Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Polany,łąki,lasy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Goś?
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Sty 25, 2008 8:47 pm

Hyoga wędrując Samemu po świecie doszedł do lasu i nagle napadł go jakiś dziwny atak złości wokół las i nic więcej postanowił odreagować ściągnął torbę. Położył ją niedaleko siebie i zaczął uderzać w wielki pień drzewa gdy uderzał coraz więcej i coraz mocniej czuł przypływ Energi i wielkiej złości. Z ręki zaczęła kapać krew z tym jak Hyoga zaczął uderzać mocniej szybciej więcej Krew zaczynała płynąc "strumieniami". Gdy zaczął tracić wszelkie siły złość go opuszczała pomyślał sobie Hyoga
- To od tego czasu co nosze ten naszyjnik przychodzą mnie takie ataki złości opuściły go prawie wszystkie siły usiadł pod poniszczonym drzewem na prawie całym pniu były ślady pięści Hyogi usiadł koło torby posiedział kilka minut i postanowił ruszać dalej przed siebie gdy brał torbę, zauważył w krzakach jakiś dziwny miecz podniósł go przymocował do spodni założył peleryne i poszedł przed siebie.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pon Sty 28, 2008 9:53 pm

[...]Chodził po polanach bez celowo.Chodził w kółko.Chciał spotkac się z mistrzem.Wiedział że jeśli ten uzna to za stosowne, sam do niego przyjdzie...

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pon Sty 28, 2008 11:51 pm

Kolo Sharaku pojawiła się postać w kapturze z zaklejonym listem wyciągniętym przed twarzą chłopaka.
- To jest coś co twój Mistrz chciał ci przekazać.. Nie wiem czy chcesz się z nim spotkać, bo będziesz musiał dokonać wyboru, ale ta decyzja należy już do ciebie.. - zamaskowany mężczyzna wybuchnął śmiechem pobiegł w stronę skał gdzie skoczył do wody.
List miał czerwoną pieczątkę z wosku solidnie przymknięty zawierał wszystko co dotychczas zrobił jego mistrz, a także jego mroczne sekrety razem z planem, który zaczynał wchodzić w życie.

/od tego jest konto npc'a XD -by Sakra

Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Sty 29, 2008 3:06 pm

Usiadł pod drzewem.Wytęrzył swój umysł próbując sprawdzic czy ktoś znajduje się niedaleko niego.Nikogo nie wyczuł.Starannie i powoli odpieczętował list i zaczął go czytac...
"Drogi Sharaku.
Nie mówiłem ci tego nigdy wcześniej.Sytuacja zmusiła mnie do tego,że mówię ci to teraz.Od zawsze byłem wrogo nastawiony do Sanktuarium.Byłem tam tylko po to, by was szpiegowac.Aktualnie szpieguje twoich kolegów, których Wielki Mistrz wysłał na misję.Jeśli chcesz, możesz ich ostrzec lub nie.To twój wybór.Jednak przypomnij co ci mówiłem zanim otrzymałeś Zbroję...
Izzak."
Nie wiedział co robic...List strasznie go zdołował.Wysilił umysł by przypomniec sobie słowa mistrza...Przed jego oczami pojawił się obraz...

Izaak podparł się lewą ręką na kolanie jednocześnie prawą ręką zmazując krew z swojego polika. Popatrzył smutnie na Sharaku i powiedział
- Bez pewności że będziesz potrafił zabijać dla Ateny nawet mnie albo swoich przyjaciół skoro działali by przeciwko niej nigdy nie zostaniesz jej rycerzem Sharaku...
Szybko podbiegł do niego zadając mu niewyobrażalnie szybkie ciosy po torsie cały czas przemawiał do niego
- Czy to jest prawdziwe oddanie Atenie które będzie mówiło ci że nie będę miał żadnych wątpliwości bo robię to dla Ateny... Nie będę się wahał to dla Ateny... Nie poddam się to dla Ateny... Krzycz i rozpal swoją energię do maksimum aż powalisz mnie swoją odwagą Sharaku!!!

