Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Dom Sharaku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Dom Sharaku   Sob Sty 26, 2008 8:58 pm

Dom Rycerza Andromedy, stojący na uboczu miejsc przeznaczonych do treningu.Naokoło roznosi się łąka, zapach kwiatów unosi się w powietrzu.Za domem znajduje się mały ogródek w którym rosną kwiaty.Kawałek na wschód wznosi się mały sad, z pięknymi rozłożystymi drzewami jabłoni...

OOC : Jak coś to mam pozwolenie od Silvera

Ostatnio zmieniony przez dnia Sob Sty 26, 2008 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 6:29 pm

[...] Szli jakieś 15 minut.Po drodze cały czas gawędzili, czy to o pogodzie czy o pięknie natury.Dotarli przed dom Sharaku.Ich oczom ukazał się mały, niepozorny drewniany dom.
Z jeansowej kurtki wyciągnął klucze.Włożył do zamka i powoli przekręcił.Wszedł
- Jak dobrze być w domu ! - zakrzyknął wchodząc
Dom nie był zbyt obszerny.Znajdowało się w nim tylko pięć pomieszczeń.Kuchnia,jadalnia,łazienka,salon i sypialnia.Wszystko co do życia potrzebne.
- Siadaj na kanapie, zaraz przyniosę kawkę.
Uśmiechnął się i poszedł do kuchni.Otworzył szafkę i wyciągnął kawę.Podniósł czajnik i zaczął nalewac wody do środka
- Czuj się jak u siebie w domu ! - rzucił w stronę nowego znajomego.
Wstawił wodę i wsypał kawę do filiżanek...Czekał aż woda się zagotuje...

OOC : Proszę jakiegoś admina o usunięcie posta Sakry i Alchemika, wszystko już poprawione

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 6:39 pm

Zamknął za sobą drzwi, po czym wszedł do środka. Zrobił parę kroków bacznie obserwując cały dom.

-Ładnie tutaj.- powiedział po czym usiadł na kanapie. Złączył obie nogi nogi i ,,siedział jak sztywny". Wyglądał na troche zdenerwowanego zaistniałą sytuacją...

- Nie chciałbym sprawiać kłopotów. - powiedział niepewnie i dalej wpatrywał się w wspaniałe wnętrze domu Sharaku.
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 6:45 pm

Woda się zagotowała.Zalał kawę i przyniósł ją na stolik (który stał przed kanapą) i położył.Wrócił po cukier, łyżeczki i mleko.
- Chłopie, ja nie pamiętam kiedy tu ktoś był - powiedział drapiąc się w głowę - A jak narazie nic ciekawego się nie dzieje, więc możemy wypic kawę.I nie stresuj się tak, bo ci mózg eksploduje.
Przy ostatnich słowach wybuchł niepohamowanym śmiechem.
- No dobra poznajmy sie może troche lepiej.Chcesz zostac Rycerzem tak ?
Skrzynie zostawił w kuchni, narazie nie miał czasu się tym zając.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 6:52 pm

Wypił parę łyków gorącej kawy i odłożył filiżankę. Popatrzył na Sharaku i odpowiedział:

- Pewnie, że chce zostać Rycerzem tylko, że przedemną jeszcze długa droga. - ostatnie litery w ostatnich dwóch słowach dość długo ,, przeciągnął ''
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 7:17 pm

Wypił duży łyk kawy.
- Też kiedyś przez to przechodziłem.W sumie to nadal przechodzę.Wiesz...Życie rycerza nie jest usłane różami.Widziałem rzeczy których lepiej było nie widziec...Słyszałem rzeczy, których lepiej było nie słyszec... - odczekał chwilę - Jednak po długich treningach i zmaganiach ze swym losem zdobyłem upragnioną zbroję Andromedy.I tobie jakaś jest przeznaczona...
Z jego twarzy znikł uśmiech,a pojawiła się dośc smutna mina....Dopiero teraz wszystko sobie już poukładał.
"A gdzie do cholery jest Xellos ?" zastanowił się...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 7:30 pm

- Masz racje... Nie ma co stać w miejscu i użalać się nad sobą. Trzeba iść do przodu... Wkońcu po to są marzenia aby je spełniać...

Powiedziawszy te słowa zrobił kolejny łyk kawy. Uświadomił sobie, że nie tylko on ma cięzkie życie ale i rycerze, którzy kiedyś przez to przechodzili.
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 7:49 pm

- Mądre słowa.Jednak żeby miały sens, muszą byc poparte czynami - powiedział sztucznie uśmiechając się.
Wziął większy łyk kawy. Dalej martwił się o brata.Dawno go nie widział.Kawa rozpłyneła się w jego ustach.Potrzebował kofeiny.Mogło mu to troche pomóc...Dac trochę potrzebnej siły...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 7:58 pm

Wziął filiżanke i podszedł do okna. Za oknem rozciągała się barwna łąka cała w różnokolorowych kwiatach. Tu pare kolorowych fiołków, tam pare dzikich czerwonych róż. Chłopakowi zakręciła się łezka w oku gdy tak wpatrywał się w te kwiatki. Od razu przypomniała mu się jego matka... Chwile z nią spędzone... " Ciekawe co teraz porabiają w domu." - pomyślał poczym otarł łzy do rękawa, upił kolejny łyk kawy i usiadł na kanapie...
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 8:06 pm

Widząc zachowanie kolegi położył rękę na jego ramieniu.
- Życie Rycerza wymaga poświęceń...Zrozumiesz to w swoim czasie...
Połknął następny łyk kawy.Sączył ja wolno, wręcz w żółwim tępie...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 8:16 pm

- Przypomniała mi się ta skrzynia z twoją zbroją... Mógłbyś założyć na parę chwil... Chętnie zobaczyłbym zbroje Andromedy o której wspomniałeś.. - zapytał z ogromnym zaciekawieniem i nie mógł się już doczekać odpowiedzi Sharaku.
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 8:20 pm

Zastanowił się chwilę.Widząc zapał młodzieńca przytaknął głową i wszedł do kuchni.Po chwili do salonu przytaszczył skrzynie.Pociągnał za łańcuch i zaczął powoli zakładac zbroję.Gdy miał już całą na sobie powiedział
- No i tak właśnie wygląda zbroja Andromedy...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 8:25 pm

- Wspaniała... - rzekł widząc lśniącą zbroje Andromedy. Chłopak obszedł Sharaku dookoła... Przyglądał się każdej części zbroi.

