Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Świątynia Aram

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Sob Sty 05, 2008 4:39 pm

Przestał się odsuwać. Kręcić łańcuchem. Chwila zwątpienia.Zamyślenie. Bije się z myślami. Nie potrafiłby zabić człowieka...Ale... Przecież jeśli ci ludzie mówią prawdę... I on ma zabić Atenę...To on musi go zabić...Łza uderzyła o ziemię... Nie wiedział co ma zrobić...
"Ty byś wiedział bracie...Wiedziałbyś..." pomyślał
Podszedł do Izzaka
- Mistrzu... Co mam zrobić... Ja... Nie potrafiłbym go zabić... Wiesz o tym...
Cały się trząsł. Nie miał pojęcia co robić. Nienawidził zadawać bólu...

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Sob Sty 05, 2008 4:52 pm

Psy, dobrze powiedziane, lecz osobnik ten zapomniał o najwazniejszym. O tych, które się rzucają. O małych buntowniczych pieskach, które by dowieść swej odwagi i siły gotowe są rzucić się na wielokrotnie większą i silniejszą od nich bestię.
Psy.
Wzrok spoczął właśnie na tego typu istotach.
- Rycerze, bogowie czy tez duchy. Wszystko jedno czymkolwiek byście się nie mienili, gówno mnie to osobiście obchodzi i gówno ma ze mną wspólnego. - rzekła postać z pełną ironi nonszalancją - By zyskać mój szacunek trzeba sobie na niego należycie napracować. A zapewniam, że przez wszystkie wieki większość osób na mej drodze to zwykłe śmiecie i nic nie warte gówna mięsa.
Ręka oparła się na boku gdy postać wzrokiem przemierzyła komnatę przyglądając się wszystkim po kolei i oceniając dokładnie sytuację w jakiej się znalazła.
- Atena czy nie Atena, jak ją się zabije na jej miejsce przyjdzie ktoś inny. Tylko pieprzone szczęście iż kolejny nieśmiertelny zdecyduje się nie wtrącać w to co się dzieje w świecie śmiertelnych. Jak długo nie będą się wpieprzać w moje sprawy mogą se tuzinem na ziemię schodzić.
Osoba zdawała się całkiem nieźle bawić w tej całej sytuacji.
- Tak więc co ja będe mieć z tego i czego wy kurwa chcecie. Od tego zależy to czy kogoś zabiję i jeśli tak to kogo. Nie mam kurwa żadnych obiekcji - czy to kobiety czy mężczyźni, starcy czy dzieci. Czy to wy czy on mi to zwisa.
Postać oparła się plecami o ścianę, a oczy skryte pod maską błyszczały złowrogo.

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Karen

Dołączył/a : 14/09/2007
Liczba postów : 186

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Sob Sty 05, 2008 10:11 pm

Zaimponował jej sposób w jaki jeden z mężczyzn rozprawił się z dwoma uczestnikami wyprawy.Jednak jeszcze większe wrażenie wywarły na niej słowa obcych.Dlaczego on miałby zabić ich oraz Atenę ? Dlaczego tak zaniepokoiło ich zniknięcie tego kawałka tablicy ? Nie miała już chęci dłużej ukrywać swoich pytań:
- Dlaczego miałby być on dla nas i dla Ateny zagrożeniem ? Nie pytam o to przez obawę o własne życie czy życie Ateny.To czy Atena zginie jest mi obojętne ponieważ służe Posejdonowi a sama wiem lepiej czy ktoś zdoła mnie pokonać.I czym jest ta szmaragdowa tablica?- skończyła swoje pytania do obcych i spojrzała na rycerza Andromedy.Nie znała go zbyt dobrze ale wiedziała, że nie będzie wstanie zabić.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 3:00 pm

