Saint Seiya PBF
Przyszli rycerze i wojownicy!

Bogowie udali się na spoczynek. Los krain jest w naszych rękach. Szykuje się długa wyprawa, w której udział biorą wszyscy aby odkryć tożsamość tajemniczego obiektu.

Dołącz do wyprawy i pokaż, że jesteś godzien przywdziania zbroi. 
IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Święta Wieża

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 3:21 pm

Naomi,Paolo oraz Vaisterion znajdowali się wraz z Lucą wewnątrz budowli.Wszędzie panował półmrok oraz miły chłód.
- Mam nadzieję ,że ten pokaz umiejętności Reia nie zrobił wam większej krzywdy ? - zapytał Luca ciągnąc dalej - Wieża oprócz tego ,że składa się ze schodów ma też trzy główne pomieszczenie rozmieszczone na różnych wyskościach.Żadnego z nich nie można było zobaczyć z zewnątrz ponieważ są o wiele wyżej niż można dojrzeć.Choć naprawdę trudno jest nazwać je pomieszczeniami.Sami dowiecie się dlaczego.Jesteście gotowi ?
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 3:59 pm

Paolo rozglądając się wokół. Na wspomnienie lądowania jakie im sędziowie sprawili uśmiechnął się. Kilka siniaków więcej w kolekcji. Popatrzył na Vaisteriona i Naomi. Zastanawiał się jak sprawi się nowa obrończyni Asgardu. Spojrzał w końcu na Lucę.
- Nie ma co marnować czasu, ruszajmy do pierwszego z pomieszczeń.
Popatrzył w górę.
- Mam nadzieje że nie będzie tam mnóstwa schodów.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 4:01 pm

-Jesteśmy. - wymamrotał.
Wcześniejsze wydarzenia bawiły go. Zachowanie Sędziów sprawiało, że zupełnie zapominał o jakiejś tam misji. Zapominał nawet, że są oni Sędziami, czego zresztą na pierwszy rzut oka chyba nie można było mu zarzucić za jakąś wielką niezgodność z tym jak się zachowywali. Ciągle był jeszcze pod wrażeniem tego jak nagle i znikąd pojawiła się wieża... ''Ciekawe czy tych kluczy nie można było rozłożyć gdzieś na polanie w Asgardzie...'' - pomyślał.
Wnętrze budowli stwarzało miłe wrażenie, lubił takie komnaty, lubił miejsca obszerne i tajemnicze.
-Idźmy.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 6:35 pm

Pojawienie się w wyznaczonym miejscu, Naomi wróciła do Sanktuarium, ale w celu wykonania zadania, w jakim zgodziła się wziąć udział jako przyszły rycerz Asgardu. Podczas lądowania, poprzez teleportację, trochę siniaków zaliczyła. Starała się nie myśleć o tym co będzie jeśli spotka któregoś z rycerzy sanktuarium, którego zna.
Nie myśląc już o tym, zaczęła się skupiać na wykonaniu misji i ruszyła za pozostałymi. Miejsce do którego dotarli było Świętą wieżą. Sam widok na nią robił wrażenie.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 9:29 pm

- Tych kluczy nie można było użyć w Asgardzie - rzekł Luca.Paolo i Naomi nie mieli pojęcia dlaczego takie zdanie wypowiedział Sędzia.Jednak Vaisterion dobrze wiedział.Wszyscy ruszyli biegiem po schodach.Mijały kolejne minuty a końca schodów nie było widać.Pokonali napewno tysiące schodów nim te się skończyły.Każdy z nich musiał czuć zmęczenie.Miejsce w którym się znaleźli trudno było określić w jakiś sposób.Nie było widać aby miało ono jakiekolwiek ograniczenia w postaci ściań czy sufitu.Nagle panujący dotąd półmrok zamienił się w całkowitą ciemność.Nie można było zobaczyć całkowicie nic.Z ciemności zaczęły wyłaniać się twarze przypominające bardziej maski.Na każdym obliczu znajdował się szyderczy uśmiech.Z upływem czasu ich ilość zwiększała się.Wokół nich roznosił się cichy chichot , który napewno mógł przyprawiać o dreszcze.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 9:39 pm

