Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Święta Fontanna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
UFoo

Dołączył/a : 27/03/2008
Liczba postów : 401

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 12:57 pm

- Mamy czekać tu godzinę, to cholernie dużo czasu.
- Nuuuuuuuuuda
Milo zauważył ze Remus stoi z boku znudzony, wiec dla zabawy ulepił dość duża śnieżkę i cisnął ja w Remusa, śnieżka uderzyła go w tylna cześć głowy.
- HAHA orientuj sie.
Powrót do góry Go down
Legumir

Dołączył/a : 24/02/2008
Liczba postów : 677

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 1:28 pm

Legumir otworzył jedno oko, a kosmos zgasł. Przemawiał do niego Neo.

- Tak, chętnie Ci potowarzyszę, przyjacielu.

Wstał i podszedł do niego. Remus i Milo chyba dobrze się bawili. Z drugiej strony to jednak dobrze, potrafią dobrze wykorzystać czas, i nie przejmują się tym co będzie. Jest tu i teraz, przyszłości nie ma i nigdy nie nastąpi...

"To nasze wybory pokazują kim naprawdę jesteśmy,
o wiele bardziej niż nasze zdolności...

Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

Dołączył/a : 22/01/2008
Liczba postów : 416

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 1:47 pm

Remus drgnął raptownie, gdy Milo zrobił mu głupi kawał. Lecz chłopak znikł z jego oczu. Po tym Milo poczuł, że coś uderzyło w jego kark, a po chwili już śnieg spływał mu po plecach. Remus stał za nim z podniesioną ręką i z ironicznym uśmieszkiem.
- Bawi cię ta zabawa? - zapytał Remus beztrosko. I nie czkając na odpowiedź dodał:
- Musisz być czujny. Musisz postępować ostrożnie, gdy igrasz z istotą, mającą umiejętność teleportacji. Potraktuj go jako trening i nie miej do mnie urazy.
Po czym strzepnął śnieg z kaptura i z ramion, uśmiechając się życzliwiej.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

Dołączył/a : 13/04/2008
Liczba postów : 226

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 2:11 pm

Seiya spoglądał na wszystkich;
-Przyjaciele powiedzcie mi co mam kupic bo nie wiem co z was chce...To Legumir i Neo idą z nami bo ja też muszę iśc do miasta z Borysem się zaopatrzyc a ty Milo i Remus gdzie będziecie..??

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 2:14 pm

- Możemy iść z Tobą do miasta, ale potem będziemy musieli się rozdzielić, bo myślę, że będziemy z Neo omówić parę spraw na osobności.

Legumir spoglądał na przewodnika. Potem na towarzyszy.

Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 2:28 pm

- Po prostu spotkajmy sie tutaj ze godzinę, ja poproszę jakieś cieple ubranie bo trochę mi zimno i może coś do jedzenia?
Po wypowiedzi podszedł do Remusa.
- Bardzo fajna sztuczka, na jaka odległość możesz sie teleportować?- spytał z ciekawoscia.
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 5:32 pm

-Seyia powiedział...kupcie to co napotrzebniejsze aby przetrwać w tej krainie.I jeżeli macie zamiar przebrać się w jakieś idiotyczne stroje tubylców to bezemnie.Bo sądzę że do walki i tak czy siak dojdzie kiedyś.Więc lepiej wcześniej załatwić kilku typków niż tak czaić się nie wiadomo po co.Spotykamy się tutaj za godzinkę.Ja i Legumir idziemy do baru.Ty mój uczniu.... udaj się z Borysem a później dołączysz do nas.
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 5:39 pm

Remus kiwnął głową w kierunku Legumira, co mogło tylko oznaczać, że niczego nie potrzebuje. Potem zwrócił się do Milo:
- Potrafię teleportować się na średnie odległości oraz mogę przenosić niewielkie przedmioty. To bardzo trudna do opanowania zdolność. Może być również niebezpieczna.
Obdarzył towarzysza bacznym spojrzeniem.
- Wymaga ona duże poświęcenie kosmosu, dlatego mało kto stara się zdobyć tę zdolność - powiedział beznamiętnie Remus, po czym spojrzał na wszystkich.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Nie Kwi 20, 2008 10:44 pm

Bez namysłu Seyia spogląda na przyjaciół;
-Więc przyjaciele widzimy się tutaj za godzinę Neo schowaj mapę ona może byc potrzebna aby dojśc do jaskini i nie zdradzajmy kim jesteśmy...Kupię nam cieplejszy ubiór i wszystko co zbędne i nie wzbudzajmy podejżen...
Spogląda na Borysa;
-Więc idziemy Borys prowadz...
I udał się za Borysem który prowadził ich do miasta po zbędne rzeczy do wyprawy w góry

Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Kwi 22, 2008 4:26 pm

Nawet się nie spostrzegli gdy już widzieli w oddali miasto w którym się zatrzymią przed wyprawą w góry...
Seiya musi nabyc nie zbędne rzeczy do wyprawy...
Wiec od razu udaje się do sklepu a przyjaciele w swoją stronę i zobaczą się za godzine w wyznaczonym miejscu....