Stojąc w pozycji obronnej znudziło go już dłuższe czekanie więc postanowił się odezwać - Więc po cholerę nas tu przygnaliście ? A po za tym myślicie, że będzie potrafił zabić ? Niestety trafiliście na złego rycerza. - powiedział zirytowany Izaak.
Opuszczając ręce na dół westchnął żałośnie aż podszedł do Sharaku podnosząc rękę tak by miał zadać ostateczny cios. Wszyscy spojrzeli zdziwieni oczekując co zrobi dalej.
- Więc mam go zabić tak ? - dodał spokojnie stanowczym głosem. Uderzając w środek klatki piersiowej Rycerza efektownie zadał mu cios. A krew trysnęła na Rycerza Andromedy.
- Czy to wam wystarczy byście odeszli ? - mówiąc to złapał się za głowę wydając się dziwnie podejrzany.

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 4:29 pm

Po twarzach piątki osób nie było widać żadnej reakcji na to co zrobił generał.
Po chwili znów przemówił mężczyzna o białych włosach.
- Zbyt łatwa sztuczka byśmy się na nią nabrali skoro nie możecie go zabić teraz to być może zabijecie go później.
Następnie postanowił odpowiedzieć na pytania jakie padły z ust dziewczyny.
- Szmaragdowa Tablica jest zapisem tego co było. Dla każdego z nas jest ona bezwartości ale dla niego jej wartość jest nieoceniona. Tablica została rozbita dawno temu na 4 części a od tego czasu zapisuje ona historię jego rodziny. Tylko on może ją złączyć a wtedy dowie się o sobie wszystkiego. O tym kim byli jego prawdziwi rodzice , których nie pamięta i nie wie jak wyglądają. Aby go tu sprowadzić musieliśmy przedstawić mu złudną iluzję matki by potem udając jego przyjaciela przysłać go tutaj. Przez wspomnienia w tablicy stanie się wrogiem sanktuarium. Zostaliśmy tu uwięzieni przez to , że nie wykonaliśmy zadania , które nam powierzono. Gdy nakładano na nas karę wiedzieliśmy , że kiedyś powrócimy by powstrzymać tylko jedną osobę......- na chwilę mężczyzna zrobił przerwę w milczeniu - ....Za naszych czasów byliśmy rycerzami jak wy. Byliśmy obrońcami greckich bogów i było nas dziesięciu. Od początku wychowywaliśmy się razem jednak gdy jasnym stało się ,że więcej już nie zdołamy się nauczyć w sanktuarium zostaliśmy podzieleni na pary i wysłani w różne rejony świata. Po pewnym czasie otrzymaliśmy zadanie zniszczenia naszego wroga. Było to w rejonie , do którego został wysłany jego przodek. Wszystkim zostało przekazane miejsce spotkania. Zjawili się wszyscy oprócz niego ale nikt nie zmartwił się tym faktem. Gdy opuszczaliśmy sanktuarium był z nas najsłabszy więc zaczęliśmy wojnę bez niego. Bez trudu niszczyliśmy obrońców wrogach. My czyli najlepsza piątka nie braliśmy nawet udziału w tej wojnie do pewnego czasu. Gdy zginęła czwórka z naszej dziewiątki musieliśmy sami zająć się resztą. Prędzej byliśmy przekonani , że wszyscy obrońcy naszego przeciwnika zginęli. W drodze do pałacu spotkaliśmy nasz główny cel ale razem z nim było jeszcze kilka osób. Mieliśmy już ich wszystkich zabić ale na drodze stanął nam ten którego brakowało. Przybrał zbroję wroga i chciał się z nami mierzyć choć wiedział , że ma nikłe szanse. Otrzymał wiele potężnych ataków ale za każdym razem podnosił się ziemi. Powodem dla , którego za każdym razem wstawał była dziewczyna , którą pokochał. Dla miłości zdradził. Jego wybranka nie była naszym głównym celem ale była wrogiem i znajdowała się bliskim otoczeniu naszego celu. Jego zbroja w końcu nie wytrzymała i się rozkruszyła. Po kolejnym ataku padł nieprzytomny na ziemię. Kolejny atak miał pozabijać resztę osób ale nie wiadomo jak on się pozbierał i przyjął ten atak na siebie. Nie mógł go przeżyć. Gdy leżał na ziemi krwawiąc prosił nas abyśmy pozostawili ich przy życiu. Jednak nasz rozkaz był inny. Zabiliśmy ich wszystkich na jego oczach. Wtedy on na wpół martwy przyrzekł nam zemstę a jego kosmos zmienił się w szmaragdową tablicę. Wtedy nie wiedzieliśmy , że z całego ludu przeżyło tylko jedno dziecko. Jego potomek. Przez tysiące lat moc nie ujawniała się w jego potomkach aż to teraz - zakończył mężczyzna opowieść.
- Teraz wiecie dlaczego jest tak groźny. A każdy kawałek tablicy przedstawia jakąś część historii. Wystarczy , że jej dotknie i pewna część historii ujawni mu się. Jeśli dojdzie do ataku na sanktuarium możecie liczyć na naszą pomoc. A ty mały człowiek jeszcze poznasz co to strach. Teraz możecie odejść.
Piątka osób zniknęła a chłopak odzyskał świadomość. Wszyscy ruszyli do Grecji.

