Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

[Z] Jałowa Wyspa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Wto Mar 18, 2008 1:42 pm

Plan w jego głowię zaczynał nabierać kształtu, a wojowników po jego stronie nie było mniej niż po stronie przewodnika. Zastanawiał się tylko jak wydostanie tamtych głupców, którzy dali się tak łatwo złapać w pułapkę.
- Wiec, jeśli wszyscy są gotowi to ruszajmy - rzucił Izaak machając ręką, że ruszają tą stroną.
- Tylko pamiętajcie kto będzie opóźniał wymarsz to go zostawię tutaj, a potem po niego wrócę - dodał przywódczym tonem lekko uśmiechając się do siebie, że zachowuję się trochę jak Dawny Mistrz.
Cała wyprawa potoczyła się dosyć gładko, bo po drodzę znaleźli wiele śladów, które pozwalały im zidentyfikować postacie, a także drogę gdzie wyruszyli. Po chwili zatrzymał wszystkich ręką chowając się na wzgórzem podgądali już obóz przeciwnego plemienia gdzie zostali uwięzieni inni Rycerze. Widać też było przewodnika, który widocznie nie siedział w klatce, a pomagał kobietom wypełnić swoje plany.
- Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na wykonanie jakiegoś sensownego planu to niech mówi - szepnął Izaak do reszty towarzyszy choć byli wystarczająco daleko, by ich nie słyszeli.

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Czw Mar 20, 2008 12:47 pm

Zmniejszył swój kosmos do minimum ,nasępnie wyjżał na chwilę,aby zobaczyć dokładnie teren.Wkońcu po długim namyśle coś powiedział szeptem:
-Polecałbym odwrócić uwagę tej niemytej bandy z owym przewodnikiem w sposób odciągnięcia ich jak najdalej od tamtych idiotów i próbować ich sklepać,a w międzyczasie ktoś by reszte uwolnił i zaatakował wroga od tyłu.Jednak jest pare dziur w tej startegii.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Czw Mar 20, 2008 1:43 pm

Zastanowił się chwilę. Czytał kilka książek opisujących wielkie i małe bitwy. Po chwili miał już gotowy plan.
- Twój pomysł jest dobry i należy go mądrze zastosować. Najlepiej zrobić tak. Większość grupy schowa się wśród drzew. Jedna, lub dwie osoby staną na widoku, a gdy tamci ruszą w pościg, skierują się do reszty grupy. Wy rozpoczniecie z nimi walkę, a ja w tym czasie zakradnę się do klatki i uwolnię tych biedaków. Potem wraz z nimi uderzymy na tyły wroga. Oczywiście tak jak mówiłeś Azraelu, taki plan ma wiele wad ale nie ma chyba innego sposobu.
Powrót do góry Go down
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pią Mar 21, 2008 7:57 pm

- Może i plan jest dobry...Ale amazonki to nie bezmyślne plemię barbarzyńców... Mogę się założyć że zostawią straż przy klatkach bo od początku będzie im wiadome to że przyszliśmy ich uwolnić.Dlatego ja radzę żeby wszyscy prócz mnie i mojego mistrza, Izzaka ruszyli od tyłu uwolnić pozostałych a my zajmiemy się amazonkami które nas zaatakują.Mam nadzieję że to wystarczy...
Po dość długim monologu oczekiwał na odpowiedź pozostałych...

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pią Mar 21, 2008 8:29 pm

Azrael słuchając dokłądnie tego co powiedział Sharaku od razu zabrał głos ponownie:
-Nie to nienajleprzy pomysł.Na pewno spodziewają się nas i ustawią silną straż.Ja proponuje żeby z drużyną odciągajaca uwage poszedł Kapitan ,lub ty gdyż tym ,którym uwage odciągniemy mogą być również silni.Więc do obu drużyn polecam przydzielić ciebie Sharaku ,lub Izaaka.
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pią Mar 21, 2008 8:38 pm

Włuchał się w slowa Azraela i po chwili zabrał głos ponownie
- Masz racje.Nie pomyślałem o tym.To ja mogę zostać i odwrócić uwagę amazonek.Kto idzie ze mną ?

