Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Arabskie Noce

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pią Kwi 18, 2008 9:33 pm

Grupa prowadzona przez Abdela i jego mistrza dotarła do dość obszernego skweru w środku miasta. W jego centrum wznosił sie niewielki, acz starannie wykonany i niezwykle zadbany, budynek. Odcinał się on zdecydowanie na tle szarych lepianek i małych, wąskich kamieniczek.

-No to jesteśmy na miejscu. - powiedział Nur - Zapraszam do środka.

Widać było, że oczekiwano na ich przybycie. Bardzo szybko pojawił się przy nich, odziany na zachodnią modłę, lokaj, który poprowaził ich do okrągłej sali, w której, za marmurowym stołem, zasiadała trójka staruszków. Nim ktokolwiek zdołał coś powiedzieć, jeden z nich odezwał się skrzekliwym głosem.

-Nie udzielamy obcym żadnych informacji!

Na skroni Nura pojawiła się pulsująca żyła. Abdelaziz aż za dobrze znał ten widok, nigdy nie zwiastował nic dobrego. Mężczyzna jednak powiedział całkiem spokojnie.

-To ta ich durna tradycja. Nigdy nie dopuszczą obcych do informacji, nawet jeśli mają zapłacić za to najwyższą cenę. - po chwili zwrócił się do Starszyzny - Jestem En Sabah Nur i przybywam na wyraźną prośbę waszego przywódcy, Rycerza Wielbłąda! Nie wszyscy tutaj są obcy. - wskazał na Abdela - On jest waszej krwi!

Staruszkowie ze skwaszoną miną musieli przyznać mu rację. W końcu jeden zaskrzeczał.

-Niech już będzie... Możecie zapytać, ale tylko po jednym pytaniu i nie obiecujemy odpowiedzi.

-A co ci po mojej pomocy, obcy? - zapytała Mysterego kobieta - I niby jakie to korzyści mogę mieć z pomocy tobie?

Zmierzyła go chłodnym spojrzeniem. Wyglądała na bardzo zmęczoną życiem w tych nieprzyjaznych warunkach. Stała i czekała na intratną propozycję, ze strony nieznajomego.

Tymczasem, całkiem niedaleko, reszta grupy, która pozostała na ulicach ciągle rozważała swoje opcje. Ozymandis siedział na niskim murku, przysłuchując się pomysłom Rycerzy ze średnim zainteresowaniem.

OOC: Kolejka wygląda tak, że grupa z ulicy opisuje swoje działania i jedna z osób znajdujących się budynku Rady zadaje pytanie. W pierwszej kolejce będzie to Nika. Potem pisze ja i zaczyna się kolejna kolejka.

Powrót do góry Go down
Al

Dołączył/a : 25/05/2007
Liczba postów : 1365

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pią Kwi 18, 2008 9:36 pm

Złapał się za głowę widząc reakcje Mysterego i słuchając reszty.Nikt kompletnie nie zrozumiał co powiedział.Rozbolała go głowa z powodu tego iż nikt z tej bandy nie słucha uważnie.Usiadł na pobliskiej ławce ponownie trzymając się za głowę.Cały czas zastanawiał się czy ktoś w tej druzynie ma troche oleju w głowie i czyste uszy.
-Oby w to zadanie nie byli zamieszani piaskowi rycerze......

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pią Kwi 18, 2008 10:02 pm

W momencie kiedy kobieta zapytała się co może uzyskać dzięki pomocy wiedział, że dobrze trafił.
Spojrzał na nią przenikliwie
- Potrzebuje informacji na temat tutejszych plag, które nawiedzają to miasto. Skąd, dlaczego, kto i kiedy. Jednym słowem wszystko... - Uśmiechnął się - Podejrzewam, że pieniądze Cię nie interesują, ani Whiskas dla kota... Mogę zaproponować dwie rzeczy. Pierwsza, zapewne masz jakiś wrogów...mogę Ci pomóc w ich zniknięciu... lub dla takiej kobiety jak ty mam lepszą propozycję. Kiedy już z towarzyszami uwolnimy miasto od plag, powiem waszemu przywódcy albo na forum miasta, że to własnie dzięki tobie zostali ocaleni z kłopotów. Ludzka wdzięczność w takiej kwestii jest dość duża. Potrzebuje tylko informacji...

