Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Jezioro Łez

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Pon Mar 03, 2008 3:45 pm

Neo na wieść że nie mogą nic zrobić aby pomoć swemu przyjacielowi bardzo posmutniał.To jest jedna z najgorszych chwil jaka może spotkać rycerza.Bezradność wtedy gdy ktoś ważny jest w potrzebie.Ponadto czekanie i martwienie się nie jest chyba najlepszym pomyśłem."Kurde naprawdę nic nie można zrobić?.Przecież zawsze jest jakieś wyjście...."

Neo zaczął chodzić po pomieszczeniu z nerwów.Jakieś myśli krąrzyły mu po głowie.Wreście stanął i zwrócił się do towarzyszy którzy też byli jakby zdezorientowani tą cała sytuacją.
-Przyjaciele.... prześliszmy już tak wiele.... musimy coś zrobić.Jeżeli jest jakieś wyjście ztej sytuacji może powinniśmy zkorzystać zniego.Czy może nic nie będziemy robić i czekać tutaj jak jakieś "nieroby"??.NIe wiem.... nie mam pojęcia.Lecz musimy coś postanowić.....
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Pon Mar 03, 2008 4:25 pm

Pomału dochodził już do siebie. Stawał się bardziej obecny. Słuchał słów kobiety siedząc na tym jej łóżku. Miękkie nawet było... Pogładził dłonią po pościeli.
-Mieć nadzieję? To chyba możemy... Wszak tamten uważa się za wielkiego wojownika...
Popatrzył na nią gwałtownie, gdyż na pewno pamiętała te słowa. Pokiwał głową.
-Tak jak my.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Pon Mar 03, 2008 4:42 pm

Stał cicho pod ścianą. Męczyła go bezczynność. Wiedział że muszą coś zrobić, tylko co?
- Czy jest możliwość powroty do swojego ciała i powrotu tutaj, tym razem z ciałem? Bo jeżeli tak to wtedy mamy szanse pokonać te zjawy i będziemy mogli pomóc przyjacielowi. Powiedz czy to możliwe?!
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Pon Mar 03, 2008 6:20 pm

-Nie powiedziałaś nam czy nasz Przywódca zna droge. Jeśli jej nie zna moge go poprowadzić. Powiedz mi tylko jak i gdzie ma iść. Jeśli zna droge powiedz nam jak odzyskać ciała. Może i nie mamy teraz swoich fizycznych ciał ale jeśli to w czymś ma pomóc naszemu Przewodnikowi, moge go wesprzeć przenosząc swoje ciało astralne i w ten sposób mu towarzysząc, ostrzegać przed niebezpieczeństwami-powiedział w zamyśleniu Radamantis. Miał lekko przymknięte oczy, szeptał coś bardzo, bardzo cicho. Po chwili otworzył oczy i skierował swój wzrok w strone kobiety, oczekując natychmiastowej odpowiedzi. Podjął już decyzje co robić, czekał tylko na to co powie kobieta.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Czw Mar 06, 2008 10:32 am

W sali na chwilę nastała cisza , która została przerwana odgłosem otwieranych drzwi.Do komnaty weszedł mężczyzna, któremu chodzenie sprawiało wyraźną trudność.Gdy wszedł w oświetlone miejsce komnaty wyciągnął palec wskazujący w kierunku kobiety.Mimo tego, że nie było podmuchów powietrza jego karminowa szata lekko falowała.
- Teraz za wszystko mi zapłacisz suko !!!! - krzyknął po czym z jego palca wystrzelił czerwony promień, który trafił w kobietę a ta momentalnie osunęła się na ziemię.Mężczyzna zaczął się śmiać po czym po chwili sam upadł na podłoże.

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Czw Mar 06, 2008 11:09 am

Paolo doskoczył do kobiety, podniósł delikatnie na łóżko i sprawdził czy żyje.
- Błagam, nie umieraj, jeszcze jesteś potrzebna. ŻYJ!
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Czw Mar 06, 2008 3:19 pm

Neo na początku był bardzo zdziwiony pojawieniem się kolejnej postaci.Wszyscy jak i także chłopak byli zajęci rozmyślaniem co dalej.To wystarczyło aby stracić czujność.Tajemnicza postać zaatakowała kobietę która już wielokrotnie nam pomogła.
Paolo już szybko dobiegł do ofiary ataku.Neo nie długo się zastanawiał i szybko doleciał do tajemniczej postaci.Oczywiście tym razem zachował ostrożność.Skupił cosmos i przyjął pozycję obronną.Nie wiadomo jest czy ta postać zemdlała albo udaję.Trzeba być na wszelki wypadek ubezpieczonym.