-Heh, jakie długie schody... - rzekł od niechcenia.
Przygryzł wargę, gdy sędzia wypowiedział swoje o kluczach. Tym samym przypomniał sobie, z kim ma do czynienia. Mimo, że wcześniej było to maskowane dziwnymi zachowaniami, teraz już zupełnie sprowadzony został na ziemię.
Taka sytuacja była wielce kłopotliwa i irytująca w pewnym stopniu. Gdy ma się świadomość, że nie jest się w stanie ukryć przed kimś nawet we własnych myślach, trudno zachowywać się normalnie.
Przestrzeń w jakiej się znaleźli wywarła na nim zgoła odmienne wrażenie od tego co widział wcześniej. Oddychał nieco szybciej niż zwykle, a pojawiające się znikąd maski i śmiechy tylko pogłębiały ten stan.
-Musimy się tu zatrzymywać?
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sob Maj 10, 2008 10:09 pm

Paolo spojrzał na sędziego. Wieża coraz bardziej mu się podobała.
- Vai, czyżbyś nie dostrzegał piękna jakie w tych maskach tkwi? Ciekawe czy ktoś tu mieszka... ach te irytujące śmiechy, ciekawe czy dałoby się zabrać jedną z nich na pamiątkę.
Paolo zaśmiał się cicho. Wieża coraz bardziej mu się podobała.
- Co o tym myślisz Naomi? Masz jakieś pojęcie o maskach?
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Nie Maj 11, 2008 10:55 pm

Naomi nie wiedziała o czym mówi Sędzia, który ich prowadził po wieży. By dojść na górę musieli przebiec przez schody, które były na tyle wysokie że prawie końca nie było widać. Gdy się skończyły, Naomi czuła trochę zmęczenie, gdyż takiej ilości schodów jeszcze nie pokonała.
Znaleźli się w pomieszczeniu ciemnym i jakimś dziwnym. Nie było w nim czegoś takiego jak ściany. Dziewczyna rozglądając się zauważyła, że z różnych stron wyłaniają się maski z uśmiechem. Nie zbyt się jej to podobało.
Spojrzała na Paola, który zadał jej pytanie i jak dziewczyna widziała, koledze te maski się podobały.
"No tak... Widzieliśmy się w świątyni, ale on nie widział mojej twarzy... Zresztą to chyba nie ma nic wspólnego z tym co teraz jest...." - pomyślała po czym odpowiedziała:
- Czy mam jakieś pojęcie o nich? Niewielkie... Miałam tylko jedną maskę... ale nie była związana z tymi obecnymi.
Nie miała zamiaru ukrywać że przez jakiś czas była jednym z uczniów Sanktuarium. Ale patrząc na te twarze mask, nie była pewna czy to jest naprawdę, czy to nie jest czasem iluzja. Inaczej mówiąc, zastawiona pułapka, by nie można było dostać się po dany przedmiot.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pon Maj 12, 2008 1:20 pm

W pewnej chwili odezwał się Luca:
- Ta iluzja ma za zadanie przysłonić dalszą drogę - pierwsze zdanie jakie wypowiedział utwierdziło Naomi ,że miała rację w swoich przemyśleniach.
- Aby iluzja znikła musicie wyzbyć się swoich największych lęków.Wasze serca muszą być wolne od strachu.Wraz z upływem czasu ich ilość (masek)będzie się zwiększała.Aż w końcu sami staniecie się jedną z nich.
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pon Maj 12, 2008 4:20 pm

Wizja pozostania w wieży jako maska była dla Paola wystarczająco straszna. Wiedział już czego się musi wyzbyć. Skupił się, jego kosmos zaczął rosnąć. Po dłuższej chwili zaczął czuć w sercu dziwną lekkość. Skupił się mocniej na tym uczuciu, pozwolił by go całkowicie opanowało. Odniósł wrażenie że ilość masek się zmniejszyła, lecz nadal nie widział drogi naprzód. Zapuścił się w swoje wspomnienia. Stracił w życiu wszystko na czym mu zależało lub to zdobył. Pozostanie maską na wieki było kuszącą propozycją uniknięcia piekła. Zganił się za te myśli i wyrzucił je w niepamięć. Zadanie było trudne, bowiem pozbycie się strachu jednocześnie zabierało nadzieję. Paolo zacisnął pięści. Spokój powrócił na jego twarz, spokój którego nie mógł odzyskać od zdobycia zbroi powrócił gdy wyzbył się strachu. Wiedział teraz że cokolwiek się stanie to nic go nie przerazi. Otworzył powoli oczy.
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pon Maj 12, 2008 8:19 pm

