Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Święta Fontanna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pią Maj 09, 2008 10:37 pm

Neo z prędkością światła w ostatniej chwili przeszkodził Milo zrobić tej zbrodni.
-Pamietaj że jesteś rycerzem na bogów!!.Nie znirzajmy się do ich poziomów bo to nie ma sensu!!.Postawmy go przed sąd czy coś ale nie zabijamy bezbronnej osoby!!.Wiem...byłem taki sam na początku.Jednak gdybyś był na jego miejscu...jaką śmiercią wolałbyś zginąć??Zastanów się nad tym.
Następnie Neo wyrwał chłopaka z objęc przyjaciela...
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sob Maj 10, 2008 6:39 pm

-Hah.. możecie ze mna zrobic co chcecie, ja i tak wam się nie przydam, lepiej udajcie się po wodę a nie tracicie czas na mnie jesteście obrońcami miasta, choroba nie czeka będzie zbierac swoje zbiory.

Młody rycerz też miał coś do dodania;
-Mistrzu może udamy się dalej, ma trochę racji trzeba powstrzymac tą sekte.

Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 10:31 am

Czekał aż podejmią jaką decyzje według niego by już poszedł dalej aby rowiazac ten problem z ta choroba i z tą sektą

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 11:53 am

Neo popatrzył na wszystkich tutaj zgromadzonych.Po jego minie można wywnioskować zmęczenie i złość tej całej sytuacji.
-Hmmm zostawmy go.Jest już na skraju śmierci a śpieszno mi jest już do tego źródełka.Czas ruszać panowie.Aaa i nie bójcie się jeżeli pójdzie powiedzieć naskarżyć swoim panom.Czemu??.Bo myślę że nie są wcale potężniejsi od niego.Pozatym będzie większa zabawa...Seiya nie traćmy czasu.Prowadź i to natychmiast!!
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 1:11 pm

- Masz racje, Neo. Idziemy dalej, mieszańcy tej wioski muszą doznać ukojenia.

Czekał aż Seiya zaprowadzi ich do tej fontanny, W końcu on jest przewodnikiem i z pewnością musi wiedzieć gdzie ona sie znajduje.

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 2:55 pm

Prowadził ich przez tą zimną krainę nagle zauważył dużą grotę a zniej wydobywającą się dziwną energie która emanowała bardzo potężnie, zdziwiony powiedział do przyjaciół;
-Przyjaciele to może byc tu czujecie tą energie bo ja ją czuje to chyba ta fontanna musimy to sprawdzic ale bądzmy ostrożni.

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 3:02 pm

Legumir spojrzał na Neo. Wiedział, że jakby coś ich zaatakowało to musi być czujny. Podszedł wolno do groty...

Powrót do góry Go down
UFoo

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 3:05 pm

Szedł za przewodnikiem, ucieszył sie ze znaleźli ta grotę.
- No to jak wchodzimy?
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 6:19 pm

Popatrzył się przez chwilę na grotę a następnie na towarzyszy.Czuł że to już prawie koniec tej wyprawy.Na tą wieść lekko się uśmechnął.Co prawda na podróż jest za słaba na jego poziom.Został tu przydzielona na coś w rodzaju "niańk".Jednak miało to też dobre strony gdyż poznał tu właśnie swojego ucznia.W jego głowie w tym momencie krąży wiele dziwnych myśli a także pomysłów.Czyżby Neo chciał zadać kolejną próbę swemu podopiecznemu??.Lekko się uśmiechnął a następnie powoli wszedł do groty...
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 7:44 pm

Grota byłą cała pokryta lodem, było to ciemne pomieszczenie tylko że całe pokryte lodem a z sufitu zwisały sople, na środku tej owej groty była cudowna Fontanna z której emanowała nie skończona energia która zapełniała grotę, za fontanny wyłoniły się postacie [4 postacie] w czarnych pelerynach, owe postacie rzekly do rycerzy;
-Witajcie obrońccy miasta wyczułem wasze cosmo z daleka a szczególnie złotego rycerza Raka, nie damy wam zabrac wody z fontanny, my chcemy aby miasto było nasze i tylko nasze a ten żałosny typek Borys za to zapłaci że wezwał rycerzyków na pomoc, najpierw musimy się z wami rozprawic, jestescie nawet silni a czuje że jest z wami slabeusz który pierwszy zasmakuje mocy sekty.
Wskazał palcami na młodego ucznia

