Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Złe czasy na północy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Paolo Miraż

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

PisanieTemat: Złe czasy na północy   Nie Mar 02, 2008 4:21 pm

Mroźne granice Asgardu. Człowiek w białym stroju stał u wejścia do wąwozu doglądając stada futrzanych zwierząt zjadających skąpą trawę przebijającą się przez śnieg. Do tego krajobrazu nie pasował podróżnik, który siedział na skale wypatrując ludzi mających mu pomóc w zadaniu. Wybrani zostali ludzie o dużych możliwościach Lecz nie znający do końca swoich możliwości. "Ciekawe czy się dobrze przygotowali na mrozy"
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 02, 2008 4:33 pm

Abdelaziz przedzierał się przez zaspy śniegu, drżąc z zimna i co chwila podciągając nosem. Wychował się w gorących klimatach i miejsce, w którym się znajdował opisał by jednym słowem: Piekło. Czuł niesamowitą dumę z faktu, że to wybrano go na reprezentanta Sanktuarium w tej wyprawie, jednak uczucie to zanikało, zastąpione przez przenikliwy mróz.
W oddali ujżał postać, stojącą u wejścia do wąwozu. Doczłapał sie do niej i drżącym głosem powiedział.
-Witaj. Nazywam się Abdelaziz i przybywam z Sanktuarium. Miałem tu spotkać przewodnika wyprawy. Czy to ty?

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 02, 2008 4:43 pm

Neo ciężko poruszał się przez te wszystkie zaspy śniegu.Co zakręt to dużo większe.Jest to jego pierwsza wizyta w Asgardzie.Nie sądził że może tutaj być aż tak zimno.Zabrał ze sobą tylko swój "wierny" szary płaszcz.Po drodze chłopak sobie myślał co tym razem może czakać nas.Jeżeli to jest w Asgardzie to napewno musi być niebezpieczne.

Wreście dotarł na jakiś pagórek z którego widać było 2 ludzi.Bije znich duże i znajome cosmo a szczególnie z jednego.Szybko tam Neo podszedł.

-Witajcie.Mam na imię Neo i bardzo jeste raz że mogę zwami uczestniczyć wtej wyprawie.

Po czym chłopak wyciągnął dłoń do każdego znich.W międzyczasie myślał sobie kto jeszcze tutaj może przybyć oraz jaki jest cel naszej misji."Ahh tak to jest to.... życie rycerza.Nieustająca wędrówka....."
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 02, 2008 7:48 pm

Radamantis już kiedyś podróżował przez te krainy więc nie dziwiło go zimno jakie tutaj panowało.Kiedy doszedł na miejsce zaskoczyła go znajoma twarz. Nie był do końca pewien skąd znał tego przybysza ale wydawało mu sie że już kiedyś sie spotkali jednak w tej chwili nie był pewien kiedy.
-Nazywam sie Radamantis. Jestem Zjawą z Podziemi. Miałem tutaj spotkać sie z Przewodnikiem...- powiedział po czym znów zaczął sie przyglądać jednej z osób.
Powrót do góry Go down
Jubei

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 9:13 am

Jubei czuł takie przeszywające zimno pierwszy raz. Pierwszy raz zobaczył również śnieg pokrywający tą krainę. Podążał dumnym lecz trochę nieśmiałym krokiem. Słyszał wiele opowieści o mroźnym Asgardzie jednak traktował je z przymrużeniem oka.

Dlaczego nie zabrałem swojego płaszcza - Pomyślał jednocześnie rozglądając się po okolicy.

Gdy już miał zrezygnować ujrzał jakąś postać. Jubei był ciekawską zjawą , więc postanowił sprawdzić kto to.

Może to moi kompani - Pomyślał poczym zaczął iść w jego stronę.

Gdy dotarł na miejsce przywitał się z każdym , a było ich czterech.

-Witajcie towarzysze zwą mnie Jubei. Jestem Zjawą z Podziemi. Wyznaczono mi to miejsce jako cel , więc przybywam.