Admin

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Sob Kwi 19, 2008 8:35 am

Remus obdarzył Seuru chłodnym spojrzeniem. Odwrócił się, podszedł i zniknął. Po chwili napotkał starca, który wyglądał przyzwoicie.
- Proszę mnie wysłuchać, dobry człowieku - rzekł Remus. - Jestem tu by rozwikłać zagadkę dotyczącą tych katastrof i nieszczęść jakie spadły na to miasto. Będę niezmiernie wdzięczny jeśli otrzymam wskazówki. Potrzebny będzie każdy, nawet najmniejszy szczegół. Czy mógłby pan wyjawić na ten temat kilka tajemnic jakie kryje to miasto?
Remus patrzył na starca i wiedział, że nie ma tu czego szukać, mimo to czekał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Jubei

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 334

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Sob Kwi 19, 2008 10:07 am

Jubei miał ze sobą trochę pieniędzy.

''Może tak uda mi się wyciagnąć od kogoś troche informacji.''-Pomyślał.

Przeszedł w głąb miasta i zobaczył jakiegos staruszka , który wyglądał na bardzo biednego. Podszedł bliżej i zapytał:

-Witaj starcze. Twoja sytuacja nie wygląda za dobrze. Mam ty trochę srebrników dla ciebie. Powiedz mi tylko co wiesz o tych plagach , a będą twoje. - czekał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Nie Kwi 20, 2008 7:01 pm

Naomi przyglądała się starszyzny, po czym na chwilę spojrzała na towarzyszy. Wracając wzrokiem do trzech osób, gdy jeden z nich skończył mówić, dziewczyna zadała pytanie jako pierwsza:
- Powiedziano nam, że w mieście dzieją się dziwne kataklizmy. Możecie nam powiedzieć od kiedy mają miejsca takie wydarzenia?
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Kwi 21, 2008 7:01 am

Starsi pogwarzyli chwilę między sobą, jakby ustalając ostateczną wersję tego, co chcieli powiedzieć. W końcu dziadek siedzący w środku przemówił.

-Na dobrą sprawę, wszystko zaczęło się 2 miesiące temu. Wtedy też po raz pierwszy pojawiła się szarańcza. Nie trwało to zbyt długo, zniszczenie naszych pól zajęło im kilka nocy. Potem już potoczyło się samo...

Staruszek zamilkł i wraz resztą rady zaczął wpatrywać sie w Yashę, dając mu do zrozumienia, że nadeszła jego kolej na zadanie pytania.

Staruszek popatrzył na Jubeia mętnymi oczami. Przyglądał się mu, by po chwili wybuchnąć piskliwym śmiechem, który natychmiast przerodził się w suchy kaszel.

-Chłopczyku. - powiedział - Schowaj swoje pieniążki. Na co one komu, skoro nie ma czego za nie kupić.

Odszedł zanosząc się nerwowym śmiechem.

Kobieta spojrzała na Mysteryego wzrokiem pełnym niedowierzania. Po chwili prychnęła krótko i odchodząc rzuciła.

-Obiecanki cacanki synku. Ludzie to niewdzięcznicy, szybko zapomną o słowach obcego. I nie jestem jakimś tempym nomadzkim żołdakiem, żeby można mnie było skusić takimi wizjami.

Staruszek spojrzał na Remusa i wyszczeżył w uśmiechu swoje bezzębne usta.

-A co tu dużo gadać, cholerna plaga szczurów i innego gówna nawiedziło to... "miasto". Roi się od tego cholerstwa i w miescie i pod nim. Chcesz ubić sąsiada, to nie bierzesz noża, tylko wrzucasz go do kanałów i dajesz najeść sie ścierwu...

