Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mała akcja

Go down 
AutorWiadomość
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 7:45 pm

Ostatnio coraz więcej ludzi spamuje forum (-.-)... zatem bez ustalania niczego konkretnego ogłaszam akcję (uwaga, ten kto jest takim idiotom że nawet tego po angielsku nie zrozumie niech mnie unika) zatytułowaną " NO MORE FUCKING OFF-TOP " założenia są proste... posty uznane za offtopowe będą usuwane... jeśli ktoś tego nie zrozumie to sprawa się skomplikuje... albo dostanie bana na kilka godzin...albo odejmie mu się lvle i zabroni trenować, brać udziału w przygodach... albo zabije mu się postać... albo dostanie bana na zawsze...albo do kiedy będę miał dobry humor i go odbanuję... i żadne błaganie wielkodusznych Sakry Silvera i Maxa, nic nie da bo będę banował za każdym razem jak zobaczę że ban został zdjęty... teraz zabiorę się do pisania zasad dotyczących offtopu spamu i tego typu rzeczy... zapytajcie Silvera że mi się rzadko zbiera na pisanie czegoś...więc jak to napiszę to nie będzie zmiłuj... chyba że ktoś mi pokaże... no dobra..to już na gadu ;p
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:02 pm

Popieraam akcje !! Zabic Off-toperów ! xD

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:03 pm

To po co jest offtopic ?? -.-
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:11 pm

ciach(zawsze mi się to podobało na forach OGame)...zabije go normalnie ustrzelę, jak Sakre -.- ( sorki Sakruś moje słońce na tym forum, ale Tobie za tą wzmiankę o kosmosie też się należy )
Dziecino... offtop offtopem, jak se zrobisz temat "pocałuj mnie w dupe" i to będzie zabawa że dlaczego przedmówca ma Cię pocałować w dupe to może być taki offtop bo to zgodne z tematem poniekąt... tylko nie robić mi spamu w normalnych tematach,albo jakaś kłótnia w przedstaw się...Konri nawet chciał komuś w ryj dać...albo też w temacie własne ataki pisanie że postów nie pokazuje Wam... no bez jaj... kurde (było forum zażalenia to ktoś usunął -.-, ale zaraz się zrobi)...albo to w temacie Neo... jakieś bzdety bla bla że powodzenia bla bla...nawet nie czytałem tego gówna -.- ...

Btw Konri, Neo,Alch i Rutek są już u mnie na czarnej liście spamerów -.-
Alch za takie uwagi chyba Ci "buntoliz" wróci xDD

Ostatnio zmieniony przez dnia Pon Sty 07, 2008 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:17 pm

chyba nie kazdy na pocz musi tak wymiatac jak wy nieprawdaz?? odrazu kasujecie lub wpisujecie na jakies czarne listy. a nie mozna dac szansy? lub wytlumaczyc?
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:17 pm

Ta dobra na czarnej liście?
w takim razie już nie będe pomagał innym... OK!
Do akcji się przyłącze tylko słowem że nie będe po prostu pisał tego offtopu.

BTW. Mini Ja rozumiem, że jesteś Adminem, no ale kultura obowiązuje wszystkich, i to że wkurzasz się to nie znaczy, że możesz klnąć. Bo skoro Jako admin wymagasz, zeby użytkownicy przestrzegali norm kulturowych, no to sam też się powinieneś stosować.... To tak odemnie nawiasem.

VIP

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:28 pm

Neo : sprawa prosta... 96% użytkowników forum zaczyna od zrobienia postaci... Ty zacząłeś od pisania w tzw. oftopie... (jak się przyjżeć jest ok 30-40 użytkowników na forum, więc jesteś praktycznie jedyny), a co do czarnej listy...chodzi o offtop, że piszecie sobie w temacie pozdrowionka powodzonka i inne bzdety, albo to w domu Raka... widziałeś żeby ktoś pisał w którymś z domów? skoro nikt nie pisze, to chyba logiczne że nie wypada tam pisać..

Rutek :... Czy post
Cytat :
Alchemik mi też.... i potem musze znajdowac po omacku....
jest pomocą?... i czym napisałem że spamujesz pomagając innym? jak pomagasz innym to ok, mniej roboty dla adminów...