Jednak szczególną uwagę Jubei'a przykuł jeden z nich. Wyczuwał że tak jak on była to zjawa jednak on nie przestawał patrzeć na niego.

-Kim jesteś i dlaczego mi się tak przyglądasz Zjawo.- Powiedział Jubei poczym spojrzał na niego.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 4:29 pm

- Witajcie, jesteśmy w komplecie więc mogę wam wyjaśnić dlaczego zostaliście tutaj zgromadzeni. Asgrd jest mroźną krainą która żywi się dzięki wioską posiadającym święte kamienie Odyna. Sprawiają one że śniegi topnieją, a plony są niezwykle obfite. Niestety, od jednej z większych wiosek w tej okolicy od jakiegoś czasu nie przychodzą wieści... ani dostawy. Musimy dotrzeć do wioski, dowiedzieć się co się stało i wyeliminować przyczynę. Macie jakieś pytania?
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 4:43 pm

-Hmmm Paolo wszystko wydaję się nadzywczaj prostę.... moim zdaniem nie potrzeba więcej pytań.Najlepiej będzie jak odrazu ruszymy.Słyszałem poniekąd że noce w Asgardzie są naprawde przejeb......
Więc będziemy musieli się szybko poruszać.Co wy na to???
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 5:09 pm

Abdelaziz siedział cicho próbując się ogrzać. Wyglądałao na to, że przynajmniej część rycerzy zgromadzonych na tę wyprawę zna się od jakiegoś czasu. Czuł się trochę nieswojo wśród nieznajomych i w tym nieprzyjaznym, przynajmniej dla niego, środowisku. Postanowił, że będzie lepiej nie wychylać się i podążać za tutejszym wojownikiem, który z pewnością znał okolicę jak własną kieszeń.
-Nie mam żadnych pytań. - powiedział - Jestem gotów ruszać w każdej chwili.

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 5:58 pm

-Nie widze potrzeby dalej tutaj stać zwłaszcza że nie wszyscy nawykli do tych mrozów a będzie gorzej kiedy się ściemni. Ruszamy?-zapytał Radamantis po czym podszedł do Zjawy
-Wydaje mi sie że to Ciebie widziałem podczas treningu. Starałeś sie dostać do Pałacu Hadesa i widze że Ci sie udało. Mam jednak dziwne uczucie że chyba kiedyś sie już poznaliśmy...-wyszeptał do Jubeia.
Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 7:12 pm

Jubei wiedział , że jeśli zostanie tu dłużej zamarznie. Przyzwyczajony był bowiem do dużo cieplejszych klimatów.

-Musimy ruszać w drogę. - Potwierdził pomysł kompanów. Po czym znów zaczął się przyglądać Zjawie.

-Również przypominam sobie kim jesteś. To ty wychodziłeś z Pałacu Hadesu. Jednak wydaje mi się , że znamy się już od dawna jednak nie mogę sobie przypomnieć skąd. - Powoli zdjął kaptur , który zakrywał jego oczy.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 7:58 pm

- Domyśliłem się że nie będziecie przygotowani na mrozy i pozwoliłem sobie przynieść trochę cieplejszych szat niż te które nosicie. Włóżcie bez marudzenia, bez tego zamarzniecie prędzej niż słońce zajdzie.
Rozdał każdemu płaszcz i grubą kurtkę
- Ruszajmy więc
Poczekał aż wszyscy się przebiorą i poprowadził ich wgłąb wąwozu.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 8:40 pm

Neo lekko się uśmiechnął w podzięce za ten drogocenny dar w tych warunkach.Kiedy załorzył ciepła kurtke ze skóry porządnego zwierzęcia odrazu poczuł ulgę.Można się wniej czuć jakby się było na 100 stopniowym upale.

Wreście wszyscy ruszyli.Teraz droga wydaje się dużo prostsza.Zobaczymy co znajdziemy kiedy dotrzemy na miejsce.Napewno będzie ciekawie."Hmm może uda mi się znaleźć jakiś jeden kamień Odyna heh taka mała pamiątka..."