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Kwi 22, 2008 4:31 pm

Neo wraz z Legumirem udali się do baru.Miejscowa spelunka ale zawsze to coś.Gdy weszli do środka od razy przkuli uwagę wszystkich zgromadzonych.Przez chwilę zapanowała cisza.Lecz gdy Neo podszedł do dość ładnej baramnki i zamówił butelkę whiskey atmosfera się jakoś rozluźniła.Następnie razem siedli do stolika mieszczącego się na końcu sali.
-Więc jak tak Legumirze...wszystko u ciebie wporządku??.Od naszej ostatniej wizyty znacznie twe umiejęstności się podniosły...
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Kwi 22, 2008 8:32 pm

Legumir usiadł obok Neo. Uśmiechnął się.

- Masz rację, przyjacielu. Moje umiejętności znacznie wzrosły, lecz jednak nadal daleko mi do twojej potęgi.

Mówiąc to podniósł kieliszek za zdrowie Neo i kiwnął głową.

- U mnie wszystko w porządku. Trenuje, trenuje, trenuje, by stać się jednym z najlepszych Rycerzy Sanktuarium i zdobyć zbroję Feniksa. A co u Ciebie?

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Kwi 22, 2008 8:38 pm

Neo również podniósł kieliszek napełniony po przegi wybornym trunkiem.
-U mnie??.Można powiedzieć że wszystko po staremu.Ale mam teraz nowego ucznia.Dobry z niego chłopak ale długa droga przed nim.Pełno wyzwań treningów itp.Ta podróż to jakoby próba czy wogule chce i nadaje sie na rycerza Ateny.Ja muszę mu w tym pomóc.A później jak bogowie dadzą...będzie musiał stanąć przed próbom zbroi.
HEh twoje zdrowie też Legumirze.... powodzenia w zdobyciu zbroi...
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Wto Kwi 22, 2008 9:40 pm

Milo było bardzo zimno, był dość lekko ubrany jak na taka pogodę i klimat. Postanowił schronić sie na statku którym przypłynęli.
- Cholernie tu zimna idę na statek- Powiedział do Remusa.
Zgrabnie wskoczył na statek, pierwsze co zrobił to poszedł do kuchni, gdzie jadł coś dobrego wyglądając przez okienko, wypatrywał powrotu rycerzy.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 12:08 am

Wszedł do sklepu i rozglądał się po nim szukając najcenniejszych rzeczy do podróży...Rozgląda się dalej nie wie co ma wybrac i pyta sie Borysa;
-Borysie może ty mi coś doradzisz ??
Borys na to;
-Pewnie że ci pomoge,chodz za mną pokaże ci co możesz kupic.
Seiya poszedł za nim rozglądając się po sklepie szukając czegoś co może się przydac

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 9:18 am

- Dziękuje... zbroja może już nie długo będzie moja. A ja nie mam ucznia. Nie wiem, czy jak ktoś mnie poprosi to się zgodzę. Sam jestem jeszcze uczniem - uśmiechnął się - ty już jesteś doświadczonym rycerzem, złotym poddanym Ateny.

Pił whisky, miał nadzieję, że trunek go ogrzeje. Bądź co bądź było mu bardzo zimno. Legumir uśmiechnął się gdy koło nich przeszła barmanka, i przypomniał sobie stare porzekadło, które powiedział na głos do Neo.

- Po kilku głębszych każda jest najpiękniejsza. A ty, masz jakąś kobietę?

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 2:25 pm

-Hehe bardzo ciekawe powiedzonk....miałem...może dalej jest..nie wiem.Zbytnio skomplikowana sytuacja.Lecz teraz za bardzo mnie to nie obchodzi gdyż niedługo zaczną mi się próby na złotą zbroję.To jest teraz mój cel nadrzędny.A ty czy masz jakąś dziewczynę??
Powrót do góry Go down
Remus
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 3:34 pm

Remus spojrzał na oddalających się kompanów. Było zimno, wiatr wył ze wszystkich stron. Lecz chłopak nadal stał wpatrując się przed siebie. Kiwnął tylko głową , gdy Milo odchodził na statek. Remus nie miał zamiaru nigdzie iść. Wpatrywał się w morze, ale myślami był daleko. Przypomniał sobie pierwsze spotkanie z Posejdonem - panem mórz i oceanów, wyposażonego w trójząb, który wzniecał i uciszał fale morskie. Nagle poderwał gwałtownie głowę. Rozejrzał się dookoła.
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 4:00 pm

Spojrzał na Neo. W jego oczach była radość, że będzie miał próby na złotą zbroję. Legumir myślał, że nie został dopuszczony do testów. Widocznie się mylił.

