Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Niespełniona miłość

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
dante4444

Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Wto Maj 06, 2008 7:56 pm

-Mi chyba wszystko w porzadku... bark boli ale dam rade.. dzięki. dlugo bylem nieprzytomny ??
Chwiejnym, niepewnym krokiem podszedl troche blizej asekurujac sie sciany.
Powrót do góry Go down
Mira

Dołączył/a : 17/03/2008
Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Wto Maj 06, 2008 9:31 pm

To czego doznała wewnątrz kopuły było niesamowite.Gdy wyleciała podczas rozpadu kopuły trafiła w ramiona Radamantisa.Jego wszędobylność stawał się już trochę irytująca.Napewno nie oczekiwała od mężczyzny tego by ją niańczył.A jak narazie rycerz Hadesa cały czas to robił.Pomogła mu z kobietą , która wydawała się być już całkiem inną.To ,że po chwili zjawili się pozostali uczestnicy bardzo ją cieszyło.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Wto Maj 06, 2008 10:25 pm

Abdelaziz powoli przestawałrozumieć co dzieje się w tym przeklętym miejscu. Co prawda udało im się pokonać przeciwnika i odkryli dalszą drogę, ale sytuacja którą zastali na miejscu zdecydowanie go przerosła. Prawdę mówiąc, przestało go już interesować kim jest El Diablo, czy to ta kobieta leżąca nieprzytomna na podłodze, czy jeszcze inny jegomość.
Miał już dość niekończących się walk z coraz bardziej pokrętnymi przeciwnikami i głowieniem sie nad coraz to bardziej złożonymi problemami. Spojrzał po obecnych.

-No dobra, to może ktoś wyjaśnić, ale tak w trzech słowach, żebym zrozumiał, co tu się właścwie dzieje?

Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Sro Maj 07, 2008 3:57 pm

Gdy wszedł do sali pierwsze co pomyślał to:
- A ci w najlepsze sobie jedzą.
Po chwili jednak wydało mu się to dziwne.Postanowił poczekać na dalszy rozwój sytuacji w jadalni.

VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Sro Maj 07, 2008 5:01 pm

Po chwili Neo lekko się ocknął.Już mógł normalnie stanąć na nogi więc podziękował przyjacielowi za pomoc jakiej mu udzielił.Gdy zobaczył postać siedzącą na krześle i związane opadła mu szczęka z wrażenia.Nie dało się tego ukryć więc Neo od razu przeszedł do najistotniejszych szczegółów.
-Wiem że to może wydawać się wam dziwne..sam nie mam pojęcia jak do tego mogło dojść lecz to jest właśnie córka mojego zmarłego przyjaciela!!.Poznaje ją... z całą pewnością to ona.Myślałem że nie przeżyła.. lecz dlaczego właśnie ta dziewczyna stała się tak niebezpieczna??.Co do tego ją skłoniło..
Następnie chłopak podszedł do niej rozwiązał ją i lekko poklepał po policzku.Dziewczyna powoli się ocknęła lecz dalej wyglądała lekko rozkojarzona.Popatrzyła na Neo.Może go poznała?.
-Neo...co ja tu robię..co Ty tu robisz..gdzie ja jestem?.Tata...gdzie mój Ojciec!!?-krzyknęła dziewczyna.
-Spokojnie to ja.. przyszedłem Ci na ratunek ale teraz uspokój się.Powiedz mi dokładnie co się stało..pamiętasz coś??.
-Niee pamiętam...widzę jakby przez "mgłę"..kilka obrazów w mojej głowie jednak cały czas się powtarzają.
-Które?.
-Śmierć ojca...i tylu ludzi...powiedz Neo..czy ja to zrobiłam?.
-Ehhhh nie wiem jak Ci to powiedzieć.Sam dokładnie nie wiem ale w jakiś sposób twa moc drastycznie wzrosła i stałaś się zła aż do szpiku kości.Wraz z moimi przyjaciółmi jesteśmy tu od niedawna więc nie wiem co robiłaś przed tym.Przykro mi..
-Ja...nie wiedziałam...przykro mi... ja..-w tym momencie dziewczyna się rozpłakała.
Neo nie mógł patrzeć na widok płaczącej dziewczyny.Urwał kawałek swojej koszulki i otarł jej zapłakane oczy.Położył rękę na jej małej rączce.
-Spokojnie..wszystko będzie dobrze obiecuje...nie martw się.
-Naprawdę??.Lecz nie mogę żyć ze świadomością że zabiłam swego ojca..jak ja spojrzę w oczy mamie...innym??.
-Nie bój się coś wymyślimy.Teraz powiedz...czy poznajesz te dwa sztylety??.-Neo dał jej dwa złote sztylety do rąk.
-Tak...tata mi o nich mówił.Myślałam że są legendą.Są to "Myśl" i "Pamięć" oczywiście.
-Legendarne mówisz??.To w jaki sposób znalazły się w twoim posiadaniu?.
-Miałam je w ręku??.Niemożliwe.Ponoć dysponują ogromną mocą.Jednak każdy z nich różni się od siebie pod jednym względem.Pierwszy jest dobry a drugi zły.Po złączeniu ich w jedno tworzą energię która potrafi wszystko zdziałać..ale nie wiem ile jest w tym prawdy.I wygląda na to że oba straciły moc.
-Faktycznie... może będzie się dało kiedyś przywrócić im potęgę...dobrze już koniec tej rozmowy.Wracajmy do domu.Ale właśnie jak do niego dotrzeć??
Po kilkunastu minutach szukania rycerze zdołali jakoś znaleźć wyjście.Okazało się że jest to niewielki pałacyk ponoć niezwykle stary i cenny.Ponadto znajduje się jakieś kilkadziesiąt kilometrów od miasta.Znów czeka ich długa droga...
Anakin jednak nie dostał żadnej konkretnej odpowiedzi od tych ludzi.Najwyraźniej ignorowali go za bardzo.On również zdołał odnaleźć wyjście z tego budynku.Gdy już miał wyjść coś nagle przykuło jego uwagę.Otóż zainteresowanie młodego wojownika przykuła piękna płaskorzeźba przedstawiającą kobietę trzymającą dwa skrzyżowane sztylety.Po chwili jednak wyszedł z ratusza i znalazł się na jednej z ulic miasta.Ludzie którzy go otaczali zdawali się być jacyś "odmienieni".Rozglądali się na boki a niektórzy trzymali za głowę.Mógł to być z całą pewnością śmieszny i dziwny widok..
Powrót do góry Go down
Saga
VIP
VIP

Dołączył/a : 10/03/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Sro Maj 07, 2008 5:50 pm

Mieszkańcy wyglądali tak jakgdyby dopiero co zbudzili się ze snu.Ten widok był tak samo śmieszny jak i przerażający.Zastanawiało go co się stało z resztą rycerzy.Nie czuł już tego złego kosmosu, którego uczucie towarzyszyło mu przez cały pobyt w ratuszu.Podszedł do pewnej grupki tutejszych i zapytał:
- Czy nie widzieliście osób wygladających podobnie do mnie ?.
Chodziło mu oczywiście o rany.Raczej mało prawdopodbne by było ,że pozostali nie odnieśli żadnych ran.Jego ręka była w złym stanie ale nie przejmował się tym narazie.

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Sro Maj 07, 2008 11:37 pm

Odkad odzyskal przytomnosc minelo juz troche czasu nadal nie wiedzial za bardzo co sie dzieje... film mu sie urwal na chwile i teraz nie potrafi sie odnalesc... o czym mowil Neo ? chlopak ledwo na oczy patrzyl.. mial cale zalzawione... to wszystko przez bol.. nawet nie wiedzial za bardzo gdzie sie teraz znajduje...

OCC. moge prosic o wyjasnienie co sie stalo ? pokonalismy przeciwnika i co ?? znalezlismy jakas panne? ta z ktora walczyla Mira ? jak to teraz wszystko wyglada ? mozxna prosic o opis pomieszczenia i w jakiej grupie sie znajduje ? bo troszke pogubilem sie...
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 4:09 pm

OCC: I teraz idziemy do jej chaty na zabawę xD a jesteśmy na dworze zdaje mi się.

Zaskoczyło go to co powiedział Neo. Dziewczyna na prawdę posiadła wielką moc. Potem opowiedziała wszystko co się stało. Legumir wierzył jej, wiedział, że złe moce opanowały ją. W jego głowie buszowały myśli... "Więc El Diablo to kobieta... wykonaliśmy zadanie. Musimy teraz wszystko wyjaśnić to co zaszło. Potem wracamy. Myślę, że Neo jest z nas zadowolony..."

