Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Złote Zbroje.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Pon Mar 31, 2008 11:22 pm

To też Alch xD to też... Aczkolwiek no uważam, że nie przejdzie ten pomysł zamknięcia rejestracji.

Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Sob Kwi 05, 2008 5:56 pm

Tak sobie czytałam wasze wypowiedzi odnośnie skończenia jednej ery i rozpoczęcia drugiej i przyszedł mi wczoraj do głowy jeden pomysł.

Otóż można by było zrobić coś takiego. W jednym wyznaczonym miejscu (Sanktuarium, Asgard czy jakieś tam) spotkali by się wszyscy rycerze i pretendenci. Dostali by zadanie na odnalezienie elementów jakiegoś potężnego przedmiotu. Albo ich bogowie czy władcy przekazali by im informację o istniejącej legendarnej rzeczy, która posiada wielką moc. Ich zadaniem byłoby znalezienie elementów które po połączeniu utworzyły dany przedmiot (składałaby się z siedmiu części albo dziewięciu, to jeszcze można ustalić). Grupa, która odnajdzie wszystkie elementy danego przedmiotu otrzymuje x lvl i trochę mocy a osoba trzymająca tę rzecz o 2 lvl więcej od grupy. I razem z grupą może zdecydować o losie świata. W tym że odnalezienie może być trudne ale i ciekawe. Może się zdarzyć że np. dwóch od Hadesa może mieć dwa elementy, trzeci mają Asgardczycy. Między nimi może dojść do walki, bo obie strony będą chciały mieć wszystkie części. Trochę więcej akcji by było. A za wygraną walkę i odebranie elementów, grupa by mogła dostać po 1 lvl, ale ta która walczyła. Słabsi mogli by np. do x lvl (np. do 15) dostawać po 2lvl.
To tylko pomysł do przeanalizowania
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Sob Kwi 05, 2008 6:00 pm

Zebranie wszystkich? XD To raczej nie realne bo mają zajęcia, muszą się uczyć itp, aczkolwiek pomysł ciekawy i bardzo mi się podoba.
Kolejka byłaby strasznie długa... a zastoje to łohoho xD

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Sob Kwi 05, 2008 11:25 pm

Dokładnie
Ogólnie to ktoś to już mniej więcej taki pomysł opisywał - z tym, że Nika to skonkretyzowała i wskazała na elementy fabularne, które mnie do tego zupełnie przekonały. Powiem więcej - nie widzę teraz innego wyjścia ^^

Za to moją uwagę zwrócił tez inna poruszona przez Ciebie Niko propozycja:
''Słabsi mogli by np. do x lvl (np. do 15) dostawać po 2lvl.''
Trzeba by się zastanowić nad tym - od którego lvl mocniejszych słabsi mogliby mieć taki bonus. Ale ogólnie koncepcja przyspieszenia rozwoju postaci na początku, czyli szybszego wybicia chyba będzie miała rację bytu.

Oczywiście pozostaje problem liczebności grup...
Powrót do góry Go down
rutek_17
VIP
VIP

Dołączył/a : 04/11/2007
Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Sob Kwi 05, 2008 11:50 pm

No więc prawda takie propose już były. Nika to zebrała i dodała co nieco od siebie. Co do tych walk to będzie wycinanie się w pień między wszystkimi. W tym momencie wyższe lvl są wyłączone z tej misji. Ale pomysł ciekawy, jednakże Sakra realizuje własnie tego typu projekt już czwarty miesiąc.... Wiec ja już zapomnialem oco w tej misji na poczatku chodziło....

