Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi. 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Port w Egipcie

Go down 
AutorWiadomość
Silver
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

PisanieTemat: Port w Egipcie   Wto Mar 18, 2008 1:32 pm

Po długiej podróży znaleźli się w upalnym klimacie gdzie wszystko otaczało piasek razem z osobami noszącymi turbany. Budynki nie były raczej wysokie a język był bardzo dziwny mało zrozumiały dla obcokrajowców. W oddali było widać Wielki Statek dobijający do portu, by uzupełnić ładunek i odpocząć od takiej długiej podróży.
- Dobiliśmy do brzegu!! - krzyknęli marynarze, kiedy łódź stanęła przy brzegu i jednocześnie dając znać wszystkim.
Izaak stał przy wyjściu z statku obserwując wszystko dookoła, a także szukając w tłumie jednego z Marynarzy Posejdona, który miał dołączyć się do nich w wyprawie. Powoli wszystko zaczynało mu wychodzić co niezmiernie go cieszyło, a także liczba towarzyszy gdzie będzie miał jakieś pole manewru. Miał tylko nadzieję, że zdążą na czas i dowiedzą się czegoś ciekawego o misji jaką mają wykonać Rycerze Sanktuarium. Statek znowu był centrum krzyków i hałasów dochodzących z pokładu gdzie wszyscy pracowali nad uzupełnieniem zapasów, a także zbieraniu informacji na temat tamtych krain. Słysząc te całe hałasy nie musiał iść po Rycerza Asgardu, bo wiedział, że raczej sam przyjdzie słysząc to wszystko co się dzieje. Więc czekał na Marynarza Posejdona, który miał przybyć i również na Młodzieńca aż wyjdzie z kajuty.

_________________

Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Wto Mar 18, 2008 2:14 pm

Wyjrzał przez okienko kajuty, lecz to było zbyt małe by rozeznać się w szczegółach. Wyszedł z kabiny i udał się na pokład. Pierwsze co go uderzyło to niesamowity upał. Poluźnił wiązania szat, by ograniczyć pocenie się. Po chwili dostrzegł generała wpatrzonego w brzeg. Podszedł do niego i oparł się o burtę.
- Mało świata znam ale to mi bardziej na Egipt wygląda niż na Stambuł. Czemu więc tutaj przypłynęliśmy?
W jego głosie było słychać ciekawość. Starannie lustrował brzeg chcąc dojrzeć to coś, za czym, lub na co, patrzył generał.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Wto Mar 18, 2008 5:01 pm

Remus zbliżał się do portu. Szedł szybko, nerwowo rozglądając się dookoła. Mimo, iż było gorąco miał na sobie długi fioletowy płaszcz. Jasne, gęste włosy lśniły w słońcu. W końcu dotarł do generała, z którym był umówiony.
- Witam. Przepraszam za spóźnienie, ale pamięć człowieka jest zawodna. Jestem już gotowy do drogi. - powiedział Remus
Nie znał jeszcze zbytnio generała, ale czuł, że szybko znajdą wspólny język, gdyż razem służą Posejdonowi - władcy mórz i oceanów. Spojrzał też z ciekawością na osobę stojącą obok generała. Widział już go w komnacie Posejdona. Posłał mu ciepły uśmiech i spojrzał na generała.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Sro Mar 19, 2008 6:11 pm

Widząc obie osoby na, które czekał w końcu się uspokoił i od razu zamierzał przejść do konkretów. Przywitał się tylko uściskiem ręki z przybyłym Marynarzem Posejdona pokazując mu ręką by wszedł na statek.
- To jest mój Towarzysz z Asgardu, więc poznajcie się.. - powiedział Izaak drapiąc się po głowie.
- Co do naszego krótkiego postoju to widzisz na co czekaliśmy Rycerzu, ale to nie jedyny powód, bo nasze zapasy były na wykończeniu, a do tej wyprawy musimy być przygotowani. Mam też nadzieję na uzyskanie jakichś informacji w tej krainie. - tłumaczył im bardzo dokładnie, każdy szczegół planu by potem nie było nieprzyjemnych nieścisłości.

Podczas całej rozmowy przybiegł do nich posłaniec mając w ręku pergamin, który zawierał wszelkie informacje potrzebne dla Generała. Dziękując mu za wykonaną robotę odesłał go szybko na statek by pomógł reszcie załogi.
- Niedługo będziemy wypływać, więc jeśli macie jakieś pytania to chodźmy do kabiny Kapitańskiej.. - mówił to bardzo cicho gdyż wiedział, że ściany mogą mieć uszy, a ostrożności nigdy za wiele. Przygotowania w między czasie były na ukończeniu, a dziwny kosmos cały czas towarzyszył załodze. Jeden z marynarzy objawiał się niezwykłym spokojem, który dodawał mu więcej tajemniczości. Jego twarz była przykryta jedwabnym kapturem co wydawało się dziwne jak na prostego majtka pokładowego.