- Już niemoge się doczekać kiedy to ja przywdzieje jakąś zbroję... - powiedział zafascynowany. Widać było, że chłopak się rozmarzył...
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 8:29 pm

Sciągnął zbroję.
- Już nie długo, nie długo - uśmiechnął się po czym zapytał - Trenujesz sam ? Czy może masz jakiegoś mistrza ?

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Nie Sty 27, 2008 8:34 pm

- Trenuje z mistrzem.- odpowiedział dumny chłopak - To on nauczył mnie wszystkiego co teraz potrafie... Gdyby nie on to myśle, że dziś by mnie tu nie było... To on nakłonił mnie abym zaczął trenować i stać się jednym z rycerzy...
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Pon Sty 28, 2008 9:05 pm

- Mogłem się tego domyślic - uśmiechnął się - Dobrze że masz szacunek dla swego mistrza, gorzej by było gdybyś go nie miał.
Dopił ostatni łyk kawy.Wstał i odniósł filirzanki do kuchni.
- Shinezerado, ja muszę teraz wyjśc w dośc ważnej sprawie.Jeśli chcesz to możesz tu zamieszkac.Zostań tutaj i obejrzyj dokładnie mieszkanie.Porozmawiamy jak wrócę.Jeśli jednak miałbyś jakąś sprawę - pogrzebał w kieszeni i wyciągnął zapasowe klucze - to tutaj masz zapasowe klucze, zamknij dom i oddasz mi je kiedyś przy okazji.Wiem że mogę ci zaufac, i mam nadzieję że mnie nie zawiedziesz - rzucił kluczami do chłopaka po czym wyszedł szybko z domu nie czekając na odpowiedź...Skierował się w stronę miasta...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Pon Sty 28, 2008 9:13 pm

- Dziekuję! - krzyknął z nadzieją, że rycerz Andromedy go usłyszał. Schował klucze do kieszeni, po czym porozglądał się jeszcze troszeczke po mieszkaniu. Po chwili podszedł do kanapy i rozłożył się na niej. " Pierwszy raz od chwili mojego przyjazdu leże w czymś wygodnym... " - pomyślał i odchrząknął parę razy, po czym zamknął oczy, z nadzieją, że zaśnie choć sam w to wątpił po takiej dawce koffeiny...
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Wto Sty 29, 2008 3:08 pm

[...] Dobiegł do domu.Z oczu dalej wylatywały rzęsiste łzy.Otworzył hukiem drzwi.Założył zbroję.Nie zwrócił nawet uwagi na leżącego przyjaciela.Wybiegł i z hukiem zamknął drzwi.Pomknął w stronę Miasta...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Wto Sty 29, 2008 3:26 pm

Otworzył gwałtownie oczy. Usłyszał huk zamykanych drzwi. Upewnił się czy aby napewno nikogo niema jeszcze w domu, po czym wział kartkę papieru i zaczął pisać.

" Drogi Sharaku. Niestety musze opuścić Grecje na pare dni... Wyruszam do ojczystej Japonii aby spotkać się ze swoim mistrzem, żeby pobrać od niego kolejne nauki. Klucze zostawiam na parapecie w kuchni... Nie martw się o mnie wróce niedługo. Obiecuje, że będe myślał o tobie...

Shinezerado"

Po napisaniu tych paru marnych zdań odłożył klucze na parapet, po czym wyszedł z domu z nadzieją, że Sharaku przeczyta list i nie będzie miał do niego żalu o to, że zostawił otwarte drzwi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Czw Sty 31, 2008 7:43 pm

(...)
Po paru dniach Shinezerado powrócił z Japoni. Pierwszym miejscem, do którego się udał był domek Sharaku. Podszedł do drzwi i zapukał w nie... Nikt nie otwierał, więc chłopak powtórzył czynność. Za drugim razem także nikt nie otworzył. Chwycił za klamkę, po czym otworzył drzwi... Drzwi były otwarte zupełnie jakby nikogo tu niebyło podczas jego nieobecności. Wszedł do środka zrobił parę kroków i pojawił się w pokoju. Zerknął na stół. Kartka z jego informacją leżała tak jak ją zostawił... " Czyli Sharaku nie powrócił do domu po jego nagłym wyjściu..." - uświadomił sobie chłopak, po czym zaczął martwić się o swego przyjaciela. Karteczke wział do ręki, zgniótł i wyrzucił. Jeszcze an chwile porozglądał się po domu, po czym wyszedł i postanowił porozglądać się po okolicy...
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   Pią Mar 28, 2008 9:51 pm

Po długich wędrówkach po okolicy zobaczył jakiś dom. Pomyślał, że bardzo chciałby wrócić do swojego, nie widział swoich rodziców od.... no już od bardzo dawna. Podszedł do chatki i zapukał parę razy w drzwi.
OOC: Chyba już Shinezerado tutaj nie gra.

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Sharaku   

Powrót do góry Go down

Dom Sharaku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1