Ciarki go przeszły. Nawet gdy wyciągał ręce przed siebie nie mógł za dobrze zobaczyć palców w tej ciemności. I jeszcze te podliwe maski. Lekko stresowało go zachowanie Paolo, który zdawało się, że czuje się w tym miejscu doskonale.
Póki co jego poczucie bezpieczeństwa zostało zachwiane czytającym w myślach Lucą. Zaraz odgonił jednak od siebie pierwszą myśl, która mówiła o pozbyciu się Sędziego - wtedy znikł by też i lęk... Uznał po prostu, że jest to lek nieistotny, a nawet takim, którym na dłuższą metę nie warto się przejmować.
Należało więc odszukać to, czego na prawdę się bał i to zniwelować, albo przynajmniej zapomnieć.
Spróbował wyłączyć się jak to miał we zwyczaju, gdy czekały go zbyt wielkie umysłowe zmagania. Przestał myśleć o czymkolwiek konkretnym.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pon Maj 12, 2008 8:48 pm

"Jednak iluzja... " - powiedziała do siebie Naomi. Nie pomyliła się. Sam widok masek jej się nie podobał, a tym bardziej co powiedział o nich Luca.
Nie lubiła nosić maski, ale będąc w jednym miejscu, w Sanktuarium, musiała. Teraz może dojść do tego że sama nią miałaby zostać, gdyby poddała się owej iluzji.
"Wyzbyć się lęku..." - pomyślała.
Zamknęła oczy i starała się myśleć o czymś innym, byle nie o spotkaniu z rycerzami Sanktuarium, do którego nie wiadomo czy by doszło. Takie zadanie nie było dla niej łatwe. Uznała, że lepiej będzie jak o niczym nie będzie myśleć i uspokoi swój umysł jak siebie.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Wto Maj 13, 2008 7:48 pm

Powoli maski zaczęły znikać.Gdy już zdawało się ,że jest po wszystkim nagle ich ilość znów zaczęła się powiększać.Widocznie , któryś z rycerzy znów poczuł strach.Po chwili maski znów zaczęły znikać.Widocznie poradził sobie ze swoim lękiem.Wraz ze zniknięciem ostatniej maski znów zapanował półmrok.Ku ich zdziwieniu znajdowali się w niewielkim pomieszczeniu , z którego schody prowadziły dalej do góry:
- Dobra robota - rzekł do nich Luca.
Wszyscy znów zaczęli pokonywać schody, których ilość była większa niż poprzednio.W końcu dotarli do kolejnego "pomieszczenia".Czekał już tam na nich przeciwnik.W półmroku nie można było dokładnie stwierdzić jak wygląda.Jednak po zarysie jego postaci można było stwierdzić ,że nie jest zbyt wysoki oraz nie jest potężnie zbudowany.Przeciwnik poinformował ich ,że jest jednym ze strażników oraz ,że mogą przejść tylko go pokonując.

OOC: Strażnik - 1000 HP
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Wto Maj 13, 2008 10:29 pm

Paolo przywołał na swoją twarz uśmiech. Strażnik chciał walczyć. Z pozoru nie wyglądał na trudnego przeciwnika Paolo wiedział jednak że nie docenianie wroga jest błędem.
- Chce walczyć? Nie ma sprawy. Zróbmy to szybko i ruszajmy dalej. Postarajcie się jednak nie zmęczyć za bardzo, mogą na nas czekać jeszcze inne trudności.
Paolo zrobił kilka kroków w stronę przeciwnika. Spojrzał na jego twarz, w półmroku nie ujrzał jednak niczego. Nagłym skokiem zbliżył się do strażnika zadając mu szybki cios nogą w brzuch. Nie był to silny cios, miał za zadanie sprawdzić wroga. (szybki atak = 300obr.)
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Wto Maj 13, 2008 11:09 pm

