Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Kuźnia Hefajstosa [s]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Sro Lis 14, 2007 10:54 pm

Mystery nie mógł uwierzyć w to co widzi... przegrywali oni wysłannicy sanktuarium.. oni rycerze.... Spojrzał w stronę Ahena który leżał nie przytomny widział czarnego niedźwiedzia który prawdopodobnie szykował się właśnie na niego... w myślach obliczał właśnie swoje szanse i tak jak sie spodziewał zerowe....
Jeszcze raz ogarnął całe pole walki widząc swoich towarzyszy nieprzytomnych.."nie tak mnie zapamiętają" - Po czym cała siłą desperacji ruszył na czarnego wilka który stał bliżej niego... (szybki atak 12obr)
Powrót do góry Go down
furman777

Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Sro Lis 14, 2007 11:19 pm

Po zadaniu ciosu Mystery tylko stanął i czekał na ostatni cios Niedźwiedzia... Czarny rycerz jak taran biegł i uderzył przedramieniem w szyję chłopaka, ciągnąc go tym ciosem aż do konaru drzewa, w który go wbił i uderzył przedramieniem kilka razy. (86 dmg).

-To już wszyscy-powiedział Niedźwiedź otrzepując ręce jak by były brudne.-Ruszajmy oddać kolejny element zbroi naszemu panu!
Wilk przytaknął i ruszyli w nie określonym kierunku.

KONIEC CDN

OOC: dzięki za gre nie bede czekać az ocenicie sam tego dokonam

Dexis:3 lvl pisz więcej i z sensem, staraj sie nie powtarzac wszystkiegoo na okragło

Shaken: 4 lvl fajne pomylsy ale troche krótko.

Mystery: 5 lvl dobrze ale nie dam ci 6 bo spoczniesz na laurach
pisz troche więcej

Ahen: 5 lvl mam nadzieje ze wam sie podobalo
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Sro Lis 14, 2007 11:38 pm

OOC:Według mnie w tej przygodzie oprócz walcz zabij nie było nic oryginalnego jak w przygodzie rushifua na przykład tajemniczo ciekawie a ona jeszcze długo zostanie pociągnięta więc tak ja oceniam to na 3 lvl max dla każdego ponieważ każdy wywiązał się z swoich założeń i nie był gorszy według mnie ale każda decyzja ma być podjęta przez wszystkich adminów więc pisać mi tu !!!

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 1:02 am

kilka slow ode mnie do graczy:

Bodzian - wieksza dbalosc o tekst prosze, polega ona na przeczytaniu raz lub dwa tego co sie napisalo przed wyslaniem
inaczej masz powalony uklad zdan i mase bledow
poza tym - co pisalam o myslnikach przed myslami? nie ma ich (chyba ze sa to przekazy telepatyczne)

rutek_17 - kazdy post o tym jak to kazdy przychodzi na miejsce i zaczyna od podziwiania umyslu z pozycji siedzacej byl juz przerabiany przez polowe osob w 2 erze, mi sie osobiscie znudzil (brak jeszcze tylko 3 slow "w pozycji lotosu"..)
proponuje wieksza oryginalnosc pod tym wzgledem
slowo 'krytyk' zostalo przeze mnie wprowadzone dla okreslenia 'wiekszego ataku' na sile lub kosmos, nie posiada ono dodatkowego dmg tylko jest mnozeniem 6* i strata jednej tury
jesli cios zadany bylby w slabe/vitalne miejsce to oczywiscie mistrz gry moze przyznac wiekszy dmg wedlug uznania lub uwzglednic to w przeciwniku - przestrzegaj zasad walki

MasterOfDizaster - nie wchodz w cudze kompetencje, nie steruj innych postaci zachowaniem, twoje posty moga ograniczac sie wylacznie do tego co twoja postac robi/mysli a nie do tego co inne odczuwaja i jak reaguja
twoj styl chwile sie zmienia - jakbys nie mogl sie zdecydowac - jesli masz z nim problem to sugeruj sie sporzadzonym przeze mnie tematem w regulaminie by byl jednorodny i latwy w odbiorze

furman - mimo ze jestes mistrzem gry twoje prawa ograniczaja sie do kreowania rzeczywistosci i trzecich postaci oraz nasuwania wrazen innym postaciom, nie kierowania ich emocjami
poza tym - zlamanie zasady sanktuarium!! rycerze nie moga uzywac broni! luk jest taka bronia.. jest to sprzeczne z regulaminem swiatyni

nie wiecej niz 3 lvl za przygode, popieram stanowisko Silvera (no, moze tylko mam nieco inne odczucia od niego co do przygody Rusha, ktora mnie troche nudzi bo brak w niej dynamiki ;))

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 11:23 am

Sory sakra za te myslniki musze sie odzwyczaic :)hmmm... a ocb z tą dbałością o tekst ?? :> co źle robie ?? :> A tak wogóle, to ta przygoda jest pierwsza którą zorbił furman, więc powinniście to wziąć pod uwage

Powrót do góry Go down
furman777

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 1:13 pm

no ale ja ide na strzelca jak moge nie korzystac z luku? skoro rycerz ateny nie moze kozystac z broni to po co stzrelcowi luk? przemysl to... i obejrzyj jesli mozesz:
Posejdon ep:13 (końcówka)
Posejdon ep:14
Hades: ep:25 (dzięki strzale otworzono scianę placzu)

sak: a zauwazyles ze korzystali z czesci ZBROI?
nie musze ogladac, lepiej znam serie i swiat od ciebie.. =_=

Ostatnio zmieniony przez dnia Czw Lis 15, 2007 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 1:25 pm

nie mozesz
nie mam co w ogole przymeslec furman
nie mozesz i tyle
rycerz strzelca nie korzystal w ogole z luku
luk byl czescia zbroi - i tyle
nigdzie indziej nie korzystal z luku
rycerze maja po prostu ZAKAZ i basta
poza tym strzala strzelca byla bronia, ktorej uzywal tylko w OSTATECZNOSCI
rycerz strzelca uchodzil za najbardziej sprawiedliwego ze wszystkich rycerzy, jesli wiec nie jestes w stanie sie podporzadkowac regulaminowi i lamiesz prawa ktore wyznaczyla atena, mozesz nigdy nie dostac swej zbroi lecz w druga strone - oberwac od calej swiatyni za twoj czyn
proponuje zapoznac sie z postacia Aiolosa, moze ci to pomoze w wykreowaniu twojej
ZAPOZNAJ SIE Z ZASADAMI SWIATYNI W KTOREJ SLUZYSZ!

Powrót do góry Go down
furman777

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 1:34 pm

Dobrze juz nie bede korzystac z luku.... choc dla mnie to suchar ze mam zosatc rycerzem strzelca, a nie umiem strzelac z luku...
tylko prosze abyscie nie zwlekali tyle z przyznaniem tych lvl (prosze)
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 2:27 pm

Wystarczyło zapytać adminów czy możesz do przygody wykożystać bron.
Powrót do góry Go down
furman777

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 2:43 pm

zansz lepiej to czemu pandora jest sluguska hadesa?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 2:47 pm

furman, przestan spamowac i czekaj az inni admini sie wypowiedza na temat lvl

jesli chcesz znac odpowiedz na to pytanie - jest proste
Pandora uwaza hadesa za swego brata, dawno temu chciala odebrac go od Ikkiego, lecz bedac swiadkiem silnej wiezi jaka ich laczy postanowila zostawic Shuna pod opieka brata by potem sie o niego upomniec, zostawila tylko mu naszyjnik, ktory swiadczyl o tym, ze to w Shunie jest Hades
Shun myslal zawsze ze ten wisiorek nalezal do jego matki
czy moze chcesz dalej dyskutowac z kims kto siedzi gleboko w tej serii od 8 lat? jesli chcesz polemiki na temat serii to zapraszam do innego dzialu i tam ci zadam serie pytac, zobaczymy jak sobie z nimi poradzisz
zaznaczam - pytania beda z mangi..

Powrót do góry Go down
furman777

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 2:50 pm

OOC:ahahah no widze jak wiesz.... ahahahahhahahah poczekaj na kolejna serie dziewcze bo anime to nie wszystko ahahahahaha
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 2:52 pm

OOC:
dziecko, ostrzegalam
jesli zamierzasz tu prowadzic tego typu dyskusje to powywalam twoje posty, a jak nie przestaniesz to bede zmuszona zadzialac
jesli chcesz dyskusji to idz do innego dzialu
poza tym posiadam 13 tomow mangi w jezyku japonskim i francuskim i zapewniam, ze to nie ja potem bede sie rumienic ze wstydu

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 4:27 pm

OCC:Ja zakończę to kłótnie tym że na pewno było tak że nie używali broni do walk ponieważ to było tak jakby barbarzyństwo jak wiesz rzadko zabijali bez powodu.. A części zbroi używali w ostateczności tak jak broni wagi ale jak byś nie widział rozwalali nimi tylko kolumny więc dziękuje a ja nie jestem taki grzeczny jak sakra i za taką kłótnie z nią następnym razem bana ci dam bo jak czytałeś regulamin to admin zawsze ma rację... Tym bardziej że się z niej naśmiewasz a sam jesteś ....

Sak:
spokojna Silver juz i tak zalatwilismy to na priv
czekajmy co Mini i Rush napisza badz jeden z nich i sie lvle wystawi

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 5:13 pm

Sakra dzięki za komentarz postaram się stosować w miarę możliwości swoich w pisaniu XD i tak jestem dumny z siebie, bo ogólnie nie lubię pisać. Rady kogoś doświadczonego przydadzą się szczególnie mi.

PS: To z tym Krytykiem to sorry myślałem że to jest coś w stylu jakby maksa obrażeń.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   Czw Lis 15, 2007 5:59 pm

Ok, ja to skończę 3 lvle, przygoda z cyklu dojść znajdź i zabij... według mnie powinna wylądować w otwartych... następnym razem...jeśli ktoś mi się tu wda w kłótnie to każdy co napisze chodź słówko dostanie bana i nie będzie miał szans na powrót...chyba że za 100 lat...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kuźnia Hefajstosa [s]   

Powrót do góry Go down

Kuźnia Hefajstosa [s]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3