Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Święta Fontanna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Święta Fontanna   Sro Kwi 16, 2008 9:41 pm

Seiya podniecony swą pierwszą wyprawą nie umie zasnąc,czeka z niecierpliwością na rano....
Czeka w porcie na swych przyjaciół którzy pomogą mu rozwikłac problem który tyczy sie tej niby świetej wody.
Patrzy do swojego plecaka czy ma wszystko zapakowane na ewentualne problemy związane z tą misją.
Głęboko pomyślawszy.... Myśli że dobrze sie ugadał z drużyna przy porcie..
Więc postanowił jeszcze poczekac może sie zjawią czas...

VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 16, 2008 9:55 pm

Neo udał się do na wskazane miejsce spotkania.Nic absolutnie nie wiedział o przywodnik tej wyprawy ale także nie zamierzał go niańczyć.Dalej w głowie ma słowa tego mężczyzny że nie jest godzien rycerskiej zbroi.Bardzo go to uraziło.Neo myślał że jak pojedzie na nową wyprawę to może o tym zapomni..mianowicie o gniewie i smutku jaki go przepłniał.
Chłopak na tą podróż jedzie na ślepo.Wziął tylko swój niezawodny biały płaszcz oraz swe ubranie.Na umówione miejsce za bardzo mu się nie śpieszyło.Szedł powoli ze spuszczoną głową...jakby pogrążony dalej w myślach.Taki stan nie zabardzo sprzyja rycerzowi.A może jemu wogule nie jest przeznaczone zostać rycerzem Ateny??.Niestety jedni to mają a drudzy nie.Wreszcie po jakichś kilkudziesięciu minutach dotarł do portu.Nie było na nim prawie nikogo oprucz dość niskiej postaci od której biło słabe cosmo.Neo bardzo się zdziwił na to....
Podszedł spokojnie i jakby z grymasem i odechceniem spojrzał na młodzieńca.
-Ty jesteś tym przewodnikiem wyprawy??.Nie wyglądasz na potężnego wojownika.Zapewne nowy w szeregach Sanktuarium.Jestem Neo.....niedoszły rycerz czwartego domu zodiaku.....
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 16, 2008 10:37 pm

Seiya spojżał na swojego towarzysza.....Nauczony dobrych manier ukłonił się i przywitał się z Neo;
-Witaj niedoszły rycerzu jestem podekscytowany twoją obecnością tutaj,wierze że taki rycerz jak ty pomoże mi rozwikłac tą zagadkę.Trzeba zaczekac aż drużyna zbierze się w komplecie
Zdumiony patrzy na rycerza Neo i czuje jak emanuje od niego niewiarygodne cosmo.Spuścił wzrok z rycerza i spogląda w oddal i oczekuje że reszta drużyny sie pojawi i myśli że wśród nich bedzie ktoś taki jak on początkujący rycerz który chce zdobyc zbroję o dołączyc do rycerzy broniących Ateny...
W głębi duszy chciałby osiągnąc tyle co Neo pacząc na niego wierzy że ten rycerz wiele przeszedł....
Boi sie powiedziec nawet coś do niego ale sie odważył;
-Rycerzu Neo czy po powrocie mógł byś byc moim mistrzem i szkolic mnie do uzyskania Brązowej Zbroi Pegaza o którą sie będę starał.... ?

Ostatnio zmieniony przez Seiya 89 dnia Czw Kwi 17, 2008 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 3:30 pm

OCC: Jakby co to pisz jeden post, a po tobie wszyscy uczestnicy, dopiero kolejny.

Legumir spakował sobie suchy prowiant, czyste bandaże i zioła lecznicze. Jednym słowem to co było najbardziej potrzebne, lub mogło być. Mieli spotkać się w porcie. Nie wiedział za dużo o przewodniku, ma to być ktoś nowy w Sanktuarium. Legumir zastanawiał się, kto jeszcze pisał się na tą wyprawę, a także jak się spisze młody uczeń. On niedawno skończył swoją pierwszą przygodę, którą przewodził i poszła mu całkiem dobrze. Ma nadzieję iż i jemu pójdzie dobrze, a Legumir będzie się starał z całych sił mu pomóc.

Szedł tak drogą aż dotarł do portu. Na miejscu był już Neo, a więc do tej misji wybrano także jego bliskiego przyjaciela, i także jakaś nowa twarz, którą widział pierwszy raz, widocznie to jest przewodnik, nowy uczeń. Podszedł do nich.