BTW ... Czy kiedykolwiek widziałeś, żebym upominał kogoś by się kulturalniej odnosił? chodźby to z tym daniem w ryj komuś tam przez Konriego... no cóż...jestem człowiekiem wiem jak to jest zdenerwować się... Ale skoro Tobie To przeszkadza... ok... nie ma problemu :P... Ouuu...czekaj... Sygna "Women User"... spoko... mam słabość do płci piękniej... więc coś poradzimy
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:37 pm

Mini ,Rutek przestańcie siekłucić jak 2 stare babcie na bazarku

http://pl.youtube.com/watch?v=vg986DmYgrM

Idźcie się na gg kłucić przecież w dziale pogaduszki numery gg podaliście swoje więc wytłumaczcie se to na gg.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:40 pm

Czy ja czegoś przed chwilą [color=red]CIACH[color] nie pisałem o spamie -_-**??
Po za tym -.- ... drogi kolego... pisałem już że mój błąd i to nie jest.... kurcze...kłótnia, JASNE?!
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 8:53 pm

dobra niech Ci bedzie poprawie sie. ale jakas tez uprzejmosc wstrone innych uzytkownikow tez musi byc prawda?? bo przez to mozna sie lepiej poznac a raczej postarac sie.
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 9:03 pm

Mini o co i u licha biega?
ze co? ze nie moge jako admin pisac w przedstawianiu sie i pomagac komus poprawic postac czy o co? niektore spamy - jesli np. nie sa w przygodzie badz w regulaminowych tematach badz w samym swiecie do odgrywania to ujda

i WON od mojego tematu wlasnych atakow!!!
skoro nie chce ci sie tam oceniac ich i pisac co o nich myslisz to sie odwal od spamu jaki tam panuje!
JA tam usuwam posty i ja pielegnuje i NIE CHCE tam twego nosa widziec jesli nie masz nawet ochoty OCENIAC tego co tam jest tylko przychodzisz i sie rzucasz na spam..
no i gdzie twoja odpowiedz na te zmiany jakie proboje wprowadzic w kosmosie i mechanice? no gdzie? Ru na forum nie bylo to rozumiem ze od niego znaku zycia nie mam, ale Domon i Silver juz wyrazili swe zdanie na ten temat a ty mi zamiast odpowiedziec sie rzucasz
i powiedz co ci we mnie nie pasuje teraz? ktory spam? ten ktory potem sam znika czy pomoc nowym uzytkownikom, czy zwykle pare zdan na zakonczenie przygody?

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 9:36 pm

Sakruniu kochane moje słońce... co Cię tak denerwuje? a co do tego Twojego topicku -.- czytam go jak coś jest nowego..ale nei wypowiadam się bo i tak 98% użytkowników ma nie w dupie... liczą się ze mną... ze 3 osoby...Silver, Domon... hmmm...i był jeszcze taki jeden...ale obecnie ma bana -.- .... odpowiedź do Twojego pomysłu z mechanice i kosmosie... co mogę rzec...masz w dupie co ja powiem i i tak to wporawdzisz... a Ty mi nie zawadzasz... jesteś jedną z niewielu osób z którymi lubię gadać.... i mniej więcej mnie lubią...

Po za tym... co za ludzie... nie rozumieją mnie tutaj ;/ chyba tylko Silver mnie zrozumiał... Sakra do jasnej cholery -.- i przeczytaj ostatnie 9 postów -.- czy to nie jest spam -.-?
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Mała akcja   Pon Sty 07, 2008 10:32 pm

Ja powiem tylko że miał rację bo jak widziałem coś takiego jak to domek raka hehe coś tam. Albo jak se w twoich atakach skoro teraz tak to powiedziałaś ;p (nie będę w takim razie komentował :P) piszą coś tam, że im nie wprowadza nowych postów to mnie trochę wkurzyło. Tak szczerze mówiąc to jest ładny burdel na forum po za tym nie ma po co się denerwować tylko zobaczyć ok było trochę spamu trudno póżniej tego nie zrobię i basta.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mała akcja   

Powrót do góry Go down

Mała akcja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1