- Hm... To jednak dopuszczą Cię do prób?... Ciekawe.... - myślami był gdzie indziej. Po chwili wrócił do rozmowy. - Niestety, nie mam żadnej kobiety. I myślę, że nie zdobędę będąc Rycerzem Ateny. To jest dziwne, trochę jak ksiądz. A zanim tu przybyłem byłem jeszcze za młody na dziewczyny. Wolałem grać w piłkę.... Ja tylko mam nadzieję, że i ja zdobędę zbroję Feniksa. Już opanowałem jedną umiejętność.

Nalał sobie i Neo kolejną szklankę whisky, znów podniósł ją w toaście i wypił.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 7:08 pm

-Przystąpie.Lecz mam nadzieję że to nie będzie ostatnia rzecz w moim krótkim życiu.Gdyż słyszałem że niektórzy bardzo dobrzy pretendenci do zbroi nie przechodzili swych testów.Poprostu ablo byli za słabi albo nie nadawali się do tego.Jednak po tym wszystkim co przeszedłem...czuję iż mogę sprostać każdej próbie.Ty też Legumirze z pewnością otrzymasz swą zbroję.Feniks....ciekawa czy legenda nie kłamie i że rzeczywiście zawsze powstaje z popiołu....
wypijmy za to....zdrowie kolego...
Powrót do góry Go down
Legumir

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 7:17 pm

Podniósł szklankę.

- Zdowie...

Legumir patrzył się zamglonymi oczami, w przyszłość.... Nie wiedział co go czeka, ale tak jak Neo będzie dążył do upragnionej zbroi. Historia jaką opowiedział zaintrygowała go. Zapewne uda mu się. Jest jednym z najlepszych rycerzy jakich zna. Legumir sam też nie jest taki słaby. Był, gdy przyszedł do Sanktuarium. Teraz jest dość dobry, i ma nadzieję, że docenią to i Zbroja Feniksa wybierze jego...

- No chyba pora się zbierać... - powiedział podnosząc się z krzesła.

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 7:23 pm

-Chyba masz rację.Troszkę się zasiedzieliśmy.Mam nadzieję że nie odpłyneli bez znas hehe.A właśnie.Ciekawe czy Saiya wszystko kupił.Wyczuwam iż jego cosmos jest niedaleko.Lepiej chodźmy tam.Nie wiadomo co może się zdarzyć....
Neo następnie wstał podziękował ładnej kelenerczce z dużym dekoltem za miłą gościnę i ucałował ją w policzek.Taki mały gest na porzegnanie.Następnie razm z Legumirem zaczeli iść w stronę młodego przywódcy...
Powrót do góry Go down
UFoo

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Sro Kwi 23, 2008 7:33 pm

Milo nie jest dość cierpliwym typem człowieka, czas dłużył mu sie nie miłosiernie, co w końcu doprowadziło do tego ze młody rycerz zasną z głowa w talerzu z którego wcześniej jadł.
Powrót do góry Go down
Apollon
Bóg
Bóg

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 24, 2008 12:00 am

Bacznie obserwując Seiya nim się spostrzeg wszytko było kupione wraz z ubiorem i także zbędnymi rzeczmi i kierował się ku wyjściu.....Wyszedł na zewnątrz i ubrał wcześniej zakupione ubranie i udał się w kierunku miejsca zbiórki...Nie czekał na Borysa bo wiedział że on trafi na miejsce i powie swoje końcowe dwa słowa...Dojśc szybkim krokiem szedł przed siebie i zauważa jak jego dwaj przyjacielie zmieżają w jego stronę,postanowiłże dołączy do nich i razem poczekają na Borysa...

VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   Czw Kwi 24, 2008 2:52 pm

Neo zobaczył swojego podopiecznego i odrazu twardo zaczął:
-Czy wszystko już kupiłeś??.Myślałem że Ci to prędzej zejdzie i dołączysz do nas na jednego mocniejszego heh.Musisz być szybszy Seiya.Popracujemy nad tym.A czemu niby nie teraz??.Pewnie twój bagaż jest dość ciężki.To dobrze gdyż będziesz mieć większe obciążenie na nogi.Do punktu spotkania zostaje Ci jeszcze jakieś 5minut.I tutaj moja próba.Masz dobiec w tym czasie na umówione miejsce spotkania....Ruszaj!!!.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Święta Fontanna   

Powrót do góry Go down

Święta Fontanna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Zamarznięta fontanna na środku parku
» Fontanna
» Fontanna Życia