Szczęśliwe udało im się wyrwać z tego okropnego pomieszczenia, które na prawdę nie przypadło Vaisterionowi do gustu. Z ulgą więc przyjął znowu wędrówkę po schodach, nawet jeżeli miałaby się okazać jeszcze bardziej wyczerpująca od poprzedniej. Tak właśnie było...
Zdziwił go wielce fakt, że w takim miejscu, gdzieś tam, w środku wieży ktos może mieszkac w mroku na stałe i jej strzec. Zapewne nie był to zwykły strażnik... Obejrzał wroga zza pleców Paolo, ale zaraz już poczuł mrowienie w prawym ramieniu i był gotów przypuścić atak.
Gdy tylko Paolo uchylił sie po swoim kopnięciu, zaraz zza niego wyskoczył Vai i otwartą dłonią dotknął przeciwnika porażając go ładunkiem elektrycznym, który na moment zajaśniał. Odskoczył do tyłu.

kosmosem: 228
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sro Maj 14, 2008 12:12 am

Naomi również ucieszyło to, że maski zniknęły, ale chwilę później pojawiły się znowu schody. Wraz z towarzyszami ruszyła nimi na górę. Schody którymi biegli były dłuższe niż poprzednich, ale dotarli na górę. Tym samym, przed nimi pojawił się mężczyzna, który oznajmił że jest strażnikiem tego miejsca.
"Żeby przejść trzeba go pokonać... Jak zawsze..." - powiedziała do siebie dziewczyna.
Gdy chłopacy zaatakowali przeciwnika Naomi także ruszyła, biegnąc w jego stronę, koncentrując kosmos i atakując strażnika zaraz po ataku zadanym przez Vai'a.

[Atak energia kosmiczna: 3x18=54]
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sro Maj 14, 2008 2:16 pm

Po tych wszystkich atakach strażnik na chwilę przykląkł.Jedynym , który nie zaatakował był Luca , który stał z boku jakby się wszystkiemu przyglądał.W pozycji klęczącej strażnik spędził kilka chwil po czym się podniósł.Nie odezwał się ani słowem.Gdy się podniósł w jego dłoni można było zauważyć zgromadzoną energię, która miała jasno zielony kolory.Gdy tylko się wyprostował natychmiast wystrzelił kulę energii w Paolo (150 dmg).

OOC: Strażnik - 418 HP
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sro Maj 14, 2008 2:33 pm

Paolo odleciał do tyłu. Ze skrzywioną miną wstał po ataku przeciwnika. Nie był to silny atak jednak nawet najmniejsza rana może wkrótce obrócić się na niekorzyść. Spojrzał na Lucę.
- Rozumiem że mamy sami dokończyć rozprawę z tym człowiekiem?
Po tych słowach odwrócił się i z prędkością światła znalazł się przy przeciwniku zadając mu kilka szybkich ciosów. Ostatni wymierzył w podbródek i odskoczył do tyłu robiąc miejsce kompanom. (szybki atak=300dmg.)
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sro Maj 14, 2008 6:38 pm

Mimo, że nie znajdował się daleko całej sytuacji nie był w stanie zapobiec ciosowi, który został wymierzony Paolo. To co zobaczył potem przerosło jego wszelkie oczekiwania i złamało dotychczasowy sposób myślenia o towarzyszu. Zdumiał się bardzo, gdy postrzegł, że mimo zadanym obrażeniom Paolo potrafi nadal poruszać się bardzo szybko i równie potężnie atakować. Było to zapewne efektem ciężkiej pracy, treningu a także wysiłku włożonego w stawanie się coraz silniejszym. Dopiero teraz Vai mógł dobrze przekonać się o tym jak wiele Paolo nauczył się podczas podróży z generałem.
W tej sytuacji mógł tylko dokończyć dzieło przyjaciela. Przeniósł ciężar ciała na jedną nogę po czym obkręcając się lekko uderzył drugą w przeciwnika.