- Witajcie, przyjaciele. Mam nadzieję, że wszystko idzie zgodnie z planem.

Przywitał się serdecznie z Neo. Już nie jedno razem przeszli. Potem zwrócił się do nowego przewodnika:

- Witam Cię, jestem Legumir i będę uczestniczył w twojej wyprawie. Myślę, że wszystko pójdzie bez większych problemów.

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 4:06 pm

OCC;Legumir może pisać ile chce:P bo jest Mg wkońcu:P

Neo spojrzał się na młodzieńca z wielkim zdziwieniem.Na początku nie wiedział co odpowiedzieć lecz po głębszym namyśle powiedział;
-Seiya... słuchaj...nie wiem czy nadaje się na mistrza.Fakt wiele już przeszedł ale co tak ja poprawdzie mogę Cię nauczyć??.I jak to sam ładnie ujołeś "niedoszły" rycerz raka.I nie patrz tak na mnie jakbyś widział wemnie Boga.Jestem zwykłym wojownikiem.Ale jeżeli chcesz mnie za mistrza to proszę bardzo.Lecz nie sądź iż będę dla ciebie łaskawy i pobożny.Dla mnie na początku nikt taki nie był.Musiał uczyć się od podstaw i przypatrywać się lepszym rycerzom od siebie.Pozatym musisz też sam samodoskonalić się przez ciężke treningi i różne wyprawy.W tej podróży będę starał się pokazać Ci co nieco więc patrz uważnie.A teraz powiedz mi jakie masz plany co do tej podróży...
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 4:57 pm

Seiya spogląda na Legumira i także widzi w niego także potężnego wojownika,i się kłania;
-Witaj Legumir ja też myśle że wszystko pójdzie zgodnie z planem.Neo chce abyś mnie nauczał będę posłusznym uczniem i postaram sie najbardziej jak będę mógł wytrwac twoje treningi..
A co do misji wiem że ta fontanna jest uryta w Górach Lodowych na Antarktydzie,wielu śmiałków prubowało sie dostac do tej fonntany... bez skutecznie,nie wracali już cało.W porcie będzie na nas czekac człowiek o imieniu Borys powieży nam dalsze wskazówki co i jak....

Zdumiony że tacy rycerze postanowili pomoc młodemy rycerzowi co raz bardziej czekał aż drużyna zbierze się w komplecie

Ostatnio zmieniony przez Seiya 89 dnia Czw Kwi 24, 2008 4:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 5:29 pm

Szybko przybył na miejsce spotkania. Z oddali zauważył już kila osób. Fioletowa peleryna powiewała za nim, a twarz przykrył obszerny kaptur. Gdy podszedł sprężystym krokiem do rozmawiających towarzyszy ogarnęło go ciepło. Po chwili powiedział:
- Jestem Remus - rycerz Posejdona. Chętnie się przyłączę i pomogę rozwikłać zagadkę dotyczącą świętej wody - powiedział, odrzucając obszerny kaptur do tyłu, tym samym ukazując bladą twarz i jasne, bujne włosy. Rozglądał się przez chwilę. Potem jego spojrzenie powędrowało do Neo.
- Och, witaj drogi. Tak miło cię spotkać. Pamiętasz naszą przygodę w Asgardzie? Było cudownie! Do dzisiaj wspominam naszą wycieczkę! Przeżyłem niezapomniane chwile mimo iż mam jeszcze bolesne ślady po tej wędrówce. - powiedział to wszystko bardzo szybko. A potem nie czekając na odpowiedź zagadnął do Legumira:
-Ty też brałeś udział w tej wyprawę po szafiry Odyna, prawda?
Spojrzał na niego znacząco i odwrócił wzrok.
Powrót do góry Go down
UFoo