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Nie Kwi 06, 2008 7:28 am

No pomysł z rozdzieleniem części był mój ale nie potrafiłem go tak dobrze sprzedać jak Nika. No i nie poruszałem wątku fabularnego bo z góry pomysł odsuneliście na dalszy plan. Ale na szczęście komuś sie spodobał i odpowiednio go przekazał :D. No ja niestety jestem od nauk technicznych więc wymagać ode mnie doskonałej erudycji sie nie powinno :P. Tylko teraz pytanie ile części artefaktu powinno być. Ja uważam że najlepiej by było jakby każda frakcja miała jeden lub dwa elementy w swoich dziedzinach i żeby musiały je najpierw znaleźć.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Nie Kwi 06, 2008 5:17 pm

Legumir
Co do kolejki i zastojów to powiem tyle, że część osób z wyższym lvl, coś słabo się udziela niż osoby z niższym lvl. Więc ci słabsi mogą mieć jakąś szansę na dogonienie silniejszych

LoRo1987 napisał:
Tylko teraz pytanie ile części artefaktu powinno być. Ja uważam że najlepiej by było jakby każda frakcja miała jeden lub dwa elementy w swoich dziedzinach i żeby musiały je najpierw znaleźć.

Zgadzam się z tym, że każda frakcja posiadałaby jeden czy dwa elementy. Ale nie wchodzi to w tym celu żeby go musieli jeszcze szukać u siebie. No ale to jeszcze można pomyśleć o tym...

Co do liczby grup, to by zależało od boga czy władcy. Asgard miałby swoją wyznaczoną grupę, Hades swoją, Posejdon swoją itd... Od boga czy władcy będzie też zależało ilu członków wyśle na taką wyprawę (np. po 3-4 osoby w jednej grupie w zależności ile osób jest danej frakcji). Musi też mieć na uwadze to, że taka wyprawa może być niebezpieczna. Proponowałabym jedną rzecz, jeżeli np. Hilda wyznaczy dwie swoje grupy 3 osobowe to w każdej powinien się znaleźć jeden silny wojownik/rycerz (jeśli taki jest). W przeciwnym wypadku, jeśli do walki staną np. Spectranie Hadesa z uczniami Sanktuarium to wynik jest przesądzony. Giną uczniowie Świątyni i w dodatku Sanktuarium traci jeden element i uczniów a Hades zyskuje.
Dlatego dobrze by było gdyby wszyscy brali udział, nie warto wykluczać wyższy lvl jak napisał rutek_17. Wszystko idzie pogodzić
Zapewne osoby z wyższy lvl zechciały by także brać udział w tej wielkiej, że tak powiem wojnie końca I ery.
A Ci co nie będą się udzielali, to ich grupa może na tym stracić

I jeszcze jedno żeby było ciekawie. Jeśli dojdzie do zakończenia I ery, to ciekawie będzie można zacząć drugą. Np. Jeśli Hadesowi uda się zdobyć ten artefakt złożony z x elementów i doprowadzi do zagłady świata tzn zrobi ze światem co chce. To ci co przeżyli mogą połączyć swoje siły i walczyć z tym który przyczynił się do takiej zagłady. Np. Posejdon, Hilda i Wielki Mistrz zawrą sojusz w celu usunięcia Hadesa, ale sami będą chcieli zdobyć tę rzecz dla siebie. Tak może trwać druga era.
A gdyby udało się nam przejść do trzeciej ery, to ta zakończyć mogłaby się pokonaniem czy zniszczeniem bogów.

Ja pisze i podaję swój pomysł na zakończenia i początki er, oczywiście uzupełniając o elementy które były przedstawiane przez inne osoby. A jakie pomysły ma Sakra to nie wiem Jeżeli ten pomysł który ja przedstawiam będzie wielu osobom pasował i adminom, to można by połączyć w jakiś sposób z tym co przygotowuje Sakra
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Nie Kwi 06, 2008 8:31 pm

Jak dla mnie odwaliłaś kawał dobrej roboty. Wybrałaś wszystko co najlepsze z dotychczasowych pomysłów i dołożyłaś od siebie a całość ubrałaś dobrze w słowa
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   Nie Kwi 06, 2008 8:50 pm

hmn.. co do zwiekszenia szybkosci lvl dla slabszych graczy mysle ze jakies zwiekszenie ilosci walk miedzy nimi bedzie przydatne

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Złote Zbroje.   

Powrót do góry Go down

Złote Zbroje.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4