wykorzystujący kosmos to obrażenia z tego ataku zmniejszą się o 80% a 50 % siły ataku zostanie dodane jako punkty HP lub MP do statystyk za hibernowanego.
W przypadku jednak gdy przeciwnik ma styczność z tą techniką pierwszy raz nie jest wstanie zorientować się prędzej niż po upłynięciu 4 tur lub sytuacji w której używający techniki sam prędzej wyjdzie ze stanu hibernacji.
Powrót do góry Go down
 
Anakin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA :: KARTY POSTACI-
Skocz do: