Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

ATENY

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Bodzian

Dołączył/a : 18/10/2007
Liczba postów : 613

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 3:19 pm

[...]Wbiegł zdyszany do portu.Strażnicy chcieli go zatrzymac lecz ten odepchnął ich i przyspieszył.Ręcę miał z tyłu, tak jakby chciał wznieśc się w powietrze.
Z daleka zauważył grupkę Rycerzy.Przyspieszył jeszcze bardziej.Podbiegł do nich i zdyszany począł mówic.
- Mystery...Ahen...Azraelu...Domonie... Kt..Ktoś was śledzi...Iz..Izz... - począł mówic - Izzak...

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 4:18 pm

Azrael spojżał na żałosnego psa z brązu.Podszedł do niego i zapytał (OSCHLE):
-Gdzie on jest o ile wiesz ?Mam sprawe do niego.....
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 4:25 pm

Przestał dyszec.
- Niestety nie wiem gdzie on jest, wiem tylko że grozi wam niebezpieczeństwo...

Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 4:29 pm

Domon odwrócił się w stronę Rycerza Andromedy.
-Naszą misją jest walka w imię Ateny. - powiedział - A to oznacza, że ludziom takim jak my, zawsze coś lub ktoś zagraża. Dlatego walczymy.
Zamyślił się chwilę po czym dodał.
-Czyli koniec końców pan generał nie okazał się osobą godną zaufania...

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 4:39 pm

Dobrze ukryty opierał się o ścianę jednego z budynku jego uśmiech osiągnął zenit możliwości.
- A więc zrobił tak jak myślałem.. - powiedział do siebie po czym wybuchnął śmiechem.
- Ciekawe, ale nie powinienem się pokazywać teraz
choć mam ochotę rozpieprzyć tych rycerzy po kątach..
- dodał zaciskając pięść jego oczy przez chwilę znowu zmieniły na odcień czerwonego.
Rozluźniając rękę przekalkulował wszystkie wiadomości jakie zebrał na temat rycerzy z Sanktuarium i intensywnie myśląc zdał sobie sprawę, że najpierw musi jakoś ich zdekoncentrować zanim przejdzie do działania. Blisko miał do królestwa podwodnego, więc nie miał się o co martwić. Wychodząc z ukrycia miał zaciągnięty kaptur na głowie trzymając zamrożone powietrze na prawej ręcę szedł w stronę rycerzy.

Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 4:43 pm

Łańcuch z niepokojem poruszył się.
- Wróg ? - zapytał dziwnym głosem
"Mistrzu nie rób tego proszę cię" przez głowę przeszła mu myśl.
- Nie wiem czy to najlepszy pomysł ale...Wycofajcie się, to wam Wielki Mistrz powierzył zadanie.Musicie je wykonac za wszelką cenę.Ja postaram się go tutaj zatrzymac... A wy wycofajcie się na bezpieczną odległośc... - powiedział stanowczo do reszty...

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 5:09 pm

-Sharaku spokojnie.... odetchnij i opowiedz nam wszystko.Musimy się wszyscy zastanowić teraz a do tego potrzeba ciszy i spokoju.Jeżeli nasz kompan ma rację to wisi nad nami ogromne niebezpieczeństwo ze strony podmorskich generałów.....

-Mój pomysł jest taki.. niech najsilniejsi i najbardziej doświadczeni wojownicy znas dokonają jakiegoś wyboru wzwiazku ztą straszną sprawą.

Wtedy Neo popatrzył się pewnie na Domona i Azrela.

-Myślałem,że stosunki z ludźmi Posejdona są już bardzo dobre..... ale jednak może tak nie jest??
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 5:24 pm

Słysząc to co powiedział Sharaku Azrael skrzywił minę.Był w szoku po tym co usłyszał ,a co mówiłmu Ahen gdy prosił go o pomoc.
-A więc ten skurwysyn mistrz to zadanie wam zlecił-Rzekł niespokojnie.
-Nie jesteście warci zaufania wy bandu gównożernych gnid.Chcieliście mnie wykożystać mówiąc żę to dla dobra ludzi wy śmierdzące gówna.Psy mistrza.Nie liczcie na moją pomoc więcej niechonorowe suki na smyczy mistrza.-Mówiąc to Azrael ruszył przd siebie po czym znikł wśrud tłumu ludzi.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 5:30 pm

Widząc odejście Azrela naprawde przeszły go ciarki po plecach.Stawiał sobie wówczas pytanie:Czemu odszedł?Dlaczego tak się wściekł?

