Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Złe czasy na północy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sob Kwi 19, 2008 9:36 pm

Na drodze stał im ostatni z żołnierzy, ten który wcześniej spanikował i chciał opuścić towarzyszy. Wiedział, że musi go pokonać, jednak nie chciał go zabijać. Widok Neo łamiącego kark drugiemu nieszczęśnikowi nieco go znismaczył, nie spodziewał sie po nim takiej zajadłości.

-Jeteśmy Rycerzami, nie rzeźnikami. - powiedział bardziej do siebie niż do towarzyszy - Powinniśmy zapenić przeciwnikowi godną śmierć, a nie ukręcanie łba jak jakiemuś zwierzęciu...

Skupił swój kosmos. Wiedział, że za chwilę zabije człowieka, jednak nie chciał robić tego w tak bestalski sposób, jak jego towarzysz. Purpurowa aura otoczyła jego ciało, by wystrzelić po chwili w kierunku wrogiego wojownika.

(Atak kosmosem - 48 dmg)

Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Sob Kwi 19, 2008 11:41 pm

Ostatni żołnierz padł martwy na ziemię. Po chwili w miejscu gdzie wcześniej zniknął Paolo rozbłysło światło. Na ziemi leżał Paolo powoli zbierający się z ziemi, Spojrzał na rycerzy nieprzytomnym wzrokiem, wybełkotał coś niezrozumiałego i padł na ziemię. Powoli podeszliście do niego. Paolo otworzył oczy i mruknął "Przepraszam" i zemdlał. Od strony bramy rozległy się odgłosy rogów, zbierani byli inni żołnierze. Czas was gonił więc po chwilowej naradzie wzięliście Paola i szybko wyruszyliście w las. Długo błądziliście po lasach północy unikając pościgu. Wieczorem prześladowcy zawrócili, mieliście więc czas odpocząć. Wieczorem Paolo odzyskał przytomność i sprawność umysłu. Nie atakował i nie rzucał się. Powoli zaczął opowiadać.
- Pamiętam ucztę, po tym jak wypiłem pół pucharu płynu straciłem nad sobą panowanie. Widziałem co się dzieje wokół ale nie miałem wpływu na swoje czyny. W czasie walki nie chciałem was atakować ale to robiłem, nie wiem dlaczego. Dopiero twój atak Neo przywrócił mi panowanie nad sobą. Twój atak opierał się na kosmosie, prawda? To właśnie to co mnie orzeźwiło. O tym co mnie spotkało później wolę wam nie opowiadać, piekło to jednak straszna rzecz.
Uśmiechnął się krzywo. Popatrzył w niebo pełne gwiazd.
- Odpocznijmy, jutro czeka nas długa droga. Wracamy do wioski.
Noc minęła spokojnie, podróż do wioski również. Ugoszczono was najlepiej jak mogli to zrobić biedni wieśniacy. Po włożeniu kamienia na miejsce temperatura powoli zaczęła się podnosić. Na ziemiach wokół wioski wkrótce zaczęła się przebijać trawa. Jednak zła wiadomość nadeszła po południu. W stronę wioski zmierzali uzbrojeni słudzy Hrabiego. Szybko uzgodniono plan działania. Wysłano młodego chłopca do kontyngentu wojsk Asgardu stacjonującego w pobliżu, reszta ludzi zaczęła gorączkowo przygotowywać się na najgorsze. Zabarykadowano domy, a ludzie schronili się w małej świątyni Odyna. Przed wejściem stał kapłan trzymając w rękach pozostałe dwa kamienie.
- Zatrzymajcie ich jak długo możecie. Resztę zostawcie mi. Odyn nie zapomina bowiem o swoich dzieciach.
Walka trwała długo i po mimo pokonania wielu ludzi, przeciwników nie brakowało. W pewnym momencie od strony kapłana rozległ się dźwięk eksplozji i białe światło powaliło wielu wrogów. Jeden z kamieni padł na ziemię. Wtedy z tłumu przeciwników wyszedł kapłan Lokiego. Z dziecinną łatwością zablokował ataki Paola i Nea. Wtedy jednak rozległ się kolejny huk i promień światła padł na kapłana zabijając go na miejscu. Drugi kamień padł na ziemię. Wróg zaczął uciekać w panice. Kilka godzin później przyszli żołnierze Asgardu. Dowódca wysłuchał opowieści rycerzy i posłał swoich ludzi na poszukiwania. W dwa dni powrócili wszyscy porwani z wioski. Życie tych ludzi zaczynało się od nowa. Po kilku dniach, gdy większość sług Lokiego została wyłapana opuściliście wioskę. Rozstanie nastąpiło w tym samym miejscu gdzie się spotkaliście. Ciszę jaka nastąpiła przerwał Paolo.
- Dziękuję wam za pomoc, nie zapomnę tego co zrobiliście dla tego kraju. Mam nadzieje że spotkamy się w lepszych czasach.