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Czw Mar 27, 2008 10:12 am

Podczas ich rozmowy chłopak leżący w klatce ocknął się.Przez jakiś czas leżał jeszcze ale po chwili zaczął wstawać z wyraźnym trudem.Nie zważając na rozmawiające osoby przyklęknął przy dziewczynie sprawdzając przy tym czy żyje.Gdy wyczuł jej tętno jego twarz na chwilę rozpromieniała.Gdy podniósł się przemówił do trzech rozmawiających osób:
- Kim jesteście ? Czy możecie wytłumaczyć mi co się tutaj do cholery dzieje ?
Mówił do nich bardzo szybko.Tak ,że momentami można było go nie zrozumieć.Na dodatek miał z prawej strony spuchniętą twarz co jeszcze bardziej zniekształcało jego głos.

VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Czw Mar 27, 2008 3:31 pm

Neo który na początku był zajęty rozmową z Mysterym o planie ucieczki nie zwrócił uwagi na budzącego się chłopaka.Jednak gdy ten zaczął zadawać pytania wiele to zaciekawiło chłopaka i szybko udzielił mu odpowiedzi.
-Cicho siedź!!!.Wszystko zepsujesz!!.Jeżeli chcesz stąd wydostać się cało to mów szeptem.Jesteśmy rycerzami z Sanktuarium... ale jednak jak widzisz.... te zabójcze piękności i ten zdrajca wyrolowali nas.Dokładnie nie wiem czego mogą od nas chcieć lecz napewno nie będzie to nic miłego.Teraz z moim przyjacielem obmyślamy plan wydostania się stąd.To teraz twoja kolej.... kim jesteś i jak się znalazłeś na tej wyspie???
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pią Mar 28, 2008 11:05 pm

Popatrzył na chłopaka. Potem na Neo. Uciszył ich oboje gestem ręki.
- Obecnie jesteśmy wieźniami tych wyzwolonych kobitek... A co się dzieje? Tego nikt w tej klatce nie wie...
Obrócił się w stronę ich byłego przewodnika. Uśmiech zakwitł na twarzy.
Obrócił się spowrotem w stronę chłopaka z zapuchniętą twarzą.
- A może ty nam powiedz kim jesteś? I kim jest twoja towarzyszka? - Lodowate spojrzenie przewiercało chłopaka na wylot...

VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Sob Kwi 05, 2008 2:42 pm

OCC;ruszy się cos ta przygoda???
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Sob Kwi 05, 2008 4:48 pm

OOC: Postaram się aby było to jak najszybciej.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Nie Kwi 06, 2008 11:20 am

- Rycerzami Sanktuarium ? - zapytał ze zdziwieniem - Czyli jesteście jakąś organizacją wojskową.Ja mam na imię Alex a ta nie przytomna dziewczyna to Anastazja.Płynęliśmy sobie naszym jachtem gdy nagle zaczęła bardzo psuć się pogoda.Postanowiliśmy więc przeczekać to na tej wyspie.No a potem obudziłem się w tej klatce razem z wami.Ale skoro rząd wysłał do nas grupę specjalną to chyba damy rady się stąd wydostać.Chociaż patrząc na to jak narazie wam idzie to chyba nie jesteście jakąś jednostką elitarną.Więc co robimy ?

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Nie Kwi 06, 2008 7:03 pm

Popatrzył na chłopaka.
- Nie przybyłem tu na pomoc tobie. Nawet nie wiedzieliśmy, że tu jesteście. Wy się wydostajecie na własną ręke. Może gdzieś znajdziecie swój jacht. Chociaż wątpie patrząc na Ciebie. Aż dziw, że z taką gadaną znalazłeś sobie dziewczyne... widocznie leci na twoje pieniądze. Teraz racz się zamknąć myśle... - Spojrzał jeszcze raz w stronę starego przewodnika. A z chłopakiem definitywnie zakończył rozmowę.

VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Nie Kwi 06, 2008 8:09 pm

Neo przypatrywał się w milczeniu na rozmowę Mystergo z tajemniczym Alxem.Co prawda jego przyjaciel ma rację.Nie jesteśmy tu po to aby go uratować choć jego dziewczyna... niczego sobie jest.Ale nie czas na to.
Zwrócił się bardzo cicho do przyjaciela który najwyraźniej nad czymś myślał.
-Mystery... a jakby tak urzyć naszej zdolności... chodzi mi o iluzję.Może to by coś pomogło??.Chyba łatwiej będzie oszukać ich umysł niż je wszystkie pokonywać.Co ty na to??.To może być nasza jedyna deska ratunku albo ewntualnie jeszcze walka.Zastanów się.Mamy dobrze rozwinięte zdolności.To może zadziałać.Taki efekt zaskoczenia.
Następnie Neo ponownie ze złością popatrzył się na ich byłego przewodnika.To był naprawdę zły wybór aby z nim iść przez tę pieprzoną wyspę....
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pon Kwi 07, 2008 10:57 am

Widząc, że postacie w klatce lekko poruszają się popatrzył zamyślony lekko rozważając każde możliwe sytuacje, które niedługo mogą się wydarzyć.
- A więc Sharaku pójdzie z Azrealem, a reszta grupy pójdzie ze mną uwolnić resztę. Tylko ostrzegam, że to nie będzie proste zadanie, bo napewno ktoś tam na nas czeka. Pierwotnie plan polega na szybkiej akcji więc żadnej samowolki. Czyli zamrażam klatke wtedy pęka bez problemy, a wy pomagacie im uciec.
Co do odciągniecia amazonek to nie próbujcie zgrywać bohaterów, bo nie czas na to. A więc jazda..
- rzucił ostatnie słowa Izaak po czym szybko wstał rozlużniając wszystkie mięśnie był cały podekscytowany nową walką, bo dawno nie wydarzyło się nic ciekawego.

Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pon Kwi 07, 2008 2:57 pm

- No dobra to ruchy - uśmiechnął się i zaczął powoli się rozciągać.Po kilku minutach rozgrzewki dodał
- Ja już jestem gotowy.
Był zdeterminowany.Chciał jak najszybciej uwolnić swoich przyjaciół...

OOC : A co, stęskniłeś sie za mną ? xD

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pon Kwi 07, 2008 6:25 pm

-Ruszajmy zatem-Rzekł Azrael.Odczuwał cały czas niepokój.
-Nie będzie łatwo-pomyślał ,po czym pokierował swe kroki ku celowi.Wiedział iż Sharaku będzie w ich druzynie asem gdyż jest bardzo silny.W związku z tym w jego głowie zaczą rodzić się plan.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Pon Kwi 07, 2008 8:05 pm

Napiął wszystkie mięśnie i po chwili je rozluźnił. Uśmiechną się kącikiem ust. Zaczynało się to co lubił najbardziej, skradanie się i cicha akcja.
- Ruszajmy, im szybciej załatwimy tę sprawę tym lepiej.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Czw Kwi 10, 2008 4:07 pm

Widząc ,że rycerze nie mają ochoty z nim już gadać Alex zajął się swoimi sprawami.Podszedł do nieprzytomnej dziewczyny i szeptał jej coś na ucho.W samym obozie panował aż nie naturalny spokój.Kobiety zajmowały się jakimiś pracami a postać , do której rycerze czuli złość siedziała nadal przy ognisku jak gdyby na coś czekała.Jedna z kobiety przechodząc obok klatki rzekła:
- Wasz los jest już przesądzony.Reszta waszych przyjaciół zajmuje się pewnie teraz dalszą częścią misji.A wy....no cóż...oswajajcie się z myślą ,że ta wyspa będzie miejscem waszej śmierci.Nie liczcie jednak na szybką śmierć.Będziecie umierali tygodniami w męczarniach - gdy zakończyła wybuchła śmiechem i splunęła pod nogi rycerzy stojących w klatce.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Nie Kwi 13, 2008 12:11 pm

Patrzył na kobiete, która obiecywala im wolną śmierć.
- Wiesz ile kobiet już mi takie rzeczy obiecywało? Gdybym miał się każdą przejmować w wieku 20 lat był bym juz dawno siwy - zaczął się śmiać. Po tym jak kobieta spluneła popatrzył na nią z zaciekawieniem. - Na salony to bym Cię nie wziął... - usiadł spokojnie w klatce. Podłożył sobie płaszcz pod głowę i czekał na rozwój sytuacji.

VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Nie Kwi 13, 2008 12:24 pm

Neo popatrzył na kobietę która im groziła.Nie zrobiło to na nim zbytnio dużego wrażenia.Szczerze mówiąc to miał te wszystkie groźby głęboko w d****.
-Jeżeli myślisz że tak łatwo będziesz chcieć nas zabić to bardzo grubo się mylisz.Jeżeli jesteście takie sprytne to stoczmy pojedynki.My(Neo i Mystery) kontra dwie najlepsze wasze wojowniczki.Zwycięzca tego małego turnieju będzie mieć jedno życzenie.W naszym przypadku to będzie wolność nas i tych dwoje.Co wy na to??.
Ale myślę że chyba odmówicie dlatego iż nie ma uwas wystarczająco dobrych wojowniczek aby nas pokonać-dalej podpuszczał Neo.
No więc.... czekamy na waszą opdowiedź....
Następnie Neo usiadł i zaczął czekać z niecierpliwością na kobietę.
"Jeżeli przyjdzie nam zginąć to chociaż w walce...honorowo...."
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Wto Kwi 15, 2008 11:32 am

-"A więc ruszajmy" - skomentował do siebie Izaak.
Machnął reką na znak, że osoby, które idą z nim mają się udać troszkę niżej. Dał znak, że są przygotowani więc Azreal i Sharaku mogli zacząc działać i wykonać plan tak to zaplanowaliśmy. Cały czas się zastanawiał co zrobią potem, bo sam wie, że wśród tych wojowniczek podobno jest trójka Rycerzy Kobiet, a one zostały wybrane jako ziemskie wcielania wspaniałych bohaterek starożytnej Grecji. Z jednej strony był podniecony, a z drugiej bał się konfrontacji z takim przeciwnikiem, bo oprócz niego nie ma tutaj doświadczonych wojowników.
- Tak więc zaczynamy zabawe - bardziej szepnął do siebie Generał rozprostując leciutko kości.

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Wto Kwi 15, 2008 12:11 pm

Doszedł na zaplanowane miejsce.Widząć iż niedaleko są napastnicy zminimalizował swój kosmos , a potem zaczą rozglądać się za kryjówką.Spojżał na lewo ,to na prawo.Złapał się z brodę i zaczą się zastanawaić nad najodpowiedniejszym miejscem.Rozmyślał nad wgłębieniem niedaleko drzew jak i nad gęstymi krzekami z którymi nic praktycznie nie można zobaczyć.
Stwierdził iż krzaki będą najodpowiedniejsza i wgrzebał się w nie czekając na Sharaku aby możnabyło rozpocząć działanie.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Wto Kwi 15, 2008 6:54 pm

Szedł ostrożnie za generałem. Rozglądał się uważnie by nie zostali zaskoczeni przez wroga. Na skraju lasu schował się za drzewem i czekał na pozostałych. Wiele rzeczy mogło się nie udać, mimo to był dobrej myśli. Wierzył w swoje umiejętności i siłę towarzyszy. "Na pewno się uda".
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   Sro Kwi 23, 2008 3:05 pm

Kobieta już miała coś odpowiedzieć gdy za ramię chwyciła ją inna.Następnie wyszeptała jej coś do ucha i obydwie odeszły od klatki.Zmierzając ku ognisku.Przekazały coś zakapturzonej postaci.Ta tylko przez chwilę się rozejrzała wokół i wróciła do swojego beztroskiego siedzenia przy ogniska.Natomiast duża część kobiet zebrała się w grupie i nad czymś dyskutowały.
- Może byście coś zrobili - rzekł do rycerzy znów chłopak.
- Jestem za młody by tu umierać.Jeśli nie wrócę na czas to mój prawnik napewno dobierze się do majątku.Mam pomysł.Wy mnie stąd wyciągniecie a ja wam za to zapłacę.Może zatrudnię was nawet jako moich ochroniarzy.Wchodzicie w to rycerze czegoś tam ??
W czasie jak chłopak przedstawiał swoją propozycję rycerzom kobiety widocznie doszły do jakiegoś porozumienia.Rozeszły się w parach jak gdyby na obchód.Jedna z par kobiet robiąc obchód swojego terenu przystanęły na odpoczynek przy bardzo gęstych krzakach.Przyglądały im się przez jakiś.Jako ,że nic nie dostrzegły odeszły kilka kroków dalej.

PisanieTemat: Re: [Z] Jałowa Wyspa   

Powrót do góry Go down

[Z] Jałowa Wyspa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Wyspa Twarzy
» Wyspa Endor
» Bezludna Wyspa - Survival Time.
» Kronika rodu Tarth
» Most w Sligachan, wyspa Skye