Na wszystkie te pytania jednak nie dostanie odpowiedzi.Czekają nas teraz poważne problemy bez niego.Ale jesteśmy do cholery rycerzami!! poradzimy sobie ze wszystkimi!-pomyślał Neo i nabrał odwagi
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 5:33 pm

W między czasie człu że coś ma się stać tym niechonorowym psom.Wskoczył na dach budynku i usiadł na nim wypatrujac z ukrycia co czeka te brudne kukiełki.Zmniejszajac cosmo do zera.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 6:01 pm

Domon spojrzał za Azraelem.
-Rozumiem, że tym samym rezygnujesz z nauki teleportacji! - krzyknął za nim, a jego wzrok przeniósł się na zbliżającą postac, która oniemal nie elksplodowała od znajomego kosmosu - Zadanie zadaniem, Rycerzu Andromedy, ale jeśli chcesz samemu stanąc na przeciw Izaaka, to jest to najbardziej lekkomyślna decyzja w twoim życiu...

Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 6:10 pm

- Wiem że zginę.Ale ja jestem jeden, a was jest trzech.Przekalkuluj sobie to.Lepiej żeby przeżyło trzech,niż gdybyśmy się wszyscy na niego rzucili i wszyscy zgineli...Proszę cię posłuchaj mnie...Zrób to dla mnie - powiedział zdecydowanie lecz delikatnie...
Był pewny tego co robi.
"Dla Ateny...Dla ludzkości" powtarzał sobie w głowie...

Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 6:31 pm

-Z tego nie będzie nic dobrego. - pomyślał Domon.
Przyglądał się zbliżającej się postaci. Nie trzeba było Łańcucha Andromedy, żeby wyczuc złe zamiary płynące od Izaaka.
-Zawiodłeś nas wszystkich, Generale. - powiedział raczej do siebie i zwrócił się do towarzyszy - Lepiej ruszajmy...

OOC: A ruszymy jak rutek wróci z ferii czy jakiegoś tam wyjazdu. Więc póki co ciężko będzie rozwiązac tą sytuację, chyba że mam go wziąc pod pachę i teleportowac z dala od tego całego majdanu :D.

Powrót do góry Go down
furman777

Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 7:18 pm

Do tej pory stał z boku, jednak musiał coś postanowić. Podszedł blizej Domona. Na twarzy miał wymalowane skupienie i powagę.

-Dobrze więc Domonie, masz rację. Powinniśmy się stąd wydostać.-połozył rękę na jego ramieniu chcą tym oznajmić ze całkowicie popiera pomysł przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 7:21 pm

Łańcuch utworzył przed nim coś w rodzaju muru.
- Pospieszcie się.Powodzenia przyjaciele - powiedział na pożegnanie.Wiedział że więcej ich nie zobaczy.
- Izzaku, zastanów się jeszcze czy to jest dobre wyjście... - powiedział spokojnie do swojego mistrza...

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 8:54 pm

Bez problemu zlokalizował rycerzy sanktuarium.Patrząc na rycerza andromedy gotowego do walki dostrzegł również zbliżającą się do niego postać.Narzucił na głowę kaptur swojej szaty chcąc stworzyć pewną sytuację.Następnie zaczął zmierzać w kierunku postaci i tak samo jak ona skupił w prawej dłoni lodową energię.Na jego twarzy cały czas widniał uśmiech.

OCC: Mam błogosławieństwo Silvera .
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 9:11 pm

Sytuacja stawała się coraz mniej pewna. Domon był już pewien, że nic nie odwiedzie Izaaka od tego, co miał zamiar zrobic.
-Rycerzu Andromedy... - powiedział - Jeśli twoim życzeniem jest zginąc... to wiedz, że czynisz to chroniąc sprawę Ateny.
Miał plan, jak wydostac z tego miejsca swoich towarzyszy, jednak jego realizacja była bardzo ryzykowna.
-Może uda mi się wyciągnąc nas z tego bagna... ale dotychczas robiłem to tylko sam, nie wiem, czy jestem w stanie uradzic was wszystkich... Zbliżcie się.
Poczekał aż trójka towarzyszy zbierze się wokół niego. Kiedy to uczynili skupił w sobie całą energię kosmiczną jaką dysponował. Skupił się na miejscu, do którego chciał dotrzec. Każda sekunda wydawała się wiecznością. W końcu, wydając krzyk bólu, wyzwolił całą energię.
W błysku światła z portu zniknęli Domon, Ahen, Mystery i Neo.

Pojawili się na wzgórzach, kilka kilometrów za miastem. Domon jeszcze przez chwilę słyszał dudniący w uszach pogłos własnego krzyku. Potem ogarnęła go ciemnośc i padł nieprzytomny na ziemię.

Ostatnio zmieniony przez dnia Wto Sty 29, 2008 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 9:15 pm

"Ateno miej ich w swojej opiece..." powiedział do siebie w głowie.
- Izzak, przestań...Proszę cię - powiedział stanowczo lecz delikatnie.Powoli zaczął zwiększac swój kosmos...