[Dowódca Sekty - 800 Hp]
[Rycerz Sekty - 400 Hp]
[Kultysta - 500 Hp]
[2 Rycerz Sekty - 400 Hp]

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 7:52 pm

Neo wręcz zaśmiał się na widok nowych przeciwników.Najwyraźniej wyglądają tak komicznie że dla rycerza nie są godnymi przeciwnikami.
-Mogę was zgnieść jednym atakiem pajace!!.Jednak moja moc stanowi dla was zbyt wysoką poprzeczkę.Nie jesteście godni żeby stoczyć zemną walkę...dzieci którzy myślą o podoboju małego miasteczka.Co za żenada.Takie macie plany??.
Neo następnie zrobił kilka kroków wstecz.Załorzył ręke na ręke i zamknął oczy.Z jego twarzy nie schodził szyderczy uśmieszek.Nie chce z nimi walczyć najwyraźniej...nie są godni tego zaszczytu..
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 8:00 pm

Wlazł do fontanny za Neo. Zdziwiło go trochę, że chcą zapanować nad miastem. Przyszła mu do głowy myśl, że skoro chcą zapanować nad małym miasteczkiem to nie są zbyt potężni, bo gdyby byli potężni to mogli by zapanować nad większym. Zwykle czarne charaktery chcą panować nad całym światem. Patrząc się na Rycerzy z uśmiechem, jakby ta walka co za chwilę się zacznie sprawiała mu przyjemność zaczął kumulować w sobie kosmos. W okół niego pojawiła się ognista aura.

- No to co chłopaki, czas na zabawę? Potańczymy sobie troszkę a potem przejdziemy nad Waszymi ciałami i zabierzemy wodę, co wy na to? - powiedział uśmiechając się.

Potem podszedł do Neo i mruknął do niego na tyle głośno, żeby usłyszeli to wszyscy znajdujący się w grocie.

- Zdecydowanie napiłbym się herbatki...

Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Maj 11, 2008 8:38 pm

Był zdziwiony że chcą podbic te miasto ale cos go jeszcze gryzło ale był gotów do walki wraz z przyjaciólmi;
-Jestem gotowy, a wy zginiecie za wasze czyny, jestem słabym uczniem jak narazie ale moge dac wam rade.
Jego zapał rósł cały czas ale martwiła go ta sekta może to jeszcze nie koniec może spotka jeszcze kogos z tej sekty

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pon Maj 12, 2008 3:39 pm

Milo wszedł do jaskini, jedyne co go zaskoczyło to przeciwnicy. Ich plan przejęcia władzy nad tym miastem, był żałośnie płytki.
- HAHA no tak przejmiecie władze nad tym miastem, wsią nie można tego nazwać miastem.
Milo był zażenowany poziomem przeciwników. Chciał sie ich jak najszybciej pozbyć. Skoncentrował kosmos w pawiej ręce i wystrzelił go w stronę Dowódcy sekty.(45dmg)
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pon Maj 12, 2008 3:58 pm

Widział jak zaatakował już Milo.Kiwną głową.Całkiem nieźle jak na początkującego ucznia Sanktuarium.Następnie spojrzał na jednego z rycerzy Sekty.Nim ten się spostrzegł ognista kula energii leciała z olbrzymią prędkością w jego stronę(327obr).Rycerz odleciał na kilka metrów do tyłu...to musiało boleć.Neo cały czas miał oczy zamknięte.Jego aura nie zwiększała się.Jest w idelanej harmoni z nim.Coś się moze innego szykować.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pon Maj 12, 2008 5:42 pm

Postanowił że nie będzie stac bez radnie i zaatakował [Potężny Atak 9*6 = 54] w Dowódce Sekty.

Ci zaś nie stali bez czynnie kazdy z nich podbiegł do rycerzy i zaczeli ich okladac piesciami [45 dmg] tylko dowódca sekty wystrzelił dziwną moc w Neo [200 dmg]

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pon Maj 12, 2008 9:10 pm

Ponownie się zaśmiał gdy z łatwością podniósł się po ataku domniemanego przywódcy.
-Ty chyba głupi cwelu nie widziałeś prawdziwej mocy jaką dysponuje rycerz!!!.Popatrz na to!!.