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 5:31 pm

Milo jak zawsze przed ważnym zadaniem wstał z samego rana. Szybko spakował najpotrzebniejsze rzeczy i udał sie w omówione miejsce. W drodze rozmyślał o zadaniu.
- Ciekawe kto będzie przewodnikiem i z kim będę miał przyjemność współpracować- mówił sobie pod nosem.
Po dłuższej chwili dotarł na wyznaczone miejsce, z oddali zobaczył ze czekają na niego już 4 postacie. Szybkim krokiem udali sie w stronę postaci, ku jego zdziwieniu byli to jego znajomi, oprócz jednego młodzieńca którego nigdy nie widział.
- Witajcie przyjaciele, przepraszam ze musieliście na mnie czekać ale zapomniałem przestawić zegarka, a właśnie kim jest ten człowiek on będzie naszym przewodnikiem?
Po słowach przywitał sie z każdym uściśnięciem dłoni.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 5:46 pm

Jak się nie spojżał drużyna była w komplecie, nie wiedział że wszyscy się znają tylko on jeden był nieznajomym ale to mu nie przeszkadzało... Zauważył jak 2 przybytych rycerzy wyciągło do niego rękę z gestem przywitania się ale on zamyślony co będzie dalej tego nie zauważa;
-Witajcie moi nowi przyjaciele
W gescie podaje rękę do Milo i Remusa;
-Jak już jesteśmy w komplecie to możemy wyruszac,statek na nas już czeka....Mam dla ciebie Remus i Milo wiadomośc ze w porcie na Antarktydzie będzie czekac na nas człowiek o imieniu Borys poda nam dalsze informacje.Więc bez dalszej zwłoki zapraszam was na statek i ugoszczenie się w kajutach....

Ostatnio zmieniony przez Seiya 89 dnia Czw Kwi 17, 2008 11:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 5:54 pm

OCC: Moja postać nazywa sie Milo ale spoko nie mam tego za złe
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 6:07 pm

Kiedy już wszyscy sie urządzili w swoich kajutach Seyia zawołał swoich towarzyszy na kolację aby mogli sie wzmocnic przed przygodą...
Siedzi przy stole i czeka aż jego przyjaciele się zjawią przy stole i umówią dalsze plany....

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 11:04 pm

Rozpakował swoje rzeczy. Trochę powygniatał swoje łóżko. Chciał sprawdzić jak to będzie. Potem poszedł, bo przewodnik zebrał wszystkich, byśmy omówili sprawy.
Usiadł na krześle. Miał nadzieję, że niedługo wszyscy się zjawią.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 11:17 pm

Neo dalej jakby zamknięty w sobie wykonywał polecenia swojego podopiecznego.Jest bardzo cicho lecz nie zdradzał tego po sobie aby nie zamartwiać przyjaciół zwłaszcza Remusa i Legumira.Usiadł na końcu stołu.Zamknął oczy.Wyglądało to jakby wogule to co mają zaraz omawiać go nie interesowało.Neo myślał o tym dziwnym mężczyźnie który go tak "sponiewierał" słowami.Być niegodnym, zaszczytu przywidziać złotej zbroi nawet jak się ma zdobyte doświadczenie....naprawdę musi boleć.Chłopak który jest wiecznie radosny i otwarty na każdą podróż teraz jakby cichy....słaby we wnętrzu.Absolutnie nic go nie interesuję.Tym bardziej ma zostać jeszcze mistrzem młodego Seiy.Jak się do tego zabierze???.Czy spełni oczekiwania chłopaka??.Lecz to może mieć też dobre strony gdyż przez to Neo będzie o krok bliżej do przywidziania złotej zbroi.Jednak będzie to dopiero kropelka w morzu potrzeb.....
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 17, 2008 11:24 pm

Seiya bacznie obserwował Legumira i Neo.... Legumir z pogodą ducha usiadł z nim przy stole ale Neo usiadł na końcu stołu i to go wprowadziło w stan myślenia... Zmartwiło go to że Neo był cihco i nie dawał po sobie tego znac że coś go gryzie...Pomyślał o tym że Neo ma zostac jego mistrzem ale ale....Nie myślał już o swoim mistrzu skoncetrował sie na misji którą mu powierzono tylko, brakowało przy stole tylko Milo aby zacząc omawiac plan misji....

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 6:46 am

OCC: I Remusa

Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 9:45 am

OCC: Czy Remus Przyszedł do stołu ??

