Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mamy roczek :D

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Mamy roczek :D   Wto Sty 01, 2008 12:29 am

Z nieukrywaną przyjemnością oznajmiam, że incjatywa, którą niegdyś podjąłem, a która wyewoluowała do obecnej formy, pod postacią tego forum, ukończyła własnie pierwszy rok swojego istnienia.
Muszę szczerzę przyznać, że nie spodziewałem się, iż przyciągnie ona tak sporą grupę świetnych ludzi i że cokolwiek z tego będzie. Ku mojej niezmiernej uciesze okazuje się, że pomyliłem się. Bo tak po prawdzie, czego można było spodziewać się po słabo rozreklamowanym forum, na którym po pierwszych kilku tygodniach zarejstrowane były dwie osoby. A jednak udało się i oto rozpoczynamy drugi rok gry we wspólnym gronie.
Co pozostało nam po pierwszym roku działalności? No cóż, dwie ery gry (nie licząc pierwszej wersji forum - ktoś jeszcze pamięta adres www.cygnus.forus.pl?:D), nowe przyjaźnie, narodziny i śmierci naszych bohaterów, chwile zwątpienia i zastoju, z których zawsze podnosiliśmy się silniejsi i bardziej sprawni. Za to wszystko chciałbym wam podziękować, bo muszę szczerze przyznać, że jestem wzruszony, widząc jak radzi sobie nasz "mały" projekt.

Czas na specjalne podziękowania:
W pierwszej kolejności chciałbym podziękować Silverowi i Minimanowi, bez których pomocy forum nigdy nie wyszło by powijaków nędznego layoutu i braku systemu. Chłopaki, jesteście niezastąpieni i bez was nie dalibyśmy sobie rady.
Kolejną osobą, przed którą należy chylić czoła jest Rushifua. Człowiek stanowiący dla mnie przykład, jeśli chodzi o ciężką pracę dla osiągnięcia celu. I chociaż czasem nie rozumie mojego prymitywnego poczucia humoru, to i tak świetnie się z nim rozmawia i pracuje.
Kolejne dwie osoby, które chciałbym wymienić to Sakra i Saga. Ta pierwsza pojawiła się wśród nas względnie niedawno, ale już zdążyła poczynić wiele dobrego dla rozwoju forum, popisując się wieloma świetnymi pomysłami. Ten drugi to istny geniusz prozy, dzięki któremu możemy liczyć na fascynujące przygody i rozwój fabuły forum, do którego rozwoju aktywnie się nie raz przyłożył.
Specjalne podziękowania chciałbym złożyć Aylis z Saint Seiya Revolution. Mimo że już tu nie zagląda, to wielce mi pomogła w organizacji pierwszej wersji forum. Wielkie dzięki.
I jak mówią anglicy: "last but not least", chciałbym gorąco podziękować wszystkim użytkownikom, którzy towarzyszyli nam przez ten pierwszy rok, zarówno tym nowym jak i starym, tym którzy odeszli i tym, którzy trwają razem z nami. Dzięki wam czujemy, że nasza mała praca ma jakiś sens i daje nam radość. Chciałbym wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku w imieniu swoim i reszty Administratorów. Mam nadzieję, że doczekamy w tym gronie (liczymy na jego powiększeie :D) kolejnego roku funkcjonowania forum, a po nim kolejnych, i nie zaginiemy w przepastnych odmentach internetu.
Mam też nadzieję, że w końcu uda nam się spotakć i poznać osobiście, w końcu niektórzy z nas maja do tego okazję (np. ja i Sakra jesteśmy z Bydgoszczy, a Silver z Torunia, więc daleko do siebie nie mamy:D).
Tak czy inaczej życzę wam wszystkiego dobrego i oby nam się, jeszcze Polska nie zginęła!

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Wto Sty 01, 2008 2:33 am

Czytając to o godzinie 2:30 jeszcze po obejrzeniu ostatniego odcinka anime Wolf's Rain prawie bym się popłakał
Ale trza być mężczyzną no nie ? xD Dobra bo bez sensu tylko piszę a co najważniejsze powiem tyle że dobrze mieć takich towarzyszy jak wy budujący razem ze mną raj dla "Saint Seiowców" XD
Dzięki i możecie być pewnie że zawsze powstaniemy i będziemy trwać

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Wto Sty 01, 2008 3:13 am

Taa ..... cieszie się że mieliście udany sylwester :).Wesołego nowego roku.... .Cóś chciałem jeszcze dopisać ,ale nie wiem jaka by byłą reakcja więc se już daruję.Jeszcze raz Wesołęgo nowego roku ..... :/ (przybajmniej filmy z Brucem Lee troche mi chumr poprawiły)
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Wto Sty 01, 2008 3:34 am

Pięknie Nie będę dużo pisac bo mi odbija (już z plakatem z NFS:ProStreet gadałem xD) No ale trzeba pogratulowac Gratulacje, i udanego sylwka

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Wto Sty 01, 2008 11:03 am

dzieki Domon
i wam też szczęśliwego Nowego Roku

Alchemik, nie tylko ty oglądałeś filmy, choć u mnie robiliśmy to w kilka osób XD
nie ma to jak japońskie live action XD

