Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Sro Cze 04, 2008 7:02 am

Silver pare osób pełnoletnich by sie znalazło a myśle że nie pare a troche więcej Więc tych młodszych by też mogli puścić bo wkońcu na taką grupę 'emerytów' można chyba liczyć Pani Sakro zorganizuj dziewczyny i imprezke
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Sob Lip 05, 2008 7:10 pm

Na imię mam Ula i jak już pisałam jestem z Warszawy, interesuje sie m&a od ponad 12 lat,tańczyłam kilka lat taniec towarzyski, jeżdże konno i na nartach.
A oto ja :

Powrót do góry Go down
Rumcii

Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Sob Lip 05, 2008 9:26 pm

To wyżej to ja

Ostatnio zmieniony przez Rumcii dnia Sro Mar 25, 2009 7:09 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 1:20 am

O lol pomocyyyy to ja jestem jedynym gościem z wawy?
GRRRRRRR!!!!!

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 8:54 am

Faaaaajna Ula
Powrót do góry Go down
Rumcii

Dołączył/a : 05/07/2008
Liczba postów : 270

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 12:03 pm

Alchemik nie jestes jedynym tu warszawiakiem . Ja i UFoo też z Wawy
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:13 pm

UFFFOOO A MÓWIŁĘŚ MI CO INNEGO ZAKATUJE!!!!!! XD

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
UFoo

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:17 pm

ehhehe kiedy ci mówiłem ?:P
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:19 pm

Chyba ze 2 miechy lol jakbyś mnie nie nabił w butelke to bym ci coś polecił skoro asg lubisz ^^

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:21 pm

hehhe poleciłeś... odwiedziłem ta twoja stronę. Bylem dzisiaj na strzelance z ludźmi z niej było chyba z 100 osób xD
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:25 pm

To pewnie wielkiego brzydkiego lamusa Starkiego poznałeś (taki cep co jak homo... wygląda w tym mundurku xD).ale otym to nagg bo znowu spamować zaczynam (Stop Alchemikowemu Spamowi xD)

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:28 pm

eheheh powiem ci szczerze ze było tyle ludzi ze go nie pamiętam xD

ostatni post już więcej nie pisze xDD
Powrót do góry Go down
Xellos

Dołączył/a : 15/11/2007
Liczba postów : 392

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 4:53 pm

alch.....zapomniales chybe tez o tym ze ja tez praktycznie z wwa.......wybaczam Ci to jedynie dlatego ze długo mnie tu nie było:P:PP
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Nie Lip 06, 2008 5:08 pm

praktycznie robić duuuża różnica ,ale mam tera toważystwo które mi może pomóc w planie WS

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Marqess

Dołączył/a : 09/11/2008
Liczba postów : 82

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Sob Gru 13, 2008 1:59 am

To nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Sob Sty 03, 2009 12:50 am

Mam na imię Dominik i za kilka dni będę miec 20 lat. Mieszkam w Krakowie. W czasie wolnym chodze do teatru, kina, koncerty, puby i hale pograc w piłkę ze znajomymi. Planuje poświęcic sześc lat swojego życia aby potem pracowac jako prawnik. Nie karany oraz nie posiadający potomstwa. W wieku 12 lat grałem w Wiśle Kraków lecz potem wysłali mnie na wypożyczenie do pobliskiej Skawiny. Tam grałem dwa lata aby potem zdobyc w III klasie gimnazjum vice-mistrzostwo małopolski w biegach przełajowych. Posiadam nie małego pecha do kobiet (czyt. w 9/10 poznanych okazuje sie młodymi matkami.)Jeśli będą jakieś innej pytania skierowane do mnie prosze pisac.

Ostatnio zmieniony przez Shura dnia Nie Sty 04, 2009 4:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   Sob Sty 03, 2009 7:58 am

Mam na imię Tomek i mam 15 lat. Interesuję się Anime & Fantasy (Sapkowski, Tolkien), oprócz tego słucham hard rocka i metalu, czasem nawet black albo death metalu, ulubione zespoły:
- Black Sabbath
- Metallica
- Deep Purple
- Pink Floyd.
Po za tym gram na gitarze elektrycznej.
Od 5 lat gram w tenisa ziemnego, interesuję się także Wrestlingiem, głównie walkami odbywającymi się w WWE lub SmackDown.
Moim ulubionym Klubem jest FC BARCELONA, po za tym jeszcze Widzew Łódź oraz STAL GŁOWNO.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D   

Powrót do góry Go down

Mała akacja , żeby się lepiej poznać:D
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Offtop w Offtopie