FIN

OCC: Wiem , że koncówka naciągana.Proszę adminów o wystawienie lvl.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 5:03 pm

Fajna przygoda Moja postać w niej dużo się nauczyła, w tym latanie po suftach XD. Fajnie się grało Pozdrawiam

EDIT: Saga Tyle Lvl ile Sakra powie XD lol

EDIT 2: Sakra Dzięki

Ostatnio zmieniony przez dnia Nie Sty 06, 2008 10:36 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 9:05 pm

Zgodnie z regulaminem to ty powinieneś wystawi oceny Saga, no ale skoro prosisz, to tak. Poziom trudności przygody moim zdaniem zasługuje na 5. Stawianie graczy przed trudnymi wyborami, owocującymi efektami w dalszej grze należy zaliczy in plus.

Teraz oceny graczy:
Silver - 5 - co daje mu nagrodę wysokości 25 lvl
Sakra - 4 - 20 lvl
Karen - 4 - 20 lvl
Rutek - 4 - 20 lvl
Alchemik - 3 - 15 lvl
Bodzian - 3 - 15 lvl

Ocenę dla Sagi niech wystawią uczestnicy przygody, osobiście dodam, że bardzo mi się podobało i Saga potwierdził tą przygodą swoje umiejętności.

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 10:21 pm

czasem gracze zapominali o mistrzu gry, czasem on zapominal totalnie o graczach XD
ogolnie dobra przygoda i milo sie w nia gralo :] choc z momentami zabojczych intencji

dlatego Saga nie wiecej niz 25 lvl ale min. 20 lvl podlug tego jak ocenial Domon przygote

Bodzian mogl sie troszke bardziej skupic na opisie i wewnetrznych rozterkach oraz postrzeganiu tego co sie dzieje dokola - bo troche malo rozbudowane jeszcze ma teksty
Rutek pnie sie w gore z pisaniem
Alchemik cos sie nam zapodzial strasznie w przygodzie pochloniety swoja mala ksiazeczka XD
Karen i Silvera nie musze chyba zbytnio komentowac.. z mala uwaga - Silver nie zapominaj o AKAPITACH XD

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 10:51 pm

Hmm skoro każdy komentuje to ja powiem nie ! Szybkim zdobywaniom poziomów. Nie zapominajmy się w dobrym nastroju ale oprócz ciągłego gadania moja postać nic z tego nie wyniosła xD
Nie no tak serio to max mogłoby być 15 lvl.
Nie róbmy od razy z wszystkich Rycerzy co nie bo będę musiał armande moją przyzwać

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 10:53 pm

hehe..
masz racje
to przeliczajyc nalezaloby tamto co do tej pory zostalo napisane na nizsze lvl'e

a potem Saga podejmie decyzje ile komu i sie doda

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 10:55 pm

Dlaczego?? Przecież zaawansowana Po za tym.... To w reg przygód jest ze max 25 lvl... to dlaczego nie tyle leveli jak domon napisal, tylko specialnie zaniżanie... Może lepiej by było zmienić regulamin zaawansowanych przygód

Pozdro!!

VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 11:16 pm

rutek, to jeszcze nie byla strasznie trudna przygoda bo czesc osob nie miala jednak okazji sie wykazac i skonczyla sie po 6 stronach
co jak ja zaczne robic przygody?
a beda one strasznie zakrecone i nie tak jasne jak ta

Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 11:22 pm

Wiesz to była moja pierwsza przygoda zaawansowana i myślę, że całkiem nieźle było jako cała przygoda.
No własnie kiedy Ty zaczniesz robic przygody?? Pewnie jakbym brał udział z twoją głową na końcu jakieś dziecko by wszystkich zabiło a twoja postac okazała by się, ze jest jakimś prastarym duchem xD (wszystko jest hipotetyczne)

CO do tej przygody, to chyba narazie najlepsza w tej erze ....

VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Nie Sty 06, 2008 11:32 pm

co do prastarym to masz czesciowo racje

ja bede robic przygody jak zbroje bedziecie miec
no i co jak co ale cos bedzie sie dziac tez na forum niedlugo w swiatyni :>
a teraz czekajmy na wypowiedzi innych i podsumownie Sagi

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Pon Sty 07, 2008 9:56 am

Za przeproszeniem nie daliście mi przed końcem napisać postu plus mam prośbę zanm mi przyznacie lv ok? Jeśli dałoby się.Ale to później.

Po drugie jeszcze mnie pominiętao w głosowaniu i to moja ocena:

Silver ,Sakra ,Rutek i Karen - 4 reszta- 3

Saga (qurde znowu zapomniałem ile moge max dać)

powiedzmy żę 5 ( -1 [Jeśli max to 6] za to że dałwykazać się tylko Sakrze i Izzaakowi ,a reszta nic nie robiła tylko stała jak kołki i zażucałe odważne gadki jak ja bo nie mieli co wymyślić - moje zdanie)

A podsumowując przygoda była ciekawa i świetan tylko reszta miała mało roboty ,ale i tak mi się bardzoe podobała.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Pon Sty 07, 2008 4:34 pm

Co do tego , że dałem wykazać się tylko Sakrze i Silverowi to się nie zgodzę.Ty jeszcze nie zdajesz sobie sprawy co u nich może znaczyć wykazać się A co do resztyto mieliście wolną ręke mogliście zostać walczyć z tym strażnikiem, mogłeś wybrać inny korytarz, mogłeś zaatakować tą dziewczynkę Dalej nie będe wymieniał. Zgadzam się Silverem co do ilości lvl więc:

Silver - 12
Sakra - 11
Karen - 10
Rutek - 10
Bodzian - 8
Alchemik - 7

W sumie to podzieliłem lvl podane przez Domona gdzie niegdzie coś dodając. Tak ja to widze.
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Pon Sty 07, 2008 5:17 pm

hahaha a już się cieszyłem na te 20 lvl XD ale cóż niech będzie... Czekam na następną przygode....

Admin

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Pon Sty 07, 2008 5:39 pm

Ja się zgadzam i rozdaje lvl a ja tu jestem obrońca mówienia Nie na rozdawanie zbroi jak cukierki

A saga dostaje 12 lvl a tak dostałby więcej gdyby nie te 2 malutkie błędy

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   Pon Sty 07, 2008 6:34 pm

Hmm jakby patrze na taki kieruneg to się z tobą zgadzam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Świątynia Aram   

Powrót do góry Go down

Świątynia Aram
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Świątynia centralna
» Świątynia Szatana [Podziemia]
» Egipt - tajemnicza świątynia pewnego mutanta.