Domon mnie mozna spotkac albo w bydzi, albo w wawie albo na konwentach, ale to ostatnie jest najlepsza opcja - gdyz zrzesza ludzi z wiekszej odleglosci, wiec jesli juz proponuje sie zmowic na jakis konwent BZZ sie pojawia na wielu i latwo nas rozpoznac - mamy wlasne identyfikatorki klanowe ktorych obowiazkiem jest wozenie na kony

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Wto Sty 01, 2008 6:13 pm

udanego szczesliwego nowego roku zycze wszystkim użytkownikom tego forum:D:D niech sie uklada wspolpraca jak najlepiej
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Wto Gru 23, 2008 9:01 pm

chciałbym na ten okres 3 dni odnowić temat ze względu na zbliżające się święta i nowy rok:).

to tak...krótki i zwięźle:D

chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom tego forum wesołych radosnych świąt bożego narodzenia pełno prezentów pod choinką i oczywiście udanej zabawy sylwestrowej:D

także dzięki za to że wytrzymaliście ze mną aż rok:DD-ale to tak na marginesie:D

jeszcze raz wesołych świąt wszystkim.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Sro Gru 24, 2008 7:15 am

Mamy już roczek :D? Suuuper więc w ramach świąt życzę Administracji pomyślnych lotów w szerzeniu uzależnienia od tego forum, kumatych użytkowników i niepadliwego serwera A dla użytkowników fabularnie mocnych przygód, pobłażliwych (da się bardziej :P?) Adminów i ogólnie Merry Xmas a potem już tylko szampańskiego sylwestra A co do konwentów to zarzucić jakimś na forum najpierw tak z pół roku wcześniej i można się pozbierać. Jedno forum na którym akurat administrowałem już zaliczyło spotkanie co prawda w nie za wielkim gronie ale może tutaj uda się zmobilizować więcej jak 30 % ludności Tego nam wszystkim życze w nadchodzące wielkimi krokami święta

OOC: Skubany karpiu nie uciekaj Głodny jestem
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Sro Gru 24, 2008 8:04 am

Loro, roczek to mieliśmy w zeszłym roku, tego Sylwestra stuknią nam 2 lata :D. A poza tym, to zdrowych wesołych wszystkim.

Powrót do góry Go down
wolek

Dołączył/a : 13/12/2008
Liczba postów : 74

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Sro Gru 24, 2008 9:44 am

Wesołych Świąt w gronie bliskich, udanego Sylwestra i jeszcze lepszego od bieżącego 2009 roku!

Powrót do góry Go down
Rumcii

Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Sro Gru 24, 2008 3:27 pm

Kochani
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Gru 25, 2008 11:03 am

GAMBEI!I wkońcu część mnie została na forum (ta bardziej pomocna) ^^

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Gru 25, 2008 11:43 am

Szalonych sutych i bogatych Świąt
Sadysty... moment, nie ta kartka

Hucznego i porąbanego Sylwestra
oraz dużo szczęścia w 2009, Nowym Roku

oby to forum świętowało w nim wspaniałe czasy i było dla was niezapomnianym trau.. sorry, czytam dopiski.. przeżyciem

XD

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Gru 25, 2008 12:33 pm

Sakra napisał:

Hucznego i porąbanego Sylwestra
oraz dużo szczęścia w 2009, Nowym Roku

Ale mam foszka za tego porąbanego

Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Gru 25, 2008 2:59 pm

Silver napisał:
Ale mam foszka za tego porąbanego
foszka to by Raini co najwyżej mogła mieć, a tobie nic do tego XD idź się tucz

Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Gru 25, 2008 3:27 pm

Sakra nie mów nam o tuczeniu bo ja już zaliczyłem celująco wczoraj zajęcia z tycia W spodnie się przestałem mieścić
Powrót do góry Go down
Xellos

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Gru 25, 2008 10:15 pm

to wyverne na ruszt skoro jest utuczona:D:D:D
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Pią Gru 26, 2008 11:27 pm

Ja wole morożonego kotka to słatki.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   Czw Sty 01, 2009 12:27 am

I oto, pośród huku fajerwerków, upojenia napojami różnymi i ludzi składających sobie nierealnych do spełnienia życzeń, mijają dwa lata funkcjonowania tego oto zacnego forum. Wchodzimy w trzeci rok działalności. Oby była lepsza, sprawniejsza i bardziej zgodna niż poprzednie. Tym razem nie dziękuję nikomu, bo wszyscy, którzy na to zasługują są w pełni świadomi swoich zasług i przepełnieni mniejszą lub większą dumą. Ja cieszę się bardzo. Nie spotkał nas los innych sezonowych pbf'ów i stwierdzę krótko: należymy do Polskiej czołówki, do tych którzy trwają, kiedy inni padają, trwamy pośród zalewu prostoty i tandety, pośród prób kopiowania nas, a także mimo pojawiania się nowych i oryginalnych for.
Szczęśliwego nowego roku 2009 i trzeciego roku istnienia pierwszego w Polsce i niewątpliwie najlepszego w tym kraju Saint Seiya RPG, życzy Domon Kasshu. Oby nam się.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mamy roczek :D   

Powrót do góry Go down

Mamy roczek :D
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gwen