Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Zmiana statystyk ataków

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Vai
Admin
Admin

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

PisanieTemat: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 1:30 pm

Tak jakoś zaglądnąłem sobie do zbroi asgardzkich dzisiaj i patrzę - a tam statystyki ataków pozmieniane. Owszem nie było mnie jakiś czas i mogło mi coś umknąć, ale te zmiany nie są kosmetyczne... (najpierw Odin Sword opierał się na sile - teraz na kosmosie).

Tym bardziej, że nowe statystyki narzucają diametralnie inny sposób rozwoju postaci... Dla nowych graczy to nie problem, ale jeżeli ktoś w jakiś sposób już ukierunkował postać, to taka zmiana jest zupełnie nie na rękę. A do tego nastąpiła ona bez uprzedzenia.

Oczywiście mógłbym sobie pozmieniać po cichu statystyki, tu odjąć, a tam dodać, i mieć nadzieję, że nikt tego nie zauważy... Ale mimo wszystko chciałbym aby odbyło się to uczciwie...

Czyli moje pytanie brzmi: czy mogę sobie pozmieniać staty w odpowiedzi na te zaszłe zmiany?
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

Dołączył/a : 31/12/2007
Liczba postów : 1233

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 1:33 pm

nom masz rację z tą zmianą.Np atak rycerza Zeta-Buda Shadow Viking Tiger Claw zadje 460+3*zręczność.To jest nawet potężniejszy atak od złotego rycerza tak bym nawet stwierdził.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

Dołączył/a : 28/01/2008
Liczba postów : 660

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 2:55 pm

To musze zajrzeć do zbroi spektran czy też sie coś nie zmieniło ale jeśli tak jest to myśle że powinno to być wcześniej ogłoszone... A swoją drogą przy tym ataku o którym pisane jest wyżej atak zbroi Wiverny zadający 280dmg+1*cosmo.... to.... śmiech na sali? Sorry ale jak zmieniać to wszystkie i w miare równo...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

Dołączył/a : 08/03/2007
Liczba postów : 658

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 8:04 pm

Kurwa mać !! Jak nikt nie zmieniał to było źle, bo tylko złote zbroje były zmienione i srebrne. A teraz jak staram się raz na jakiś czas udoskonalić każde zbroje to jest jeszcze gorzej !! To nie jest taki chop jak niektórzy sobie myślą, że można to zrobić samemu w minutkę

Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 8:27 pm

Silver, uspokój się. Tu nie chodzi o to że udoskonalasz ataki ale o to że robisz to bez uprzedzenia i że zmieniasz to co potęguje cios. Rozumiem zmieniać opis i zadawane obrażenia ale nie zmieniaj tego co dodaje mocy ciosom (jak pisał Vaisterion, zmiana siły na kosmos) bo to psuje graczowi jego statystyki i musi szybko podnosić to co do tej pory mu nie było potrzebne.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 9:47 pm

Silver.
Przecież moja prośba nie była wcale wymierzona przeciwko Twojej pracy nad atakami. Bynajmniej nie neguję tej pracy ani nie twierdzę, że została zrobiona źle - bo byłbym zupełnym ignorantem. Zresztą nie proszę teraz abyś zmieniał statystyki ataków od nowa, tylko aby załatwić to sprawniej - abym to ja mógł zmienić moje statystyki.
Zwróciłem tylko uwagę na mały konflikt jaki nastąpił zapewne przez niedopatrzenie i podałem propozycję jego rozwiązania. Z tego co się orientuję to ten problem dotyczy tylko mnie, więc skala zamieszania jest bardzo mała i nie warto się denerwować.
Powrót do góry Go down
Domon Kasshu
VIP
VIP

Dołączył/a : 20/04/2007
Liczba postów : 1123

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Nie Kwi 20, 2008 10:04 pm

No cóż, myślę, że w konsekwencji zmiany działania pewnych ataków można by pozwolić użytkownikom, zwłaszcza tak zaawansowanym jak Vai, na zmianę pewnych statystyk. Wypadało by to mieć na uwadze przede wszystkim fakt budowania postaci w danym kierunku, np. ataki oparte na kosmosie, to i dużo punktów w tej statystyce. Przy zmianie założeń ataku konwencja taka bierze w łeb.