Neo lekko się pochylił i sprawdził puls mężczyźnie.Okazało się iż jednak zemdlał z wysiłku.
Neo wstał i następnie szybko udał się do Paolo i kobiety.
-Nic znim nie jest.Zemdlał tylko.A jak się czuję nasza przyjaciółka?I właśnie co znim zrobimy jak się ocknie??
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Czw Mar 06, 2008 5:02 pm

-Miejcie litość, co to za miejsce!
Powstał oburzony z łóżka, gdy tylko wszystko się nieco rozjaśniło. Potoczyło się to bardzo, bardzo szybko, tak tez i jakiekolwiek reagowanie było wielce utrudnione. Podszedł z opuszczonymi bezradnie rękami do upadłego, potem znowu wrócił bezładnie do ranionej kobiety. Ech, w żaden sposób nie umiał leczyć, ani pojęcia nie miał jak tez inaczej mógłby jej pomóc.
-Zdaje się... Zdaje, że nie możemy tu już zostać.

Zerknął w stronę drzwi, przez które wszedł mężczyzna.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Czw Mar 06, 2008 7:02 pm

Radamantis spojrzał tylko na mężczyzne po czym wyszedł przez drzwi którymi wszedł. Musiał pomyśleć. Może ta droga pozwoli im wreszcie sie stąd wydostać. Jedno było pewne. Jeśli teraz ktoś mu stanie na drodze z pewnością go zabije.
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Sob Mar 08, 2008 12:09 pm

Nagle przed Radamantisem "wyrósł" nie wiadomo skąd ich przywódca w tej wyprawie.W dłoni trzymał coś jakgdyby dużych rozmiarów diament.Lekko uśmiechnął się do spectran po czym wszedł do sali.Widząc to co tam zastał jego zadowolenie prysnęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Najpierw swoje kroki skierował ku łóżku na którym leżała kobieta.Po chwili przebywania przy niej skierował się w stronę leżącego na podłodze Meren-Re.Po czym zaczął go kopać z całych sił w brzuch oraz głowę.Następnie podniósł go za szaty do pozycji stojącej.Mężczyzna był na wpół przytomny
- Teraz zrobisz najlepszą rzecz jaką zrobiłeś przez całe swoje marne istnienie.Uratuj ją albo zginiesz !!! Jeśli to zrobisz oddam ci kamień.Masz na to moje słowo.Słowo rycerza.
Mimo tego, że Meren-Re był na wpół przytomny dobrze rozumiał o co chodzi.Zaczął coś przez chwilę bełkotać.Nagle kobieta na łóżku odzyskała świadomość.
- Teraz oddaj mi kamień - rzekł z wyraźnym trudem Meren-Re.
- Oczywiście - odpowiedział po czym jednym szybkim ruchem skręcił mężczyźnie kark.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Sob Mar 08, 2008 3:41 pm

Neo jes tym wszystkim bardzo zaskoczony.Cała ta akcja toczy się w niewyobrażalnie szybkim tempie.Najpierw atak tego dziwnego mężczyzny a potem ponowne pojawienie się naszego przywódcy z tym artefaktem.Chłopak nie chce zadawać rzadnych już pytań.Wiedziałby jakby się to skończyło.
Przywódca sprytnie wykorzystał naiwność tego Maren-re....a następnie skręcił mu kark.
Widać na to że upiekł 2 pieczenie na jednym ogniu.Mamy kamień i kobieta odzyskała siły.
-Słuchajcie...-zaczął niepewnie Neo.Jak już mamy to po co przyszedliśmy to może już się ztąd ulotnimy???.Co wy na to??Chyba że jest jeszcze coś czego nie znaleźliśmy???
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Sob Mar 08, 2008 9:03 pm