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Kwi 21, 2008 6:41 pm

Siedział na ławce rozglądajac się po otoczeniu.Wstał i otrzepał tyłek z kurzu.Spojrzał na lewo i na prawo.Obejżał się za siebie i ujżał żebraka siedzącegona ziemi ,który prosił o grosz na jedzenie i ubrania.POdszedł do niego i schylił się przed nim ,wyciągną garść złotych monet i wrzucił ją biedakowi do miseczki rzecząc:
-Najjedz się i odziej po czym odszedł od niego.Przechodząc uliczkami zawołał do jednego z przechodniów.Gdy ten zwrócił na niego uwagę ten zapytał mieszkańca:
-Przepraszam szukam jakiegoś baru lub pubu gdzie mógłbum sie napić i coś zjeść.

FORCE PUSH!!!!! XD

Ostatnio zmieniony przez Alchemik dnia Wto Kwi 22, 2008 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Kwi 21, 2008 6:48 pm

Reakcja kobiety go zbiła z tropu. Patrzył na nią kiedy odchodziła.
Cicho pod nosem stwierdził:
- Przez takich własnie ludzi świat leży i kwiczy...- Postanowił się nie poddawać. Ruszył dalej.
Podszedł do najbliżeszgo straganu.
- Witam! Poproszę 20 dag tych orzechów, i może te suszone śliwki. A tak po za tym, to słyszałem, że ostatnio coś w miejście nie zaciekawie... jakieś plagi? Wie Pan może coś wiecej? A i jeszcze trochę tych rodzynek, zawsze je lubiłem... - Patrzył na sprzedawce oczekując odpowiedzi.

Admin

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Wto Kwi 22, 2008 3:20 pm

Remus patrzył na staruszka nieprzytomnym wzrokiem. Sens wypowiedzianych słów dotarł do Remusa z lekkim opóźnieniem. Zamyślił się, a po chwili odpowiedział:
- Dziękuję, za przydatne informacje, dobry człowieku. Wraz z przyjaciółmi postaram się rozwikłać tą trudną zagadkę.
Kiwnął głową i oddalił się. W rozmyślaniu udał się przed siebie. Potrącił niechcący pewnego mężczyznę, który krzyknął:
- Hej uważaj!
Remus podniósł głowę i popatrzył na nieznajomego
- Przepraszam, dobry człowieku. To był wypadek. Ale może wiesz coś o tym nieszczęściu jakie spadło na to miasto? - zapytał z zadzieją w głosie.
Powrót do góry Go down
Miniman
VIP
VIP

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 528

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Wto Kwi 22, 2008 9:21 pm

- Hmmm - mruczał z zastanowienia Yasha słuchając starszych, po chwili namysłu zadał swoje pytanie
- Waszym przywódcą jest Rycerz Wielbłąda, dlaczego On nic z tym nie zrobił?
Powrót do góry Go down
Jubei

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Sro Kwi 23, 2008 5:25 pm

Jubei był trochę zaskoczony. Widział po drodze bazar więc dlaczego starzec mówił , że nie ma już nic co mógł by kupić.

-Może przydały by ci sie na przyszłość. Zrozum , że te plagi wkrótce znikną. Ale jeśli nie to żegnam.

Jubei odwrócił się i odszedł szukając kogoś kto powiedział by mu coś więcej.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Czw Kwi 24, 2008 4:07 pm

Człowiek patrzył za odchodzącym Jubeiem. Po chwili pokręcił głową i popukał sie wskazującym palcem w czoło.

-Gdzie ten człowiek widzi tu stragany z jedzeniem...? - zapytał sam siebie i odszedł.

OOC: Jubei, nie możesz widzieć straganów z pożywieniem w mieście, dotkniętym klęską, w którym panuje ogromny głód xD.

Mężczyzna spojrzał uważnie na Remusa.

-Nie jesteś tutejszy co? - zapytał - W mieście panuje głód... Szczury wszystko pożarły, kilka dzieci już umarło z głodu.

Zastanowił się przez chwilę po czym dodał.

-Nie wiem skąd wzięła się ta plaga, ale szczury wyłażą z kanałów. Może tam jest źródło tej plagi...

Przechodzień odwrócił sie i spojrzał na Seuru.

-Szukasz pan baru w takim momencie? - zapytał zaskoczony - Jak pan chcesz. Jest na końcu tej ulicy. Napić się napijesz, ale o jedzeniu zapomnij.

Człowiek odszedł.

Sprzedawca podał Mysteremu towar o który prosił. Kiedy wziął je do ręki okazało się, że nie nadają się do spożycia. Były wysuszone na wiór.

-Szczury... - mruknął sprzedawca - Najpierw cholerne owady, a teraz te wszarze... Wyłazi cała armia tego plugastwa z kanałów. Nikt nie chce zejść na dół, żeby sprawdzic co się dzieję... ale czemu miało by cię to obchodzić?... Idź pan już stąd.

Staruszkowie zaśmiali się na wzmiankę o rycerzu. Spojrzeli na Yashę, a jeden z nich powiedział.

-Owszem, to nasz przywódca. I wcale nie próbował zaradzić sytuacji. Kilka dni temu zszedł do kanałów, aby sprawdzić, gdzie lęgną sie szczury... I już nie wrócił. Idźcie już, zmarnowaliście zbyt wiele naszego cennego czasu.

Nur wyprowadził wszystkich z budynku Rady. Dotarli do miejsca w którym się rozstali. Czekał tam na nich Ozymandis. Nur i Abdelaziz przysiedli obok niego. Wszyscy czekali napowrót reszty towarzyszy.

-Przynajmniej wiemy gdzie szukać. - mruknął Abdel wpatrując się w metalową kratę, która przykrywała studzienkę kanalizacyjną.

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Czw Kwi 24, 2008 5:13 pm

Wszedł do baru ,a następnie usiadł przy ladzie.Spojżał na barmana wkładając ręke do kieszeni ,grzebiąc w niej.Wyciągną pare groszy i położył je na ladzie mówiąc:
-Coś do picia proszę.-Gdy skończył rozejzał się po otoczeniu ,a następnie ponownie spojżał na barmana mówiąc:
-Raaany co tu tak ponuro wsyzscy chodzą skrzywieni jak tutaj zeszłym razem byłem (kłamstwo) to ludzie byli bardziej żywi i weseli.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pią Kwi 25, 2008 2:20 pm

Zaskoczyła go odpowiedź mężczyzny. Kilka osób już zmarło. Szczury wychodzą z kanałów. Musimy koniecznie tam zajrzeć, jeżeli pragniemy wyzwolić to miasto od przeklętych nieszczęść. Szybkim krokiem dotarł do przewodnika, który najwyraźniej już na nich czekał. Spojrzał mu w oczy i rzekł:
- Rozmawiałem z ludźmi, nie chcieli podać szczegółów. Potworne plagi szczurów znajdują się w mieście i pod nim, czyli w kanałach. Mieszkańcy przypuszczają, iż tam może znajdować się źródło.
Wszystko to powiedział bardzo szybko a potem zapytał:
- A co się działo z wami?
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Kwi 28, 2008 5:20 pm

Mimo iz dostał zniszczone owocę zapłacił sprzedawcy całą należną sumę.
- Dziękuje... A coś oprócz tych szczurów? bo nie wierze, że nie możecie sobie dać z nimi rady... to może coś wiecej?
Oglądał sie w okół szukając jakiś wskazówek.

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Kwi 28, 2008 5:55 pm

Jubei nie wiedział zbytnio co zrobić. Nie widział nikogo kto pomógł by mu w zdobyciu informacji. Zobaczył jakaś laweczke , a na niej siedział mały chłopiec. Usiadł obok niego.

-Chłopcze jesteś głodny. Mam tu jedno jabłko. - Podał jabłko chłopcu.