I Silver, zrobiłeś dobrą robotę, jak zwykle zresztą, tylko zapomniałeś o tym poinformować. Nie dziw się, że użytkownicy, którzy to zauważyli, poczuli się zaskoczeni i postanowili dopytać się o co chodzi jakby? Rzucanie mięchem jest więc raczej bezsensowne...

Domon, ortografia xD, używaj Mozilli...

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Pon Kwi 21, 2008 7:46 am

JA nawet nie wiedziałem kto sie tym zajmuje więc nikogo nie atakowałem. Stwierdziłem tylko żeby było w miare równo i tyle. A to że Silver udoskonala ataki zbroi bardzo mi sie podoba :). Dajmy mu troche czasu niech zrobi to po swojemu a potem będziemy debatować co dalej
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Pon Kwi 21, 2008 12:36 pm

Dobra może troche ostro pojechałem, ale jakoś zawsze sie szybko denerwuje jak ktoś wywodu odrazu snuje za cos co robilem dluzszy czas. Mozesz zmienic statystyki choc ataki nie pozmienialy sie za wiele tylko zostaly doprowadzone do stanu zlotych zbroi. Bo wedlug mnie niektorzy z nich byli na tym samym poziomie.

Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Pon Kwi 21, 2008 2:07 pm

Dzięki.
W związku z tym zamieniam wartość siły z wartością kosmosu.
:-)
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Kwi 29, 2008 7:28 pm

Żeby nie robić nowego tematu odświeże ten i skieruje zapytanie do Silvera jak idą postępy :). Jeśli może ktoś z nas w jakiś sposób pomóc to oczywiście sam oferuje pomoc a licze że pozostali też chętnie pomogą
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Kwi 29, 2008 7:30 pm

Dobry pomysł:Djak ktoś ma dużo czasu to może pomóc o ile admini tego chca;]
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Kwi 29, 2008 10:39 pm

Na razie nie miałem czasu zająć się atakami, bo miałem dużo zamotania z biletami lotniczymi. Powoli będę się starał dokończać resztę choć to nie jest takie łatwe jak się wydaje, bo opisanie ataków razem z wadami i zaletami dołączając potem stronę techniczną zajmuję kupę czasu.

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Sro Kwi 30, 2008 5:52 am

Właśnie dlatego razem z Neo zaoferowaliśmy swoją pomoc
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 7:40 am

UPDATE: Jak idą postępy? Czy ktokolwiek może w jakiś sposób pomóc?
Powrót do góry Go down
Sakra
VIP
VIP

Dołączył/a : 13/10/2007
Liczba postów : 1364

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 1:46 pm

wszyscy admini śpią
i nikt praktycznie nie wypowiada sie w tematach dotyczących mechaniki
m.in. także takim który odnosi sie do ataków

zanim te zostaną dopracowane, pewnie wcześniej wejdą zmiany dotyczące zbroi oraz 'obrona' ale wszystko zależy od takich osób jak Domon, Ru, Mini i Silver, którzy się nie udzielają w tematach o nich od jakiegoś tygodnia XD

Największy zbiór polskich fików SS na sieci!
Czytaj, pisz i dziel się!
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 3:02 pm

No tak Sakra tyle że np.Złote Zbroje i Zbroje Asgardu już są zrobione. Niewiem czy gotowe też nie są Srebrne i Brązowe Zbroje. No i od pewnego czasu mamy takie faworyzowanie. Dlatego im szybciej bedzie to zrobione tym lepiej...
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 7:01 pm

tutaj największym bólem jest kompletna olewka wszystkich, bo jest okres wakacyjny gdzie wszyscy latają po imprezach itp..
Ja pomyśle nad lekką zmianą ilości przygód i zwiększenia ilości poziomów za trening, żeby zrekompensować mniejszą ilość przygód.
Co by znacznie poprawiło aktywność i większe skupienie nad akcją toczącą się aktualnie. Bo te postoje zaczynają mnie męczyć

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 7:24 pm

No własnie silver.Te postuje w przygodach sa juz wkurzające zwłaszcza w dwóch zaawansowanych.Ja i Loro np. chcieliśmy pomóc w modernizowaniu ataków od zbroi dla spectran i generałów posejdona.
A no fakt jest ten okres wakacyjny i jakoś nikomu się nie chce grać.I pewnie nie trzeba długo czekać aż userzy będą odchodzić albo ich nie będzie na miesiac.Ostatnio przecież odszedł bardzo dobry gracz Vaisterion.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 7:45 pm

to jest najtrudniejszy okres dla wszystkich for, bo ludzie raczej wolą gdzieś pójść, ale wiadomo, że odpisać raz na dwa dni nie jest ciężko.
A vaisterion miał jakieś plany na wakacje czy tam praca nie pamiętam już dlatego odszedł..

Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Wto Cze 17, 2008 7:51 pm

No szkoda szkoda ze tacy userzy odchodzą był bardzo dobry a nie takie młodziki które błagąją aby wziąść ich do przygody a potem odchodzą bez żadnego słowa(jeden z nich mi powiedział ze już mu się nie chce grać;/).
no fakt że można napisać raz na dwa dni jakiegoś posta albo coś.
Albo napisać poprostu że ma się coś pilnego do załatwienia i nie będzie sie na forum jakiś czas.
Więc jeżeli będziesz chciał Silver pomocy ztymi ataki to mam czas i chętnie pomoge jak cos.Loro pewnie także będzie chętny.
Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Sro Cze 18, 2008 7:55 am

Oczywiście że jestem Ostatnio przyznam że rzadziej wchodze na forum ale przygody trzymie na bierząco a jedyne co straciła moja postać na tym to treningi Ale wole stracić tyle niż olewać całościowo forum. A co do przygód to wszyscy rowno to olali poza praktycznie przygodą którą prowadzimy my i Ru wszystkie stoją. A Serce Ozyrysa to już całkiem zostało olane. Nie wiem ludzie po prostu w kulki lecą albo co? Proponuje przygody które dłużej niż 2tygodnie stoją zamknąć i żeby Silver rozdał w nich levele za aktywność poszczególnym graczom.
Powrót do góry Go down
Silver
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Sro Cze 18, 2008 10:57 am

A więc tak jeśli chcecie pomóc to spróbujcie zrobić zbroje spektran tak jak są stosowane w każdej zbroi te ataki. Czyli wszelkie zalety ataku (tutaj czasem włączałem daną scenę, bo nie pamiętałem dokładnie działania ;p) no i oczywiście wady ataku, a także jakieś jego specjalne właściwości jeśli takie posiada. Generałów sam zrobie tylko właśnie najwięcej jest spektranów i z nimi najwięcej problemów.

Powrót do góry Go down
LoRo1987

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Sro Cze 18, 2008 1:31 pm

Bo Spektranie to największa potęga i już niedługo zapanują nad całym forum buhahahahahahahhaha... Troche mnie poniosło To sie zgadamy jakoś z Neo i powoli bierzemy sie do roboty
Powrót do góry Go down
Neo
VIP
VIP

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   Sro Cze 18, 2008 4:09 pm

no jasne spróbujemy to zrobić:D jeżeli będzie to dobre to zatwierdzicie ale oczywiście ostatnie słowo mają admini:Doczywiśćie wszelkie poprawki także mile widziane będą.W końcu trzeba to zrobić porządnie:D.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zmiana statystyk ataków   

Powrót do góry Go down

Zmiana statystyk ataków
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Odbiór ataków z Egg Group