Miał teraz poczucie, że cokolwiek by nie robili, jakiekolwiek słowa by nie były wypowiadane, wszystko to było na nic, byli tu zupełnie niepotrzebni. Zdał sobie z tego sprawę dokładnie, gdy zauwazył wyminiętego bez słowa sługę Hadesa. Założył ręce na piersi i czekał. Nic nie robiło już na nim za bardzo wrażenia. Błąkanie się po tych ruinach i korytarzach nie było już ani ciekawe ani pożyteczne. Słowa wypowiedziane przez Neo były całkiem do rzeczy. Kiwnął jeno glową...
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 9:58 am

Kamień został zwrócony kobiecie.Gdy otrzymała kamień wypowiedziała jakąś formułę po czym wszystkie dusze wyzbyły się cierpienia.Kobieta podziękowała wszystkim rycerzom po czym odesłała ich widma do ciał.

Koniec

OOC: Więc po pierwsze zakończenie niezbyt udane ale niech będzie.Muszę również przyznać co było pewnie zauważalne , że w pewnym momencie zgubiłem gdzieś może nie tyle pierwotny zamysł co gdzieś coś mi umknęło.Co do uczestników wyprawy to nie mam jakiś ogólnych zastrzeżeń no może poza tym , że pisaliście trochę zbyt mało zdecydowanie czyli wielerazy czekaliście na to aż MG pociągnie fabułę.Niby MG od tego jest ale ja lubię gdy MG musi dostosywywać się również do tego co piszą uczestnicy a nie że podążają za MG a w tej przygodzie w sumie tak to wyglądało ale biorę akurat winę za to na siebie ponieważ jak już pisałem w pewnym momencie gdzieś coś mi się rozmyło. Proszę jakiegoś Admina o wylevelowanie tej przygody.

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 10:51 am

OCC;przygoda ciekawa Saga przyznam.Wiele zwrotów akcji(już myśłałem ze nas zabijesz) i chyba pozatym to jest 1 nasza przygoda wiec mamy jeszcze takie błedy.Ale to się powinno zmienić:P

ja daje Sadze za przygodę 6/7lvl
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 5:11 pm

Też uważam przygode za udaną. Można było zauważyć tą ucieczke wątku ale ważne jest to że doskonale sobie z tym poradziłeś. Jeśli o mnie chodzi jestem zadowolony z tej przygody (co prawda mojej pierwszej)i czekam na kolejne które poprowadzisz
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 8:41 pm

OCC: przygoda ciekawa mimo zgubienia wątku wyszło ci bardzo zgrabnie. To moja pierwsza ukończona przygoda i szczerze mi się podobała. Szczególnie przypadł mi do gustu motyw z twoją postacią, tak że nie wiadomo było kto, kogo chce zabić.

Jestem za tym aby cię nagrodzić 6 levelami
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 8:53 pm

Ocene samej przygody pominę, wszak Saga to chodzący przykład dla innych graczy i Mistrzów Gry (mimo małego poślizgu przy zakończeniu :D).
Teraz najważniejsze, czyli oceny:

Vaisterion - 6
Loro1987 - 5
Neo - 5
Paolo Miraż - 4
Shinezerado, jako że już z nami nie gra, zostaje pominięty.

Moja ocena dla Sagi - 6

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do ocen, to niech pisze. Jeśli nikt nie zgłosi korekt, to jutro wieczorem (ok. 20:00), temat zostanie zamknięty, a poziomy rozdzielone.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 9:30 pm

ja nie mam rzadnych zastrzeżeń.Poziomy wporządku moim zdaniem i dla Sagi tez jak mówiłem albo 6/7lvl.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 10:18 pm

Brak zastrzeżeń.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Nie Mar 09, 2008 11:10 pm

Lekko, łatwo i przyjemnie i dziękuję:-)

No i jakie ja mogę mieć zastrzeżenia...
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Pon Mar 10, 2008 5:50 am

Brak zastrzeżeń
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   Pon Mar 10, 2008 8:15 pm

No dobrze, skoro nikt nie ma większych przeciwskazań, to zamykam temat i przydzielam następujące poziomy:

Vaisterion - 6
Loro1987 - 5
Neo - 5
Paolo Miraż - 4

Saga - 6

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Jezioro Łez   

Powrót do góry Go down

Jezioro Łez
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4