Dołączył/a : 25/03/2008
Liczba postów : 491

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 11:16 am

OCC Moglbym wejsc w ta podroz jeszcze ?? czy raczej nie ma najmniejszych szans ?? byloby fajnie....
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 1:15 pm

Remusa ucieszył widok przyjaciół. Był szczęśliwy, choć za nic nie dał po sobie tego poznać. Usiał przy stole. Zsunął z pleców fioletowy płaszcz. Rzucił okiem na stół. Nie był głodny i nie miał najmniejszego zamiaru zabierać się do jedzenia. Pragnął jedynie towarzyszyć kompanom i miał cichą nadzieję na przemówienie ze strony przewodnika.
Mają omawiać plan misji, to wprowadziło Remusa w stan podniecenia. Przysunął się krzesłem do stołu, najbliżej jak to możliwe. Położył ręce na stole i wyprostował się.
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 2:23 pm

Milo rozpakował sie w swojej kajucie, pamiętał ze przewodnik wspominał coś o omówieniu misji. Poszedł wiec na obiad gdzie mieli poznać szczegóły misji, zajął miejsce z boku, zobaczył ze na stole jest dożo pyszności.
- Chyba nikt sie nie obrazi jak sie poczęstuje he?
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 4:26 pm

Seyia spojżał na Remusa i Mila z wielką radością;
-Jak jesteście głodni to proszę bardzo częstujcie się to jest dla nas,nie chce abyście padli mi z głodu...Milo częstuj sie to jest dla ciebie...
Pomyślawszy zaczął opowiadac plan misji;
-Musimi się dowiedziec co jest grane z tą fontanną,rozwikłac kto lub coś zabija bądz porywa śmiałków którzy próbują dostac się do fontanny.Taki jest mój pomysł może wy coś wykombinujecie bo ja jestem początkującym rycerzem a wy już wiele przeszliście i macie wiele pomysłów w głowie....

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 5:09 pm

Neo na początku nie zważał zbytno uwagi na to co mówi ich przewodnik.Jednak jako najbardziej doświadczony rycerz musiał zabrać głos w tej sprawie.
-Seyia słuchaj.Nie mamy co teraz tutaj planować ze szczegółami wszystkiego ponieważ czasami dzieją się rzeczy i spawy nieprzywidywalne.Dopiero na miejscu okaże się co mamy dokładnie zrobić w tej sprawie.Ale tak po prawdzie to o źródełku czy świętej fonntanie to pierwszy raz słyszę.To może być na swój sposób ciekawe.Jak już mówiłem dopływamy na miejsce konsultujemy się z tym kolesiem...Borysem tak?.A potem zobaczymy.Cel główny dowiedzieć się o tej fonntanie jak najwięcej.Jak to zrobimy i czy długo nam zejdzie to już zależy tylko i wyłącznie od nas.....
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 8:09 pm

Milo skrupulatnie wysłuchał szczegółów misji. Zastanawiał sie co to za źródło, i dlaczego akurat oni maja je zbadać. Po chwili zastanowienie powiedział.
- Podejrzewam ze za porwaniami stoi jakaś sekta wierząca w magiczne właściwości owej fontanny, raczej nie są groźni, tylko głupi nie mamy sie czego obawiać
- Dobra jedzmy po co sie ma marnować.
Zabrał sie za jedzenie ale nadal słuchał wypowiedzi reszty.
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 8:15 pm

Wysłuchał wszystkiego i zaintrygowała go odpowiedź Milo.

- To wcale nie musi być sekta - uśmiechnął się - W naszej przygodzie ze smokami było tak, nie znaczy, że musi być tak samo. Proponuję dokładnie to samo co Neo. Na nic nam sie nie zda to co wiemy, musimy się rozejrzeć po otoczeniu.

Powiedział, i nie patrząc na innych zabrał się do jedzenia.

Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 10:03 pm

Seyia pomyślawszy co jego towarzysze mówia postanowił;
-Macie rycerze rację,postanowimy wszystko na miejscu kiedy dowiemy się od informatora wszystkich informacji dotyczących tej fontanny....

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Kwi 18, 2008 10:06 pm

-Dobrze....wy sobie jeszcze porozmawiajcie a ja idę się przejść....
Neo jak gdyby nigdy nic odszedł od stołu i wyszedł z sali.Na początku pochodził troszkę po pokładzie lecz później zatrzymał sie aby podziwać morze...bezkresne takie piękne....
Następnie z nudów zaczął bawić się cosmosem zmieniając dowolnie jego kształt w dłoniach....
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   

Powrót do góry Go down

Święta Fontanna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Zamarznięta fontanna na środku parku
» Fontanna
» Fontanna Życia