_________________

Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Sro Mar 19, 2008 8:25 pm

- Paolo jestem.
Zwrócił się do przybyłego i uściskał jego dłoń. Wysłuchał spokojnie słów generała. Zauważył dziwnego majtka, postanowił jednak go nie prowokować, przynajmniej na razie. Cicho rzekł do rycerzy Posejdona.
- Ten marynarz z zasłoniętą twarzą, kojarzysz go? Jeżeli nie to wyznacz kogoś by go obserwował.
Dodał normalnym głosem.
- Chodźmy już do ciebie bo się ugotować można w tym upale.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Sro Mar 19, 2008 8:42 pm

Podał dłoń towarzyszowi z Asgardu.
- Jestem Remus. Marynarz Posejdona. Miło cię poznać, Paolo.
Nie dziwił się, że dla przybysza z Asgardu jest tutaj za gorąco, ponieważ on sam odczuwał potężny upał. Spojrzał podejrzanie, lecz dyskretnie na marynarza, o którym mówił Paolo.
- Również uważam, że powinniśmy wejść do środka. Być może jest tam trochę zimniej - powiedział z nutką nadziei w głosie. Otarł spocone czoło i zdjął fioletowy, długi płaszcz.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Sro Mar 19, 2008 8:53 pm

Gdy weszli do środka uchylił szeroko okna z nadzieją lekkiego przewiewu położył butelkę wody na stole razem z pergaminem na którym była mapa razem z zaznaczonymi punktami.
- Jak widać jest parę miejsc gdzie możemy szukać Rycerzy Sanktuarium, więc możemy oczekiwać ciężkiej roboty. - wypowiadał się bardzo szybko z nutą dyktatorską jak przystało na prawdziwego kapitana i stratega ważnej misji.
W czasie konwersacji dokładnie pokazywał poszczególne punkty, a także omawiał krótkie plany w czasie zagrożenia lub niespodziewanej walki. Podczas rozmowy nagle wszedł jeden z majtków informując ich, że wypływają właśnie do Stambułu.
- Aha, jeśli niepokojicie się o jednego z majtków to nie ma obaw jest po naszej stronie.. Tylko prosiłbym o zachowanie wszelkich podejrzeń z daleka, bo to cenny sprzymierzeniec.. - mówił trochę tajemniczo pomagając sobie rękami, by nie wywołać żadnej paniki lub czegoś innego.

_________________

Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Czw Mar 20, 2008 9:18 am

Poczuł ulgę, gdy weszli do środka. Generał przemówił, a Remus pomyślał, że idealnie nadaje się na kapitana statku.
Po kilku chwilach spojrzał z niesmakiem na wchodzącego majtka, który poinformował ich, że wypływają właśnie do Stambułu.
Kiwnął głową do generała, dając znak, że wszystko doskonale zrozumiał.
Remus rozejrzał się nieprzytomnym wzrokiem po pomieszczeniu. Jeszcze nigdy nie był na prawdziwym statku. Było jednak za gorąco, by tym wszystkim się cieszyć. Odetchnął głęboko i spojrzał to na towarzysza z Asgardu, to na generała.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Czw Mar 20, 2008 1:31 pm

Spokojnie i dokładnie analizował informacje. Chciał zapamiętać jak najwięcej. Poczekał aż majtek wyjdzie i powiedział.
- To od czego zaczniemy poszukiwania? Nie ma sensu się chyba rozdzielać. Co o tym sądzisz?
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Pią Mar 21, 2008 4:11 pm

Cały czas był pogrążony w myślach przez chwilę nawet wyglądał jakby nie był w tym miejscu. Gdy w końcu oprzytomniał spojrzał na Asgardczyka drapiąc się po głowie.
- Powinniśmy zacząć od jakiejś tawerny albo baru w którym mogli być, a najpewniej tam mają też cenne informacje.. - analizował informacje i powoli tłumaczył chłopakowi co po kolei mają zamiar zrobić. Podtrzymując swój podbrudek prawą ręką myślał jeszcze nad czymś, a potem odwrócił w stronę Marynarza.
- Jak dotrzemy na brzeg prosiłbym ciebie o odnalezienie jednej osoby, która też jest związana z Posejdonem choć na to nie wygląda a może nam bardzo pomóc.. - powiedział do Remusa obarczając go pewnym zadaniem. Po skończeniu swoich wypowiedzi podszedł do niego poklepał go po ramieniu, a następnie skierował się do okna.
- Z tego co widzę jesteśmy na miejscu, więc szykujcie się, bo mamy wiele roboty do wykonania - rzucił Izaak z uśmiechem na twarzy gdyż siedzenie na statku zaczynało go już nudzić, a miał ochotę rozprostować trochę nogi.

_________________

Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   Pią Mar 21, 2008 5:13 pm

Przysłuchiwał się uważnie rozmowie prowadzonej przez Paolo i generała. Rzucił okiem na pogrążonego w myślach kapitana.
Zaskoczył go fakt, że generał zwrócił się do niego.
- Oczywiście, zrobię co w mojej mocy. - orzekł Remus.
Poczuł ciepły dotyk na swym ramieniu. Tak jak Izaak spojrzał w okno.
Rozejrzał się i przegarnął włosy. Podzielił zdanie generała. Mieli jeszcze dużo zrobienia, jak sądził kapitan. Spojrzał z uśmiechem na Asgardyczka. Potem wbił wzrok w podłogę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Port w Egipcie   

Powrót do góry Go down
 
Port w Egipcie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Biały Port
» Port turystyczny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: