Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Polany,łąki,lasy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorWiadomość
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Lis 22, 2007 2:41 pm

OOC: mam pytanie
mam moze przesledzic to od samego poczatku i karac za kazdego kto w jakis sposob narusza zasady walki?
Matej, jak zamierzasz pisac ze od razu nogi polamales, to moja postac atakujac twoj kark od razu napisze ze ci go zlamala, jasne? tak samo inni - nie nasladowac tego typu tekstow
bo jak ja sie wkurze to nikt z was sie nie uchowa >_>

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Lis 22, 2007 2:51 pm

OCC: dogadalem sie z nimi i nikt nikomu nic nie polamal wiec te posty mozna skasowac. ?A tak pozatym jeden z adminow mi pozwolil
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Lis 22, 2007 2:59 pm

OCC: gó**o prawda...Moim zdaniem my odpowiedzielismy na to co zrobił matej A tak wogole,to mini usunął posty wiec te "łamanie" nóg itp. jest aktualne...

Powrót do góry Go down
Matej16
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Lis 22, 2007 3:04 pm

OCC: sorry bodzio nikomu nog nie lamalismy i prosze adminow o usuniece tych postow ...
Powrót do góry Go down
Matej16
Gość

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Czw Lis 22, 2007 3:23 pm

Kazuya znalazł dwa kawałki drewna. Wyciągnął sznur i obwiązał drewienka dookoła swej nogi aby ją usztywnic. Z wielkim trudem wstał noga nie była złamana lecz lekko uszkodzona co i tak powodowało że nie mógł biegac, lecz z wielkim trudem ruszył w stronę miasta ...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sob Lis 24, 2007 5:12 pm

Od rzeki przepływającej przez las bił miły chłód. Woda była tak krystalicznie czysta , że można było się w niej bez problemu przejrzeć.
W jego ręce znajdowała się maska a on sam po raz pierwszy od dłuższego czasu mógł ujrzeć swoją twarz.

"Czy kiedyś zostanę bohaterem?"
Powtarzał w głowie wciąż te samo pytanie. Po chwili maska powędrowała na swoje miejsce a on sam udał się w miejsce , które stało się dla niego najlepsze już od samego początku. Siedząc pod drzewem mógł w ciszy i spokoju odpocząć.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 8:00 pm

Ciepły wiatr otulał jego twarz, było to bardzo przyjemne, lubił to uczucie. W Dzieciństwie próbował nawet walczyć z wiatrem, lecz stwierdził, że to przeciwnik ostateczny, z którym przyjdzie mu się zmierzyc dopiero gdy będzie sam na to gotów.
Zobaczył samotne drzewo, urzekł go ten widok postanowił przysiaść tam i porozmyslać.

VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 8:07 pm

Domon przechadzał się po okolicach Sanktuarium. Podziwał piękno przyrody i cieszył się ciepłym dniem. Ostatnie lata spędził wśród śniegów Himalajów i była to dla niego miła odmiana. Ujrzał samotne drzewo i skierował się w jego kierunku. Chciał przysiąść i podrzemać trochę w jego cieniu. Ktoś już tam jednak był. Rozpoznał jednego z uczniów świątyni.
-Konichiwa... To znaczy, dzień dobry. - powiedział do niego - Mam nadzieję, że nie będzie ci przeszkadzać, jeśli zajmę tu miejsce?

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 8:39 pm

Czuł, że ktoś się zbliża. Otworzył jedno oko i w rzeczy samej, stał nad nim inny uczeń. "Widze nie tylko ja lubie odpocząc sobie na łonie natury, może ten człowiek wreszcie okaże sie wart jakiejkolwiek rozmowy".
-Nie widze problemu, dzień w końcu jest piękny a takie miejsca przyciągają...- Znowu zamknął oczy. W myślach znowu widział tą kobiete.

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 8:45 pm

Xellos zaprowadził Sharaku do medyka ktory sie nim zajał.
Gdy tylko uczeń odzyskał przytomnosc Xhłopak odszedł i zostawił Sharaku wraz z uzdrowicielem
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 8:50 pm

Domon usiadł pod drzewem i ziewnął.
-Piękny dzień.- powiedział raczej do siebie i zmrużył oczy. Myślał o radach swojego mistrza, mówiącego, że należy traktować innych ludzi z szacunkiem. Niegdyś, kiedy był jeszcze szefem gangu w Japonii, nigdy nie okazał by podobnych zachowań. Jednak teraz był innym człowiekiem.
-Jestem Domon Kasshu... - zaczął niepewnie.

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 8:58 pm

Widział wiele w życiu, zdawało mu się, że nic go nie zaskoczy, a jednak tak się stało. Kobieta Znikła a z oddali było słychać głos lecz nie kobiecy. Był tym wielce rozczarowany. Znów otworzył tylko jedno oko, bo po co tracić energie na otwieranie dwóch. Spojrzał na Domona kąciki ust lekko mu się uniosły, nie wiedział czemu.
-Mystery. Miło mi Cie poznać Domonie. Co Cię tu sprowadza w tak piękny dzień? - Sam nie wiedział czemu jest taki chętny do rozmowy, przecież nigdy nibył. Może ten wiatr opatulający twarz ciepłem, może cień drzewa, który o rzeźwiał , może to słońce płonące wysoko na niebie. A zresztą nie miało to dla niego teraz znaczenia.

VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 9:20 pm

-Nic szczególnego. - odpowiedział Domon - Nie lubię zamkniętych przestrzeni. Chciałem na chwilę wyjść ze świątyni.
Otworzył oczy i spojrzał w górę. Zasłonił oczy ręką, przed promieniami przezierającymi spomiędzy konarów drzewa.
-Poza tym to miła odmiana po widoku bezkresnych śniegów.

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 9:38 pm

-Ahhh masz rację... Przyjemnie jest tak popatrzeć sobie i nic nie robić. - miał wrażenie, że zaraz zaśnie.
- Mam prośbę, czy mógł byś mnie obudzić gdybym zasnął? - po czym zamknął oczy.

VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 9:51 pm

-Naturalnie. - odpowiedział Domon - O ile sam przy tym nie zasnę.
Uśmiechnął sie lekko.
-Jesteś uczniem w świątyni, prawda?

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 10:10 pm

- Tak mam ten zaszczyt, zgaduje, że ty również? - wymawiając to nawet nie otwierał oczu.
Gdzieś nad głowami obojga "wczasowiczów" zaczął śpiewać słowik, melodie swojego życia...

VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 10:23 pm

-Tak, ja też. - powiedział.
Uniósł głowę by odnaleźć wzrokiem śpiewającego ptaka. Rozglądał się przez chwilę po czym wypatrzył małego słowika. Wsłuchiwał się w wygwizdywaną przez niego melodię z uwagą. Zdawała się być kojąca i wręcz usypiająca.
-Natura jest zaiste niesamowita. - powiedział - Potrafi być niekiedy tak piękna, innym razem tak przerażająca.

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 11:07 pm

-Natura...hmm...odzwierciedla człowieka, a raczej człowiek odzwierciedla naturę. Też bywa piękny a innym razem przerażający i okrutny. - Wymawiając piękny miał na myśli kobietę ze swych snów, której prawdopodobnie nigdy nie spotka, był to jego ideał, marzenie.
Słowik cały czas przygrywał kompanom nad uchem, coraz bardziej wczuwając się w rolę.
-Kochałeś kiedyś? - Sam nie wiedział czemu oto zapytał, poprostu myślac o tej kobiecie musiał zadać to pytanie...może nawet nie odpowiednie. zaryzykował

Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 11:28 pm

Ahen pojawił się w miejscu gdzie prowadzili rozmowę rycerze. Skinął z oddali lekko głową by ich przywitać. Nie chciał mieszać się w ich sprawunki gdyż uważał to za brak tolerancji i kultury. Przysiadł po turecku na trawie go otaczającej założył rękę na rękę i zamknął oczy oddając się chwili relaksu...
Wiatr lekko gładził go po włosach rozmowa rycerzy już nie dochodziła do jego uszu, z resztą nie przysłuchiwał jej się, "stał" z boku.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 11:28 pm

-Chyba nie. - westchnął - Było paru ludzi, o których kiedyś się troszczyłem, ale nigdy nie kochałem.
Powiódł wzrokiem po niebie.
-Ale kto wie, może kiedyś...

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 11:39 pm

-Ja też nie... a mówią, że największą moc ma miłość. - po tych słowach roześmiał się szczerze nawet nie wiedział czemu.
"Bo to prawdziwa miłość jest wstanie przezwyciężyć wszystko, nie ma siły potężniejszej od niej, nawet sami bogowie są wobec niej bezradni. ALe czy dane mi jest kiedyś kochać? Mnie rycerzowi Ateny...". Wczasie tych przemyśleń patrzył w niebo i na słońce, które było jego wyznacznikiem mocy.... Marzył...
Skinął przechodzącemu obok Ahenowi, zastanawiając się czy może on doświadczył miłości.
W pewnym momencie sam siebie skarcił "Mystery co ty do cholery wyprawiasz! Musisz być twardy bo świat jest okrutny!". Zamknął oczy i dalej słuchał słowika do którego dołączył drugi.

VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Pią Lis 30, 2007 11:48 pm

Domon myślał nad jego słowami. Było w nich wiele prawdy. Zasępił się i milczał.

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sob Gru 01, 2007 12:09 pm

Również nic nie odpowiedział zastanawiał się nad tym wszystkim co ostatnio przeżył, w pewnym sensie robił krótki rachunek sumienia.
Na niebie pojawił się pojedyńczy obłoczek, który wolno przesówał się bo niebieskim bezkresie.

VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sob Gru 01, 2007 12:16 pm

Domon westchnął i dźwignął się na nogi.
-Nie będę ci dłużej przeszkadzał. - powiedział - Wracam do Sankturaium, bywaj.
Odszedł obserwując sunący po niebie obłok.
<z tematu>

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   Sob Gru 01, 2007 12:27 pm

-Żegnaj, ja tu jeszcze chwilę poleże, żadko mam czas aby odpocząć.
Jeszcze raz spojrzał w stronę odchodzącego towarzysza. Słowik znowu zaczął śpiewać, a on zasnął jak dziecko nakrywając się wcześniej swym płaszczem.

PisanieTemat: Re: Polany,łąki,lasy.   

Powrót do góry Go down

Polany,łąki,lasy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 15Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Pole biwakowe
» Polana w środku lasu
» Las
» Lasy Cairngorms
» Lasy Cheshire