Neo zwrócił się do Paolo z propozycją...
-Paolo może ja będe szedł z tyłu i ubezbieczał nas??Ty wtym czasie będziesz mógł bezproblemu przeprawdzić naszą grupkę przez te tereny.Co Ty na to kolego???
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Mar 03, 2008 11:58 pm

Abdelaziz z niemałą radością przyjął dar Asgardczyka. Kiedy założył szaty poczuł, że robi mu się cieplej, jednak ciągle odczówał zimno królujące w tym miejscu. Wzdrygnął się, ale nie narzekał. Spojrzał na pozostałych.
-Robicie tu dobre ubrania. - powiedział do przewodnika - Można tu u was zamarznąc.
Jego myśli ogarnęła nagła tęsknota za gorącą Grecją i ojczystą Algirią. Wiedział już, że Asgard nie jest miejscem, w którym chciałby spędzic resztę życia.

Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Wto Mar 04, 2008 6:17 pm

W oczekiwaniu na odpowiedź Radamantis'a Jubei przywdział ciepły płaszcz. Spoglądał jeszcze chwile na niego poczym ruszył za przewodnikiem.

-Chodź z nami Radamantis'ie - Powiedział po czym znów na niego spojrzał.

Wąwóz był cały oblodzony co sprawiało ,że Jubei'owi było coraz zimniej. Jednak nie myślał o tym. Cierpliwie czekał na odpowiedź Radamantis'a.
Myślał również co może go czekać w tych mroźnych krainach. Zatrzymał się na chwile aby popatrzeć na piękne rzeźbienia w lodzie.

-Kto mógł to zrobić - Pomyślał po czym znów ruszył za towarzyszami aby ich nie opóźniać.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sro Mar 05, 2008 6:14 am

Radamantis ruszył powoli za resztą. Otrzymany płaszcz schował, gdyż miał własny jeszcze z czasów gdy podróżował przez Asgard by dostać sie do Świątyni Posejdona. Nie był pewien skąd zna tą zjawe, ale wydawało mu sie że są sobie bardzo bardzo bliscy i ta myśl nie dawała mu spokoju. Jednak teraz musiał myśleć o tym po co tu przybył. Załatwić sprawe i wracać do podziemi...
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sro Mar 05, 2008 7:23 pm

Skiną Neo głową na znak zgody
- Ludzie żyjący od wieków w takich warunkach posiedli pewne umiejętności pozwalające im przeżyć. Przyspieszmy bo słońce nie będzie długo na niebie

Słońce już nie oświetlało wąwozu, lecz niebo było jeszcze błękitne gdy to się wydarzyło. Szliście rozglądając się za odpowiednim miejscem na postój, gdy lód na ścianach wybuchł, rozsadzony od zewnątrz. Śnieg i lód zasypał was po kolana. Z odsłoniętych jaskiń wyleciały sieci. Dzięki wyuczonej zręczności udało wam się uniknąć złapania. Gdy pozbieraliście się z ziemi z jam wyskoczyły zamaskowane postacie. Dziesięć osób was otoczyło, a jeden przemówił.
- Kim jesteście i czego szukacie na tych ziemiach!
Paolo powoli zmierzył go wzorkiem.
- Jesteśmy wysłannikami Asgardu, przepuśćcie nas, strażnicy drogi.
- My nie służymy już Odenowi, mamy teraz innego, potężniejszego pana w imię którego was teraz zabijemy. Ucieszy go taka ofiara. GIŃCIE ŚMIECIE!!!
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sro Mar 05, 2008 7:59 pm

-Jak mogliście zdradzić Odena??.Tylko idiocii i tchórze tak postępują.Jeżeli sądzicie że nas możecie zabic..... grubo się mylilście.Takie wykroczenie musi zostać ukarane.