-Wiesz może co tu sie dzieje. Skąd są te szczury ????
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Nie Maj 04, 2008 3:43 pm

Barman tylko mruknął coś po arabsku, patrząc nieprzychylnym wzrokiem na Seuru. Odszedł do osoby, siedzącej obok niego i podał jej piwo.
Po posturze można było stwierdzić, że to mężczyzna. Ciało i twarz skrywał dłgi płaszcz z kapturem. Pociągnął łyk i powiedział.

-Witaj nieznajomy, interesujesz się miastem? Nie warto, kiedyś było tu pięknie, teraz wszyscy liczą dni do swojej śmierci. Wyczówam w tobie dużą moc. Czyżbyś próbował pomóc tutejszym? Jeśli tak, to mogę ci się przydać. Znam źródło zarazy, ale jestem za słaby, aby samemu stawić mu czoła. Ty to co innego? Zechciał byś mi pomóc?

Chłopiec łapczywie porwał jabłko, które podał mu Jubei. Po jego błyskawicznym pochłonięciu powiedział.

-Dziękuję panu. Niestety nie wiem co się dzieję, wiem tylko, że rodzice nie pozwalają mi wychodzić wieczorem na dwór. Podsłuchałem ostatnio, jak mówili coś o tym, że szef Rady Miasta zszedł do kanałów i już nie wrócił.

-Panie, daj pan spokój. - powiedział do Mysterego handlarz - Widziałbyś to miasto nocą, jakby ulice się ruszały, to powódź tego futrzanego plugastwa. Raz widziałem, jak wpadł w nie człowiek... O świcie znaleźliśmy tylko kości. To gówno zaczyna wdzierać się ludziom do mieszkań. Teraz idź już stąd i nie zawracaj mi głowy.

Sprzedawca wyszedł na zaplecze.

Reszta grupy siedziała na placu, na którym się rozdzielili. Nur patrzył zamyslony przez siebie, Ozymandis chodził w tą i spowrotem, Abdel leżał na murku, ciesząc się słońcem w tej trudnej chwili.

-Jak się zaraz nie pojawią. - powiedział chłopak o nieobecnych - To będziemy musieli ruszyć bez nich.

OOC: Tura dla rutka, jubeia i Al'a na powrót do grupy (Al ma możliwość wyboru, czy wraca do grupy, czy idzie z nieznajomym).

Ostatnio zmieniony przez Domon Kasshu dnia Nie Maj 04, 2008 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Nie Maj 04, 2008 4:50 pm

Był zadowolony z siebie. Odwrócił się od straganu. I zaczął iść w stronę umówionego miejsca.
Gdy doszedł, wszyscy już byli. Podszedł do Abdela i klepnął go w brzuch aby ten się posunął. Uśmiechnał się. Miał dobry humor. Popatrzył na wszystkich.
- W mieście jest plaga jakiegoś gówna... Wychodzą nocą z kanałów. Nikt sie tam nie zapuszcza, a jak się zapuścił to nie wrócił.... Moim zdaniem. Idziemy do kanałów i sprzątamy wszystko.

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Maj 05, 2008 4:19 pm

-''Musiał być naprawdę głodny. W sumie to nic dziwnego ta plaga spustoszyła to miasto doszczętnie. Całe jedzenie zjadły szczury. Teraz już jestem przynajmniej pewien , że przyczyna plagi jest w kanałach. ''

-Szef rady miasta. Hm ciekawe. Dziękuje ci chłopcze pomogłeś mi. - wyciągnął jeszcze jedno jabłko i podał chłopcu , wstał i poszedł w stronę placu na , którym się rozdzielili.