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 4:18 pm

Wyglądało na to, że zadanie dobiegło końca. Abdelaziz przyjął to z pewną ulgą. Sama historia ich wyprawy zakrawała na niesamowitą opowieść, którą nie raz będzie snuł podczas innych przygód, przy ognisku, pośród przyjaciół.
Z radością powitał ciepłe promienie słońca padające na jego twarz, powietrze też zdało mu się jakieś czystsze.

-Czy to już koniec? - zapytał sam siebie - Udało nam się?[/b]

Powrót do góry Go down
Mira

Dołączył/a : 17/03/2008
Liczba postów : 147

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 4:27 pm

Słysząc to co mówiła dziewczyna zrobiło jej się smutno.Po zakończeniu rozmowy pomiędzy Neo a kobietą wszyscy zaczęli się zbierać.Okazało się jednak ,że droga do miasteczka jest długa.Zastanawiała się czy to już naprawdę koniec.
- To już chyba koniec - powiedziała do Radamantisa.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 8:24 pm

Neo spokojnie podszedł do swoich towarzyszy.Na jego twarzy widnieje promienny uśmiech.Wreszcie spokojnie rzekł do wszystkich.
-Tak...wydaje mi się że to wreszcie koniec.Mam nadzieje że wyprawa w jaką was wciągnołem spełniała wasze najśmielsze oczekiwania...jestem z was niezwykle dumny.Wiem że musieliście prawie cały czas walczyć i rozwiązywać bardzo trudne intrygi.Jednak to była część tego co mogło nas spotkać.Miałem nadzieje że wszyscy wyjdziemy cało z tej przygody...jednak Morphe..on nie zdołał.Winowajcy zostali ukarani..mam nadzieje że miasto jest już w normalny stanie.
-Ja też mam taką nadzieje i jeszcze raz chciałam podziękować i przeprosić was rycerze...to co się zemną stało...to nie moja wina.Splamiłam moją duszę śmiercią wielu ludzi...czas aby to wreszcie odpłacić...-dodała dziewczyna.
Nastęnie wszyscy udali się powolutku do miasta.Po dwóch godzinach spokojnego spacerku doszli rycerze do upragnionego punktu.Akurat słońce zachodziło nad horyzontem.Piękny widok...niezapomniany bądź romantyczny..Neo odrazu wyczuł aurę Anakina.W końcu cała drużyna jest w komplecie.Misja została absolutnie w 100% wykonana pomyślnie.Całą społeczność miasta wróciła do poprzedniego stanu.Nikt teraz nie pamięta o Wielkiej Trójcy czy o El diablo.W mieście znów zapanował ład i porządek.Neo to właśnie w życiu cenił.Jednak i jemu już stęsknił się dom...i prawdopodobnie czekała już na niego jego zbroja...złota raka.
Dziewczyna którą uratowali zoorganizowała dla nich małe lecz naprawdę wyśmienitą impreze.Wszyscy doskonali się bawili..jedli a nawet popijali.Rany rycerzy znikneły w bardzo szybkim tempie.Jednak rozstanie kiedyś musi nastać czas.Ich przywódca postanowił że to będzie następny dzień który oczywiście bardzo szybko nastał.Wsiedli na statek.Na pomoście stała tylko jedna dziewczyna...machała im z myśłą iż kiedyś znów powrócą do pięknego Alisente....
KONIEC:D:D:D

No to tak.Myślę że przygoda wasm się podobała.Była dość spora i trwała chyba więcej niż 1,5miesiąca ale to nic.Gra każdego z was bardzo mi się podobała.Każdy wniósł swój wkład w drużynę.Muszę pogratulować Mirze bardzo dobrej gry.Naprawdę w pewnych momentach mnie zaskakiwała i psuła moje plany co jest wielkiem plusem.Także Dante się wykazał...była to jego pierwsza przygoda więc można go jakoś usprawiedliwić jednak grał i walczył bardzo dobrze.Inni oczywiśćie też grali na swoich poziomach co wydawało mi się dobre.Szkoda że Mini i Morphe musieli odejść lecz nie winnie ich za to.Każdy ma swoje powody więc to ich jakoś usprawiedliwa.
No to chyba tyle.Więc proszę o ocene przygody uczestników i jakiegoś miłego adminka o przyznanie lvl:D:D
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 8:41 pm

O przygoda mi się bardzo podobała. To była jedna z najlepszych... chociaż nie. To była najlepsza przygoda w jakiej grałem! Zagadka i walka, tylko tego potrzeba. To było boskie. Proponuje by dać wyższy lvl MG a uczestnikom gdzie 15 poziomów, w końcu to przygoda zaawansowana!

Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 9:04 pm

Fajna przygoda, fajna, a na pewno najdłuższa jaką widziało to forum (20 stron tematu, tego jeszcze nie było xD, czy ktoś kiedyś pobije ten rekord?). Osobiście uważam że MG zasłużył na wysoką liczbę poziomów, ocenę jednak zostawiam zewnętrznemu adminowi.

Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 9:50 pm

OOC: Neo kurde skubańcu zapomniałeś o czymś :/ Pewnie pamiętasz o czym mówie. Co do samej przygody w lepszej nie brałem udziału i pewnie nie będę chyba że Neo znów pozwoli sie wykazać w podobnej klimatycznie. Z mojej strony dla niego max przewidzianych poziomów niezależnie czy to 10 czy 100 Należy mu sie :D. Ale ma jednego minusa bo zapomniał o czymś ale może jeszcze będzie okazja. No i mój ostatni post.

Radamantis był zadowolony że wszystko sie dobrze skończyło. Spoglądał na Mire i wiedział że na jakiś czas bedzie Ją musiał opuścić żeby udać sie do Tartaru i zdać raport. Chwycił Ją jeszcze za rękę i spoglądał w dal jakby chciał zobaczyć przyszłość. I wtedy też powziął pewne postanowienie....
Powrót do góry Go down
dante4444

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 10:09 pm

Dante w koncu mogl odetchnac z ulga. skonczyla sie ta wielka przygoda... jego pierwsza ale napewno nie ostatnia. poznal nowych przyjaciol... i mysle ze z kilkoma zaprzyjaznil sie na dlugie lata.. jesli mozna mowic o wielu latach sluzby w Rycerstwie... juz sie nie mogl kolejnego spotkania doczekac.. liczyl juz na to ze nie bedzie tylko kula u nogi ale bedzie juz rycerzem z prawdziwego zdarzenia. ze w koncu dostanie zbroje Labedzia.

- Do zobaczenia przyjaciele. do zobaczenia... luicze na to ze kiedys sie spotkamy i znow przezyjemy wspaniala przygode chroniac Ateny.

OCC hmmm... no nie wiem... trudno mi powiedziec. moze powiem tak. ta przygoda byla bardzo fajna i wogole choc na koncu troszke sie pogubilem... moze to moje niedopatrzenie ale moze Neo... troszke za malo opisow gdzie sie znajdowalismy bo to przeciez bardzo wazne... chyba ze czego nie doczytalem.. to byla moja pierwsza sesja na forum a wczesniej zaliczylem kilka innych sesji warhamera, ze tak powiem, ale musze przyznac ze byla calkiem fajna... moge dac maxa naszemu MG jesli o mnie chodzi. a 15 lv za przygode bardzo by sie przydalo szczegolnie mi hehe chociaz te 9 zebym mial juz mozliwosc dostania zbroi
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 10:23 pm

To tak:D Loro nie zapomnialem o tej sprawie ale gadałem o niej z Mirą:P:P i nic mi na to nie odpowiedziala:P a co do Dantego to chyba kurcze niedoczytałes bo jakoś inni wiedzieli oco chodzi:Palbo może ja coś przeoczylem:P ale najważniejsze że już koniec:D
Powrót do góry Go down
dante4444

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Czw Maj 08, 2008 10:58 pm

No pewnie przeoczylem.. jakos troszke malo czasu mialem w ostatnim tygodniu i nie czytalem dokladnie... ale tak na przyszlosc chyba nic sie nie stanie jak bedziesz wkladal wiecej pracy w otoczenie.. w koncu ono w czasie walki jest bardzo wazne
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 8:05 am