Neo spojrzał na najbliższego z bandytów.Skupił lekko swój cosmos i wypuścił dość sporą kulę energii która leciała z bardzo dużą prędkością.
-Zobaczymy czy to odparujesz Ty psie!!!

(Atak energią kosmiczną 30MP i 75obrażen)
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sro Mar 05, 2008 10:10 pm

Abdelaziz z niepokojem przyglądał się napastnikom. Nie był jeszcze zbyt silnym rycerzem, jednak nie zamierzał unikać walki. Z drugiej strony nie miał wielkiego wyboru. Wrogowie nie wyglądali na osobników, z którymi można negocjować.
Chłopak sięgnął do tylnej kieszeni, gdzie zwykł trzymać swoje karty. Instynktownie wyciągnął jedną z nich.
-Król monet. - powiedział Abdelaziz patrząc na kartę - Twój umysł jest ogarnięty egoizmem i ślepym pragnieniem siły. Chyba nie mamy wyjścia.
Stał przez chwilę, chcąc sprawdzić reakcję tego, który przemówił. Potem bez słowa zaatakował.

(Szybki atak - 15 dmg)

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sob Mar 08, 2008 7:39 am

Radamantis sie nie odzywał. Po prostu błyskawicznie skoncentrował swój kosmos i wyładował go w najblizszego wroga

(atak cosmo 30 mp - 39dmg)
Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sob Mar 08, 2008 8:55 am

Widząc , że walka rozpoczęła się na dobre Jubei napiął mięśnie i z całej siły uderzył najbliższego przeciwnika.

(Średni atak Siłowy - 15dmg)
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 09, 2008 11:11 am

Po ataku drużyny dwóch przeciwników leżało na ziemi, a dwóch lewo stało na nogach. Reszta strażników, przerażona powskakiwała do jaskiń gdzie zniknęła w plątaninie korytarzy. Przewodnik podszedł do jednego z pozostałych strażników.
- Komu teraz służycie psy? Gadaj, a oszczędzę ci cierpienia.
- Naj... najpotężniejszy z bogów jest nam teraz panem. Jego imię brzmi Loki, a ty wkrótce umrzesz na stole ofiarnym, jak i każdy kto za tobą pójdzie
- Nie sądzę - odpowiedział Paolo i skręcił mu kark
- Ruszajmy szybko. Oby w wiosce nie stało się najgorsze.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 09, 2008 11:47 am

-Tak Paolo nie ma sensu dalej tracić czasu na takich beznadziejnych przeciwników.Ale to wszystko jednak jest bardzo niepokojące.Musismy szybko się tam dostać.Jak myślisz ile jeszcze godzin nam to zejdzie?
Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 09, 2008 12:00 pm

Jubei odetchnął. Szybkim krokiem ruszył za Paol'em. Myślał nad tym co czeka ich na miejscu.

-Paolo wiesz co może nas czekać w wiosce.- Powiedział Jubei poczym spojrzał w góre.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 09, 2008 12:07 pm

Abdelaziz ruszył za towarzyszami, bardzo zadowolony z faktu, że udało mu się wyjść bez uszczerbku ze swojej pierwszej walki. Mimo to starał się zachować czujność, w końcu cały czas był na obcym terenie.
-To była tylko przednia straż. - powiedział raczej do siebie - Następni przeciwnicy będą z pewnością silniejsi.
Był raczej spokojny. Zaufanie, jakie pokładali w ich przewodniku towarzysze podróży, zaczęło się udzielać i jemu.

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Mar 09, 2008 5:14 pm

Radamantis długo myslał nad słowami strażnika. Wiedział że gdzieś już słyszał to imie... Loki nie był zbyt popularnym bóstwem. Jako że niewiele o nim wiedział zapytał:
-A kim wlaściwie jest ten Loki? Niewiele o nim słyszałem ale to zrozumiałe jeśli sie spędza większość czasu na trenigach w piekle
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   

Powrót do góry Go down

Złe czasy na północy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lucjusz Malfoy