Jego cosmos jeszcze nigdy tak mocno nie zaczął buzować.Aura zmieniła się ze złotej do ognistej.Wokół niego pojawiały się kręgi gorącego niczym słonće ognia.Neo robi coś co niktby się nie spodziewał.
Jego cosmos właśnie osiągnał apogeum.Wokół niego można bez problemów wyczuć ogromne ciepło.Ziemi powoli się zaczeła trząść a lód z sufitu opadać.
-Chciałeś prawdziwej potęgi!!!.To ją masz!!!.Wzywam Supernova!!!!!(737obr 800mp)
Nagle ogromy i potężny wybuch ognia przyćmił przywódcę sekty.Wręcz całe pomieszczenie wypełnił ten atak.Cosmos Neo połączony z ogniem...coż za niebywała broń.Gdy wszystko ustało w miejscu gdzie stał ich wróg leży teraz garstka popiołu.Neo zmęczony padł na ziemie.Ciężko dyszy i leje się z niego pot strumieniami...
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Pon Maj 12, 2008 10:26 pm

Po chwilu wszystko ucichło nikogo już nie było w pobliżu fontanny tylko jakiś głos oddalający się;
-Jeszcze się spotkamy, nie damy wam tak łatwo wygrac, jeszcze pożałujecie że nas spotkaliście.
Po chwili tylko rycerze zostali w grocie nic tylko cisza i popękane ściany z ataku potężnego Rycerza Raka Mistrza młodego Seiyi.

Po chwili zdziwienia powiedział do swoich przyjaciół;
-Przyjaciele to już chyba koniec, zabierzmy to co mamy zabrac i zmywajmy się z stąd.Myśle że jako młoy przedonik się sprawdziłem a ty mój mistrzu myślę że jesteś dumny ze mnie i nie wstydzisz się takiego ucznia, wiem że popełniłem kilku błedów i przyznaję się do tego nie ukrywam tego, jestem jeszcze młody i mogę się od ciebie dużo nauczyc, a wam moi towarzyszy dziekuję że zauwaliscie mi, i pomogliście mi rozwikłac tą zagadkę za to wam szczerze dziekuję.

Po chwili każdy z zabrał butelkę Świętej Wody i udał się ku miastu i oddał ją Borysowi ten zaś podziekował rycerzom;
-Dziękuje wam rycerze nie wiem jak miasteczko wam się wynagrodzi za to że nam pomogliście.

OCC;Myślę że jako początkujący Mistrz Gry poszło mi nieźle teraz czekam na waszą opinię i na opinię Adminów

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 6:45 am

Przygoda dobra. Było parę błędów, jak np. pytałeś się nas gdzie mamy iść, ale to jak na początkującego przygoda była fajna.

Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 11:28 am

Tak przygoda była super. Żałuję tylko, iż nie mogłem brać w niej udziału do końca, niestety niezbadane są wyroki boskie... .
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 2:55 pm

OCC;Dobry pomysł ztą przygodą tylko jak mówił Legumir czasami zdarzały Ci sie gafy i taka rada na przyszłość:pisz posty jako Mg po tym jak uczestniczy napiszą.Bo ty pisałeś posta na każdą odpowiedz uczestnika i zrobił się mały balagan.No to poprosimy adminka o rozdanie lvl.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 3:23 pm

Moja propozycja to po 4 poziomy dla wszystkich uczestników. Przygoda niezła, zwłaszcza że MG zaraz po zarejstrowaniu rzucił się na głębokie wody i rozpoczął przygodę.
Jak zwykle czekam 24 godziny na opinie uczestników (chyba że odpiszecie wcześniej) co do poziomów i jednocześnie proszę o wasze propozycję na ocenę dla MG.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 3:33 pm

hmmm myślę że 4 poziomy wystarczą.Dla mnie na dobry początek właśnie za to ze odrazu chłopak wzioł się za przygode to 5lvl na dobry początek.
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 4:08 pm

Zgadzam się z postem Neo, dla Seiyi 5 lvl.

Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Maj 13, 2008 4:10 pm

przygoda była fajna jak dla mnie 5 poziomów dla MG
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   

Powrót do góry Go down