-''Skoro był to szef rady miasta to pozostali , którzy poszli do niego powinni coś o tym wiedzieć.''
Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Pon Maj 05, 2008 6:22 pm

Chłopak wysłuchał męszczyzny i pomyślał:
-Mam złe przeczucia co do tego męszczyzny jednak leprzy rydz niż nidz
Złapał z kufel piwa i wziął pożądnego łyka.
-Achhh ożeźwiające.Powiedz mi nieznajomy jak cię zwą?-.Spojżał się na męszczyznę.-Chciałbym wiedzieć z kim mam zaszczyt pracować.-powiedział z uśmiechem ,po czym ponownie napił się piwa z kufla.Otarł piane z ust rękawem czekajac na odpowiedź.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Wto Maj 06, 2008 10:22 am

Powrócili wszyscy oprócz Seuru. Niestety nie mogli pozwolić sobie na dłuższą zwłokę. Abdel podniósł się i spojrzał na mistrza, pogrążonego we własnych myślach.

-Trzeba iść. - powiedział Nur - Rada Miasta wiele nam nie pomogła, ale zdobyliśmy podobne informację. Chyba nie mamy wyboru, jak tylko zejść do kanałów.

Ruszyli w stronę jednej z szerszych ulic. W pewnym miejscu znajdowała się wielka, żelazna krata, która blokowała przejście do podziemi. Szpary pomiędzy jej prętami były na tyle duże, że zweirze wielkości szczura spokojnie by się przez nie przecisnęło. Abdelaziz i Ozymandis złapali z obu stron za kratę i unieśli, otwierajac im dalsze przejście.
Zeszli na dół. W kanałach panował niesamowity mrok i potrzebowali dłuższej chwili, aby przyzwyczić do niego oczy. Tu i ówdzie, przez kraty podobne tej, którą weszli, wpadały promienie słoneczne, rozświetlając wąskie odcinki drogi. Ruszyli przed siebie.
Co jakiś czas pod nogami przebiegło im kilka szczurów, których popiskiwanie niosło się echem po tunelach. Nikt nie wyczuł żadnej energii kosmicznej. Jedynie Mystery poczół słaby impuls dziwnej energii, płynącej jakby ze wschodniej części kanałów.

Mężczyzna zaśmiał się cicho.

-No tak. - powiedział - Gdzie moje maniery? Nazywam się Saladyn i przybywam z Maroko. Aż tam dotarły pogłoski o rzeczach, jakie tu mają miejsce. Ktoś musi coś z tym zrobić, mam nadzieję, że zechcesz mi pomóc.

Powrót do góry Go down
Al

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Wto Maj 06, 2008 12:17 pm

Wziął ponownie kufel piwa i wypił całą zawartość ,a następnie postawił pusty kufel na ladzie z hukiem.Otarł piane rękawem.
Wstał i udeżył otwartą ręką w lade mówiąc głośno.
-Zatem ruszajmy!Czas zakasać rękawy....
Chłopak podszedł do drzwi i złapał za klamkę mówiąc:
-Będe czekać na zewnątrz.
Otworzył drzwi i opuscił pomieszczenie baru.

FORCE PUSH!!!!! XD
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Wto Maj 06, 2008 4:00 pm

Poszedł za towarzyszami do kanałów. Patrzył w milczeniu na kompanów, otwierających drzwi. Przerażająca ciemność ogarnęła Remusa. Nagle chłopak poczuł, iż coś ciągnie go za pelerynę. Spojrzał w dół i ujrzał mało widoczny zarys szczura. Kopnął do lekko, a ten uciekł, najwyraźniej śmiertelnie przerażony. Remus czuł się niespokojnie. "Co też nas tu spotka?" - myślał młodzieniec. Nagle spojrzał gwałtownie za siebie. Ale uznał iż coś mu się wyobraziło i szybko wrócił do towarzyszy.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   Wto Maj 06, 2008 7:58 pm

Weszła za towarzyszami do kanału. W środku było nie co ciemno, a ciemniej w miejscach gdzie światło mogło nie docierać. Między nogami dziewczyna czuła poruszające się małe futrzaki. Spoglądając na ziemię można było stwierdzić że to szczury.
"Pewnie tutaj też czeka nas jakaś niespodzianka..." - pomyślała idąc i patrząc przed siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Arabskie Noce   

Powrót do góry Go down

Arabskie Noce
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next