Wizja znikła.
- Dla Ateny...Przepraszam mistrzu - Wstał i pobiegł do domu.Z oczy wyleciały łzy...

Powrót do góry Go down
Xellos

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Sty 31, 2008 10:14 pm

Czuł ze jego brat znów wpakował sie w jakieś kłopoty.Nie miał jednak zamiaru tym razem mu pomagać.Miał dziwne przeczucie ze wtrącenie się w to co dzieje sie teraz wokół Sharaku było by błędem

"Ciekawe co sie tam dzieje"-pomyślał patrząc gdzieś w dal.
Nie wiedział co sie dzieje z jego bratem ani w jakim miejscu sie znajduje.Xellos wiedział jednak ze nie powinien tam sie udawać.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Nie Mar 02, 2008 6:14 pm

Abdelaziz przechadzał się po okolicach Sanktuarium. Miejsce urzekło go od pierwszej chwili, kiedy się w nim pojawił. Mimo wyokich temperatur było tu nieco chłodniej niż w jego rodzinnych stronach. Nie zamierzał jednak narzekać. Przechadzał się wolno po łąkach licząc, że spotka któregś z wychowanków sanktuarium lub kogoś, kto opowie mu coś więcej o tym magicznym miejscu.

W końcu opóścił zielone tereny okalające sanktuarium.

Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sob Mar 29, 2008 10:19 am

Legumir także po długich wędrówkach wokół Sanktuarium dotarł do tego miejsca. Jest tu już trochę czasu i stara się jak najbardziej poznać otoczenie. Przechadza się tu i tam, by spotkać nowych kolegów, i poznać nowe miejsca. Starał się to robić, gdyż w trudnych chwilach przyjaciele mogą mu pomóc, a nowe miejsca pomogą mu się ukryć przed wtedy niechcianą ludnością. Wszedł na łąkę. Rękami muskał źdźbła zbóż. Potem położył się na trawie i czekał, sam nie wie na co. Rozmyślał o Zbroi Pegaza, którą prawdopodobnie niedługo przywdzieje.

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pon Kwi 07, 2008 4:46 pm

Potem przeniósł się na kamień, i tam czekał, sam nie wiedział na co...

Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pon Kwi 07, 2008 5:15 pm

Ruszył się z miejsca, zaczął biec.

Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 08, 2008 11:45 am

Nieznajoma osoba bardzo szybko zagrodziła mu drogę emanowała z niej bardzo silna energia choć bardzo dziwna. Postać miała na sobie kaptur, ale widać były części zbroi.
- Wielki Mistrz każe ci jechać na wyspę śmierci, gdzie prawdopodobnie możesz umrzeć albo coś zyskać.. Wybór należy tylko do ciebie, więc jak jesteś gotowy to powinieneś pójść do portu tam statek czeka już na ciebie
Ukłaniając się lekko głową tak jakby na pożegnanie nieznajomy szybko ruszył tak jakby go już nie było widać. "To będzie dla ciebie wielka próba Rycerzu" - pomyślała tylko postać kierując się do Sanktuarium.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Nie Kwi 13, 2008 9:17 pm

Szybko doszedł do miejsca gdzie spotkał po raz pierwszy przyjaciela. Jednym skinieniem ręki wykopał dół na głębokość siedmiu metrów. Skoczył na dół i delikatnie położył ciało na ziemii.
- Nigdy Cię nie zapomnę.... mam nadzieję, że się spotkamy w następnym życiu... w lepszych okolicznościach. Żegnaj i czuwaj nademną. Żegnaj przyjacielu.... - Wyskoczył z dziury. Zaczął powoli zasypywać grób własnymi rękoma. Kiedy skończył stał jeszcze przez chwilę nad grobem rozmyślając o wszystkim.
Nie wie ile czasu tam stał, jednak jak na razie nigdzie mu się nie spieszyło. Musiał niedługo udać się do Wielkiego mistrza...

Kilka godzin po pochowaniu udał się w stronę świątyni. Postanowił ominąć miasto. Udał się w wprost na plac przed domami zodiaku.

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Nie Kwi 20, 2008 8:39 pm

Po długim treningu w sanktuarium postanowił sie trochę przejść, miejsce do którego trafił było piękne, beztroskie, postanowił trochę odpocząć usiadł pod drzewem i podziwiał przyrodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 4:00 pm

Inferno po długich modlitwach nad grobem rodziców poczuł że jest zmęczony i postanowił się przejść. Nagle pod drzewem zobaczy leżącego mężczyznę.
Jak się nazywasz i co tu robisz? - spytał.
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 5:54 pm

Milo spojrzał na nieznajomego i odpowiedział.
- Jak chcesz znać moje imię wpierw wypadało by sie samemu przedstawić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:06 pm

-Przepraszam. - odpowiedział Inferno. Rodzice nie nauczyli go dobrych manier.
-Nazywam się Inferno. Przybyłem z Zapomnianych ogrodów. - odparł.
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:31 pm

- Witam bardzo mi miło - wstał i podał rękę przybyszowi, wiedział ze nie ma on żadnych złych zamiarów.
- Ja nazywam sie Milo pochodzę z niedalekiego kraju dokładnie z Bułgarii przybyłem tu aby doskonalić swoje umiejętności, by w końcu być godnym do mojej wymarzonej zbroi, złotej zbroi skorpiona. A ty co tu robisz?
Powrót do góry Go down
dante4444

Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:34 pm

przychodzi sobiena łąkę posiedziec pod drzewem i poopalac sie w cieniu gdy przychodzi widzi dwie sosby rozmawiajace o czyms.chlopak przybliza sie do nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:39 pm

-Więc jesteśmy tu w tym samym celu. Ja pragnę zdobyć złotą zbroję panny - odparł.
-Moi rodzice zostali zgładzeni i pragnę ich pomścić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:40 pm

-A ty kim jesteś rycerzu? - odparł zaciekawiony Inferno.
Powrót do góry Go down
dante4444

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:52 pm

- ja ?? jestem tylko Dante..... jestem tu od jakiegos czasu ale nie bylem jeszcze w tym miejscu... jakos czasu nie mialem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:53 pm

-Co tu robisz - odparł Inferno.
Powrót do góry Go down
dante4444

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Wto Kwi 29, 2008 8:55 pm

- to co widac.. opalam sie.... w cieniu i mysle... o czym ?? o wszystkim.... ale nie uslyszalem twojego imienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sro Kwi 30, 2008 2:09 pm

- Nazywam się Inferno. - odparł.
Inferno czuł kosmos bijący z jego ciała.
Nie wydaje nie się aby był rycerzem , jest zbyt nieśmiały... - pomślał.
-Czy jesteś rycerzem?? - nie wytrzymał napięcia i spytał Inferno
Powrót do góry Go down
dante4444

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Maj 01, 2008 5:31 pm

- ja rycerzem ?? nie do konca.. ale szkole sie na rycerza. iedys bede znany jako Rycerz Łabedzia.
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sob Maj 03, 2008 6:03 pm

Legumir pojawił się akurat w tym miejscu, parę metrów za Dante gadającym z jakimś nowym uczniem. Więc znalazł się na powierzchni... i wrócił ze Zbroją Feniksa, która lśniła na jego ciele. Jego ognisty kosmos płonął niewyobrażalnie, pierwszy raz tak intensywnie... czuł serce Zbroi. Podszedł parę kroków do Dantego i stanął za nim. Odezwał się głośno.

- Na pewno będziesz Dante. I to wielkim Rycerzem.

Powiedział to i uśmiechnął się. Dante odwrócił się i zobaczył lśniącą zbroję na jego ciele. Legumir poklepał go po ramieniu.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   

Powrót do góry Go down

Polany,łąki,lasy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Pole biwakowe