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 9:21 pm

Azrael wstał na nogi.Nagle padł na kolana i pojawił się błysk w jego głowie.Ujawnił mu się obraz rycerza ,który porusza się szybciej niż dźwięk.Wstał na nogi po czym odbił się od dachu budynku ,z jednego do drugiego ,ciągle trzymajać wyzerowany poziom kosmo.Odbiał się od budynków aż znikł kryjąc się gdzieś zapewne.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 9:24 pm

-Co... co... Co się stało??Gdzie Sharaku i Izaak??

Neo rozglądał się w każdą możliwą stronę.Widać był bardzo zaskoczony tą nagłą sytuacją.Po chwili zauważył leżącego na ziemii Domona...

-O kur....Domon...

Podbiegł do przyjaciela z wielkim zmartwieniem na twarzy.W pierwszej chwilii pomyślał,że jakiś cios może go dosięgnął ze strony generała psia mać...lecz po chwili dokładnie go zobaczył,sprawdził puls.

-Ehhh dzięki stokrotne Ateno!!!naszczęście tylko omdlał z wysiłku...
Uratował nas wszystkich jesteśmy Ci dozgonnie wdzięczni Domonie....
Powrót do góry Go down
furman777

Dołączył/a : 25/10/2007
Liczba postów : 444

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 9:58 pm

Ahen z początku lekko zdezorientowany szybko się ocknął i zaczął kalkulować. Wszystko wskazywało na to ze czas ucieka... To co słyszał jedynie w opowieściach i czytał w zwojach biblioteki Sanktuarium najprawdopodobniej nabierało kształtu...

-Domon myślisz ze święta wojna się zbliza?-nawet nie spojrzał na przyjaciela, powiedział to wpatrując się w miejsce, z którego przed chwilą się wydostali...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 10:21 pm

- Buhaha Zniknęli, ale mam nadzieję, że to coś ci uświadomiło Sharaku. Owszem chronić Atenę to jedno po za tym kto powiedział, że ja chcę ją zabić ? Lecz mój plan się sprawdził popatrz zostawili cię na pewną śmierć... Współczuję ci, bo zdradziłeś kogoś kto nigdy cię nie zostawił, a zaufałeś tym maminsynkom. - wypowiadał te słowa tak jak dawniej z tym samym uczuciem. Po krótkiej chwili cień padł na jego twarz, a zabójczy uśmiech znowu pojawił się na jego twarzy nie widzialny gołym okiem. Rozglądał się dookoła widząc osobę, która szła z nim ramię w ramię.
- Witam cię przyjacielu jak zawsze tajemniczy i wszechobecny tak naprawdę nie jestem pewien czy to ty, ale takiej brawury nie ma nikt inny po za mną.. - uśmiech znowu pojawił się na jego twarzy lecz już spokojny i radosny.

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: ATENY   Wto Sty 29, 2008 10:38 pm

Azrael wylądował na srodku rynku.Nagle poczuł że coś go sparalizowało.Pzzymrużył oczy po czym się ocknął.
-Nareszcie wyzwoliłęm się na chwilke.-Powiedział to całkowicie zmienionym tonem.Lepiej jak wróce tam skąd ten kretyn przylazł.Odbił się od ziemi w stronę ,z której poprzednio wracał.
Powrót do góry Go down
Bodzian

PisanieTemat: Re: ATENY   Sro Sty 30, 2008 3:06 pm

- Ty nie jesteś tym człowiekiem którego ja znam...Osobą która nauczyła mnie wszystkiego, osoba która pomogła mi w ciężkich chwilach...Nigdy by nie zrobiła czegoś takiego...To był człowiek prawy...Wzór do naśladowania... - mówił spokojnie - Gdybyś słyszał to ja ich poprosiłem żeby stąd uciekli...Sam powinieneś wiedziec dlaczego to zrobiłem...Nie rób tego prosze cie...
Czekał na reakcje przeciwnika...

Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: ATENY   Sro Sty 30, 2008 3:18 pm

- Jesteś słaby choć widziałem w tobie odrobinę talentu
- Myślałem, że rozumiesz co to znaczy rycerstwo
- Nie wiem czy wiesz, ale początkiem tego właśnie była przyjaźń - mówił to bardzo melancholicznie, a zarazem agresywnie.
- Czy ty myślisz, że ja bym cię zostawił jeśli byś powiedział "uciekaj" ? Musisz się jeszcze wiele nauczyć....
Szkoda, że mnie zdradziłeś, bo od następnego spotkania będziesz moim wrogiem.. I przekaż swoim kolegom wiadomość, że następnym razem jak ich spotkam to pozabijam - kończąc swoją przemowę odwrócił się w przeciwną stronę z powiewającą peleryną założył kaptur, który przykrył zabójcze spojrzenie.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: ATENY   

Powrót do góry Go down

ATENY
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next