OCC: Proszę graczy o napisanie po ostatnim poście i kończymy.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 7:29 am

Radamantis był zadowolony że mógł pomóc. Kolejna przygoda pozwoliła mu rozwinąć swoje umiejętności oraz troche bardziej przygotowała go do pracy w grupie. Wkońcu był samotnikiem. Zwrócił kamień który chronił w ostatnich chwilach po czym uścisnął dłoń Paolo i powoli ruszył w strone zachodzącego słońca. Po chwili teleportował sie gdzieś i nikt z obecnych później już nie widział tej Zjawy
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 10:12 am

-Zawsze do usług. - powiedział Abdelaziz - Jeśli kiedyś będziecie jeszcze potrzebować pomocy, to walcie do mnie śmiało.

Uścisnął dłoń Paola i reszty towarzyszy. Kult Lokiego nie stanowił już zagrożenia i spokój ponownie zagościł w tych okolicach. Zadowolony, że mógł w jakiś sposób przysłużyć się tej krainie, odwrócił się i ruszył w stronę Sanktuarium. Roga z pewnością będzie długa i ciężka, ale pżynajmniej z każdym kilometrem będzie robiło się cieplej.

Powrót do góry Go down
Jubei

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 10:22 am

Jubei odetchnął z ulgą. Wszystko było już w porządku. Oddał jeden z kamieni.

-To był dobry trening. Dobrze mi się z wami pracowało. Może kiedyś to powtórzymy ?? - Zapytał poczym pożegnał się z każdym i wszedł w głąb lasu.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 11:50 am

Neo tylko pokiwał głową gdy Paolo zapytał się czy jego Fale Hadesa opierały się na cosmosie.Następnie go przeprosił gdyż nie chciał mu tego uczynić ale to był jedyny sposób aby chłopak wrócił do siebie.Taka wycieczka do piekła...naprawdę musi być to coś strasznego.Potem już tylko z górki.Wygrana wojna i ocalenie tej wioski.Neo czuł że wypełnił swój obowiązek.Teraz jednak czas na powrót.Abdel i Neo do Świątyni a Jubei i Radamantis do Hadesu.Paolo musiał zostać.Neo podał rękę przyjacielowi na znak szacunki i przyjaźni jakie darzył Asgardczyka.
-To dozobaczenia...napewno niedługo znów się wszyscy spotkamy...a może tym razem w rycerskich zbrojach??.Nasze umiejętności znacznie się podniosły.Czas jednak pokaże.....dozobaczenia jeszcze raz....
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 12:00 pm

Paolo pożegnał się ze wszystkimi. Schował dwa wygasłe kamienie. Patrząc za odchodzącymi powiedział cicho pod nosem.
- Do zobaczenia w lepszych czasach.
Odwrócił się i odszedł w stronę stolicy. Pozostało jeszcze wiele do zrobienia, z tym jednak sobie poradzi...

KONIEC

OCC: Dziękuję wszystkim za szybkie zakończenie przygody, miło się z wami grało. Proszę również któregoś admina o ocenę.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 12:33 pm

Przygoda fajna i ciekawa.Pod końcówke szybko się grało.Paolo fajnie to poprowadził.Jego ocena odemnie to 5-6 lvl.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 2:03 pm

Zgadzam się z przedmówcą. Należy sie w pełni zasłużone 6 poziomów dla MG.

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 2:57 pm

To samo wg mnie :). Pomimo pewnego zastoju w pewnym momencie(ale był to zastój chyba na całym forum więc go nie licze :P) przygoda szybko mknęła ku finałowi. Zasłużone 6
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 5:35 pm

więc jakie lvl końcowe??
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 5:58 pm

to nam musi powiedzieć admin, który nie brał udziału w przygodzie :D.

Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 6:07 pm

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Od siebie powiem że grało mi się z wami miło i wg. mnie zasłużyliście wszyscy na 5 - 6 lvl.
Powrót do góry Go down
Jubei

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Nie Kwi 20, 2008 7:26 pm

Ja tez powiem , że dobrze mi się z wami pracowalo Paolo spisałeś się bardzo dobrze
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 6:42 pm

Przygoda Fajna w pełni selektywna.
No więc oceniamy.
Zaczne może od MG.
Paolo - 6/7 lvl - Było drobne opóźnienie z relacji uczestników. Ale i tak nieźle prowadziłeś, chyba czas żebyś się wziął za zaawansowane. - uczestnicy zdecydują ile lvl dostanie Paolo
Domon - 5 lvl - Żadnych heroicznych czynów, dobrze wszedłeś w swoją role, poprawne pisanie.
Jubei - 5 lvl - Również jak Domon dobrze odgrywałeś. troche z tego co czytałem masz problem ze znakami interpunkcyjnymi po przy pytaniach stawiasz kropki ale darujemy. Szedłeś za grupą nie wyrywałeś się i dlatego 5 lvl.
Loro - 4 lvl - Dlaczego? Bo Loro się teleportował nie odejmując sobie nic w statystykach i do tego zrobił błąd, który dobił, na zdolności teleportacja (1) teleportował ze sobą Neo. I za to 4 lvl.
Neo - 4 lvl - wszystko okey ale mało się wczówasz, poprostu piszesz mechanicznie. Wszedzie twoja postać tak samo okazuje emocje. Oceniam Ciebie tak, ponieważ masz tu najwyższy lvl i coś za tym powinno iść. Nadto pozwoliłeś się teleportować Lorowi, co nie powinno mieć miejsca ani nie powinno się udać. Ja zawsze przeglądam zdolności partnerów, żeby móc zaprzeczyć i nie zgodzić się w przygodzie na ewentualne absurdy. Dlatego taka ocena.

Wszystko ok? Jakieś obiekcje, pytania?

VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 6:49 pm

Ja się zgadzam. Ode mnie dla Paola 6 poziomów.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 6:59 pm

Też się zgadzam odemnie Paolo 6lvl
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 6:59 pm

Rutek gwoli wyjaśnienia... Za każdy teleport odejmowałem sobie 10mp jak to jest zapisane w odpowiednim miejscu. A co do teleportu z Neo to pisałem że jest to trudne i może przekraczać moje możliwości dlatego pozostawiłem to do oceny MG. Szkoda że za to właśnie zostałem pokarany...
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 7:02 pm

Nie powinnieneś dawać takiego wyboru MG jako, że wiesz, że nie dasz rady bo tak i już to po cholere próbujesz?
Po za tym, każdy teleport na poziomie (1) kosztuje 100MP nie 10.... - to również jest zapisane w odpowiednim miejscu.
Nie zostałęś pokarany tylko obiektywnie Oceniony.

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 7:06 pm

Pardon.... moje niedopatrzenie.... Spojrzałem na telekineze na koszt mp.... A możesz mi powiedzieć skąd ja niby mam wiedzieć że nie moge sie TP z kimś? Z tego co widze.... to nic takiego nie pisze.... Dlatego pozostawiłem to MG bo jakby na to nie patrzeć jest tu dłużej niż ja.... A pokarany zostałem za decyzje MG.... A jeśli nawet by liczyć te pare teleportów.... To i tak MP by mi jeszcze zostało....
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 7:09 pm

wszystko jest napisane. Możesz się teleportowac z kimś dopiero od TP (2).

Jeszcze jakieś pytania?

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 7:18 pm

LoRo1987 napisał:
Neo zasugerował to samo o czym sam myślał jednak będzie sie musiał mocno skupić aby przesieść kogoś ze sobą.
powiedział Radamantis gdyż pewnien był że nie tylko trudność teleportacji wzrośnie ale także i czas przygotowania

Zasugerowałem tutaj że wzrasta stopień trudności... Więc to raczej MG ponosi wine za niemożliwe... Wkońcu od tego jest... żeby znać mechanike gry...
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 7:46 pm

Dobra Loro daj już spokój.Nie warto się kłócić praktycznie o nic.Dostaliśmy o jeden poziom mniej i tyle:P nic się przecież nie stało.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 7:57 pm

Neo tu nie chodzi o poziomy tylko o to że nazywanie mnie oszustem uważam za obraźliwe(a za takie coś uważam opinie że nie odpisywałem sobie cosmo)
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   Pon Kwi 21, 2008 8:01 pm

Faktem jest że na to zezwoliłem i tu zawaliłem bo nie sprawdziłem możliwości Lora. Mój błąd, pardon. Żałuje i tak dalej. Faktem jest że powinienem to sprawdzić, więc jeżeli trzeba to sam poniosę konsekwencje w postaci utraty lvl. Mam ich w końcu dużo i jeden mniej mi nie zaszkodzi, a raczej nauczy na przyszłość bym sprawdzał umiejętności graczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Złe czasy na północy   

Powrót do góry Go down

Złe czasy na północy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lucjusz Malfoy