Chyba że tak No ale w sumie nic straconego Neo zawsze można pokombinować w innej przygodzie wątek nie umrze razem z tą jeśli chcemy dobrze tworzyć własne postacie. Wszyscy wiemy co było i są to niejako wspomnienia naszych postaci a od tego nie da sie uciec wiem coś o tym No to czekamy na wizyte Silvera
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 10:44 am

A więc tak zaczne od tego, że przez niektórych uczestników ta przygoda nie dostanie tyle poziomów ile powinna ze względu na ja bym dał 15 poziomów nie może nawet z 20.. Druga sprawa to jest wysłanie loro do mnie wiadomości na gg o godzinie 6:00 tak wskazywało mi gg od razu o sprawdzenie przygody. Dzisiaj i tak bym ją sprawdził bez najmniejzsego problemu.

Teraz odnośnie przygody mogę powiedzieć, że jej geneza nie była najlepsza jak to wszyscy tutaj piszą, bo na przykład przygody sagi mają więcej tego Saint Seiya'wskiego klimatu według mnie. Tak samo strony o niczym nie świadzą tym bardziej, że przy aktywnych użytkownikach byłoby więcej. Ale jakość jest ważniejsza. (tak od siebie zobaczcie ile w łąkach Izaak miejsca zajął przemawjając ludziom do rozumu). Powiem tak bardzo cię lubie Neo za twoją chęć do wszystkiego tutaj, ale niestety czasem chotycznie rospisujesz wiadomości albo mało opisujesz ruchów postaci nakładu otoczenia na ciebie i jest dużo rozmów w tym.
Oczywiście nie będę tak każdego opisywał i wypisywał tylko wad, bo to nie ma sensu.

Dla twórcy przygody przewiduje 11-12 poziomów, bo tutaj nie liczy się tylko długość, ale także odgrywanie własnej postaci.

Reszcie dałbym z do 10 poziomów wedle innych użytkowników i twórcy, bo oni więdzą najlepiej jak się sprawowali w przygodzie.

Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 11:08 am

Brak zastrzeżeń do oceny Silvera, niech sie wypowie reszta, to będzie można temat zamknąć i rozdać poziomy.

Powrót do góry Go down
dante4444

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 12:40 pm

no moze troszke chaotycznie byla ta przygoda i fakt ze nie jest najwazniejsza dlugosc przygody tylko jej jakosc... choc dlugosc jakies tam znaczenie ma... nie chce byc jakims katem. powiem jedynie ze to byla moja pierwsza przygoda na tym forum i po tym jak obejrzalem piaty film SS moze nawet dobrze ze nie mialo takich klimatow jak w anime. w kazdym razie sam pomsyl byl calkiem spoko i mysle ze bedzie orginalnie jesli beda wprowadzane w przygodach watki zupelnie nie zwiazane z anime np z innych bardziej europejskich sesji czy DiD'a czy Warhamera czy jeszcze innego. w kazdym razie co do tej przygody nie mam zastrzezen choc musze przyznac ze troszke mozna bylo sie zgubic... jednak nie wiem czy to moze nie wina tego ze jakos nie potrafie skupic sie na niczym za bardzo i jak czytuije takie dlugie posty to moze troszke zbijac z tropu... wiec nie wiem.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 1:39 pm

Zgadzam sie z Silverem i chciałbym przeprosić że tak wcześnie posłałem wiadomość ale zależało mi żeby zrobić to przed wyjściem na uczelnie Myśle że ilość 12 poziomów dla Neo jest oceną adekwatną i zgadzam sie z niektórymi uwagami Silvera :). Teraz czekamy tylko na dokładne ocenienie każdej postaci z krótkim uzasadnieniem i możemy zamykać wątek i zbierać sie w kolejnej przygodzie
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 1:51 pm

okej to jakie końcowe lvl??dobra następna przygoda silver będzie miała coś SaintSeiyowskiego:D
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 2:18 pm

No to Neo czekamy na kolejną przygodę No i levelki I mam nadzieje że następnym razem zrobimy ten wątek o którym gadaliśmy
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   Pią Maj 09, 2008 3:49 pm

Według mnie Neo zasługuje na 12 poziomów, a reszta po 10 i bedzie git. Każdy włożył jakiś swój wkład w tą przygodę.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Niespełniona miłość   

Powrót do góry Go down

Niespełniona miłość
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next