Średni atak siłowy 3*45=135
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Sro Maj 14, 2008 7:23 pm

Po zadanych atakach, strażnik oddał cios jednemu z towarzyszy Naomi, Paolo. Dziewczyna spojrzała na niego a ten wstał i oddał przeciwnikowi. Widocznie atak nie był taki silny, że chłopak był wstanie jeszcze mocno oddać strażnikowi.
Po zadanym ataku przez Vai'a, dziewczyna widziała że strażnik podobno nie ma już siły ich zaatakować. A tym bardziej, że on był jeden a ich jest trzech, nie licząc Luci, który nie włączył się do walki.
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Czw Maj 15, 2008 5:06 pm

Przeciwnik padł unicestwiony na ziemię.Jednak wraz z uporaniem się z jednym "problemem" pojawił się drugi.Wokół Vaisteriona zaczęło robić się ciemniej niż w pozostałej części pomieszczenia.Nagle ciemność przylgnęła do niego unieruchamiając go ( paraliż 1 tura).W pomieszczeniu pojawiła się druga "chmura" ciemności , która po chwili przybryła kaształt przypominający człowieka.
- Wybaczcie mojemu poprzednikowi ,że nie spełnił waszych oczekiwań.Ja nie popełnię takiego błędu

OOC: Zjawa - 1500 HP
Powrót do góry Go down
Paolo Miraż

avatar

Dołączył/a : 04/01/2008
Liczba postów : 501

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pią Maj 16, 2008 1:26 am

Paolo był mocno zdziwiony obecnością drugiej siły w pomieszczeniu. Był pewny że ktoś mogący ukrywać się w cieniu tak długi czas był dużo silniejszy od przeciwnika. Odpowiedział więc spokojnym tonem.
- Nawet jeżeli jesteś silniejszy to nas nie powstrzymasz. Mamy wyznaczone zadanie i je wykonamy.
Po tych słowach zaatakował. Tym razem jednak skupił swój kosmos przyspieszając swoje ruchy i zamieniając swoje paznokcie w pazury. Jego atak dosięgnął ciała przeciwnika rozszarpując je. (Shadow Viking Tiger Claw = 760 obr)
Powrót do góry Go down
Vai
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/01/2008
Liczba postów : 363

Płeć : Male

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pią Maj 16, 2008 1:52 pm

Jęknął tylko wyczuwając jak coś go unieruchamia. Całe zadowolenie z pokonanego dopiero co przeciwnika zmieniło się w paniczną próbę wydostania się z tajemniczego uścisku. Nie był jednak w stanie nic zrobić i tylko rzucił rozpaczliwe spojrzenie w stronę przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Nadira
Admin
Admin
avatar

Dołączył/a : 07/02/2008
Liczba postów : 713

Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Pią Maj 16, 2008 2:13 pm

Zaraz po pokonaniu jednego strażnika pojawił się kolejny przeciwnik. Naomi także zdziwił jego widok. Wyglądał na trochę silniejszego od poprzedniego, co było widać jak zaatakował Vaisteriona. Nie zastanawiając się, dziewczyna skoncentrowała swój kosmos i biegnąc w stronę zjawy zaatakowała ją.

[Atak energia kosmiczna: 3x20=60]
Powrót do góry Go down
NPC
NPC
NPC
avatar

Dołączył/a : 10/02/2008
Liczba postów : 869


PisanieTemat: Re: Święta Wieża   Nie Maj 18, 2008 9:18 pm

Obydwa ataki doszły celu.Jednak wróg nadspodziewanie szybko się po nich pozbierał.Niczym mgła przemieścił się w pobliże Naomi przybierając już ludzką postać.Jego ręka powędrowała w brzuch dziewczyny jednak nie było to uderzenie.Ręka weszła w ciało Naomi nie tworząc przy tym żadnej rany.Z każdą chwilą dziewczyna czuła coraz większy nacisk na narządy wewnętrzne. W tym czasie Vaisterion został uwolniony z ciemności , która go oplatała.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Święta Wieża   

Powrót do góry Go down
 
Święta Wieża
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Saint Seiya PBF :: Off-Topic :: ARCHIWUM FORUM :: III ERA-
Skocz do: